Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2011., 20:46   #1
Knjiga žalbe i prijedloga

Radi bolje preglednosti i prioritetnosti rješavanja Vaših žalbi, otvaramo novu temu. Na ovoj temi vrijede sva pravila koja su vrijedila na prošloj, tj. spamanje se zabranjuje i kažnjava banom od 3 dana.

Ako niti ovdje ne dobijete obrazloženje, potražite ga na podforumu PŽK (poruke, želje, komentari)
__________________
Nisam slijep, samo vas ignoriram.
Zodiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 21:02   #2
Prijedlog: ukinite pdf teens, zato jer je ovo talog ovog foruma, smece, zadnja rupa na sviralu, sljam, najslabija karika i nemam vise ideja sto je, a valjda je i ovo dovoljan opis.
oxymoron69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 21:39   #3
Quote:
oxymoron69 kaže: Pogledaj post
Prijedlog: ukinite pdf teens, zato jer je ovo talog ovog foruma, smece, zadnja rupa na sviralu, sljam, najslabija karika i nemam vise ideja sto je, a valjda je i ovo dovoljan opis.
Prijedlog odbijen. Ako i postoji nedostataka na ovom podforumu, oni se upravo ispravljaju novom organizacijom.

LP
__________________
Nisam slijep, samo vas ignoriram.
Zodiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 21:57   #4
Otvaranje nove teme unatoč tome što već postoji tema
Prije nego otvorite temu, obratite pozornost postoji li takva tema na ovom podforumu. To možete provjeriti na više načina, a neki od njih su korištenje tražilice i pregled popisa tema.


A ako se ne nađe, a nekim slučajem postoji, no sa različitim naslovom nego onako kako smo mi tražili, hoće li biti kartona toj osobi ili samo lock na temu? Iako bi bilo bolje da spojite tu novootvorenu temu na staru, umjesto da je lockate.

Post za postom
Ako ste zaboravili napisati nešto u Vašem postu, a nitko nije odgovorio na njega imate dovoljan rok od 60 minuta koliko traje gumb 'Edit' da ga editirate i promjenite. Dozvoljena su maksimalno dva posta za redom u razmaku od 60 minuta bez da je netko odgovorio na njih.


I samo pitanje - zar nije vrijeme editanja bilo 90 minuta ili je promijenjeno?
__________________
It shouldn't make you sad - it should make you happy to see, hear and realize that there's beauty in everything
Falco SM is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 22:28   #5
Quote:
Falco SM kaže: Pogledaj post
A ako se ne nađe, a nekim slučajem postoji, no sa različitim naslovom nego onako kako smo mi tražili, hoće li biti kartona toj osobi ili samo lock na temu? Iako bi bilo bolje da spojite tu novootvorenu temu na staru, umjesto da je lockate.
Prvi takav prijestup se kažnjava žutim upozorenjem, odnosno warningom koji ne nosi kaznene bodove, a tema se spaja s originalnom. Drugi put se tema briše a korisnik dobija crveni karton.

Quote:
Falco SM kaže: Pogledaj post
I samo pitanje - zar nije vrijeme editanja bilo 90 minuta ili je promijenjeno?
Devedeset minuta. Lapsus calami.
__________________
Nisam slijep, samo vas ignoriram.
Zodiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 09:36   #6
Ok, hvala.
__________________
It shouldn't make you sad - it should make you happy to see, hear and realize that there's beauty in everything
Falco SM is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 23:32   #7
Može li se ukinut top tema o problemima ili barem razdijelit na ljubavne i ostale (društvene); mislim da nije dovoljno pregledna i stalno netko otvori temu sa problemom van nje. Smatram da bi bilo bolje da svatko s problemom otvori zasebnu temu jer će tako dobit više odgovora
number 19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2011., 08:52   #8
A da svakome tko uđe na teense, kad klikne Teens - da mu se otvori prozorčić da pogleda prvo da li postoji tema. Naravno, to bi za početnike bilo odlično, a mi ostali bi to izgasili na neki gumb, amo reć Ne prikazuj ovu poruku više ili nekaj.
__________________
It shouldn't make you sad - it should make you happy to see, hear and realize that there's beauty in everything
Falco SM is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2011., 09:27   #9
Quote:
number 19 kaže: Pogledaj post
Može li se ukinut top tema o problemima ili barem razdijelit na ljubavne i ostale (društvene); mislim da nije dovoljno pregledna i stalno netko otvori temu sa problemom van nje. Smatram da bi bilo bolje da svatko s problemom otvori zasebnu temu jer će tako dobit više odgovora
Razmišljamo o tome, jer apsolutno nitko ne vidi tu temu.

