Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Izbori parlamentarni 2007

Izbori parlamentarni 2007 Sanader vs. Milanović

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2008., 18:10   #1
adamus
Registrirani korisnik
 
Registracija: Jun 2007.
Postova: 401
SDP-ovski saborski zastupnici još idu u školu!?

SDpovski ovi mladi zastupnici jel oni idu u školu ili su zbog karijere s milankovićem u saboru prekinuli školovanje i posvetili se politici :rofl:
adamus is offline  
Old 13.01.2008., 21:37   #2
Cuka
jel te baca
 
Registracija: Dec 2002.
Lokacija: Split
Postova: 66,264
Quote:
adamus kaže: Pogledaj post
SDpovski ovi mladi zastupnici jel oni idu u školu ili su zbog karijere s milankovićem u saboru prekinuli školovanje i posvetili se politici :rofl:

SDpovski.... koji su to???
Ko je taj milanković????
Cuka is offline  
Old 13.01.2008., 23:45   #3
gibrankh
عبير قاسم حمزه الجنابي
 
gibrankh Avatar
 
Registracija: Mar 2007.
Postova: 3,912
Quote:
adamus kaže: Pogledaj post
a da se prihvatiš pisanje domaće zadaće- vidim da te muće kompleski loše napisane zadačinice. Momčić ovi tvoji partijaši koji su tebi uzori i koji zastupaju tvoje jugoslavenske ideale mi nisu do koljena ni fizički ni psihički, a ni mentalno.

Inače za tvoje razumjevanje politike i međuljudskih odnosa oni su tamo jer nijedan iskusniji i pametniji čovjek nije mogao dopustit da mu šef bude onaj ....
...adamus, s obzirom na stajalište koje zastupaš, (a ono je preočito anti SDP-ovsko i prodešnjačko, predmnijevam s obzirom na ovih par tema koje si pokrenuo), savjetujem ti da se prestaneš brukati ovakvim glupostima jer radiš direktno kontra onoga što zastupaš ili barem što bi htio zastupati...a jedna od tih stvari je i Hrvatska bez političke stranke koja u nazivu ima riječ "partija"...ili se varam?...

...Jugoslavije nema niti će je biti...a tu retoriku "maloumnika" koja je nonstop čitana ovdje i čujna u javnosti može izvaliti samo netko tko nema pojma o čemu piše te netko tko je dobro izdriblan jednom političkom frakcijom, bilo u obitelji, bilo u selu/gradu gdje živi, bilo u medijima...
gibrankh is offline  
Old 18.01.2008., 14:26   #4
adamus
Registrirani korisnik
 
Registracija: Jun 2007.
Postova: 401
GIBRAN daj molim te objasni kakvu desnica politiku vodi a kakvu ljevica. ? ja neznam koja je razlika .. kakav recimo nudi program hrvatska ljevica a kakav desnica ... napiši malo
adamus is offline  
Old 18.01.2008., 22:28   #5
salel
alokin
 
Registracija: Oct 2007.
Lokacija: đakovo
Postova: 750
Quote:
adamus kaže: Pogledaj post
GIBRAN daj molim te objasni kakvu desnica politiku vodi a kakvu ljevica. ? ja neznam koja je razlika .. kakav recimo nudi program hrvatska ljevica a kakav desnica ... napiši malo
evo npr.većina ljudi mastubira desnom rukom...
__________________
tkošto
salel is offline   Received Infraction
Old 21.01.2008., 12:14   #6
McAucliffe
Registrirani korisnik
 
McAucliffe Avatar
 
Registracija: Sep 2006.
Lokacija: Baden
Postova: 61,452
Mislim stvarno,sram bilo ljude koji se žele školovati bez obzira na godine...
Najbolje završiti školu odmah i poslije toga ti netreba nikakvo doškolavanje,zar ne?
Nedaj Bože da bi sa 40 išao na kakav seminar ili tečaj...odmah si budala...

