Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2014., 15:02   #4501
Quote:
madame_tamara kaže: Pogledaj post
Kupila sam na kraju Clarins miami pink, pre pre predivno je, i lux pakiranje :-)

P.S. danas, sutra i preksutra imate -15% na clarins u mulleru
Koji Muller?

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 17:01   #4502
Moram podijeliti oduševljenje Benefit Sugarbomb rumenilom . Do sada jedino koje mi ne nestane s lica, prekrasna kombinacija boja nosiva tijekom cijele godine, čak je i četkica odlična.
blooms is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 15:32   #4503
Curke, možete mi preporučiti neko rumenilo u prahu da je dobro za jako svijetlu kožu i rozi podton i da je stvarno blago i nenapadno? Nikada do sad nisam nosila rumenilo, međutim htjela bih probati, ali ne bih htjela da se baš vidi da imam rumenilo, više da samo dam boju obrazima I ne bih nešto preskupo, nešto tipa Essence ili catrice bi bilo čist okej za početak, a kasnije bumo vidli. Ima ko kakav prijedlog?
Zla_grančica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 15:35   #4504
Quote:
Zla_grančica kaže: Pogledaj post
Curke, možete mi preporučiti neko rumenilo u prahu da je dobro za jako svijetlu kožu i rozi podton i da je stvarno blago i nenapadno? Nikada do sad nisam nosila rumenilo, međutim htjela bih probati, ali ne bih htjela da se baš vidi da imam rumenilo, više da samo dam boju obrazima I ne bih nešto preskupo, nešto tipa Essence ili catrice bi bilo čist okej za početak, a kasnije bumo vidli. Ima ko kakav prijedlog?
Ja sam ti jako svjetla i hladna, i rumenila koja mi najbolje stoje su Illamasqua Katie, Clinique Iced Lotus (ova dva su baš hladna), onda Illamasqua Naked Rose (neutralno, da definiciju bez previše boje), a toplija nijansa koja mi nekim čudom super stoji je Artdeco 19.

Sve nabrojeno je super suptilno i nije preočito da imaš rumenilo, osim ako zbilja ne pretjeraš. Ne znam da li essence ili catrice drže nešto slično, ne bi bilo loše da odeš do Mullera ako ti je u blizini pošto drži više manje sve nabrojene brandove, isprobaš nešto od navedenog pa probaš pronaći neki jeftiniji dupe.
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 15:53   #4505
Quote:
Anarniel kaže: Pogledaj post
Ja sam ti jako svjetla i hladna, i rumenila koja mi najbolje stoje su Illamasqua Katie, Clinique Iced Lotus (ova dva su baš hladna), onda Illamasqua Naked Rose (neutralno, da definiciju bez previše boje), a toplija nijansa koja mi nekim čudom super stoji je Artdeco 19.

Sve nabrojeno je super suptilno i nije preočito da imaš rumenilo, osim ako zbilja ne pretjeraš. Ne znam da li essence ili catrice drže nešto slično, ne bi bilo loše da odeš do Mullera ako ti je u blizini pošto drži više manje sve nabrojene brandove, isprobaš nešto od navedenog pa probaš pronaći neki jeftiniji dupe.
Hvala ti puno na odgovoru, tak bum i napravila Što sad Miller po novom drži Illamasquu?
Zla_grančica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 08:43   #4506
Ima netko iskustva s ovim? U prinicpu, ja vec duze trazim nesto sto ce mi dati "prirodni sjaj "...
__________________
Miki Maus je štakor!
kleopatra_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 18:47   #4507
Quote:
Anarniel kaže: Pogledaj post
Ja sam ti jako svjetla i hladna, i rumenila koja mi najbolje stoje su Illamasqua Katie, Clinique Iced Lotus (ova dva su baš hladna), onda Illamasqua Naked Rose (neutralno, da definiciju bez previše boje), a toplija nijansa koja mi nekim čudom super stoji je Artdeco 19.
i ja sam ove boje koze/podtona al na meni je katie cisti candy pink kao i na frendici koja je otprilike ista kao ja prodala sam ga nakon jednog stavljanja (kad sam ga odmah skinula )
clinique nisam probala.
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 20:44   #4508
Jel netko zna jel art deco rumenilo br 27 prljavo roze boje? Ili ako znate neko slicno bourjois 48cendre de rose brune
silver777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 22:53   #4509


