Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Pogledaj rezultate ankete: Da li verujete u vanzemaljce i teorije zavere ?
verujem samo u vanzemaljce 9 18.37%
verujem samo u teorije zavere 4 8.16%
verujem i u vanzemaljce i u teorije zavere 30 61.22%
ne verujem 6 12.24%
Glasovatelji: 49. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2008., 18:11   #1
Da li verujete u vanzemaljce i teorije zavere ???

AKo imate shta da kazete, recite. Ali pozeljno je da glasate, zato i otvaram ovu anketu.
Darjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 18:14   #2
bas sam piso o tome u temi david icke.....
__________________
Nemojte dopustiti da vas vaša vlada odvuče u mrežu korupcije, fašizma i prijevara zvanu Europska unija, nakon što ste tako teško izborili svoju samostalnost!
_ZULE_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 18:36   #3
Ja sam juche postavio taj sporazum u temi o filmu "zeitgeist".
Darjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 19:09   #4
The Best Conspiracy Theories

Nasa Faked the Moon Landings

And Arthur C. Clarke wrote the script, at least in one version of the story. Space skeptics point to holes in the Apollo archive (like missing transcripts and blueprints) or oddities in the mission photos (misplaced crosshairs, funny shadows). A third of respondents to a 1970 poll thought something was fishy about mankind's giant leap. Today, 94 percent accept the official version... Saps!

The US Government Was Behind 9/11

Or Jews. Or Jews in the US government. The documentary Loose Change claimed to find major flaws in the official story — like the dearth of plane debris at the site of the Pentagon blast and that jet fule alone could never vaporize a whole 757. Judge for yourself: After Popular Mechanics debunked the theory, the magazine's editors faced off with proponents in a debate, available on YouTube.

The Jews Run Hollywood and Wall Street

A forged 19th-century Russian manuscript called "The Protocols of the Elders of Zion" (virtually required reading in Nazi Germany) purports to lay out a Jewish plot to control media and finance, and thus the world. Several studies have exposed the text as a hoax, but it's still available in numerous languages and editions.

Princess Diana Was Murdered

Rumors ran wild after Princess Diana's fatal 1997 car crash, and they haven't stopped yet. Reigning theories: She faked her death to escape the media's glare, or the royals snuffed her out (via MI6) to keep her from marrying her Muslim boyfriend. For the latest scenarios, check out www.alfayed.com, the Web site of her boyfriend's dad, Mohamed Al Fayed.

AIDS Is a Man-Made Disease

A number of scientists have argued that HIV was cooked up in a lab, either for bioweapons research or in a genocidal plot to wipe out gays and/or minorities. Who supposedly did the cooking? US Army scientists, Russian scientists, or the CIA. Mainstream researchers point to substantial evidence that HIV jumped species from African monkeys to humans.

The Illuminati Run the World

The ur-conspiracy theory holds that the world's corporate and political leaders are all members of an ancient cabal: Illuminati, Rosicrucians, Freemasons — take your pick. It doesn't help that those secret societies really existed (George Washington was a Mason). Newer variations implicate the Trilateral Commission, the New World Order, and Yale's Skull and Bones society.

U.S. military caused the 2004 Indian Ocean Tsunami

Popular Arab news services claim the U.S. and Indian militaries deliberately caused the Indian Ocean tsunamis with electromagnetic pulse technology.
Another type of theory bases its claims on oil and gas interests. Others also reason that the technology is at least feasible if not highly probable since research into such technology has been conducted by the military as far back as World War II.
Darjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 19:26   #5
vjerujem u zavjere
 
