Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fotografija

Fotografija Fotografiram. Dakle, svijet postoji.
Podforumi: Foto natječaji, Fotoaparati i oprema, Video

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2009., 15:26   #81
Quote:
mljac1 kaže: Pogledaj post
Dogovoreno, ti preuzmi mladoženju, a ja ću mladenku
..ne ne, za to služe asistenti...
__________________
Prof. Farnsworth:"Everyone's always in favor of saving Hitler's brain. But when you put it in the body of a great white shark, ooohh! Suddenly you've gone too far!"
CrniDjuro is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 21:19   #82
Quote:
mljac1 kaže: Pogledaj post
Jel može koji savjet, hint, link... Ja tu uvijek sfušam...
Hint?
Kupila sam sa stranice Boudoir Divas akciju koja se sastoji od tri načina uljepšavanja fotki, a među njima je i akcija za kožu

Nije skupo.
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 22:15   #83
Da, nije skupo. Bum nabavil kad stigne plaća... Hvala!
mljac1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 04:33   #84
Quote:
CrniDjuro kaže: Pogledaj post
..ne ne, za to služe asistenti...
mislim da ću se nakon ovoga iskreno zapitati svaki sljedeći put kada na vjenčanju ugledam profesionalce s aparatima na djelu.


nego, što se tiče vlasnika foto studija koji ne želi uzimati ljude na poduku jer si time stvara konkurenciju pa ima manje posla... zašto ne razmišlja o tome da njegov rad i rad onih koji su stalno zaposleni tamo ne bude dovoljno dobar da mu posao ne pati zato jer je obrazovao neke entuzijaste?
Morgan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 04:45   #85
dobro...nema smisla o tome raspravljati...

rađe dajte neke linkove

http://elizabethmessina.com/
__________________
 / 5D2 _________ FB: Best Moments Wedding Studio _______________________________..:..::::..::..:... .:.....::.:....:.:::
Hondakepiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 10:10   #86
Quote:
Hondakepiran kaže: Pogledaj post
dobro...nema smisla o tome raspravljati...

rađe dajte neke linkove

http://elizabethmessina.com/
divno

Još jedan link i to fotografa s kojim sam imala prilike fotkati Trash the Dress - Miloš Horvat

Miloš Horvat
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 13:22   #87
pregledao sve slike nisam mogo stat...jako fino...
__________________
 / 5D2 _________ FB: Best Moments Wedding Studio _______________________________..:..::::..::..:... .:.....::.:....:.:::
Hondakepiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 13:25   #88
Miloš mi je super
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 15:10   #89
http://www.first-finger.com/wedding-photography.php
__________________
 / 5D2 _________ FB: Best Moments Wedding Studio _______________________________..:..::::..::..:... .:.....::.:....:.:::
Hondakepiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 19:09   #90
Quote:
Morgan kaže: Pogledaj post
mislim da ću se nakon ovoga iskreno zapitati svaki sljedeći put kada na vjenčanju ugledam profesionalce s aparatima na djelu.


nego, što se tiče vlasnika foto studija koji ne želi uzimati ljude na poduku jer si time stvara konkurenciju pa ima manje posla... zašto ne razmišlja o tome da njegov rad i rad onih koji su stalno zaposleni tamo ne bude dovoljno dobar da mu posao ne pati zato jer je obrazovao neke entuzijaste?
nije da on to ne zeli, nego su ga ljudi tolko puta sjebali da je odustao... uostalom, on veli da uzme nekog na 6 mjeseci, ulozi u njega i novaca i vremena, onda ovaj ode i radi mu konkurenciju, a on je opet na pocetku, em je izgubil novce, em je izgubil vrijeme, em je izgubio fotografa... i jednostavno mu dopizdilo i vise to ne radi pa je miran
__________________
Human beings in a mob // What's a mob to a king? // What's a king to a god? // What's a god to a non-believer?
dnohla vopi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 22:56   #91
Quote:
mljac1 kaže: Pogledaj post
I, susjed, kak je bilo? Jesi uspio opustiti mladence?
Bili su super, odlična ekipa, još smo se usput i dobro svi skupa zabavili...

Quote:
Ipanema kaže: Pogledaj post
divno

Još jedan link i to fotografa s kojim sam imala prilike fotkati Trash the Dress - Miloš Horvat

Miloš Horvat
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Miloš mi je super
Sve više i više uviđam koliko je bitno kako se predstaviš...mislim da ću i ja morati uložiti u stranicu...

Ali daleko od toga, čovjek stavrno radi super fotke.

