Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2008., 13:30   #81
mašta radi svašta...

a tek rakija....
Chewy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 13:37   #82
Quote:
Chewy kaže: Pogledaj post
mašta radi svašta...

a tek rakija....
možda se napio jeftine votke sa antifrizom
mrgi124 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 13:40   #83
Pa koliko puta smo vec culi o toj ''posebnoj'' djeci ,a nikad nista od njih?!
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 13:51   #84
Tek sam oko dvije godine na netu i vec sam shvatio da je sve ovo sranje mislim ljudi i njihova misljenja pa onda svađe oko tih misljenja sve je to besmisleno.

"Boriska ti si lud" "Borise jeo si ludih gljiva" "Radijacija ti je sprzila mozak" WTF? Ajde otiđi u Rusiju i razgovaraj sa malim pa onda dođi ode govorit. Napravi pravo istrazivanje pa cemo orazgovarat. Ludilo je subjektivan pojam koji ljudi upotrebljavaju kad su suoceni sa necim sta nerazumiju.
ZENKAIpower is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 14:13   #85
Piše da je preživio katastrofu na Marsu te da će preživjeti onu na na Zemlji. Prate ga same katastrofe. Mogel je otići na neki drugi planet tako da naš ostane pošteđen. Ali ne, baš ga briga, on će preživjeti, a mi ostali se možemo fućkati.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 14:37   #86
Zašto se čuditi, pa i Icke je pisao kako su došljaci na Zemlju stigli s Marsa, nakon što je tamo kataklizmom uništen život. I od njih su nastali bjelački narodi Zemlje. I veli da neki znanstvenici tvrde kako bijelcima pri uranjanju u bazene za osjetilnu deprivaciju cirkadijani ritam ima period od 24 sata i 40 minuta, što odgovara vremenu vrtnje Marsa, a ne Zemlje. A da su ostale rase usklađene s vrtnjom Zemlje.
Možebit se malac sjeća da je bio Arijac, ili Feničan- kako su te bijele Marsijance onda nazivali.
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 14:49   #87
Quote:
ZENKAIpower kaže: Pogledaj post
Tek sam oko dvije godine na netu i vec sam shvatio da je sve ovo sranje mislim ljudi i njihova misljenja pa onda svađe oko tih misljenja sve je to besmisleno.

"Boriska ti si lud" "Borise jeo si ludih gljiva" "Radijacija ti je sprzila mozak" WTF? Ajde otiđi u Rusiju i razgovaraj sa malim pa onda dođi ode govorit. Napravi pravo istrazivanje pa cemo orazgovarat. Ludilo je subjektivan pojam koji ljudi upotrebljavaju kad su suoceni sa necim sta nerazumiju.
on je lud a ti si glup šta vjeruješ luđaku

i šta da potrošm pare za put u rusiju i istraživanje da bi dokazao da je mali poremečen i ima bujnu maštu šta se vidi i bez istraživanja i razgovora s
njim
mrgi124 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 14:52   #88
Quote:
arna kaže: Pogledaj post
Zašto se čuditi, pa i Icke je pisao kako su došljaci na Zemlju stigli s Marsa, nakon što je tamo kataklizmom uništen život. I od njih su nastali bjelački narodi Zemlje. I veli da neki znanstvenici tvrde kako bijelcima pri uranjanju u bazene za osjetilnu deprivaciju cirkadijani ritam ima period od 24 sata i 40 minuta, što odgovara vremenu vrtnje Marsa, a ne Zemlje. A da su ostale rase usklađene s vrtnjom Zemlje.
Možebit se malac sjeća da je bio Arijac, ili Feničan- kako su te bijele Marsijance onda nazivali.
Znači u tome je stvar. Mene ljudi stalno pitaju da li sam pal s Marsa. Niti ne znaju koliko su u pravu.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 14:59   #89
Quote:
mrgi124 kaže: Pogledaj post
i dalje mislim da je mali lud
I ja mislim da je mali lud. (a to sam neposredno i dao na znanje u svom ranijem postu (postu 51)) (nikog ja nisam došao uvjeravati u išta)

