Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2014., 16:54   #461
moze, ja upravo narucih daily i weekly treatment AHA semplice x 6 komada
vidjet cemo, ako bude odgovaralo, kupujem oboje
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 00:48   #462
weekly je nešto najbolje što sam probala što se tiče aha proizvoda
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 02:51   #463
Quote:
Suncokret28 kaže: Pogledaj post
Naravno da ne shippaju k nema

Ogromna je razlika u cijenama
a carina?
__________________
Oh well, whatever, nevermind
snnopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 18:27   #464
draga jasmine, što bi preporučila osobi koja ima 26 godina, još ne koristi kreme protiv bora jer se još uvijek bori s prištićima i miteserima. a osim toga ima proširene pore, malo ožiljaka i hiperpigmentacije?
tj. par izraženih koje su ostale nakon akni.

vidim da jedna od šminkerica preporučuje ovo
http://www.sminkerica.com/kozmetika/...e-eksfolianti/

što ti misliš?
prvenstveno bih nešto za pore/mitesere i hiperpigmentacije.

Zadnje uređivanje *soul*mate* : 29.08.2014. at 18:32.
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 19:55   #465
Quote:
*soul*mate* kaže: Pogledaj post
draga jasmine, što bi preporučila osobi koja ima 26 godina, još ne koristi kreme protiv bora jer se još uvijek bori s prištićima i miteserima. a osim toga ima proširene pore, malo ožiljaka i hiperpigmentacije?
tj. par izraženih koje su ostale nakon akni.

vidim da jedna od šminkerica preporučuje ovo
http://www.sminkerica.com/kozmetika/...e-eksfolianti/

što ti misliš?
prvenstveno bih nešto za pore/mitesere i hiperpigmentacije.
svakako treba gledati nešto iz BHA skupine jer će to i čistiti i smanjivati pore a ujedno i utječe i na hiperpigmentacije. Nešto od ovoga recimo
http://www.paulaschoice.hr/trgovina/...l#.VACqMlLlrTY
ili ovaj klasični
http://www.paulaschoice.hr/trgovina/...l#.VACu01LlrTY

i kao tretman preko exfolijatora ovo
http://www.paulaschoice.hr/trgovina/...l#.VACvZ1LlrTY

Ovo dvoje su osnovni proizvodi u koje bi definitivno trebala uložiti,naravno uz to idu i kreme al ako se imaju već neke postojeće nemora se dodatno uzimati
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 19:56   #466
Quote:
snnopy kaže: Pogledaj post
a carina?
kako nam ja aria pisala nju je opalila carina za 2 proizvoda.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 20:12   #467
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
svakako treba gledati nešto iz BHA skupine jer će to i čistiti i smanjivati pore a ujedno i utječe i na hiperpigmentacije. Nešto od ovoga recimo
http://www.paulaschoice.hr/trgovina/...l#.VACqMlLlrTY
ili ovaj klasični
http://www.paulaschoice.hr/trgovina/...l#.VACu01LlrTY

i kao tretman preko exfolijatora ovo
http://www.paulaschoice.hr/trgovina/...l#.VACvZ1LlrTY

Ovo dvoje su osnovni proizvodi u koje bi definitivno trebala uložiti,naravno uz to idu i kreme al ako se imaju već neke postojeće nemora se dodatno uzimati
A zašto ne ovaj Extra Strenght cleaner, što je šminkerica recenzirala?
i koja je razlika između exfolianta koji si ti stavila
i ovog tj. zašto bi se ti odlučila za tog iz svog linka?
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 20:32   #468
Quote:
*soul*mate* kaže: Pogledaj post
A zašto ne ovaj Extra Strenght cleaner, što je šminkerica recenzirala?
i koja je razlika između exfolianta koji si ti stavila
i ovog tj. zašto bi se ti odlučila za tog iz svog linka?
kad se bira exfolijan onda se gleda tip kože i stanje,ja sam stavila isto taj samo regularnu jačinu a ne onu jaču jer ne znam koji tio kože je al to su ti zaista nijanse. Nisam čitala recenziju od šminkericer pa ne znam šta je pisala i za što je ih je koristila ali recimo kod nje je na slici i onaj aha Daily,to i defintivno netreba jer neće riješiti problem s obzirom da aha radi površinski a ne dobinski i akjo je koža masna onda pogotovo neće djelovati.
Ovaj resist Daily ima u sebi i bha ali 0.5% što po meni nije dovoljno za riješiti prištiće jer to i nije proizvod za nečistu kožu već anti aging proizod koji u sebi ima kao dodatak bha,znači nije mu primarni cilj da se bori protiv prištića. Ako se s ovim misli utjecati na hiperpigmentacije i za to je preslab tako da je neidim da bi po onome što si ti opisal bio od neke koristi
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 20:57   #469
hvala puno na objašnjenju.
Čim skupim neku lovu (kraj mjeseca je ) naručujem onda taj extra strenght cleaner (mislim da mi treba taj) i taj tretman što si preporučila (RESIST Skin Transforming Multi-Correction Treatment with Azelaic Acid + BHA)
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 19:25   #470
nema na čemu. Joj i ja čekam neku lovu da kupim Resist transforming tretman
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 21:37   #471
Ja ću naručiti sa hr stranice, ako ima koja cura iz Varaždina koja bi se pridružila da uštedimo na poštarini nek se javi u pp
blublues is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 21:56   #472
evo, ja naručila po pouzeću, jer sam čitala u komentarima na šminkerici da hrvatska stranica nema neku zaštitu tj. mogu joj se 'presresti' podaci kad se utipkaju podaci kartice/paypala

Quote:
Ne preporučujem naručivanje s Paula's Choice Hrvatska stranice dok ne nabave SSL enkripciju.

