Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2014., 19:19   #6141
divno! kakve su šljokice, ja ne bi ni da su prediskretne ni prešljašteće, al svakako bi da se vide?
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Old 22.08.2014., 21:38   #6142
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
*da i ovdje pitam, dal je netko probao ovaj MY Golden Summer gel za tuširanje, miriše divno ?
http://2.bp.blogspot.com/-7IS3iwvV2d...0/DSCN2647.JPG
Gel za tuširanje je divan.. preeeepun šljokica, stvarno ih je jako puno unutra, miriši savršeno, po ledenom čaju od breskve više nego po marelici... Mene ne isušuje, a čak i šljokice u nekom manjem broju ostaju na koži
Tinchy_09 is offline  
Old 23.08.2014., 13:56   #6143
imam i ja taj šljokavi gel za tuširanje i ne isušuje, dosta se pjeni i šljokice pomalo ostaju na tijelu. jedino me malo čudi cijena jer je po mom mišljenju ipak previsoka za proizvod robne marke - 16,90
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Old 23.08.2014., 15:09   #6144
Pa šljokice dižu cijenu
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Old 23.08.2014., 16:14   #6145
a dobro, to je kao malo ekskluzivniji proizvod zanima me taj losion jel još netko probao, on me više privlači, mada ovo za tuširanje također izgleda neodoljivo (i miriše divno)?
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Old 24.08.2014., 11:42   #6146
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
divno! kakve su šljokice, ja ne bi ni da su prediskretne ni prešljašteće, al svakako bi da se vide?
pa evo šljokice mogu usporedit sa nuxe uljem sa šljokicama, meni izgleda isto kad namažem bilo koji od ta dva, čak ovaj bipa mi izgleda ko da ima više. A šljokice su sitne ali vide se. Da su veće bilo bi glupo toliko se šljaštit, bar meni
mogla bi ja uzet i taj za tuširanje kad ga toliko hvalite
Lake is offline  
Old 24.08.2014., 16:33   #6147
odlično, tako nešto sam i htjela... uzimam onda taj losion sigurno! ako te ne davim reci mi samo jel su šljokice zlatne ili neke druge boje, činilo mi se da se onako presijavaju u više boja ili griješim?
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Old 25.08.2014., 11:45   #6148
Quote:
dragonladyx kaže: Pogledaj post
Ja sam malo prije upravo kupila jedan. imala sam vec beauty cim je izasao, i zasad sve mirisi kak treba.

On je vec sada na akciji i ne ide na njega sutrasnja akcija. 100ml 350kn
..iPhone talking..
Zna li netko da li ova akcija za Beauty još traje?
natalija is offline  
Old 25.08.2014., 20:53   #6149
Bila u bipi veceras, jos je 350kn


..iPhone talking..
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Old 26.08.2014., 20:22   #6150
Jesam ja dobro shvatila - Calvin Klein Beauty od 100 ml je na akciji za 350 kuna?
U kojoj to Bipi? Ja sam sad bila u onoj kraj Doma sportova, prodavačica nema pojma o čemu pričam, spominje mi akciju koja je zavšila u nedjelju navečer, a na polici imaju samo 30ml po cijeni od 420 kuna?
A baš mi treba nova (velika ) bočica
natalija is offline  
Old 26.08.2014., 20:23   #6151
Daaaa
Ja sam iz osijeka, kupila sam na sjenjaku ali sinoc sam vidjela i u onoj na trgu. Bio je jos jedan ostao po toj cijeni.


..iPhone talking..

edit: cijena tog parfema nije imala veze akcijom 30%. ja sam ga kupila u srijedu navečer, a akcija 30% na parfeme je krenula u četvrtak.
ako ne nađeš javi mi se pa ti mogu ja uzeti kod mene.
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..

Zadnje uređivanje dragonladyx : 26.08.2014. at 20:43.
dragonladyx is offline  
Old 27.08.2014., 00:07   #6152
joj ja se divim vama koji volite te velike bočetine...ja je jedino od light blue-a uvijek moram imati jer taj miris koristimo i ja i sestra, svaki drugi miris u toj mililitraži bi mi dosadio, osim ako ga baš ne bih obožavala :P
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Old 27.08.2014., 11:43   #6153
Ovaj vikend 30% na svu papirnu konfekciju i proizvode za intimnu njegu
chlo is offline  
Old 27.08.2014., 14:42   #6154
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
joj ja se divim vama koji volite te velike bočetine...ja je jedino od light blue-a uvijek moram imati jer taj miris koristimo i ja i sestra, svaki drugi miris u toj mililitraži bi mi dosadio, osim ako ga baš ne bih obožavala :P

Mama i ja zajedno koristimo, obje smo fan bjutia


..iPhone talking..
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Old 28.08.2014., 20:55   #6155
Quote:
dragonladyx kaže: Pogledaj post
ako ne nađeš javi mi se pa ti mogu ja uzeti kod mene.
Hvala ti puno i na obavijesti za ovu super akciju i na ponudi da mi ga uzmeš

Našla sam ga danas u ZG, sva sam hepi

Ja ga koristim otkako je izašao, samo njega već godinama, tako da mi jedino dolaze u obzir ove bočice od 100ml koje sam do sada uvijek u djutićima kupovala.
Nadam se da će ovaj biti isti kao i svi do sada
natalija is offline  
Old 28.08.2014., 21:37   #6156
Nema na cemu
Drago mi je da si ga ulovila :beer:


..iPhone talking..
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Old 29.08.2014., 00:33   #6157
dobili su novi puder http://images-its.chemistdirect.co.u...Ym3QUQj&V=5W5L netko je nedavno spominjao da je dobar, ima tko info?
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Old 29.08.2014., 01:20   #6158
e to i mene zanima, imam trenutno afinimat, pa me zanima jel se isplati ovaj probat. inače imaju super sniženja od danas, pa škicnite katalog ali možda je to subjektivno,jer se potrefilo da sam planirala kupit baš te stvari koje su snižene
__________________
Pour me down the drain, I disappear,
Like every honest thing I used to hear.
zrinkapalačinka is offline  
Old 29.08.2014., 16:11   #6159
neke cure s mješovitom i masnom kožom su zadovoljne. nijansu nije lako baš naći, al konzistencija nije loša koliko sam shvatila.
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Old 30.08.2014., 12:57   #6160
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
dobili su novi puder http://images-its.chemistdirect.co.u...Ym3QUQj&V=5W5L netko je nedavno spominjao da je dobar, ima tko info?
isprobala ja. puder dođe 80 kuna i kod nas je dostupno 5 nijansi ovim redom: cameo, nude, sand, golden i fawn. testirala sam cameo i nude i obje su žute, nude posebno te čak lagano vuče na boju narančastog zlata. skroz čudno. cameo je prolazna jer se dobro prilagodi, na ruci mi je pretamna. što se tiče teksture, neke je srednje gustoće, ali opet je više vodenasta te nema izraženu masnoću. prekrivanje je slabašno do srednje, zapravo bolje je reći da se radi o osrednjem ujednačavanju. o trajnosti i eventualnom isušivanju ne mogu ništa reći jer sam vrlo brzo očistila lice. kad sve zbrojim i oduzmem, puder nije loš ali ga ne bi kupila jer mi je tekstura bezlična što se posebno vidi u finishu. fali mi tu neke finoće i nečeg konkretnog što bi ovaj puder isticalo iz mase drugih sličnih. možda će netko sa masnijom kožom imati skroz drugačiji dojam.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:49.