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 19:30   #6
Quote:
Darjan kaže: Pogledaj post
Ja sam juche postavio taj sporazum u temi o filmu "zeitgeist".
nisam vidio...sorry
ja sam naso na galaksiji
__________________
Nemojte dopustiti da vas vaša vlada odvuče u mrežu korupcije, fašizma i prijevara zvanu Europska unija, nakon što ste tako teško izborili svoju samostalnost!
_ZULE_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2008., 19:39   #7
Ma zashta se izvinjavash...
Darjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 01:08   #8
http://video.google.co.uk/videosearc...e&sitesearch=#

ovaj film obavezno pogledati... 3 djela.....
__________________
Nemojte dopustiti da vas vaša vlada odvuče u mrežu korupcije, fašizma i prijevara zvanu Europska unija, nakon što ste tako teško izborili svoju samostalnost!
_ZULE_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 01:20   #9
Quote:
_ZULE_ kaže: Pogledaj post
http://video.google.co.uk/videosearc...e&sitesearch=#

ovaj film obavezno pogledati... 3 djela.....
neda mi se sva tri gledati

dosta je jedan
 
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 01:24   #10
vjerujem u vanzemaljce i vjerujem da se zataskavju dokazi o njihovu postojanju
__________________
Why are you wearing that stupid man suit?
gimifajv is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 23:41   #11

vanzemaljci DA, teorija zavjere NE

*svemir je prevelik da bi mi bili sami = ima logike
*no medutim teorija zavjere mi je onak malo too much, zavjere koga sto, protiv cega i zbog cega = nema logike
__________________
život je lijep !
emanuela is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 00:17   #12
Ima, ima.
Darjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 03:37   #13
i koja je poanta ove teme? ima li se tu o čemu diskutirati? rekao bih da ne
no eto, da ti odgovorim na pitanje: da, vjerujem i u izvanzemaljce i u "teorije" zavjere...premda bi se tu prije radilo o praksi zavjere, no dobro
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 10:53   #14
Nije otvorena tema radi rasprave vec zbog ankete.
Darjan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2008., 22:19   #15
Quote:
gimifajv kaže: Pogledaj post
vjerujem u vanzemaljce i vjerujem da se zataskavju dokazi o njihovu postojanju
me2
~Razor~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2008., 23:32   #16
vjerujem da postoji život na nekom drugom planetu ali ne i da nas oni dolaze vidjet u svojim letećim tanjurima, prije bi rekla da su to tajni vojni pokusi ili neke nove letjelice koje je izumio čovijek..isto tako ne mislim da su nekad davno bili na zemlji ili da smo mi njihovi potomci ili da su igradili piramide ili šta ja znam..
a za zavjere mislim da puno stvari u svijetu izgleda previše sumnjivo da čovjek nebi pretpostavio da ipak u pozadini svega stoji neka tajna organizacija
lenola is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 11:42   #17
Vjerujem da vanzemaljci postoje, a dolaze li nas ''proučavati'' i sl. ne znam. Moguće.

U teorije zavjere ne vjerujem, odnosno vjerujem da nam se neke stvari zataškavaju, ali ne u obimu u kojem nam razni likovi žele prezentirati. Ako u svemu tražiš neku zavjeru, onda ćeš ju u svemu i vidjeti, tak da se s tim teorijama zavjere ne zamaram previše.
zlatna ribica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 22:10   #18
pa moraju postojati, mislim svemir je prevelik da bi samo na zemlji postojala živa bića
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 23:35   #19
Quote:
emanuela kaže: Pogledaj post

vanzemaljci DA, teorija zavjere NE

*svemir je prevelik da bi mi bili sami = ima logike
*no medutim teorija zavjere mi je onak malo too much, zavjere koga sto, protiv cega i zbog cega = nema logike

--> Da znaš zbo čega itekako bi bilo logike.
--> Ako ti je život onakakv kako ti piše u signature onda očito ne znaš zbog čega i protiv čega...

--> Drago mi je da se statistika promjenila nabolje.
__________________
Believe not because some old manuscripts are produced, believe not because it is your national belief, believe not because you have been made to believe from your childhood, but reason truth out, and after you have analyzed it, then if you find it will do good to one and all, believe it, live up to it and help others live up to it.
- “Buddha”
Sup3I2Son1c is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 18:58   #20
Svako usvajanje godišnjeg plana velike firme je zavjera a da o razvojnim planovima pojedinih država ne govorimo. Pri takvim aktivnostima oni odlučuju tko će dobiti posao a tko neće, koja će poduzeća prosperirati a koja propast, tko će biti gladan a tko sit. Sve drugo je samo podmazivanje mehanizma.
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:30.