Za one koje to zanima, podaci koje ostavite na njihovoj stranici (tipa, kad naručujete -- ime i prezime, adresa, email, telefon) lako se mogu presresti jer stranica ne pruža nikakvu zaštitu. Postoji mogućnost da vam se dogodi sve od spama i neželjenih SMS-ova do krađe identiteta.

Minimum koji internetska trgovina mora ostvariti kad krene poslovati je zaštita podataka svojih kupaca. Naša stranica već više od mjesec dana nije uspjela osposobiti ništa po tom pitanju.

Stranica općenito ostavlja vrlo neprofesionalan dojam, što zbog ovakvih stvari, što zbog količine gramatičkih pogrešaka i nekonzistentnosti u informacijama i cijenama.
rekoh neću riskirat radi tih 10kn što ću platit pouzeće, ako je ovo točno.
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 22:07   #473
i ja sam tako narucila testere, u prosli cetvrtak, poslati u ponedjeljak i dosli u utorak.
definitivno narucujem full size resist weely i daily treatmant.
pre pre dobre stvari, vec nakon isprobanog po jednog testera od jednog i drugog sam se odlucila na kupnju full.
nikakvih negativnih reakcija na aha kiseline nemam, dapace, lice je ujutro tako njezno, mekano i blistajuce, i ovo malo flekica od akni sto je bilo je nestalo.
tako da prestajem sa caudalie njegom i prelazim na ovaj resist tretman.

jasmine
draga, da li znas, nakon exfolianta, da li se moze nakon pola sata stavljati neka krema, i ako da, nakon kojeg se moze stavljati?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 22:59   #474
Je li probao netko Clinical tretman s retinolom?
novabbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 00:00   #475
mislim da cu kad se rijesim zaliha bas probati proizvod-dva
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 08:54   #476
ja sam s onim stvarima koje sam kupila ODUŠEVLJENA, vrijedi svake lipe, lice mi nikad bolje nije izgledalo /što se tiče mitisera/, daleko je to od idealnog ali svakako ću kupiti još njezinih proizvoda, prvo je na listi vit c pa retinol. Moram razmotriti šta bi bilo najbolje još za moju kožu (masna-hiper)
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 12:39   #477
trebam preporuku, ne znam što da uzmem, nadam se da ćete mi pomoći kod odabira
lice mi je mješovito-masno, pomalo dehidrirano. trenutno sam u fazi da uvijek imam po par akni na licu i stalno izbijaju nove (zbog policističnih jajnika).
razmišljam da uzmem:
-Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant
ili
- CLEAR Anti-Redness Exfoliating Solution With 2% Salicylic Acid, Extra Strength http://www.paulaschoice.hr/trgovina/...-strength.html

što mislite da bi bilo bolje? slobodno preporučite i nešto treće što mislite da bi odgovaralo mom tipu kože. (zaboravila sam napomenuti da imam dosta tanku kožu lica)..
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 13:36   #478
ja imam istu kožu kao i ti ali moja nije osjetljiva i uzela sam ovo :http://www.paulaschoice.hr/trgovina/...l#.VA2GpMKSx1Y
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 13:43   #479
Quote:
maine coon kaže: Pogledaj post
i ja sam tako narucila testere, u prosli cetvrtak, poslati u ponedjeljak i dosli u utorak.
definitivno narucujem full size resist weely i daily treatmant.
pre pre dobre stvari, vec nakon isprobanog po jednog testera od jednog i drugog sam se odlucila na kupnju full.
nikakvih negativnih reakcija na aha kiseline nemam, dapace, lice je ujutro tako njezno, mekano i blistajuce, i ovo malo flekica od akni sto je bilo je nestalo.
tako da prestajem sa caudalie njegom i prelazim na ovaj resist tretman.

jasmine
draga, da li znas, nakon exfolianta, da li se moze nakon pola sata stavljati neka krema, i ako da, nakon kojeg se moze stavljati?


Sent from my iPhone using Tapatalk
draga smiješ staviti i serum i kremu na kon exfolijanta,bilo koju osim naravno aha jer nije ni potrebno. Ja isto tako radim,exfolijant,serum pa krema

Quote:
yogalove kaže: Pogledaj post
trebam preporuku, ne znam što da uzmem, nadam se da ćete mi pomoći kod odabira
lice mi je mješovito-masno, pomalo dehidrirano. trenutno sam u fazi da uvijek imam po par akni na licu i stalno izbijaju nove (zbog policističnih jajnika).
razmišljam da uzmem:
-Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant
ili
- CLEAR Anti-Redness Exfoliating Solution With 2% Salicylic Acid, Extra Strength http://www.paulaschoice.hr/trgovina/...-strength.html

što mislite da bi bilo bolje? slobodno preporučite i nešto treće što mislite da bi odgovaralo mom tipu kože. (zaboravila sam napomenuti da imam dosta tanku kožu lica)..
nisam probala ove liqued verzije bha a i nemam takvu kožu pa ne znam iz prve ruke ali u svako mslučaju s takvom kožom definitivno neku liqued formulu treba uzeti i na to neku kremicu za hidratizaciju. Mislim da nemoš fulati ni s jednim od ovih što si navela,to su samo nijane u razlici.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 13:46   #480
i ovo što piše za zaštitu stranice,ako je istina to je zaista sramota i teški šlamperaj,to im treba pisati i poslati službeni upit,čak i direktno na USA stranicu.
Isto što se tiče prijevoda i opisa proizvoda vidi se da se prevodi sa slovenskog i da i to je šlamperaj i u krajnjem slučaju neprofesionalno i nepoštivanje kupca,dobro da nisu napisali na čirilici jer i deklaracije koje su na proizvodima su na slovenskom.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:29.