Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2014., 10:19   #261
Quote:
anab789 kaže: Pogledaj post
Vidi malo moj post gore i ja sam se zalila dok mi majstorice nisu objasnile kako s manje vode.
Meni se sad čini 1 min predugo, vidjet ćeš s praksom da ćeš uspjet proć lice u 1 min.
Ono što se može desiti kao i sa svakom četkom/pilingom vidjet ćeš malo na dulje staze, može se lagano izgulit koža pa će ti postat previše osjetljiva ( mikrotraume). Meni je osjetljiva tako da nemogu niti svaki dan proći s njim. Ovisi kakvu kožu imaš, ali svakako nije poželjno da ju "ribaš" jako dugo. Bez brige nać ćeš mjeru
imam masno-dehidriranu kozu, nikad nisam imala nekih zescih problema, osim pred pms, i sad po novom od prokletog mobitela na celjusti inace volim squeaky clean kozu

ne mislim pretjerivati ali kad stvarno ne stignem za 1 min
Rinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 10:23   #262
moja je mjesovito-masna-dehidrirana, prvih par dana mi je na svakoj strani lica izbilo 4-5 dobrih " kapitalaca"....
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 10:29   #263
Quote:
maine coon kaže: Pogledaj post
moja je mjesovito-masna-dehidrirana, prvih par dana mi je na svakoj strani lica izbilo 4-5 dobrih " kapitalaca"....
e toga me strah, slijedeci tjedan idem na put gdje trebam izgledati tip-top i samo mi to treba i zato sam dugo vagala da li poceti sad ili kasnije, ali nisam se mogla strpiti
Rinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 10:31   #264
do sad sam pulsar koristila samo dva puta, u razmaku od nekoliko dana, i mislim da će tako i ostat. prva stvar, ne virujem da sam sposobna očistit cilo lice u samo 60 sekundi, pa sam oba puta ribala par minuta. lice mi posli bude čisto, ujutro se ne mogu nagledat vlastite kože, ali mislim da je to dugoročno gledano ipak agresivni način čišćenja i dvaput dnevno bi za mene bilo too much. čak i ako zanemarim sve ostalo, četkica mi oduzima puno vrimena ... dok je ja pripremim za korištenje, pa onda očistim posli korištenja, pa dok se osuši ... ovo-ono ... odlučila sam da ću je koristit 2-3 puta tjedno, svaki put po 2-3 minute i sigurna sam da će mi to bit skroz ok.
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 10:56   #265
U potpunosti se slažem. imam pulsar tjedan dana, koristila sam ga 2 puta po nekoliko minuta. Nije ništa izbilo, koža izgleda fantastično. Jako sam zadovoljna.
Maslinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 11:12   #266
i ja sam prezadovoljna. jako dobra investicija, ali iako imam masnu i debelu kožu mislim da bi je izmučilo svakodnevno ribanje. ovako će mi taman dobro doć da se svakih par dana rješim nečistoća koje se skupe, a neće mi izmrcvarit kožu. čak se čudim kako neko sa osjetljivom kožom može podnit čišćenje ovim tipom četkica dvaput dnevno. ja još neko vrime planiram bit na sensitive mode-u jer mi se i ne čini baš skroz sensitive. a, ponavljam, imam debelu kožu i stvarno sam je navikla gnjavit sa svim i svačim.
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 12:56   #267
Quote:
bedacha kaže: Pogledaj post
A koliko ga punite svaki slijedeći put?

Ja sam mislila da je samo prvi put 24h i jučer ujutro ga stavim na punjač (skroz se ispraznio) da imam za navečer i tek u neko doma noći je bio pun, znači trebalo mu je opet skoro 24h

I dajte recite koji antibakterijski sapun koristite? Tekući, tvrdi, za lice....?
da treba mu cca 24 sata. to sam i ja primjetila... a pokazatelj napunjenosti Clarisonica je svijetlo na gumbima: ako svijetlo treperi tj gasi se i pali tada nije napunjen a ako gumbi svijetle konstantno tada je napunjen do kraja
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 15:12   #268
Quote:
kavopija-14 kaže: Pogledaj post
vjerojatno misli o posljedicama na njeno lice, a ne na četkicu.
tako je. srecom za sad je sve super. ne znam kako sam dosad živila bez clarisonica. meni je on super!
danas sam rastavila četku i koristila samo mali unutrašnji dio za nos. tako da znate da i to možete uraditi.
__________________
Oh well, whatever, nevermind
snnopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 15:22   #269
sinoć sam 3. put koristila pulsar i sve sam zadovoljnija. ovaj put sam čistila otprilike 3 minute, sa sensitive mode-om, lice mi je posli bilo blago crveno nekih 15-ak minuta, ali sam stavila malo više kreme i sve je bilo ok. jutros sam se probudila sa novom kožom.

