Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2007., 14:04   #81
Quote:
meddo kaže: Pogledaj post
Svaka čast kimiju na jučerašnjoj trci. Voziti onaj tanker na jednom stopu, sa povrijeđenim vratom i skoro pomutiti meklarenov jedan-dva, za to moraš biti ljudina
Bojim se da ćemo ga pamtiti kao najvećeg underachievera u F1
Da! Ogroman uspjeh!! Cijelu utrku uz bolove i
ne baš odličan bolid!
NO.1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 20:29   #82
Quote:
meddo kaže: Pogledaj post
Svaka čast kimiju na jučerašnjoj trci. Voziti onaj tanker na jednom stopu, sa povrijeđenim vratom i skoro pomutiti meklarenov jedan-dva, za to moraš biti ljudina
Bojim se da ćemo ga pamtiti kao najvećeg underachievera u F1
www.f1rejects.com
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 22:09   #83
Quote:
Sepa kaže: Pogledaj post
ZAKON!
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 13:24   #84
cutiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 16:53   #85
miki san se i kimi je dostojan nasljednik i ka svi biche ode sichan se pretjecanja u spa ka da je juche bilo..
__________________
...hip hop is all about feelin' and flow...
kishaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 21:37   #86
mislim da je kimi utrku na spa odveza super...od pocetka do kraja...bas kao u stara vremena...iduce godine ako pobjedi oboriti ce rekord...mislim da je ova utrka najava povratka kimija
__________________
ako mislis da ti ide lako u zivotu pogledaj bolje, mozda ti ide nizbrdo
s.w.a.t. 24-7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 09:31   #87
malo kasno za ovu godinu
__________________
"....bubnjevi bušni pesme su nam ružne, jer mi smo stoka sa tribine JUŽNE"
f1-nando is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 11:11   #88
Quote:
the_man kaže: Pogledaj post
Nemoj tako, stvar je vrlo jasna. Kolicina njegovog vozackog talenta jednako je proporcionalna kolicini baksuzluka koji mu se desava. Covjek je mislio da je do McM pa je otisao u crvene, medutim ... Ja mu naravno zelim sve najbolje i da pred svaku utrku zavrsi u ogradi kao prije monze. I nek slomi nogu svinja debela...

Otiđi ti na pregled malko nisi nešto dobar, jedno je poželjeti neuspjeh nekom vozaču a drugo je takve stvari koje ti navodiš!
The coek is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 11:24   #89
Quote:
Rain kaže: Pogledaj post
Misliš najvećeg nakon Alesija
nije ni blizu alesi-u
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 12:35   #90
Kimi sides with Alonso over Hamilton Spa incident


Sep.19 (GMM) Ferrari's Kimi Raikkonen has sided with Fernando Alonso over the Spaniard's driving tactics at the start of the Belgian grand prix. Championship leader Lewis Hamilton hit out at his McLaren teammate after their on-track battle for position at the first corner. Replays showed the Briton going wide at La Source while side-by-side with Alonso, who refused to deviate from the racing line and kerbs.

"Fernando always complains about others he says are unfair, but he pushed me off clearly intentionally," Hamilton, 22, was quoted as saying by German television immediately after the race.

Alonso, meanwhile, told the Spanish press that he knew Hamilton would be able to recover because of the large asphalt run-off at the corner.

Raikkonen, who won the Spa-Francorchamps race and is the closest challenger to the McLaren drivers for the title, said on Wednesday: "I saw (the incident) on TV and I think there wasn't anything wrong.

"That was just part of a hard race. It will be like that for the rest of the season."

The 28-year-old also explained that he sat out the Jerez tests this week to rest his neck before the upcoming Japan-China double header.

"I try to cure my neck I hurt in the accident at Monza," said the Finn.

"I didn't have any problems with it at Spa, but I better pay some attention as we have back-to-back races ahead of us."


č
starks is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 16:53   #91
mislim da je kimi danas pokazao pravo lice...pokazao je sta moze...napokon se privikao na ferrari i na nove gume...a ova utrka danas je bila super...perfektno ju je odveza...

potcjetilo me to na jednu utrku gdje je kimi trebao uci u box po gume za kisu jer je imao gume za suho...i odjednom je pocela kisa...i svu su u boks...al kimi kao kimi ga je falia...i mora je jedan cili krug voziti po stazi natopljenoj vodom i po kisi...al nije napravio ni jednu gresku...dosa je do boxa i promjenio gume...i nastavio di je stao...a mislim da je cak i pobjedio na toj trci...