Quote:
Falco SM kaže: Pogledaj post
A da svakome tko uđe na teense, kad klikne Teens - da mu se otvori prozorčić da pogleda prvo da li postoji tema. Naravno, to bi za početnike bilo odlično, a mi ostali bi to izgasili na neki gumb, amo reć Ne prikazuj ovu poruku više ili nekaj.
Isto kao i gornji odgovor. Tehnički je to izvedivo, ali nikad se takvo što neće napraviti. Zato postoji top-tema koja bi trebala biti uočljiva.
__________________
Nisam slijep, samo vas ignoriram.
Zodiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2011., 10:49   #10
Quote:
Falco SM kaže: Pogledaj post
A da svakome tko uđe na teense, kad klikne Teens - da mu se otvori prozorčić da pogleda prvo da li postoji tema. Naravno, to bi za početnike bilo odlično, a mi ostali bi to izgasili na neki gumb, amo reć Ne prikazuj ovu poruku više ili nekaj.
Ja sam htjela isto to predložit za pravila. I to za svakog novog korisnika, jel izgleda da to nitko ne čita dok ne pokupi ban npr. .
Lanchetoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 19:58   #11
evo, samo da pohvalim Zodiaca kolko je dobar moderator pa ne zna raspoznat vrijeđanje od komentara na sliku... ako kažem nekome: ružan si, to nije vrijeđanje, to je moje subjektivno mišljenje... vrijeđanje bi bilo da kažem: narkomane splitski!!!
metalmaniacjb is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 20:12   #12
Quote:
metalmaniacjb kaže: Pogledaj post
evo, samo da pohvalim Zodiaca kolko je dobar moderator pa ne zna raspoznat vrijeđanje od komentara na sliku... ako kažem nekome: ružan si, to nije vrijeđanje, to je moje subjektivno mišljenje... vrijeđanje bi bilo da kažem: narkomane splitski!!!
Nećemo biti nepristojni, ipak ćemo održati pristojnu razinu kulture na ovom podforumu. Razmišljam da li da totalno ukinemo komentare, ali moram se još konzultirati s kolegicom, neka reogranizacija mala će biti.
__________________
Nisam slijep, samo vas ignoriram.
Zodiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 20:19   #13
najbolje da se ugasi cijeli forum, ionako ljudi samo gube vrijeme tu, umjesto da ga utroše na nešto korisno...
metalmaniacjb is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 22:23   #14
Quote:
metalmaniacjb kaže: Pogledaj post
najbolje da se ugasi cijeli forum, ionako ljudi samo gube vrijeme tu, umjesto da ga utroše na nešto korisno...
Hvala na prijedlogu, razmisliti ćemo o njemu.
__________________
Nisam slijep, samo vas ignoriram.
Zodiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 23:07   #15
prošlo vam je više od 3 dana nakon zaključavanja teme "komentari na slike.."
__________________
Zadar je stvorija Boga,a košarka čovika!
maj_moon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 23:10   #16
Quote:
maj_moon kaže: Pogledaj post
prošlo vam je više od 3 dana nakon zaključavanja teme "komentari na slike.."
ajd bogati, odključajte temu, vidite da je dečko željan komentara na svoju novu sliku!
metalmaniacjb is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 23:52   #17
Quote:
metalmaniacjb kaže: Pogledaj post
ajd bogati, odključajte temu, vidite da je dečko željan komentara na svoju novu sliku!
tako je
__________________
Zadar je stvorija Boga,a košarka čovika!
maj_moon is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2011., 00:30   #18
Ok. Tema otvorena. Nastavi li se s trollanjem, primitivnim vrijeđanjem i drugim, tema Komentari na slike teens forumaša će biti trajno zatvorena.
__________________
Nisam slijep, samo vas ignoriram.
Zodiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 14:25   #19
otvorila san temu na forum help (da pitan di je nestala tema Čitate li što? ) i onda mi onaj neki moderator reka da pitan to na ovom podforumu.

molim odma da mi oprostite ako san falila temu za ovo pitanje (ka da nisan već dugo na ovom forumu, al ajd )

dakle, di je nestala draga mi tema
__________________
Don't make me Avada kedavra you
Luna Lovegood is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 00:00   #20
evo imam jedno pitanje za naše cijenjene moderatore, tj. to je više prijedlog...

zašto chat ne okačite kao top temu? bilo bi dobro da je ne trebamo tražit, nego da je na vrhu stalno...
metalmaniacjb is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:01.