Inače, htio sam dati na znanje da je krivo ono piše u 24 sata i još malo s nekim informacijama proširiti što piše po ostalim web stranicama o tome (što treba, jer šturo, krivo i nepotpuno piše u 24 sata). Normalno da nema pravog znanstvenog istraživanja o tome.
Sedežničar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 15:21   #90
Quote:
arna kaže: Pogledaj post
Zašto se čuditi, pa i Icke je pisao kako su došljaci na Zemlju stigli s Marsa, nakon što je tamo kataklizmom uništen život. I od njih su nastali bjelački narodi Zemlje. I veli da neki znanstvenici tvrde kako bijelcima pri uranjanju u bazene za osjetilnu deprivaciju cirkadijani ritam ima period od 24 sata i 40 minuta, što odgovara vremenu vrtnje Marsa, a ne Zemlje. A da su ostale rase usklađene s vrtnjom Zemlje.
Možebit se malac sjeća da je bio Arijac, ili Feničan- kako su te bijele Marsijance onda nazivali.
icke isto nije bio baš normalan
mrgi124 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 15:25   #91
Budući da mali kaže da postoje na Marsu Marsovci ispod zemlje"- Is there life on Mars now? - Yes, there is, but the planet lost its atmosphere many years ago as a result of a global catastrophe. But Martian people still live there under the ground. They breath carbonic gas.", trebali bi sad poslat hitno ekspediciju na Mars i nek provjere dal zbilja Marsovci žive tamo ispod zemlje, a onda kad dokažu da ne žive nek dođu u Rusiju i kažu malome: "IN YO FACE BORISKA" tak da malog obrukaju pred svijetom i mogu mu naplatit račun za trošak.
__________________
They are Millwall, I don't care!
Shmulex is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 15:35   #92
Interesting...
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 15:43   #93
Ha ha, to bi bilo poniženje sam takvo. Mislim da vrijedi potrošiti par milijardi dolara da vidimo kako se mali crveni i izmotava kad mu dođe ekipa i veli da nisu ništa našli. Na kojoj strani Marsa ste kopali? Rekao sam vam na južnoj polutci a ne na sjevernoj. Na južnoj je bio nuklearni rat tak da tam više nema nikoga.
Osim ako nešto ne nađu. E onda bi se ekipa dobrano crvenila i ispričavala.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 16:43   #94
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
Znači u tome je stvar. Mene ljudi stalno pitaju da li sam pal s Marsa. Niti ne znaju koliko su u pravu.
Sigurno. Mi žene, koje smo s Venere, nemam s tim problema.

Btw, Venera je shebala Mars. ( Veli Icke.)
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 17:02   #95
Nije mi jasno zašto je zeznula Mars. To nije u redu. Mars joj je naivčina slijepo vjerovao.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 17:29   #96
Quote:
mrgi124 kaže: Pogledaj post
on je lud a ti si glup šta vjeruješ luđaku

i šta da potrošm pare za put u rusiju i istraživanje da bi dokazao da je mali poremečen i ima bujnu maštu šta se vidi i bez istraživanja i razgovora s
njim
Imas jos ovakvih bisera? Sta da se tebi rodi dijete i pocme govorit sl stvari? Ma smijesno i zalosno koliko su neki ljudi zatucani.
ZENKAIpower is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 17:40   #97
Quote:
ZENKAIpower kaže: Pogledaj post
Imas jos ovakvih bisera? Sta da se tebi rodi dijete i pocme govorit sl stvari? Ma smijesno i zalosno koliko su neki ljudi zatucani.
E super pitanje.
Da vidimo koliko će ih odgovoriti.
Da li biste sinu/kćeri onda govorili da je lud/luda?
__________________
You don't know the half of it!
gunsmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 17:46   #98
vidi se da je mali pao sa marsa
__________________
car
car is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 17:53   #99
Quote:
gunsmith kaže: Pogledaj post
E super pitanje.
Da vidimo koliko će ih odgovoriti.
Da li biste sinu/kćeri onda govorili da je lud/luda?
reko bi mu/njoj da je lud/a i poslao na psihjatriju na promatranje
mrgi124 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 18:02   #100
Prvo bih ga ukorio jer je nakon Marsa navukao katastrofu i na Zemlju te bih mu zabranio izlaske na mjesec dana. Zatim bih ga natjerao da sagradi još svemirskih brodova kako bi se što više ljudi spasilo od nadolazeće katastrofe.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:51.