Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2012., 15:59   #81
nitko nije odgovorio pa sam zato ponovila pitanje,javit cu se njoj,hvala ti puno
Emily24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 19:26   #82
Od vanity palacea nije nikad stiglo, a sad ne stiže ni s njihove stranice. Meni sleek nije suđen.
mirna_nemirna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 12:12   #83
Od vanity p stiglo sleek rumenilo danas, naruceno 12.3!
Velika_kokos is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 21:10   #84
Cure, znate li možda, fejkaju li sleek? Zanima me za palete.
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 21:59   #85
sumnjam nekak, pa to se u UK prodaje u drogerijama tipa DM, Kozmo i dodje 50zk kn brijem
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 00:22   #86
Pa to sam i ja pomislila. Al gleadam na ebayu ovu paletu. Prvo sam se jako začudila jer je jedno vrijeme niti jedan seler nije imao, a ja sam skužila da ju baš želim kad se svugdje rasprodala. Uglavnom, čudno mi je što cijena nije previše nabijena,sumnjiv mi je broj dostupnih/prodanih, ali i kad gledam malo bolje po slici, i to nikako nije ista paleta kao ova. Koliko sam primjetla nedostaje joj onaj uzorak poput 'napolitanke' pa sam malo zbunjena
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 00:34   #87
mozda su mrvicu izmijenili dizajn, nema sanse da taj seller prodaje fakeove, bar ja mislim nekako svi kupuju od njega.
jesi li guglala sta o postojanju fakeova?
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 01:05   #88
Quote:
mimimozica kaže: Pogledaj post
Pa to sam i ja pomislila. Al gleadam na ebayu ovu paletu. Prvo sam se jako začudila jer je jedno vrijeme niti jedan seler nije imao, a ja sam skužila da ju baš želim kad se svugdje rasprodala. Uglavnom, čudno mi je što cijena nije previše nabijena,sumnjiv mi je broj dostupnih/prodanih, ali i kad gledam malo bolje po slici, i to nikako nije ista paleta kao ova. Koliko sam primjetla nedostaje joj onaj uzorak poput 'napolitanke' pa sam malo zbunjena
Ja ti imam tu paletu i evo uspoređujem, sve je kod kutije indentično, mislim na te utore, četkicu. Boje su, ajmo reći iste, razlika slike i uživo. Jedino sjenila nemaju onaj vafel otisak, a moje imaju.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 10:27   #89
Maknuli su taj waffle otisak sa sjenila nedavno
__________________
You missed when Time and Life shook hands and said goodbye, when the earth folded in on itself and said “Good luck. For your sake I hope heaven and hell are really there, but I wouldn’t hold my breath”
Modest Mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 11:45   #90
Puno ljepse su mi bez vafle otiska


Sent from my iPhone using Tapatalk
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 17:18   #91
A,ha, evo ga, na dobrom ste tragu

C/P sa Sleek stranice uz Au Naturel paletu:
"We've recently given our i-Divines a makeover! The outer packaging has been updated and the way the eye shadows are pressed are different. They are now pressed flat instead of the original waffle print. "

I vidim da više nije 'discounted' kao što je jedno vrijeme stajalo uz nju. Sad mi je jasno zakaj ih ova selerica ima i zakaj su drugačije!

puno hvala cure

I btw, meni je taj otisak bio baš cute
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 17:57   #92
i meni al samo jer podsjeca na vafle
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2012., 13:57   #93
Stigao danas i treći paketić od Vanity

2 rumenila: flamingo i coral.

U travnju kupujem ono 3 u 1 rumenilo: Pink Spirit

Što se tiče ove sellerice zbilja sve preporuke. Dobro zamotano stigne doslovno tjedan dana nakon naručivanja.
llely is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2012., 17:07   #94
Quote:
llely kaže: Pogledaj post
Stigao danas i treći paketić od Vanity

2 rumenila: flamingo i coral.

U travnju kupujem ono 3 u 1 rumenilo: Pink Spirit

Što se tiče ove sellerice zbilja sve preporuke. Dobro zamotano stigne doslovno tjedan dana nakon naručivanja.
I ja imam flamingo, krasan je samo je jako pigmentiran.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2012., 23:53   #95
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
I ja imam flamingo, krasan je samo je jako pigmentiran.

meni se baš sviđa jer je pigmentiran prezadovoljna sam ovak na prvu mackariju radi probe sa oba
llely is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 13:57   #96
zanima me jel netko probao njihove tekuće pudere?..nekako me privlači u boji Linen jer sam jako svijetla ...osjetliva koža sklona crvenilu...pa me zanima koisti li netko?
Iskrina mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 17:10   #97
Pozz imam pitanje u vezi postarine...

Kad se naruci sa njihove stranice vise proizvoda jel ista postarina ili za svaki proizvod placas postarinu?
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 21:54   #98
Aaaaaaa nemoj naručivat s njihove stranice. O.O To je teška muljaža, rijetkima dolaze proizvodi.

Ni meni nije nikad došlo, poslala im 8 mejlova, niš od odgovora i povrata novca.

Na fejsu im je svaki drugi komentar "where is my product?!?!". xD
mirna_nemirna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 22:05   #99
Ne zezaj Pa kad playas preko Pay Pala ako ti ne posalju proizvod dobijes novac nazad... a njima onda paypal oduzme ..znaci ako ne posalju pare nazad dobijes...

Btw jeftinije mi je preko njihove stranice nego preko ebaya koliko sam skuzila .. tj kad bi uzimala vise paleta
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 22:39   #100
Na ebayu ti je cca. 80kn jedna paleta, kod njih na stranici je poprilična poštarina, mislim da je bila 10 funti kad sam zadnji put gledala. U svakom slučaju, ja bih s ebaya naručila.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:41.