Pokretač topika je pokazao svojim upisima koliko zna o obrazovanju i potrebama za istim...
McAucliffe is offline  
Old 21.01.2008., 13:08   #7
baka
hakerica
 
baka Avatar
 
Registracija: Mar 2003.
Postova: 4,645
Pitam se samo što ovako nesuvisla tema radi ovdje?
__________________
Bare kaže:A sto je politika? Nacin da najinteligentniji, najobrazovaniji i najsposobniji ljudi drustva stvore blagostanje za siroke mase. Zato po meni trebamo imati povjerenja u sve nase politicare, postivati ih i vjerovati da rade za nase dobro. Bez obzira na stranku. ....
baka is offline  
Old 21.01.2008., 14:37   #8
4,05%
3 dijamanta za mene
 
4,05% Avatar
 
Registracija: Apr 2005.
Postova: 4,908
Quote:
adamus kaže: Pogledaj post
SDpovski .... milankovićem .....
evo još jednog analitičara.
Koji su to zastupnici? Koji je to šef stranke?
A što se tiče školovanja potpisuje šta je rekao McAucliffe
__________________
I moji preci su 27.marta 1941 bili protiv NAZI pakta. I ja mu se protivim.
4,05% is offline  
Old 21.01.2008., 16:28   #9
McAucliffe
Registrirani korisnik
 
McAucliffe Avatar
 
Registracija: Sep 2006.
Lokacija: Baden
Postova: 61,452
Činjenice pokazuju kako HDZ-e ima 5 dokotra znanosti,nacionalne manjine imaju 3 doktora znanosti,HNS 2 dokotra znanosti,a SDP-e njih 12...

Sveukupno je u Saboru 23 ljudi sa doktorskim titulama...više od pola ih je u SDP-u...
HSS ima čak čovjeka samo sa završenom osnovnom školom,a suprotnost od toga je Stipe Gabrić Jambo koji je magistar znanosti...

Tako da stvarno nije jasno što je pjesnik,tj. pokretač topika,želio reći...to mu je već 2 ili 3 tema u kojoj ništa strukturno ne objašnjava ili postavlja teze...
McAucliffe is offline  
Old 22.01.2008., 08:12   #10
gibrankh
عبير قاسم حمزه الجنابي
 
gibrankh Avatar
 
Registracija: Mar 2007.
Postova: 3,912
...zanemarujući stupidnost opaske autora thraed-a osvrnuti ću se samo na dio vezan uz školovanje...pojedina zanimanja i profesije (npr. medicina) zahtjevaju konstantno učenje i obrazovanje da budeš up to date sa znanstvenim otkrićima jer dolaze pacijenti sa dijagnozama nabildani znanjem sa interneta o svojoj bolesti da često premaše samog liječnika u znanju o svom stanju...ne sumnjam da je slično i kod drugih profesija a konstanto učenje postaje imperativ za uspješno obavljanje posla što je svakako pohvalna stvar...
gibrankh is offline  
Old 22.01.2008., 08:20   #11
Default_user
Registrirani korisnik
 
Registracija: May 2006.
Postova: 3,299
protiv sam da ljudi mladji od 50 uoptje sjede u saboru. sabor nikako ne smije biti metoda uhljebljivanja relativno mladih ljudi koji se tek trebaju afirmirati i samoaktualizirati-a tek onda, sa stecenim zivotnim i profesionalnim iskustvom, sjediti u "senatu".
__________________
Stop making unboxing videos
Default_user is offline  
Old 22.01.2008., 12:08   #12
baka
hakerica
 
