Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Izbori parlamentarni 2007

Izbori parlamentarni 2007 Sanader vs. Milanović

Pogledaj rezultate ankete:
0 0%
Glasovatelji: 0. Ne možete glasovati u ovoj anketi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2007., 00:00   #1461
lider30
Registrirani korisnik
 
lider30 Avatar
 
Registracija: Dec 2005.
Lokacija: Herceg-Bosna
Postova: 4,210
Quote:
AttitudeAdjuster kaže: Pogledaj post
a kaj onda ne doselite ovdje?

Moram se referirati na ovo. Ili samo ja mislim, da ovo nema veze s pameću, da se jedan autohtoni narod u BiH odseli. Ovo je u duhu projekta Velike Srbije, etničkih čišćenja i razmjene stanovništva.
BH Hrvati se moraju odseliti iz države, gdje su autohtoni, jer ne glasuju za SDP i HNS i to je tako povrijedilo neke.
Je li ovo šovinizam ili ne znam kako ovo nazvati?
lider30 is offline  
Old 30.11.2007., 00:00   #1462
Furiora
Registrirani korisnik
 
Registracija: Nov 2007.
Postova: 385
Quote:
AttitudeAdjuster kaže: Pogledaj post
a, ona polovica koja je na državnim jaslama je ovdje, a ti koji jedini još nešto radiš, ti si tam, da slučajno nebi nešto doprinosa dao
prijatelju tko dobro zivi od drzavnih jasli ,vjeruj mi oni rade nesto za razliku tebe ipak ti najbolje znas kako je tesko zivit u Hrvatskoj
Furiora is offline  
Old 30.11.2007., 00:05   #1463
east end
Registrirani korisnik
 
Registracija: Nov 2007.
Postova: 72
Quote:
AttitudeAdjuster kaže: Pogledaj post
a kaj onda ne doselite ovdje?


al ne, lakše je imat prava bez obaveza
..jao..teras ljude sa ognjista gdje zivili stoljecima..a sta recimo da slavoniju nismo uspjeli vratiti vec da ostala turska il cija vec bi bila u toj hipotetskoj situaciji..jel bi i hrvate iz slavonije selio
east end is offline  
Old 30.11.2007., 00:07   #1464
AttitudeAdjuster
dain bramaged
 
AttitudeAdjuster Avatar
 
Registracija: Nov 2007.
Lokacija: Unthinking Depths
Postova: 1,907
Quote:
lider30 kaže: Pogledaj post
Moram se referirati na ovo. Ili samo ja mislim, da ovo nema veze s pameću, da se jedan autohtoni narod u BiH odseli. Ovo je u duhu projekta Velike Srbije, etničkih čišćenja i razmjene stanovništva.
BH Hrvati se moraju odseliti iz države, gdje su autohtoni, jer ne glasuju za SDP i HNS i to je tako povrijedilo neke.
Je li ovo šovinizam ili ne znam kako ovo nazvati?
ne, nego komentar na to da kao prvo nisu dijspora jer su sastavni dio druge države, a kao drugo, oni bi prava, al bez ikakvih obaveza


jebiga, i ja bi da me financira talijanska država i da imam tam pravo glasa, sigurno imam nekog pretka tamo (bar po porijeklu prezimena), al da ja prema toj državi nemam nikakvih obaveza
__________________
Every normal man must be tempted, at times, to spit on his hands, hoist the black flag, and begin to slit throats.(H. L. Mencken)
AttitudeAdjuster is offline  
Old 30.11.2007., 00:08   #1465
AttitudeAdjuster
dain bramaged
 
AttitudeAdjuster Avatar
 
Registracija: Nov 2007.
Lokacija: Unthinking Depths
Postova: 1,907
Quote:
east end kaže: Pogledaj post
..jao..teras ljude sa ognjista gdje zivili stoljecima..a sta recimo da slavoniju nismo uspjeli vratiti vec da ostala turska il cija vec bi bila u toj hipotetskoj situaciji..jel bi i hrvate iz slavonije selio
ne kužite sarkazam, a?
__________________
Every normal man must be tempted, at times, to spit on his hands, hoist the black flag, and begin to slit throats.(H. L. Mencken)
AttitudeAdjuster is offline  
Old 30.11.2007., 00:09   #1466
AttitudeAdjuster
dain bramaged
 
AttitudeAdjuster Avatar
 
Registracija: Nov 2007.
Lokacija: Unthinking Depths
Postova: 1,907
Quote:
Furiora kaže: Pogledaj post
prijatelju tko dobro zivi od drzavnih jasli ,vjeruj mi oni rade nesto za razliku tebe ipak ti najbolje znas kako je tesko zivit u Hrvatskoj
al sigurno nejde iz tvog džepa, neg nas koji to plaćamo (a plaćamo masno)
__________________
Every normal man must be tempted, at times, to spit on his hands, hoist the black flag, and begin to slit throats.(H. L. Mencken)
AttitudeAdjuster is offline  
Old 30.11.2007., 00:09   #1467
Furiora
Registrirani korisnik
 