Rhaenyss is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 00:09   #4510
bas imam narudzbu za ta rumenila cim dodju ja bih osobno samo dim infusion mono, nikako kupiti. al sam bila uhvatila ono blijedo rozo samo ne znam di mi je trenutno

ne znam jel ista zelim od holiday stvari. nadam se da cu ovih dana uhvatit naked basics 2 second hand
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 15:31   #4511
ste vidle ovo kod temptalie ? ja sam očarana
moćna carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 15:39   #4512
Daaaa, ne znam jel više tulim za tom, onom gore Hourglass ili ovom Tarte paletom.

RetroDanceFreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 17:57   #4513
ja ću Hourglass dobiti za roćkas,joooooooooooj jedva ju čekam
Inače imam njihovo Rdient Mgenta i to je zaista prekrasno rumenilo,baš sam prezadovoljna njihovim rumenilima,koliko sam prije bila prezadovoljna s Nars rumenilo toliko i još duplo sam oduševljena s ovim jer je finiš puno ljepši.
Probala sam i Mood Expouser i to je jedno od najljepših rumenila koje sam imala u rukama.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 18:16   #4514
Ja imam Diffused Heat i isto je fantastičan. Ne bi rekla da su bolji od NARSa, nekako su mi u istom rangu.

Sad sam sasvim zbunjena, htjela sam uzet Hourglass paletu, al sad me i ovaj Tarte mami. Jel netko probao Tarte, kakvi su?
Rhaenyss is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 18:32   #4515
Quote:
RetroDanceFreak kaže: Pogledaj post
Daaaa, ne znam jel više tulim za tom, onom gore Hourglass ili ovom Tarte paletom.




ova tarte je pre pre lijepa
puno ljepsa od ove gore, barem meni, jer su sve boje roskaste.
gdje ovo ima za naruciti?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 18:47   #4516
Za NC 15, Benefit je bas pogodio sve!
__________________
Amor Vincit Omnia
LadyDanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 20:03   #4517
Quote:
RetroDanceFreak kaže: Pogledaj post
Daaaa, ne znam jel više tulim za tom, onom gore Hourglass ili ovom Tarte paletom.

Savrseno.gdje kupit
mardar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 21:04   #4518
Quote:
Rhaenyss kaže: Pogledaj post
Ja imam Diffused Heat i isto je fantastičan. Ne bi rekla da su bolji od NARSa, nekako su mi u istom rangu.

Sad sam sasvim zbunjena, htjela sam uzet Hourglass paletu, al sad me i ovaj Tarte mami. Jel netko probao Tarte, kakvi su?
Nars i dalje volim al Hourglass su mi bolji po pitanju finiša jer ja osobno nevolim mat finiš,samo je u tome razlika.
Imala sam nekolike tarte rumenila i ona koja sam imala su isto bila mat,dugotrajna su i isto su u tom ransgu kao i ova gore dva brenda al samo ti je razlika u tome koji finiš više voliš,nemoš pogriješiti koji god da uzmeš. Doduše nisam sad obračala pažnju na nijanse u tart paleti,moguće da imaju neke nijanse koje i nisu mat.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 21:08   #4519
Quote:
mardar kaže: Pogledaj post
Savrseno.gdje kupit
ima kod mene
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 21:13   #4520
Quote:
Rhaenyss kaže: Pogledaj post


gledam kod Karen swatcheve, stvarno, sve ljepši od ljepšeg....

http://www.makeupandbeautyblog.com/p...blush-palette/
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:14.