kimi jos jednom...bravo majstore...
keep up the good work!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GO KIMI GO!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
ako mislis da ti ide lako u zivotu pogledaj bolje, mozda ti ide nizbrdo
s.w.a.t. 24-7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 18:46   #92
Quote:
s.w.a.t. 24-7 kaže: Pogledaj post
potcjetilo me to na jednu utrku gdje je kimi trebao uci u box po gume za kisu jer je imao gume za suho...i odjednom je pocela kisa...i svu su u boks...al kimi kao kimi ga je falia...i mora je jedan cili krug voziti po stazi natopljenoj vodom i po kisi...al nije napravio ni jednu gresku...dosa je do boxa i promjenio gume...i nastavio di je stao...a mislim da je cak i pobjedio na toj trci...
mislis na VN Europe na Nurburgringu ove godine?
Kimi nije zavrsio tu utrku
frostinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 17:22   #93
ajme ljudovi...kimi napravi super potez na utrci a niko ga ne dode pohvaliti...ma nemogu virovati...

eto...vidim da drugi nece nista pisu pa cu ja opet poceti...

uglavnom...mislim da je napokon dosa na svoje...privika se na bolid...dobro ga je podesio...kako mu odgovara i sada to pokazuje...malo kasno...i vise ne i ne nadam da ce biti prvak...al bi volio da bude bar 2...

a sto se tice njega...primjetio sam da su ga mnogi OPET poceli hvaliti...pa cak i poznati znalci formule...
mnogi su poslje utrke rekli da je on najbolji vozac na stazi bez obzira na njegovo mjesto u prvenstvu...i sve kiksove...
i polagano se on vraca na vrh...mislim da ce ga sad svi KAO znalci formule opet poceti hvaliti...al eto...bolje ikad nego nikad...

samo mi je drago da je ipak prihvacen kao najbolji vozac na stazi trenutno...
to zanci da je opce PRIHVACENO da je bolji i od hamiltona i od alonsa...samo sto njih NIKAD NIKAD NIKAD nije pratio peh kao sto je pratio kimija...ali sad je sve doslo na svoje

i jedna poruka za kimija... go get them ICEMAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
ako mislis da ti ide lako u zivotu pogledaj bolje, mozda ti ide nizbrdo
s.w.a.t. 24-7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 17:39   #94
Quote:
s.w.a.t. 24-7 kaže: Pogledaj post
uglavnom...mislim da je napokon dosa na svoje...privika se na bolid...dobro ga je podesio...kako mu odgovara i sada to pokazuje...malo kasno...i vise ne i ne nadam da ce biti prvak...al bi volio da bude bar 2...



samo mi je drago da je ipak prihvacen kao najbolji vozac na stazi trenutno...
to zanci da je opce PRIHVACENO da je bolji i od hamiltona i od alonsa...samo sto njih NIKAD NIKAD NIKAD nije pratio peh kao sto je pratio kimija...ali sad je sve doslo na svoje

i jedna poruka za kimija... go get them ICEMAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Šta pokazuje...da može doći do trećeg mjesta

Koga je zaobišao? Coultharda

Gdje je to općeprihvaćeno trtlj-trtlj-trtlj

Kimija ne prati peh, samo je luzer
Rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 17:53   #95
Quote:
Rain kaže: Pogledaj post
Šta pokazuje...da može doći do trećeg mjesta

Koga je zaobišao? Coultharda

Gdje je to općeprihvaćeno trtlj-trtlj-trtlj

Kimija ne prati peh, samo je luzer
doci do treceg mjesta u onakvim uvjetima sa zadnje pozicije je lijep rezultat.
sta je smijesno u tome sto je presao Coultharda?
zasto bi bio luzer?
frostinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 17:56   #96
Quote:
Rain kaže: Pogledaj post
Šta pokazuje...da može doći do trećeg mjesta

Koga je zaobišao? Coultharda

Gdje je to općeprihvaćeno trtlj-trtlj-trtlj

Kimija ne prati peh, samo je luzer
opet trolaš?

Kimi nije luzer.
Probiti se sa začelja na treće mjesto nije neuspjeh,samo u jednoj utrci kimi je pokazao više pretjecanja nego alonso,massa i hamilton u cijeloj sezoni
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 21:02   #97
Jap, opet trola.

Ma dobro je Kimi vozio s obzirom na uvjete. I ona izletavanja , obilaženja , to volim gledat. A ne one robotske vožnje , sve savršeno ,tipa Schumi i jučer Hamilton.
Nikich is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 16:03   #98
Kimi Kimi iz motora ti se dima
Vespazijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 20:34   #99
Kimi je po meni daleko najbolji vozač u F1 ali on nema sreće.Triba znat sa izuzetno nepouzdanim Ferrariem doć sa 21. do 3. mjesta.

GO KIMI GO!!!
I_C_E_M_A_N_33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 21:49   #100
pa i nije neki problem doci sa 21 na 3 mjesto kad u medjuvremenu 15 bolida ode u boks
Vespazijan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:18.