Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2011., 08:40   #81
Quote:
Emma_86 kaže: Pogledaj post
zna li netko ima li još ovih jeftinih boksova/kaveza u zagrebu (još bolje u Dubravi )??
Provjeri u konzumu na novoj oporoveckoj dal jos ima onih kaj su bili na akciji......

Emma zasto da ne.....
vuckici is offline  
Old 22.03.2011., 08:56   #82
Quote:
zvončica7 kaže: Pogledaj post
Ako stane u njega zašto ne?
moj patuljasti šnaucer se obožava skrivati po mačjim krevetima, šatorima transporterima...nova fora mu je po noći spavati u mačjem krevetiću

čestitam na prinovi!
hvala na odgovru...kupujem čim stigne u Lidl...u nadi da se neće razgrabit dok ja dođem
hvala hvala...nemogu dočekat da mi dođe...bebica malla
i moram s ponosom reć da udomljavam štence male kujice koje je bila u Udruzi Victus
Crnileptir00 is offline  
Old 22.03.2011., 12:30   #83
one psece poslastice- plocice u lidlu su na akciji 50%, danas sam kupila 2 paketa, cijena 4,5 kn .... sad smo mirni do ljeta
__________________
Asti miša.
papi73 is offline  
Old 22.03.2011., 12:32   #84
Quote:
Crnileptir00 kaže: Pogledaj post
hvala na odgovru...kupujem čim stigne u Lidl...
preporucam da odes odmah u cetvrtak ujutro.. mi smo bili prosle godine po krevetic za psa u 10 sati i bio je jedan jedini ostao u cijelom zg, nasli smo ga telefonski i zadrzali su nam ga dok ne dodjemo )
__________________
Asti miša.
papi73 is offline  
Old 22.03.2011., 13:15   #85
Quote:
papi73 kaže: Pogledaj post
preporucam da odes odmah u cetvrtak ujutro.. mi smo bili prosle godine po krevetic za psa u 10 sati i bio je jedan jedini ostao u cijelom zg, nasli smo ga telefonski i zadrzali su nam ga dok ne dodjemo )

ajme ma nije valjda...ujutro sam na poslu i neznam kako otići..
ja sam iz dost malog grada, pa sumnjam da će se to tako brzo razgrabit...al već kemijam koga poslat po to..hvala puno na savjetu..
Crnileptir00 is offline  
Old 22.03.2011., 13:24   #86
ja sam iz malog grada i mogu potvrdit da i tu sve razgrabe :/
blue_rainbow is offline  
Old 22.03.2011., 13:42   #87
hahahahah....sva sreca da sam pretplacena na sve letke svih ducana pa da vam mogu javljati ovakve stvari.....super mi je kad se ovak razbrbljate

ja sam u cet. ujutro u 8 na otvaranju lidla u dubravi i kupujem jedan veliki svojoj reici, jer su ovi pescji podstanari sve unistili i s obziromd a ona njih sve tako dobro podnosi zasluzila je noviiiii da opet caruje
vuckici is offline  
Old 22.03.2011., 13:54   #88
Quote:
vuckici kaže: Pogledaj post
hahahahah....sva sreca da sam pretplacena na sve letke svih ducana pa da vam mogu javljati ovakve stvari.....super mi je kad se ovak razbrbljate

ja sam u cet. ujutro u 8 na otvaranju lidla u dubravi i kupujem jedan veliki svojoj reici, jer su ovi pescji podstanari sve unistili i s obziromd a ona njih sve tako dobro podnosi zasluzila je noviiiii da opet caruje
zaslužila...
ajme sda me tu preplašile...moram nekoga poslat...nema smisla uopće strahovat do 15h..
Crnileptir00 is offline  
Old 22.03.2011., 15:17   #89
U Zoo City-u je popust hrane zbog kratkog roka trajanja - do 7. mj 2011. i nekih drugih potrepština na akciji, pa ako nekoga zanima.