baka Avatar
 
Registracija: Mar 2003.
Postova: 4,645
Quote:
Default_user kaže: Pogledaj post
protiv sam da ljudi mladji od 50 uoptje sjede u saboru. sabor nikako ne smije biti metoda uhljebljivanja relativno mladih ljudi koji se tek trebaju afirmirati i samoaktualizirati-a tek onda, sa stecenim zivotnim i profesionalnim iskustvom, sjediti u "senatu".
A stariji od 60? Kod kojih već priroda pokazuje znakove starosti i senilnosti. O onima iznad 70 nećemo.
Time bi prilično suzio izbor.
Ja mislim da ako ne postoji dobna granica gore, još manje treba postojati dolje. Uzmimo normalan završetak faxa. 22/23 godine.Dakle sa nekih 32/33 uz eventualno doškolovanje za slijedeći stupanj, ima već za sobom desetak godina radnog staža , iskustva i sl.Što bi se reklo: u punoj snazi!
__________________
Bare kaže:A sto je politika? Nacin da najinteligentniji, najobrazovaniji i najsposobniji ljudi drustva stvore blagostanje za siroke mase. Zato po meni trebamo imati povjerenja u sve nase politicare, postivati ih i vjerovati da rade za nase dobro. Bez obzira na stranku. ....
baka is offline  
Old 22.01.2008., 13:44   #13
McAucliffe
Registrirani korisnik
 
McAucliffe Avatar
 
Registracija: Sep 2006.
Lokacija: Baden
Postova: 61,452
Quote:
gibrankh kaže: Pogledaj post
...zanemarujući stupidnost opaske autora thraed-a osvrnuti ću se samo na dio vezan uz školovanje...pojedina zanimanja i profesije (npr. medicina) zahtjevaju konstantno učenje i obrazovanje da budeš up to date sa znanstvenim otkrićima jer dolaze pacijenti sa dijagnozama nabildani znanjem sa interneta o svojoj bolesti da često premaše samog liječnika u znanju o svom stanju...ne sumnjam da je slično i kod drugih profesija a konstanto učenje postaje imperativ za uspješno obavljanje posla što je svakako pohvalna stvar...
Naravno da je danas kontinuirano obrazovanje imperativ...samo što pokretač topika to ne shvaća očito...ili mu je cilj samo provokacija...

Druga krajnost je da pokretač topika radi u državnoj službi,pa nema doživljaj kontinuiranog unapređenja znanja...sada će svi iz državnih službi skočiti na mene,ali oni podosta rjeđe odlaze na doškolavanja od ljudi koji rade kod privatnika...
McAucliffe is offline  
Old 22.01.2008., 19:28   #14
taxi94
U samoizolaciji
 
Registracija: Jun 2007.
Lokacija: Vinkovci pokraj Ivankova
Postova: 1,366
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Mislim stvarno,sram bilo ljude koji se žele školovati bez obzira na godine...
Najbolje završiti školu odmah i poslije toga ti netreba nikakvo doškolavanje,zar ne?
Nedaj Bože da bi sa 40 išao na kakav seminar ili tečaj...odmah si budala...

Pokretač topika je pokazao svojim upisima koliko zna o obrazovanju i potrebama za istim...
Slažem se s tobom. Bolje da ja ne kažem koliko imam godina, što vanredno studiram i kakvi su mi rezultati s obzirom da radim. Od 6 ispita najvjerojatnije ću izaći samo na 2 pismena. Sve ostalo uspijevam rješiti na kolokvijima...
I da na tom fakultetu iako je u Hrvatskoj nema kupovine diploma...
taxi94 is offline  
Old 22.01.2008., 20:18   #15
McAucliffe
Registrirani korisnik
 
McAucliffe Avatar
 
Registracija: Sep 2006.
Lokacija: Baden
Postova: 61,452
Quote:
taxi94 kaže: Pogledaj post
Slažem se s tobom. Bolje da ja ne kažem koliko imam godina, što vanredno studiram i kakvi su mi rezultati s obzirom da radim. Od 6 ispita najvjerojatnije ću izaći samo na 2 pismena. Sve ostalo uspijevam rješiti na kolokvijima...
I da na tom fakultetu iako je u Hrvatskoj nema kupovine diploma...
Ma pusti autora,vidiš da se ni ne pojavljuje na ovoj temi...svi su ga po redu popljuvali...
Pokušao je dići buru,ali uzalud očito...
Danas je školovanje sve,ako nećeš učiti i napredovati,ima onih koji hoće...barem je to tako u zemlji u kojoj ja živim i radim...