Volio bih takvog nekog fotografa vidjeti na djelu, čak štoviše, raditi s njim i ćuti par savjeta. Bilo bi korisno.
xjointx is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 23:36   #92
Quote:
xjointx kaže: Pogledaj post
Sve više i više uviđam koliko je bitno kako se predstaviš...mislim da ću i ja morati uložiti u stranicu...


manje je više - ovo se odnosi na dizajn

i fotki manje ali one naj

ak se budem treći put udavala (puj puj puj) onda tebe zovem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2009., 00:11   #93
Quote:
xjointx kaže: Pogledaj post
Sve više i više uviđam koliko je bitno kako se predstaviš...mislim da ću i ja morati uložiti u stranicu...

Ali daleko od toga, čovjek stavrno radi super fotke.

Volio bih takvog nekog fotografa vidjeti na djelu, čak štoviše, raditi s njim i ćuti par savjeta. Bilo bi korisno.
Slažem se za stranicu.
Ja kad otvorim stranicu koja mi se ne svidi, odmah mi se ne sviđa niš

Što se tiče fotografa i kako oni rade, recimo kad smo s Milošem radili Trash the Dress, s njim je bila i njegova žena (oni inače rade zajedno).
On je imao dva fotića na ramenu i izmjenjivao ih. Penjao se na fontane, ležao na podu, vodio modele u prljave zgrade, polegao ih na prugu posred Praške dok je tramvaj stajao i čekao da on napravi fotku (fotke pogledati ovdje ), žena je držala flash iz daljine i raznih kutova i tak

I naravno, lik je totalna pozitiva bez daljnjega

Inače, djevojka koja se ohrabrila leći na prugu je bila vizažistica za taj dan, ali je bila toliko oduševljena količinom djevojaka u haljinama i poziranjem da se sama obukla u vjenčanicu i odradila posao skoro pa najbolje
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2009., 00:49   #94
mrak su fotke Ipanema

ok, ja sam voljna trešat svoju vjenčanicu pa kad bude neki slijedeći takav shooting - please call meeeeeeeeeeeeeee...
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2009., 02:46   #95
od ovih fotki se sve više i više zaljubljujem u fotkanje vjenčanja...stvarno mrak...
__________________
 / 5D2 _________ FB: Best Moments Wedding Studio _______________________________..:..::::..::..:... .:.....::.:....:.:::
Hondakepiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2009., 14:56   #96
Talking

Quote:
Hondakepiran kaže: Pogledaj post
od ovih fotki se sve više i više zaljubljujem u fotkanje vjenčanja...stvarno mrak...
Da, ovo je definitivno najbolje od vjencanja, takve super slikice...
Super je imati mrak mladence s kojima mozes provesti odlican dan, u ugodnom okruzenju i imati dovoljno vremena zadovoljiti njihove potrebe. Cesto ovo zadnje zna biti upitno, pa rijetko ponekad ni mladenci nisu (pre)zadovoljni.. Zato je bitno unaprijed dogovoriti i osigurati vrijeme za sebe kao fotografa, kako bi uopce bili u prilici nesputano fotografirati nekome najbitniji dan u zivotu..

Ne ovisi ni sve o fotografu
kowalsky_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2009., 23:00   #97
apsolutno se slažem kowalski

i definitivno trebate sve prije sa mladencima dogovorit: što im je bitno da im poslikate, što ne žele...
pogledajte današnje postove na Vjenčanjima, tj. čitajte od jučer od Spalatine (23,26 h) https://www.forum.hr/showthread.php?t=128114&page=102

pazite da vam se to ne bi dogodilo
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2009., 01:53   #98
pročito cijelu raspravu i brutalno...stvarno preloše...al bi volio vidjet te slike jer me sad živo zanima o čemu se radi...
__________________
 / 5D2 _________ FB: Best Moments Wedding Studio _______________________________..:..::::..::..:... .:.....::.:....:.:::
Hondakepiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2009., 16:16   #99
Wedding photographer je u US zanimanje na zlu glasu...Naime naslo se medju 10 najpreplacenijih zanimanja.

http://www.marketwatch.com/story/the...jobs-in-the-us


Quote:
Photographers earn a national average of $1,900 for a wedding, though many charge $2,500 to $5,000 for a one-day shoot, client meeting and processing time that runs up to 20 hours or more, and the cost of materials.

The overpaid ones are the many who admit they only do weddings for the income, while quietly complaining about the hassle of dealing with hysterical brides and drunken reception guests. They mope through the job with the attitude: "I'm just doing this for the money until Time or National Geographic calls."

Much of their work is mediocre as a result. How often have you really been wowed flipping the pages of a wedding album handed you by recent newlyweds? Photographers who long for the day they can say "I don't do weddings" should leave the work to the dedicated ones who do.
cabo love is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2009., 23:52   #100
pred budućeg fotografa ću postaviti samo jedan zahtjev: negativi ne manji od 6×6 cm.
elkarrde is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:46.