Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2008., 12:31   #41
Mislim da se po pravilima europske unije, svime time bavi agencija za zaštitu privatnosti podataka, koja postoji i u Hrvatskoj. Njezino sjedište je na trgu Republike austrije, ako se ne varam.
Što se ugradnje čipova i smanjenja privatnosti tiče, bojim se da tuđu privatnost više narušavaju ljudi koji protestiraju protiv tih stvari, nego oni koji bi to trebali činiti.

Neki od diskutanata na ovom forumu umjesto temom, bave se klonovima, a to je upravo to. Zar je bitno tko je što napisao? Bitno je što piše.

Loveći vještice, zapravo postupate jednako kao i oni koje tu sada osuđujete.
Osobno, mislim da se agencija za privatnost podataka može slobodno zainteresirati i za ovo mjesto gdje vi i ja sada pišemo. Tu se zakoni RH krše, iako vi to ne vidite.
LaMothe is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 09.07.2008., 12:57   #42
Quote:
2012 kaže: Pogledaj post
Nikako. Jedino preostaje nada da će se desit neki fenomen, npr. da mnogo ljudi odjednom shvati šta se dešava i onda počmu promjene, ali dogovorno to postić se ne može, jer nam fali ključna karika za organizaciju - komunikacija.
Najlakše bi bilo da možemo svi međusobno telepatski komunicirat, i jednostavno se "dogovorimo" šta ćemo, ali ne, ovako moramo uzet mobitel u ruke, nazvat jednog, nazvat drugog, pa onda "svota na vašem računu nije dovoljna...", pa onda nadoplatiš, pa...pa se nikom ne da, tako da jednostavno - ništa od toga. A osim toga, koristiš se njihovom tehnologijom i opremom za komunikaciju, i čisto sumnjam da će ti dopustit išta ako posumnjaju da im nešto loše spremaš
Npr. jednostavno ti se desi da ti mobitel odjednom nema signala...ili da su veze trenutno prekinute zbog neke "greške na repetitoru", i tome slično...
Šta ti onda preostaje? Ić ćeš okolo ko luđak i vikat "oni nas žele čipirat, amo svi na ulice, idemo, prosvjedi!!"...šta misliš koliko ćeš tako trajat? Vrlo brzo će te svladat organi reda i mira, a ako stvarno budeš uporan onda će te proglasit ludim i bit ćeš izopčen iz društva, možda i hospitaliziran, pa se ti i dalje deri
Baš utješno.Čemu onda rasprava o tome?
Articles of Faith is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 13:04   #43
Quote:
Articles of Faith kaže: Pogledaj post
Baš utješno.Čemu onda rasprava o tome?
Naravno da se može boriti.
Maknite mobitele, banke, posao, auto, kartice...
Uzgojite bradu, spavajte gdje možete (gdje provjerite da nema kamera)..
Spalite otiske prstiju, spalite dokumente (ili ih sakrijte negdje van dometa), ne uzimajte redovito novu osobnu. Odselite se od grada i zaboravite bilo kakvu elektroniku..
dobrimag is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 13:09   #44
Quote:
2012 kaže: Pogledaj post
Nikako. Jedino preostaje nada da će se desit neki fenomen, npr. da mnogo ljudi odjednom shvati šta se dešava i onda počmu promjene, ali dogovorno to postić se ne može, jer nam fali ključna karika za organizaciju - komunikacija.
Najlakše bi bilo da možemo svi međusobno telepatski komunicirat, i jednostavno se "dogovorimo" šta ćemo, ali ne, ovako moramo uzet mobitel u ruke, nazvat jednog, nazvat drugog, pa onda "svota na vašem računu nije dovoljna...", pa onda nadoplatiš, pa...pa se nikom ne da, tako da jednostavno - ništa od toga. A osim toga, koristiš se njihovom tehnologijom i opremom za komunikaciju, i čisto sumnjam da će ti dopustit išta ako posumnjaju da im nešto loše spremaš
Npr. jednostavno ti se desi da ti mobitel odjednom nema signala...ili da su veze trenutno prekinute zbog neke "greške na repetitoru", i tome slično...
Šta ti onda preostaje? Ić ćeš okolo ko luđak i vikat "oni nas žele čipirat, amo svi na ulice, idemo, prosvjedi!!"...šta misliš koliko ćeš tako trajat? Vrlo brzo će te svladat organi reda i mira, a ako stvarno budeš uporan onda će te proglasit ludim i bit ćeš izopčen iz društva, možda i hospitaliziran, pa se ti i dalje deri
trebali bi osnovat neku vrstu tajne organizacije koja bi prikupljala sve te informacije i pokusavala se boriti protiv toga.... i koja bi se pripremala za to vrijeme kada jednom dode.....
nobie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 13:11   #45
Quote:
dobrimag kaže: Pogledaj post
Naravno da se može boriti.
Maknite mobitele, banke, posao, auto, kartice...
Uzgojite bradu, spavajte gdje možete (gdje provjerite da nema kamera)..
Spalite otiske prstiju, spalite dokumente (ili ih sakrijte negdje van dometa), ne uzimajte redovito novu osobnu. Odselite se od grada i zaboravite bilo kakvu elektroniku..
ovo je jedina stvar koju ne bi mogao....... jos razmisljam kako rijesiti taj problem...
nobie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 13:20   #46
ubacite virus u kompjuter na koji su povezane kamere i u vip t-com tomato tele2 da vas nemogu pratiti putem mobitela

ili jednostavnije ubacite virus u HEP i time iskopcajte struju u cjeloj hrvatskoj i vratite hrvatsku u srednji vjek ili čekajte jaku geomagnetsku oluju koja če uništiti svu elektroniku na zemlji a takva se javlja u prosjeku svakih tristotinjak godina
mrgi124 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 13:25   #47
a jel se moze barem teoretski hackirat gps satelite???
nobie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 16:46   #48
Quote:
dobrimag kaže: Pogledaj post
Naravno da se može boriti.
Maknite mobitele, banke, posao, auto, kartice...
Uzgojite bradu, spavajte gdje možete (gdje provjerite da nema kamera)..
Spalite otiske prstiju, spalite dokumente (ili ih sakrijte negdje van dometa), ne uzimajte redovito novu osobnu. Odselite se od grada i zaboravite bilo kakvu elektroniku..