Što se tiče obrazovanja,nikada za njega nije kasno...jasno da ga je lakše postići kada si mlađi
McAucliffe is offline  
Old 22.01.2008., 22:31   #16
taxi94
U samoizolaciji
 
Registracija: Jun 2007.
Lokacija: Vinkovci pokraj Ivankova
Postova: 1,366
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Ma pusti autora,vidiš da se ni ne pojavljuje na ovoj temi...svi su ga po redu popljuvali...
Pokušao je dići buru,ali uzalud očito...
Danas je školovanje sve,ako nećeš učiti i napredovati,ima onih koji hoće...barem je to tako u zemlji u kojoj ja živim i radim...

Što se tiče obrazovanja,nikada za njega nije kasno...jasno da ga je lakše postići kada si mlađi
Naravno, samo su ovdje u Hrvatskoj zbog svojih prava prilično neozbiljni studenti. Ima ih jedan dio na mjestu ali kad sam ja malo ispod polovice koji radim i studiram onda možeš si misliti kakvi su drugi. O odgoju mladih naraštaja Hrvata bolje da se i ne priča. Bitno je da im se ne smije ništa kao nekad neradnicima u socijalizmu ili danas politički podobnima u pojedinim državnim firmama...
taxi94 is offline  
Old 23.01.2008., 08:03   #17
Constatinopol
Registrirani korisnik
 
Registracija: Feb 2004.
Postova: 7,570
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Mislim stvarno,sram bilo ljude koji se žele školovati bez obzira na godine...
Najbolje završiti školu odmah i poslije toga ti netreba nikakvo doškolavanje,zar ne?
Nedaj Bože da bi sa 40 išao na kakav seminar ili tečaj...odmah si budala...

Pokretač topika je pokazao svojim upisima koliko zna o obrazovanju i potrebama za istim...
Constatinopol is offline  
Old 23.01.2008., 10:36   #18
McAucliffe
Registrirani korisnik
 
McAucliffe Avatar
 
Registracija: Sep 2006.
Lokacija: Baden
Postova: 61,452
Quote:
taxi94 kaže: Pogledaj post
Naravno, samo su ovdje u Hrvatskoj zbog svojih prava prilično neozbiljni studenti. Ima ih jedan dio na mjestu ali kad sam ja malo ispod polovice koji radim i studiram onda možeš si misliti kakvi su drugi. O odgoju mladih naraštaja Hrvata bolje da se i ne priča. Bitno je da im se ne smije ništa kao nekad neradnicima u socijalizmu ili danas politički podobnima u pojedinim državnim firmama...
Ide to pomalo na bolje,barem koliko vidim kada dođem u RH...pogotovo na manjim fakultetima ili veleučilištima...polako se ograničava broj izlazaka na ispit i godina koliko možeš studirati...to će studente potaknuti da se malo bolje uhvate knjige...

Još da se malo popravi i nastavni program i odlično...
McAucliffe is offline  
Old 23.01.2008., 12:39   #19
taxi94
U samoizolaciji
 
Registracija: Jun 2007.
Lokacija: Vinkovci pokraj Ivankova
Postova: 1,366
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Ide to pomalo na bolje,barem koliko vidim kada dođem u RH...pogotovo na manjim fakultetima ili veleučilištima...polako se ograničava broj izlazaka na ispit i godina koliko možeš studirati...to će studente potaknuti da se malo bolje uhvate knjige...

Još da se malo popravi i nastavni program i odlično...
Uglavnom meni ovaj bolonjski program odgovara. Kolokviji su meni odlična stvar. Kontinuirano učenje i poslije su manje poteškoće.

Srećom pa moraju i redoviti studenti plaćati studij i to će ih natjerati da ozbiljnije shvate studij. Tko neće od volje mu ko šokcu post
taxi94 is offline  
Old 26.01.2008., 07:13   #20
drugaciji
Registrirani korisnik
 
Registracija: Jan 2008.
Postova: 4
sa faksa u sabor,
to je nova politika SDP-a


a uskoro i njihova omladina ima izbornu konvenciju, pogledajte na njihovom forumu
http://www.fmsdp.org/forum/viewtopic.php?t=2805
drugaciji is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smajlići su On
[IMG] kôd je Off
HTML kôd je Off

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:45.


Marketing

Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger