Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2008., 14:35   #61
Roma protiv Roma

à propos ovog gornjeg;
Kada vojska dobije pune ovlasti na ulicama u mirnodopsko vrijeme onda se tu nema što puno dodati.
Osim da, mora biti ugodno i veselo u Rimu, Milanu, Napulju,.. i nadasve sigurno, ovih dana!

Italians welcome army on streets as anti-gipsy sentiment sweeps country
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 16:13   #62
http://de.youtube.com/watch?v=kS2prR...eature=related

jel se to meni cini il je ona zaokruzila hrvatsku, tj bih za mjesto gdje je rodena?


Zasto je cjela bit katolicanstva ljubav, medusobno pomaganje i takve stvari.
Da su reptili pisali bibliju u 10 zapovjedi bi bilo ubij bližnjeg svoga, ukradi....... jer oni žele kaos jel tako?
__________________
Nemojte dopustiti da vas vaša vlada odvuče u mrežu korupcije, fašizma i prijevara zvanu Europska unija, nakon što ste tako teško izborili svoju samostalnost!
_ZULE_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 20:38   #63
Quote:
_ZULE_ kaže: Pogledaj post
Zasto je cjela bit katolicanstva ljubav, medusobno pomaganje i takve stvari.
Da su reptili pisali bibliju u 10 zapovjedi bi bilo ubij bližnjeg svoga, ukradi....... jer oni žele kaos jel tako?
Zasto bi to zeljeli, da nas zele mrtve pobili bi nas. Nitko nas ne zeli mrtve, zele nas poslusne i u strahu od kazne ako zgrijesimo njihova pravila. Mi smo za njih robovi. Reptili, politicari, bankarski tajkuni, svi oni zele to isto.
gocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 21:14   #64
Quote:
Seventin kaže: Pogledaj post
Znamo znamo, piše na drugim mjestima. Samo ti ono ne voliš čitati, zar ne?
Čudno samo, da ti ne znaš sve te stvari...;

Jednostavno i lako -Wikipedia, the free encyclopedia, ako već ne i nešto više;

The Vatican-Jesuit-Masonic crusades, up to our present time, show their criminal "full-spectrum dominance" doctrine is effectuated all over the world by:
  • War, genocide and depopulation (recent examples: Canadian natives genocide between 1880-1984, the "Vatican managed Serbian genocide during WWII" with an ongoing US court case, and the ongoing Shia muslim genocide in Iraq with over 1.217.892 deaths)
  • Political subversions
  • Economic slavery
  • Poor quality nutrition, healthcare and housing
  • Government propaganda (via education, media, science, and religion)
  • Suppression of sovereignty, consciousness and spirituality.

Full-spectrum dominance is a military concept whereby a joint military structure achieves control over all elements of the battlespace using land, air, maritime and space based assets.

Full spectrum dominance includes the physical battlespace; air, surface and sub-surface as well as the electromagnetic spectrum and information space. Control implies that freedom of opposition force assets to exploit the battlespace is wholly constrained.
De mi molim te link od tog članka, ne mogu ga pronaći na wikipediji

Quote:
Seventin kaže: Pogledaj post
Vatican managed Serbian genocide during WWII
Ovo valjda žele reći da je vatikan kriv što su ustaše ubijali srbe?
ante_gotovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 21:42   #65
Quote:
ante_gotovina kaže: Pogledaj post
De mi molim te link od tog članka, ne mogu ga pronaći na wikipediji
No problem. 911:Vatican & Jesuits
Full-spectrum dominance
Freemasonry

itd.,...
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 22:06   #66
Quote:
Seventin kaže: Pogledaj post
Ja sam mislio ono što sam i napisao, za razliku od tebe...

Rekao sam da mi daš link na članke iz wikipedije, ne wikicompany, ti sajtovi i nisu baš jako slični...
ante_gotovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 22:12   #67
Quote:
Seventin kaže: Pogledaj post
Ja sam mislio ono što sam i napisao, za razliku od tebe...

Rekao sam da mi daš link na članke iz wikipedije, ne wikicompany, ti sajtovi i nisu baš jako slični...
ante_gotovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 22:37   #68
Ne razumijem što sad hoćeš (reći). Da ti ovo nije dovoljno dobro, ili relevantno. Podaci su i s Wikipedie i s Wikicompany (ili kako sam i napisao ako već ne i nešto više) Tražiš neke dlake u jajima a jaja nigdje.

Wikicompany is a free, worldwide business directory that anyone can edit. Wikicompany profiles are now also part of the exciting Linking Open Data and DBPedia projects.
These projects provide free, structured data sets and software tools for developing innovative Semantic Web applications.

Ako ti nešto s tim ne paše, izvoli, piši gospodinu osnivaču i ne davi The founder of Wikicompany (Jama Poulsen - User - Walden)!

