Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2010., 12:16   #41
Quote:
Gilberth kaže: Pogledaj post
http://www.planet-f1.com/news/18227/...ulli-at-Lotus-


Spekulira se da će mali Senna sjest u lotus umjesto Jarna. Princip je jasan: "Prestigli ga neki pastuvi brzi. Što im je nekad zvao ture. Što ih je pusto da vire kada guzi."
Ipak, možda griješim i taj Senna možda zapravo super vozi, no mišljenja sam da su u Lotusu mogli i bolje proć.


Krivi Senna u krivom Lotusu.
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Old 01.11.2010., 23:12   #42
Jutarnji

Quote:
Nove momčadi su sramota, trebamo se riješiti tih invalida


Nema intervjua u kojem 80-godišnji Britanac ne šokira javnost svojim riječima, a posljednji su mu na udar došli Virgin, Lotus i HRT, nove momčadi u Formulu 1


- Tri momčadi koje su 2010. ušle u natjecanje sramota su za naš sport - izjavio je prvi čovjek Formule 1 Bernie Ecclestone u razgovoru za Financial Times.

Nema intervjua u kojem 80-godišnji Britanac ne šokira javnost svojim riječima, a posljednji su mu na udar došli Virgin, Lotus i HRT, momčadi koje su se na početku ove sezone pridružile društvu u Formuli 1. No, u dosadašnjih 17 utrka nisu pokazale da zaslužuju biti u najelitnijem automobilističkom natjecanju, štoviše nisu osvojile nijedan bod.

- Te nam momčadi ničemu ne služe, one su sramota za Formulu 1. Trebali bismo se riještiti tih invalida - oštro je poručio Ecclestone.

Dodao je kako bi Lotus bilo dobro zadržati u natjecanju i dogodine, a vlasnika Virgina, tajkuna Richarda Bransona, pozvao je da uloži u momčad dodatan novčani iznos.

- Richard bi trebao uložiti više novca, zar ne? Trebao bi slijediti primjer vlasnika Red Bulla Dietricha Mateschitza - rekao je neuništivi šef Formule 1.
Rain is offline  
Old 01.11.2010., 23:55   #43
Quote:
Rain kaže: Pogledaj post
Jutarnji

A prije sezone ih je podržavao
Kimi#1 is offline  
Old 02.11.2010., 11:27   #44
Jedini invalid kojeg se F1 treba riješiti je on sam


btw... Jergović:

" Unatoč tome što neki upravo to tvrde, teško da su uvjeti u Suzuki u subotu i u Koreji u nedjelju bili najgori ikada. Siguran sam da je u 60 godina povijesti Formule 1 bilo ovakvih i gorih uvjeta, a baš se nikada (do prije godinu ili dvije) nije dogodilo da se kvalifikacije ili utrka odgađaju na ovaj način, ˝samo˝ zbog jake kiše. Po meni, to je pretjerano. Po meni, i kvalifikacije u Suzuki i utrka u Koreji trebale su se odvoziti normalno. To je Formula 1, vrhunski ispit za vrhunske svjetske vozače."

Sve je rečeno... jedino onaj invalid gore može progurati da se odjednom dovodi u pitanje kvale i utrka zbog kiše... klaun jebeni
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Old 02.11.2010., 11:51   #45
Što se mene tiče, Jergovićev intervju je sasvim korektan.
__________________
"On the planet Earth, man had always assumed that he was more intelligent than dolphins because he had a achieved so much - the wheel, New York, wars and so on - whilst all the dolphins had ever done was muck about in the water having a good time. But conversely, the dolphins had always believed that they were far more inteligent than man - for precisely the same reasons."
Gilberth is offline  
Old 02.11.2010., 12:54   #46
Senna u Lotusu me jako veseli. Za Ecclestonea odavno znamo da je veliki provokator niskog rasta. -Ničeg novog tu nema
JožaBistranski is offline  
Old 02.11.2010., 20:06   #47
Quote:
JožaBistranski kaže: Pogledaj post
imal sem nekakvoga posla vu ameriki moral sam pomagati republikancima u kampanji. gledaj vjesti buš videl totalni potop demokrata!!




Quote:
Nove momčadi su sramota, trebamo se riješiti tih invalida


Nema intervjua u kojem 80-godišnji Britanac ne šokira javnost svojim riječima, a posljednji su mu na udar došli Virgin, Lotus i HRT, nove momčadi u Formulu 1


- Tri momčadi koje su 2010. ušle u natjecanje sramota su za naš sport - izjavio je prvi čovjek Formule 1 Bernie Ecclestone u razgovoru za Financial Times.

Nema intervjua u kojem 80-godišnji Britanac ne šokira javnost svojim riječima, a posljednji su mu na udar došli Virgin, Lotus i HRT, momčadi koje su se na početku ove sezone pridružile društvu u Formuli 1. No, u dosadašnjih 17 utrka nisu pokazale da zaslužuju biti u najelitnijem automobilističkom natjecanju, štoviše nisu osvojile nijedan bod.

- Te nam momčadi ničemu ne služe, one su sramota za Formulu 1. Trebali bismo se riještiti tih invalida - oštro je poručio Ecclestone.

Dodao je kako bi Lotus bilo dobro zadržati u natjecanju i dogodine, a vlasnika Virgina, tajkuna Richarda Bransona, pozvao je da uloži u momčad dodatan novčani iznos.

- Richard bi trebao uložiti više novca, zar ne? Trebao bi slijediti primjer vlasnika Red Bulla Dietricha Mateschitza - rekao je neuništivi šef Formule 1.