idući put idem na deep clean mode, ne duže od 2 minute. i sve mi se čini da će jednom tjedno bit dovoljno. ponediljkom deep clean sa pulsarom, petkom ručni piling sa madre labs pilingom - i ne triba mi više. kako sam krenila, na kraju ću je koristit jednom misečno, ali šta ću kad je učinkovita. da ovo radim svaki dan otpala bi mi koža.
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 15:49   #270
je jednom tjedno ti je dosta napraviti deep clean, ja to obicno nediljom napravin da ne zaboravin
sad imam dva pilinga, the body shop c i nuxe, sve me vise vuce kad ovo potrosim da kupim taj, jos san negdi ovdi citala o njemu...

btw, jeste primjetile kako puder ljepse izgleda na kozi.... il sam ja to samo umislila
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 18:22   #271
Evo samo da vas sve lijepo pozdravim. Dugo vas pratim, ali do sada nisam komentirala. Velika želja mi je bila kupit Clarisoninic, ali sam zbog cijene bila strašno neodlučna Zahvaljujuči vam sam saznala za Magnitone i eto juče ga naručila i jedva čekam da mi stigne. Odlučila sam se za Lucid pošto ću ga koristit samo za lice. Naručila ga preko lookfantastic gdje mu je cijena 49,99, ulovila kod 20% popusta na prvu narudžbu i izašlo me 40 funti što je nekih 380,00kn. Smatram da je to stvarno povoljna, pa teo, možda će nekome bit korisna ova informacija.
*Sofy* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 18:23   #272
Clarisonic

da, super ulov
kada ti dode, svakako ga registriraj na njihovoj sluzbenoj stranici radi garancije.
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 18:39   #273
Quote:
maine coon kaže: Pogledaj post
da, super ulov
kada ti dode, svakako ga registriraj na njihovoj sluzbenoj stranici radi garancije.
O super, to nisam znala. Hvala na informaciji.
*Sofy* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 18:42   #274
vidjet ces, dobit ces kod, sa kojim ces se registrirat
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 18:59   #275
Quote:
maine coon kaže: Pogledaj post
je jednom tjedno ti je dosta napraviti deep clean, ja to obicno nediljom napravin da ne zaboravin
sad imam dva pilinga, the body shop c i nuxe, sve me vise vuce kad ovo potrosim da kupim taj, jos san negdi ovdi citala o njemu...

btw, jeste primjetile kako puder ljepse izgleda na kozi.... il sam ja to samo umislila
šta se madre labs tiče, povukli su peeling iz prodaje. srića, pa sam napravila zalihe, ali ne znam kako ću mu nać zamjenu.

btw, još se nisam našminkala otkad koristim četkicu, ali javim.
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 00:47   #276
Quote:
maine coon kaže: Pogledaj post
je jednom tjedno ti je dosta napraviti deep clean, ja to obicno nediljom napravin da ne zaboravin
sad imam dva pilinga, the body shop c i nuxe, sve me vise vuce kad ovo potrosim da kupim taj, jos san negdi ovdi citala o njemu...

btw, jeste primjetile kako puder ljepse izgleda na kozi.... il sam ja to samo umislila
I ja sam mislila da sam si umislila dok me sinoć frendica nije pitala koristim li neki novi puder jer mi koža izgleda super Clarisonic se pokazao kao jedna od najboljih investicija ikada.
tratinchica2812 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 10:34   #277
Cure koje ste kupovale uređaj u Mulleru, što su vam rekli za eventualne reklamacije tj. kome da se obratite ako do istih dođe?
__________________
"I'd rather have roses on my table than diamonds on my neck." - Emma Goldman
nina2006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 10:52   #278
Quote:
snnopy kaže: Pogledaj post
tako je. srecom za sad je sve super. ne znam kako sam dosad živila bez clarisonica. meni je on super!
danas sam rastavila četku i koristila samo mali unutrašnji dio za nos. tako da znate da i to možete uraditi.
kak na Clarisonicu koristis smao mali dio?

Ok on se vadi ali onda se ne moze prikljucit na uređaj nego se samo priljuci onaj vanjski dio pa ostane rupa
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 13:53   #279
obrnuto, priključiš samo unutarnji 'vibrirajući' dio.
__________________
Oh well, whatever, nevermind
snnopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 14:59   #280
Quote:
snnopy kaže: Pogledaj post
obrnuto, priključiš samo unutarnji 'vibrirajući' dio.
kak? kaj se to moze - pa vanjski dio ima one kukice za spajanje (da se zaokrene) na glavu aparata - kaj ne
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:53.