A tvoj osnovni problem i dalje ostaje onaj stari - Ne da ti se čitati hrpetine tekstova i informacija. No to i dalje je samo i jedino tvoj problem. Žišku?!
.
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2008., 02:59   #69
Quote:
Ramzes13 kaže: Pogledaj post
Na Amerčkom dolaru postoji trokut sa okom....taj trokut predstavlja svevideće oko Sotone koji je vođa Masona...kod njih postoji hijerarhija u obliku piramide...
Sve videće oko uskoro će da postane svevideće zaista...jer uskoro je vrijeme za Bushov New World Order koji će uvesti ID čip sustav.... svaki pojedinac i i kućni ljubimac, životinje što se uzgajaju za prehranu bit će označeni čipovima koji će biti ubrizgivani pod dlan ili na čelo....jer je taj čip baziranan na nekakvoj energiji koja nastaje promjenama toplo hladno koje su najčešće na čelu i dlanu (neznam ni ja točno)
Quote:
Ramzes13 kaže: Pogledaj post
To nije trokut kao prvo možda sam tako napisao to je piramida.
Masoni su ite kako pod okriljem Sotone...
Šifarski sustav 666, Id čipovi...sve će da bude kontrolirano putem NEW WORLD ORDERA
Ako ste kada čitali u Bibliji broj 666 je žig Zvjeri....Zvjer je Amerika.
Tko primi pečat bit će proklet...Id čip zar ne kontate...
Quote:
Ramzes13 kaže: Pogledaj post
EVO USKORO NAS ČEKA NOVA TEHNOLOGIJA KOJU JE IZUMIO NEKI ZNANSTVENIK SAMOTNJAK ( TJ. CILJANI PLAN ILLUMINATA)
http://de.youtube.com/watch?v=9s4PISdNisQ

Radi se o New Word Orderu....i ID chipovima...potražite sa strane na youtube ima još dobrih prikaza
na americkom dolaru stoji piramida sa okom sto je zapravo simbol "trecega" oka ali i intuicije.postoji knjiga koja se zove "Tajna Društva" te je u njoj izmedu ostalih,opisano i masonsko tajno drustvo,svatko tko je citao tu knjigu(a i mnoge druge) zna da masoni i danas tvrde da su krscani i vjernici te da su mnogi u svojim vjerovanjima ekstremni ali se ne slazu sa crkvom oko ekonomije i podjele moci.pretpostavimo da nas Sotona ide malo zajebavat preko masona(pa nije li on dovoljno jak d anas odmah satre?),jos uvijek ne stoji cinjenica da je sotonski broj 666 kad je sotonski broj iz biblije 999.dakle broj 666 se pocinje javljati prvi puta u doba inkvizicije kad su mnoge sekste koje su stovale sotonu bile u strahu da ih crkva ne bi spalila te su koristili okrenute devetke(6).
i ne,amerika nije zvijer jer ako idemo tragom teorije urote,sve zapocinje od britanije i kraljvske obitelji windsdor koja zapravo ima njemacko prezime(gamad promjenili prezime) a oni koji vladaju amerikom su zapravo rodaci britanske kraljevske obitelji i americki aristokrati.jedini koji nije bio iz njihove branse je bio kennedy a svi znamo kak je prosao.o cipovima i kontroli uma necu sad pisat(jer mis e spava) ali dalo bi se i o tim stvarima tipkat.a sto se tice pecata zvijeri i new age-u,to uopce necu komentirati jer je jasno da je proizvod vatikanske propagande koja bi se najradije vratila u 16. st.
i sto je najvaznije,ove quotane podatke vam je dao covjek koji nosi ime poganog egipcana kojeg bi crkva danas spalila na lomaci.vidite li vi ironiju u tome?
ja vidim...
i zato idem spavat.laku noc.
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2008., 12:18   #70
Quote:
Seventin kaže: Pogledaj post
Ne razumijem što sad hoćeš (reći). Da ti ovo nije dovoljno dobro, ili relevantno. Podaci su i s Wikipedie i s Wikicompany (ili kako sam i napisao ako već ne i nešto više) Tražiš neke dlake u jajima a jaja nigdje.

Wikicompany is a free, worldwide business directory that anyone can edit. Wikicompany profiles are now also part of the exciting Linking Open Data and DBPedia projects.
These projects provide free, structured data sets and software tools for developing innovative Semantic Web applications.

Ako ti nešto s tim ne paše, izvoli, piši gospodinu osnivaču i ne davi The founder of Wikicompany (Jama Poulsen - User - Walden)!

