Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2007., 16:36   #1
Kutak za ljubitelje zračnih pušaka

Bok svima!

Imam Dianu Panther 21 175 m/s sa optikom i dosta sam
zadovoljan, precizna je i kvalitetna, okidač trunku tvrđi, mogao
bi biti i mekši, ali zanima me kakvo vi zračno oružje imate i kakva su iskustva!!
Možda bi opet krenuo u neku kupovinu, ali nešto malo jače...
NO.1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 17:03   #2
Super tema
I ja se već neko vrime bavim mišlju o nabavi zr puške ali ne znam koju i ne znam di ih ima uzet u Splitu
Koliko bi ta tvoja došla ka nova(sa optikom), di si je nabavija i zašto ti triba jača?
Gregor Samsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 17:20   #3
slaviu 630.puška je izvrstna,ali joj je nišan zadnji sjeban do kraja.isprobavao sam je na deset metara i otklon je bio pet centimetara.na dvadeset metara je bio točno 10,i mogu s njom pogotit šaraf,kad uspijem namjestit to čudo.da ima optiku,razvalila bi sve živo oko kuće
__________________
Hey Joe...
Drveni Sovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 22:25   #4
Quote:
Gregor Samsa kaže: Pogledaj post
Super tema
I ja se već neko vrime bavim mišlju o nabavi zr puške ali ne znam koju i ne znam di ih ima uzet u Splitu
Koliko bi ta tvoja došla ka nova(sa optikom), di si je nabavija i zašto ti triba jača?


e neznam za Split, ja sam nabavio u Zagrebu, dučan se zove lovac i
koštala me puška 1100 kn + optika 150 kn!
Diana glasi među kvalitetnijim puškama - njemačka preciznost!
Jača mi u principu netreba, ali mi je gušt gađat recimo čepić od
pivske flaše na 70 metara

gledao sam na stranici kao što je eBay ocjene za ovu moju pušku i
ocjenjeno je cijena/dobiveno 10/10, preciznost 9/10 i bilo je još
2 ocjene 10/10 znači nije skupa za ono kaj nudi i fakat je ok!

pogledaj je na ovom linku samo sam ja još optiku stavio:

http://www.cedar-agro.hr/zracno_o.htm

jebenica je i optika, skidam sve borove češešere u ulici bez beda!
NO.1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 22:32   #5
Quote:
Drveni Sovac kaže: Pogledaj post
slaviu 630.puška je izvrstna,ali joj je nišan zadnji sjeban do kraja.isprobavao sam je na deset metara i otklon je bio pet centimetara.na dvadeset metara je bio točno 10,i mogu s njom pogotit šaraf,kad uspijem namjestit to čudo.da ima optiku,razvalila bi sve živo oko kuće
slavija su dobre puške, a nisu skupe!
NO.1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 12:18   #6
Nema mi druge nego na dalmatinu..
Tenx mate. jedva čekan
Gregor Samsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 20:16   #7
znate li, jel dobra ona puška diana mod 34 classic
imali je tko??
jel se isplati dat 2200 kn za nju ?
(izlazna brzina 300m/s a , s municijom 5,5 220 m/s)
shotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 19:12   #8
Quote:
shotter kaže: Pogledaj post
znate li, jel dobra ona puška diana mod 34 classic
imali je tko??
jel se isplati dat 2200 kn za nju ?
(izlazna brzina 300m/s a , s municijom 5,5 220 m/s)
to je čisto solidna puška! Ako imaš love uzmi je, nećeš požaliti!!

Diana su inaće jako kvalitetne puške!!
NO.1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2007., 16:36   #9
Ja sam kupio Cometu u Zagrebu u Ilici ,MONI,puška je dosta precizna do 20 metara ,a i vrlo brza
__________________
volimisprobavat
volimisprobavat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 15:11   #10
Imam cesku zbrojovku,slavia 631 sa optikom,odlična je puška
i nekakvu crvenu zastavu,staru,neznam koji je model
the krele is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 15:12   #11
imao sam i neku kinesku,cal.5,5mm al sam je sjebo
the krele is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2007., 17:29   #12
Koju da zračnu pušku kupim ? ?

Hocu kupiti neku zracnu pusku do oko 1000 kn , ali neznam koje su marke zracnih pusaka pouzdane i kvalitetne , i koji su modeli dobri. Ne zelim bacit 1000 kn na pusku , a da mi se za par mjeseci raspadne.

Zapeo mi je za oko HATSAN MOD 80 MW
http://www.monster-rbs.hr/index.php?...emart&Itemid=1
Ima dobre karakteristike ali , posto se ne kuzim u zracne puske ,neznam koliko je HATSAN pouzdana marka.

mozda mi mozete savjetovat nekog od proizvidaca (slavia,shangai,gamo,crossman,cometa,diana)

THX
Arrow! is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2007., 17:14   #13
sto mislite o : hatsan mod 33
hatsan mod 55s

i o onim kineskim jeftinjacama pri dnu na http://www.cedar-agro.hr/zracno_o.htm
__________________
chains
somekindofmonster2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2007., 03:34   #14
Meni je zapela za oko ova
http://www.monster-rbs.hr/index.php?...emart&Itemid=1

Pa ako neko nesto zna o tom proizvodacu... bio bih zahvalan.
Karakteristike mi se cine super, za tu cijenu, samo se nadam da je i kavliteta ok...
Lorenzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2007., 17:59   #15
Quote:
NO.1 kaže: Pogledaj post
to je čisto solidna puška! Ako imaš love uzmi je, nećeš požaliti!!