Baš kao što sam i ja jednom izjavio na ovom podforumu?


Koja je svrha Virgina, HRT-a, pa i Lotusa?
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Old 02.11.2010., 20:23   #48
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
Koja je svrha Virgina, HRT-a, pa i Lotusa?
nikakva dok ne ukinu plave zastave
__________________
Life is pleasant. Death is peaceful. It's the transition that's troublesome.
H-K is offline  
Old 03.11.2010., 09:36   #49
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
Baš kao što sam i ja jednom izjavio na ovom podforumu?


Koja je svrha Virgina, HRT-a, pa i Lotusa?
Koja je uopće bila svrha dovoditi ih pa sad srati da ne valjaju? Što, mislio je da će biti konkurentni?
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Old 03.11.2010., 09:55   #50
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Koja je uopće bila svrha dovoditi ih pa sad srati da ne valjaju? Što, mislio je da će biti konkurentni?
Briga njega za konkurentnost

nove momčadi = više sponzora, više para, više vozača i veće tržište

Međutim očito da ne ide po planu, nije ni Branson bedak da samo sipa pare u rupu bez dna....
Rain is offline  
Old 03.11.2010., 13:25   #51
Izgleda da je Volkswagenov gazda Piech ponovno dao košaricu Formuli1.

http://www.faz.net/s/Rub8C6F3503328B...~Scontent.html
http://www.f1racing.com.hr/index.php...esti&Itemid=86

Ako je istina, baš šteta, sportu bi jako dobro došao još jedan proizvođač motora.
__________________
"On the planet Earth, man had always assumed that he was more intelligent than dolphins because he had a achieved so much - the wheel, New York, wars and so on - whilst all the dolphins had ever done was muck about in the water having a good time. But conversely, the dolphins had always believed that they were far more inteligent than man - for precisely the same reasons."
Gilberth is offline  
Old 03.11.2010., 13:29   #52
http://en.espnf1.com/brazil/motorsport/story/32739.html

Ovi moji i kad seru, rade to sa stilom
Rain is offline  
Old 03.11.2010., 13:38   #53
a HRT iduće godine koristi Williamsove mjenjače, ako budu na gridu naravno

samo je pitanje tko će im šasiju modificirati da se mjenjač prišarafi

ne znam jel ima tu financijska pozadina (sigurno nekaj ima), valjda je sa Cosworthom neki deal, jeftiniji motori ili nekaj tak...
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Old 03.11.2010., 13:57   #54
Quote:
Sepa kaže: Pogledaj post
ne znam jel ima tu financijska pozadina (sigurno nekaj ima), valjda je sa Cosworthom neki deal, jeftiniji motori ili nekaj tak...
Znam da je u jednom trenutku bilo riječi da će "stare" momčadi tehnološki pomagati novima. Da li je to ikad uopće oslužbenjeno?
Rain is offline  
Old 03.11.2010., 14:36   #55
Quote:
Rain kaže: Pogledaj post
Znam da je u jednom trenutku bilo riječi da će "stare" momčadi tehnološki pomagati novima. Da li je to ikad uopće oslužbenjeno?
pa u pravilu, ništa službeno nije bilo, barem ne ništa novoga
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Old 03.11.2010., 17:52   #56
Quote:
H-K kaže: Pogledaj post
nikakva dok ne ukinu plave zastave
No na žalost, zahvaljujući SC-u, prečesto bolidi i vozači tih bezveznih ekipa kreiraju poredak pri vrhu.
__________________
Timski igrač

Zadnje uređivanje Pilatus : 03.11.2010. at 18:03.
Pilatus is offline  
Old 03.11.2010., 22:19   #57
Evo kalendara za sljedeću sezonu:

2011 Formula 1 calendar
13/03 Bahrain
27/03 Australia
10/04 Malaysia
17/04 China*
08/05 Turkey
22/05 Spain
29/05 Monaco
12/06 Canada
26/06 Europe
10/07 Great Britain
24/07 Germany
31/07 Hungary
28/08 Belgium
11/09 Italy
25/09 Singapore
09/10 Japan
16/10 Korea
30/10 India*
13/11 Abu Dhabi
27/11 Brazil

*Subject to the homologation of the circuit.

Osim Indije, koja je logično pod upitnikom jer staza nije gotova, upitnik zbog potrebe ponovne homologacije je dobila i Kina.
Ako se sve utrke održe, bit će to sezona od 20 utrka.
Brazil će biti zadnja utrka sezone (valjda je kriza spriječila Abu Dhabi da plati zadnje mjesto). Još da vrate Australiju na otvaranje sezone i .
__________________
"On the planet Earth, man had always assumed that he was more intelligent than dolphins because he had a achieved so much - the wheel, New York, wars and so on - whilst all the dolphins had ever done was muck about in the water having a good time. But conversely, the dolphins had always believed that they were far more inteligent than man - for precisely the same reasons."
Gilberth is offline  
Old 03.11.2010., 22:29   #58
Indijska staza mi zgleda ko patkica!

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Ja...up_Circuit.svg
__________________
Life is pleasant. Death is peaceful. It's the transition that's troublesome.
H-K is offline  
Old 04.11.2010., 09:25   #59
Ne sviđa mi se...


I da, australiju na otvaranje sezone i izbacit par staza, vratiti točenje goriva i već bi bilo volje.
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Old 04.11.2010., 11:32   #60
Kompletni scanovi iz novog Top Gear magazina vezano za Gran Turismo 5
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:02.