Zašto bi to napravio? Što planiraju sa tim podacima, smanjiti mi plaću ili pokvariti auto? Što sa tim podacima vlada može napraviti što mi ne može napraviti bez njih?
Kanzas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 18:14   #49
Quote:
Articles of Faith kaže: Pogledaj post
I kako se borit protiv toga?
Pa...postati jedan od onih koji čipira druge.
turd12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 22:16   #50
evo ga prije nego nas čipiraju..... mozda nam stave kao "sigurnosnu narukvicu"........
http://www.net.hr/vijesti/svijet/pag...9/0075006.html
nobie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 09:54   #51
Quote:
nobie kaže: Pogledaj post
evo ga prije nego nas čipiraju..... mozda nam stave kao "sigurnosnu narukvicu"........
http://www.net.hr/vijesti/svijet/pag...9/0075006.html
Tipično...
Naseru se o terorizmu, otmičarima, prikažu slike nekih ljudi koji su navodno teroristi, kažu ti kako će narukvica onesposobit otmičare, onda ti puste video sa nekom paranoičnom debelom američkom kravom koja se boji otmičara (iako ni ona sama ne zna zašto), puste ti par snimki aviona kako se zabijaju u WTC i na kraju sve to može spriječit vaša elektronička naprava koju morate nosit oko ruke...
A malim slovima ispod svega piše "ova ogrlica je GPS, prati vaše kretanje i zapisuje sve vaše podatke"...

P.S.
Još objave u novinama uputstvo kako se koristit napravom (aktiviranje pomoću monitora i lasera), tako da potencijalni "teroristi" teže shvate kako izbjeć ovaj sustav
Stvarno im je gluma u zadnje vrime sve lošija i lošija...
Srića njihova da su ljudi sve gluplji i gluplji...
2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 17:45   #52
Quote:
nobie kaže: Pogledaj post
evo ga prije nego nas čipiraju..... mozda nam stave kao "sigurnosnu narukvicu"........
http://www.net.hr/vijesti/svijet/pag...9/0075006.html
a kao terorist nece skinut narukvicu prije nego šta otme avion
mrgi124 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2008., 16:34   #53
Jedva čekam dolazak ljudi-strojeva odn. Terminatora na ovaj svijet.Mislim da nas to čeka.Pentagon već polako najavljuje stvaranje cyborga koji bi zamjenjivali ljude u pojedinim akcijama.
Unimatrix001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2008., 23:02   #54
hm.... mene to bas i ne veseli.... ne znam zakaj bi ja na primjer jedva cekao takvo kaj... pa necu imati ja pod kontrolom terminatore pa da me to veseli....
nobie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2008., 13:40   #55
Quote:
nobie kaže: Pogledaj post
kaj vi kazete na ovo???? ..Matrix - polako ali sigurno?
You ain't seen nothing yet!

"Strange Craft"
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 14:22   #56
Od ove teme su mi se digle sve dlake po tijelu

Ne znam, strah me ovoga. Nadam se da to neću doživjeti za svog života.

Ako doživim, spremna sam na buntovnički život, skrivanje po kanalizaciji i sve što ide uz to. Ne dam se
zlatna ribica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2008., 01:36   #57
Quote:
zlatna ribica kaže: Pogledaj post
Od ove teme su mi se digle sve dlake po tijelu

Ne znam, strah me ovoga. Nadam se da to neću doživjeti za svog života.

Ako doživim, spremna sam na buntovnički život, skrivanje po kanalizaciji i sve što ide uz to. Ne dam se
Pazi kaj si rekla.... nemoj se poslje onda izvlacit...
nobie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2008., 08:59   #58
Quote:
nobie kaže: Pogledaj post
Pazi kaj si rekla.... nemoj se poslje onda izvlacit...
Mala je to žrtva za podnijeti, ako je alternativa potpuna kontrola uma
zlatna ribica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2008., 09:29   #59
"We are the Borg.
You will be assimilated.
Your biological and technological distinctivness
will be added to our own.
Resistance if futile"

Zaš se ekipa više boji nerealnih stvari nego realnih?
Nikad u povijesti se nikad slično nije desilo, ali ekipa se svjedno užasava...
dobrimag is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2008., 10:07   #60
[QUOTE=LaMothe;14877632]Mislim da se po pravilima europske unije, svime time bavi agencija za zaštitu privatnosti podataka, koja postoji i u Hrvatskoj. Njezino sjedište je na trgu Republike austrije, ako se ne varam.
Što se ugradnje čipova i smanjenja privatnosti tiče, bojim se da tuđu privatnost više narušavaju ljudi koji protestiraju protiv tih stvari, nego oni koji bi to trebali činiti.

Blago tebi,tvoj je Raj nebeski!
__________________
Ne zanima me koga poznaješ i kako si dospio ovamo.
Želim znati hoćeš li i dalje samnom stajati
u žaru vatre i ne posustajati...
casia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:00.