A tvoj osnovni problem i dalje ostaje onaj stari - Ne da ti se čitati hrpetine tekstova i informacija. No to i dalje je samo i jedino tvoj problem. Žišku?!
.
Da želim reći da to nije relevantno (prvi i treći link sa wikicompany), i sam si napisao da je wikicompany worldwide BUSINESS directory, znači članci obuhvaćaju razne tvrtke i ustanove i tako... a ne enciklopedijske podatke o svemu i svačemu kao na wikipediji...
ante_gotovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2008., 15:43   #71
Quote:
ante_gotovina kaže: Pogledaj post
i tako... a ne enciklopedijske podatke o svemu i svačemu kao na wikipediji...
baš tako - o svemu i svačemu. Čak i manje! Sad zamisli ovaj forum.
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2008., 23:03   #72
Rusi su Srbima prodavali Oružje, a nama ruske konobarice
sury or'o is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2008., 23:07   #73
Quote:
ante_gotovina kaže: Pogledaj post
Pa dobro, ajde onda recite koje su to kriminalne radnje ako je to javna tajna?
Ili ne znate sad zato što ne piše u dnevnim novinama...
Ne izdaju ti račun za vjenčanje, krštenje i zaštihavanje
sury or'o is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2008., 23:11   #74
Quote:
_ZULE_ kaže: Pogledaj post
http://de.youtube.com/watch?v=kS2prR...eature=related

jel se to meni cini il je ona zaokruzila hrvatsku, tj bih za mjesto gdje je rodena?


Zasto je cjela bit katolicanstva ljubav, medusobno pomaganje i takve stvari.
Da su reptili pisali bibliju u 10 zapovjedi bi bilo ubij bližnjeg svoga, ukradi....... jer oni žele kaos jel tako?
Da ali reptili su znali da su ljudi jako inatljivi pa su napisali ne ubij itd jer ljudi uvijek naprave suprotno, i eto ispalo po njihovom.
sury or'o is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2008., 23:18   #75
o Boga ti Isusa i Alaha

pa od kad je čovjek postao od majmuna postoji grupa ljudi koja vlada

ne znam zašto je to čudno

mislim šta bi se Bush trebao konzultirati s nekom bakom na Dolcu ili možda nekim svećenikom e sad ne znam koje vjere

da...????
__________________
ovaj reqieres 30sekundi to rereqoiueres probajte ponovno za 5 secundi
blured is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2008., 00:24   #76
kad forumaš dođe na forum mora se pokoriti volji moderatora koji su vjerojatno frendovi i admina itd itd šta ja znam ja sam obična neobična žena i nemam hijerarhiju ispod sebe.
__________________
ovaj reqieres 30sekundi to rereqoiueres probajte ponovno za 5 secundi
blured is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2008., 00:26   #77
što se tiča Busha i world leaders jasno da nisu potpuno svjesni ni savjesni jer da jesu ne bi mogli obavljati taj posao
__________________
ovaj reqieres 30sekundi to rereqoiueres probajte ponovno za 5 secundi
blured is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2008., 20:12   #78
Quote:
Seventin kaže: Pogledaj post
Ne razumijem što sad hoćeš (reći). Da ti ovo nije dovoljno dobro, ili relevantno. Podaci su i s Wikipedie i s Wikicompany (ili kako sam i napisao ako već ne i nešto više) Tražiš neke dlake u jajima a jaja nigdje.

Wikicompany is a free, worldwide business directory that anyone can edit. Wikicompany profiles are now also part of the exciting Linking Open Data and DBPedia projects.
These projects provide free, structured data sets and software tools for developing innovative Semantic Web applications.

Ako ti nešto s tim ne paše, izvoli, piši gospodinu osnivaču i ne davi The founder of Wikicompany (Jama Poulsen - User - Walden)!

A tvoj osnovni problem i dalje ostaje onaj stari - Ne da ti se čitati hrpetine tekstova i informacija. No to i dalje je samo i jedino tvoj problem. Žišku?!
.
Valjda misliš dezinformacija a ne informacija. Laprdaš.
__________________
"Postoji samo jedno dobro, a to je znanje, i jedno zlo, a to je neznanje"--Platon
DefCut is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2008., 20:27   #79
Quote:
DefCut kaže: Pogledaj post
Valjda misliš dezinformacija a ne informacija. Laprdaš.
Zamisli, kolika hrpa. Kaže anonimus.
A sad isključi kompjuter i nema ni jednog ni drugog ni ovog trećeg tu i onda uhvati se pravog štiva, npr. neki roman. Ja znam da hoću, idućih dana sigurno
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2008., 21:05   #80
Quote:
Seventin kaže: Pogledaj post
Zamisli, kolika hrpa. Kaže anonimus.
A sad isključi kompjuter i nema ni jednog ni drugog ni ovog trećeg tu i onda uhvati se pravog štiva, npr. neki roman. Ja znam da hoću, idućih dana sigurno
Drogiranje na dugoročne staze može biti vrlo štetno.
__________________
"Postoji samo jedno dobro, a to je znanje, i jedno zlo, a to je neznanje"--Platon
DefCut is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:51.