Registracija: Nov 2007.
Postova: 385
Još nesto ljudi u Hrvatskoj zaboravljaju ako svi mi dodjemo tek onda nece biti radnih mjesti,kako ce se tek onda kukati
Furiora is offline  
Old 30.11.2007., 00:10   #1468
AttitudeAdjuster
dain bramaged
 
AttitudeAdjuster Avatar
 
Registracija: Nov 2007.
Lokacija: Unthinking Depths
Postova: 1,907
Quote:
Furiora kaže: Pogledaj post
Još nesto ljudi u Hrvatskoj zaboravljaju ako svi mi dodjemo tek onda nece biti radnih mjesti,kako ce se tek onda kukati
mene nije frka... bosna ima još goru siuaciju s visokoobrazovanima neg hrvatska, tak da me baš briga
__________________
Every normal man must be tempted, at times, to spit on his hands, hoist the black flag, and begin to slit throats.(H. L. Mencken)
AttitudeAdjuster is offline  
Old 30.11.2007., 00:11   #1469
Furiora
Registrirani korisnik
 
Registracija: Nov 2007.
Postova: 385
Quote:
AttitudeAdjuster kaže: Pogledaj post
ne, nego komentar na to da kao prvo nisu dijspora jer su sastavni dio druge države, a kao drugo, oni bi prava, al bez ikakvih obaveza


jebiga, i ja bi da me financira talijanska država i da imam tam pravo glasa, sigurno imam nekog pretka tamo (bar po porijeklu prezimena), al da ja prema toj državi nemam nikakvih obaveza
Mene Hrvatska drzava nije finacirala niti jednom kunom nikada,čak sam sam sebi placao studij u splitu i jesam li onda kukao kao ti
Furiora is offline  
Old 30.11.2007., 00:14   #1470
AttitudeAdjuster
dain bramaged
 
AttitudeAdjuster Avatar
 
Registracija: Nov 2007.
Lokacija: Unthinking Depths
Postova: 1,907
Quote:
Furiora kaže: Pogledaj post
Mene Hrvatska drzava nije finacirala niti jednom kunom nikada,čak sam sam sebi placao studij u splitu i jesam li onda kukao kao ti
ja gledam kaj se ovdje događa... svi hoće u zg na studij, al se lova neda sveučilištu da riješi kronične probleme s manjkom ljudi, prostora i financija... dotle se zato daje 300 milijuna kuna za mostarsko, koje iz zahvalnosti nije stanju napraviti vlastiti program, neg krde programe zagrebačkih sveučilišta... samo jedan od primjera


jebga, ak hoćete prava, treba imat i nekih obaveza
__________________
Every normal man must be tempted, at times, to spit on his hands, hoist the black flag, and begin to slit throats.(H. L. Mencken)
AttitudeAdjuster is offline  
Old 30.11.2007., 00:16   #1471
AttitudeAdjuster
dain bramaged
 
AttitudeAdjuster Avatar
 
Registracija: Nov 2007.
Lokacija: Unthinking Depths
Postova: 1,907
Quote:
Furiora kaže: Pogledaj post
prijatelju tko dobro zivi od drzavnih jasli ,vjeruj mi oni rade nesto za razliku tebe ipak ti najbolje znas kako je tesko zivit u Hrvatskoj
ma da, ja sam još jedan neradnik koji se boji da neće dobit socijalnu pomoć jer bu otišla u bosnu


civilizirano, nema kaj... zbog takvih mi dođe da firmu preselim u područje od posebne državne skrbi i prijavim 10% stvarnih prihoda...
__________________
Every normal man must be tempted, at times, to spit on his hands, hoist the black flag, and begin to slit throats.(H. L. Mencken)
AttitudeAdjuster is offline  
Old 30.11.2007., 00:17   #1472
Furiora
Registrirani korisnik
 
Registracija: Nov 2007.
Postova: 385
Quote:
AttitudeAdjuster kaže: Pogledaj post
ja gledam kaj se ovdje događa... svi hoće u zg na studij, al se lova neda sveučilištu da riješi kronične probleme s manjkom ljudi, prostora i financija... dotle se zato daje 300 milijuna kuna za mostarsko, koje iz zahvalnosti nije stanju napraviti vlastiti program, neg krde programe zagrebačkih sveučilišta... samo jedan od primjera


jebga, ak hoćete prava, treba imat i nekih obaveza
al se zaboravi da je na mostarskom sveucilistu 90%profesora iz Hrvatske a tko pise program ????zapitaj se malo
Furiora is offline  
Old 30.11.2007., 00:18   #1473
Furiora
Registrirani korisnik
 