Diana su inaće jako kvalitetne puške!!
Dobre su Diana zračne, imam model 34 crnu....doduše, ispala mi je pločica nišana i neki osigurač, pisao im u tvornicu i poslali mi poštom dijelove...besplatno....jesu skupe ali se isplati
__________________
nema problema
da lee boor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 15:27   #16
da ja mislim uzet dianu onu koju ima NO.1 puska je super je 1100 kn ,ali........
__________________
chains
somekindofmonster2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 22:39   #17
Quote:
Arrow** kaže: Pogledaj post
Hocu kupiti neku zracnu pusku do oko 1000 kn , ali neznam koje su marke zracnih pusaka pouzdane i kvalitetne , i koji su modeli dobri. Ne zelim bacit 1000 kn na pusku , a da mi se za par mjeseci raspadne.

Zapeo mi je za oko HATSAN MOD 80 MW
http://www.monster-rbs.hr/index.php?...emart&Itemid=1
Ima dobre karakteristike ali , posto se ne kuzim u zracne puske ,neznam koliko je HATSAN pouzdana marka.

mozda mi mozete savjetovat nekog od proizvidaca (slavia,shangai,gamo,crossman,cometa,diana)

THX
cuj hatsan je istocnjacka puska i dosta je tesko od nekog saznati nesto(strani forumi) ja imam hatsan mod. 85x camo,dolazi iskljucivo sa optikom.
kupljena je u pevecu u Rijeci,prodavac mi je skrenu paznju na nju,ne zato da je proda,nego mi je pokazao kako je na hatsanu nisan ima dosta lufta i da bi s vremenom mogao imati poteskoca.
kod nas nisam nigdje naso podatke o pusci,jedino na stranici http://www.armeriarivadavia.com.ar/a...olista.asp,ima sve moguce puske sa osnovnim karakteristikama.

da opet kupujem zracnicu odlucio bi se za hatsan, za relativno male novce dobijes puno zabave.
po meni su gamo i diana bezobrazno skupi;za gamo hunter 1250 dati 3300 kn,to je ludost i jos moras kupiti optiku.......
R istra is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2008., 22:07   #18
Quote:
R istra kaže: Pogledaj post
po meni su gamo i diana bezobrazno skupi;za gamo hunter 1250 dati 3300 kn,to je ludost i jos moras kupiti optiku.......
Inace u Americi su sve puške 50%, ako ne i više jeftinije tako da se i isplati naručiti izvanka
cromaher is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 00:54   #19
A slusaj legendo jbg.. Nisu uzalud toliko.. Stvar je i u kvaliteti.. Ako ja s mojom Noricom Dragon Camo 4,5, probijam bocu od pive na 35, 40m, zamisli sto onda jedna Diana Magnum 500 radi.. Slazem se i ja da je skupo, ali jbg, koliko para, toliko muzike..
Cyber_07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 14:02   #20
Imam Gamo 5.5 ovaj model: http://www.monster-rbs.hr/index.php?...emart&Itemid=1

Istina da košta, ali i vrijedi. Ima i skupljih puški , a ima i jeftinijih od ove, ovisi šta ti treba i koliko želiš dati za nju. Promjenio sam do sad puno zračnica i ova je definitivno najbolja. Najkvalitetnija izrada, najjaća, najpreciznija. Imao sam i Slaviu 631, ali nisam bio zadovoljan preciznošću, previše raspucava, o kineskim sranjima ne valja ni trošit rijeći( mislim o onima tipa 500-800 kn). Na svakoj sam imao optiku i razlika sa njom i bez nje je nebo i zemlja, dakle nju obavezno kupiti, nisu ni pretjerano skupe. Također obrati pozornost i na metke, nije isto upucati pušku na tupe metke pa onda pucati špic metke. Iz iskustva su mi bolji tupi metki i to ovi veći, 5.5 cal. jer su precizniji, vjerovatno zbog toga što su teži. Prije Gama Hunter 5.5 imao sam Hunter 4.5 koji ima vrlo veliku izlaznu brzinu zrna (380 m/s ) ali nije bila toliko precizna. Kod kalibra 5.5 je izlazna brzina zrna nešto manja ali je energija udara jednaka ako ne i veća od 4.5. Odličnim su se mi pokazali i original Gamo metci, osobito Gamo Rocket i Gamo Expander.

Eto, sve napisano je iz mog iskustva ( i u 20 god. ispaljenih tisuće metaka iz raznih pušaka)
Vurky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:58.