http://www.zoocity.hr/akcije/
etabota is offline  
Old 22.03.2011., 17:50   #90
Quote:
vuckici kaže: Pogledaj post
hahahahah....sva sreca da sam pretplacena na sve letke svih ducana pa da vam mogu javljati ovakve stvari.....super mi je kad se ovak razbrbljate

ja sam u cet. ujutro u 8 na otvaranju lidla u dubravi i kupujem jedan veliki svojoj reici, jer su ovi pescji podstanari sve unistili i s obziromd a ona njih sve tako dobro podnosi zasluzila je noviiiii da opet caruje
kaj mislis da ce imat i velikih? ja sumljam u to
masha01 is offline  
Old 22.03.2011., 20:38   #91
u lidlu zna biti super stvari. mi smo mački tamo našli super zidnu grebalicu za male nofce
__________________
Karton Macht Frei. by Tyndall ©
MyPoison is offline  
Old 23.03.2011., 11:16   #92
Quote:
Crnileptir00 kaže: Pogledaj post
neželim biti off topic, al imam pitanje za ove artikle iz lidla...
u petak mi u dom dolazi malo štene... mješanac u obliku mopsića.. glupo pitanje znam ...dali bi bilo glupo kupiti ovaj krevetić za mace za njega?! nekako mi se čini toplije i zatvorenije...
Ne vidim zašto ne bi spavao u tom krevetiću, ja imam doma sličan koji sam davno kupila za mačke i svih naših troje (i još pokoji nađeni mačić su spavali u tome). Bitno da je njemu udobno i toplo i da se osjeća sigurno ...

I sad ćete se smijati, ali ja sam gledala ove pseće krevetiće za naše mačke, mislim da bi se Lili ovako nešto baš sviđalo za spavanje. Mai je već zauzeo moj jastuk u spavaćoj sobi, a Lili ima dekicu na ormariću i oni tamo spavaju, a Lili gdje joj se svidi, pa bi joj ovakav krevetić bio zgodan.

Jel ima netko iskustva s tim krevetićima? Mislim u svezi dimenzija?
Ne znam kakav je ovo pas (mislim pasmina, nemam pojma o psima, imam samo mačke), ali mi se ne čini baš veliki pa mislim da bi bio dobar za moje mačke (sve su odrasle, imaju do 5 kilograma).
mai14 is offline  
Old 23.03.2011., 13:28   #93
Moje mace, između ostalog, koriste i košaru sličnu ovima koja je ostala od pokojne pesice. Košara je velika, bila je velika i za kokericu (kad je spavala raskrečena na leđima sa sve četri u zraku još je bilo malo lufta u dužinu) ali to im niš ne smeta, mislim da im baš odgovara da je prostrana.

Mi ćemo se zaletit po ovaj zatvoreni krevetić, kod nas je hit mjesto za spavanje transporter pa vjerujem da će i ovaj dobro prihvatiti.
Linai is offline  
Old 23.03.2011., 19:36   #94
u konzumu u dubravi na novoj oporoveckoj ima jos malih kaveza po istoj akciji od 169 kn ima ih sigurno 10
vuckici is offline  
Old 23.03.2011., 20:16   #95
Quote:
vuckici kaže: Pogledaj post
u konzumu u dubravi na novoj oporoveckoj ima jos malih kaveza po istoj akciji od 169 kn ima ih sigurno 10
Hvala na obavijesti
Jel našo još tko velike u Zagrebu (ili bližoj okolici)? Dopali su im se u azilu, pa bi još 2
larathedog is offline  
Old 23.03.2011., 21:23   #96
kad ste već kod LIdla,imaju oni zgodnih kartonskih kutija poklopcem i rupom,baš kao ulaz.imaju raznih veličina.mogu poslužiti za spavanje i igru,osobito ako se radi o malim macama,samo unutra ubacite ručnik,majicu,nešto slično.to je od njihove robe i besplatne su.kad se unište,možete ih reciklirati i uzeti novu.
jablanib is offline  
Old 23.03.2011., 22:28   #97
Ako netko misli da su mali kavezi-baš mali, iz slike http://i996.photobucket.com/albums/a...estibebeli.jpg vidite da su sasvim dovoljni za pasića od 15kg.
St Vanja is offline  
Old 24.03.2011., 11:46   #98
Popust na cijepljenje i čipiranje

ah ne želi se link otvorit... na stranicama zagrebancije pogledajte detalje...
Remica is offline  
Old 24.03.2011., 11:47   #99
A dajte moderatori, spojite dvije teme, ovo nema smisla!
ChiliKimi is offline  
Old 24.03.2011., 12:11   #100
Nije imalo smisla ni u početku..najprije je otvorena tema o akcijama a onda se netko sjetio otvoriti temu samo o Konzumu..
Treba naravno sve biti na jednom mjestu.
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:28.