Registracija: Nov 2007.
Postova: 385
Quote:
AttitudeAdjuster kaže: Pogledaj post
ma da, ja sam još jedan neradnik koji se boji da neće dobit socijalnu pomoć jer bu otišla u bosnu


civilizirano, nema kaj... zbog takvih mi dođe da firmu preselim u područje od posebne državne skrbi i prijavim 10% stvarnih prihoda...
to je tvoje pravo i ja te u tom necu sprijecavati
Furiora is offline  
Old 30.11.2007., 00:22   #1474
Astrice
U samoizolaciji
 
Astrice Avatar
 
Registracija: Jan 2006.
Lokacija: zaljev Pirana
Postova: 5,229
Pošalji poruku preko MSN korisniku Astrice Pošalji poruku preko Skype korisniku Astrice
Quote:
Furiora kaže: Pogledaj post
al se zaboravi da je na mostarskom sveucilistu 90%profesora iz Hrvatske a tko pise program ????zapitaj se malo
A zato je išla lova za mostarsko sveučilište.
Astrice is offline  
Old 30.11.2007., 00:22   #1475
AttitudeAdjuster
dain bramaged
 
AttitudeAdjuster Avatar
 
Registracija: Nov 2007.
Lokacija: Unthinking Depths
Postova: 1,907
Quote:
Furiora kaže: Pogledaj post
to je tvoje pravo i ja te u tom necu sprijecavati
dotle ćeš vrlo rado (kao dio bh zajednice) primati moje poreze, jelda?
__________________
Every normal man must be tempted, at times, to spit on his hands, hoist the black flag, and begin to slit throats.(H. L. Mencken)
AttitudeAdjuster is offline  
Old 30.11.2007., 00:24   #1476
Furiora
Registrirani korisnik
 
Registracija: Nov 2007.
Postova: 385
Quote:
AttitudeAdjuster kaže: Pogledaj post
dotle ćeš vrlo rado (kao dio bh zajednice) primati moje poreze, jelda?
dao Bog pa ti dobio sve sto i ja od Hrvatske jos bolje daj ziro racun i odma cu ti vratit svu lovu koju sam dobio od Hrvatske svu evo obecajam
Furiora is offline  
Old 30.11.2007., 00:25   #1477
Astrice
U samoizolaciji
 
Astrice Avatar
 
Registracija: Jan 2006.
Lokacija: zaljev Pirana
Postova: 5,229
Pošalji poruku preko MSN korisniku Astrice Pošalji poruku preko Skype korisniku Astrice
Meni ne smetaju tolko Hecegovci i ostali Hrvati iz BIH u slučaju da ne potkradaju Hrvatsku. Smetaju me dijasporci koji bi trebali odlučivat kako ću ja živit,a dolaze tu po potrebi.Mislim čak i na one koji imaju roditelje,braću i sestre te ostalu rodbinu ovdje.
Astrice is offline  
Old 30.11.2007., 00:26   #1478
AttitudeAdjuster
dain bramaged
 
AttitudeAdjuster Avatar
 
Registracija: Nov 2007.
Lokacija: Unthinking Depths
Postova: 1,907
Quote:
Furiora kaže: Pogledaj post
dao Bog pa ti dobio sve sto i ja od Hrvatske jos bolje daj ziro racun i odma cu ti vratit svu lovu koju sam dobio od Hrvatske svu evo obecajam
ja nisam niš dobio, samo su mi uzeli
__________________
Every normal man must be tempted, at times, to spit on his hands, hoist the black flag, and begin to slit throats.(H. L. Mencken)
AttitudeAdjuster is offline  
Old 30.11.2007., 00:27   #1479
Krkan
Najposljednji Mohikanac
 
Krkan Avatar
 
Registracija: Jun 2003.
Lokacija: ~krkanovo~
Postova: 2,283
Quote:
AttitudeAdjuster kaže: Pogledaj post
dotle ćeš vrlo rado (kao dio bh zajednice) primati moje poreze, jelda?
probajte se udruziti, izracunati koliko to ide vase love...
otvorite neki racun, pa cemo vam pocet vracati...
samo da ne placete.
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;), ja se vise ne potpisujem.
Krkan is offline  
Old 30.11.2007., 00:28   #1480
lider30
Registrirani korisnik
 
lider30 Avatar
 
Registracija: Dec 2005.
Lokacija: Herceg-Bosna
Postova: 4,210
Quote:
AttitudeAdjuster kaže: Pogledaj post
ja nisam niš dobio, samo su mi uzeli
lider30 is offline  
 



Pravila postanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smajlići su On
[IMG] kôd je Off
HTML kôd je Off

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:00.


Marketing

Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger