Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2012., 17:43   #61
Quote:
crvenkapica5 kaže: Pogledaj post
tnx za info no Aderma mi nije odgovarala za lice, mislim da je zbog sastojka zobi u njemu ako se dobro sjećam..
posebno je linija sa zobi. krena cu-zn ju nema
__________________
mama tri male ljepotice...
cvijetić is offline  
Old 13.02.2012., 17:46   #62
Nakon što sam probala sve tonike, kreme, pilinge, gelove itd... iz DM-a, uzela sam zbog kupona iz knjižice cera di cupra kremu, tonik i mlijeko za čišćenje i bourjois peeling.
Ne znam u čemu je fora ali lice mi se počelo čistiti, manje je masno i sva sam happy, sutra idem po nove zalihe svega toga.
Rapa Nui is offline  
Old 13.02.2012., 18:38   #63
Quote:
cvijetić kaže: Pogledaj post
posebno je linija sa zobi. krena cu-zn ju nema
odlično upravo sam potrošila sudocrem, pa ću onda probati nju hvala ti!
crvenkapica5 is offline  
Old 13.02.2012., 21:40   #64
Balea Creme-Öl Dusch Peeling Indian Chai - solidno obavi posao, ali zbog mirisa mi je

Babylove Leichte Gesichtscreme - savršeno mi odgovara kao noćna, fino hidratizira, ne izaziva pretjerano mašćenje (što je kod mene često slučaj) i također miriši divno, baš me nekako smiri tak miris pred spavanje
(hvala Acid i ostalima koje su je preporučale )

Look by Bipa All Day Long Concealer - nisam ljubitelj korektora s kistićem, ali ovaj me ugodno iznenadio. Gustoća je aman taman, postojanost vrlo dobra, a cijena odlična za tako dobar proizvod.
aelys is offline  
Old 13.02.2012., 21:58   #65
nema na čemu, krema je fkt savršena i ja sam primjetila da je najbolja kao noćna, iako ju i za dan koristim.
inače je cijela ta Babylove marka jako dobra, probaj npr Ultra Sensitiv ulje za tijelo (stavlja se na mokru kožu iza tuširanja)
Acid_2 is offline  
Old 13.02.2012., 22:11   #66
Znam, znam, već godinama pobožno kupujem zelenu s cinkom i kamilicom - nema što ta ne popravi, samo što slomljene kosti ne lijepi..

Mogla bih baš i to ulje probati, lijena sam za 'tjelesne' mazalice (mrzi me trackati se, no volim ih šnjofkati ) ali ova mi je hladnoća baš ostavila traga na koži. Hvala na preporuci.
aelys is offline  
Old 13.02.2012., 22:19   #67
Quote:
Chupa*Chups kaže: Pogledaj post
imam osjetljivu kozu i otkad sam otkrila micelarnu otopinu, samo time skidam sminku, a dobra je i za osvjezavanje lica. te vodice bas i nisu jeftine (do nedavno su se mogle kupiti samo u apotekama), a kad je izasla ova evelinova mojoj sreci nije bilo kraja. povoljna je i za te novce - odlicna! potrosila sam vec par bocica i stvarno ne vidim neku razliku izmedu ove i one skuplje
Drago mi je da je tebi OK, meni nakon Vichyja i LRP-a ova nažalos ne valja, preslaba je, a ne volim stiskati kožu..
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Old 13.02.2012., 23:56   #68

Napokon mi je koža normalna po ovoj hladnoći i zimi, i napokon mogu ko čovjek stavit korektor i rumenilo da mi se ne ljušti koža! spaaas za moju kožu!


čudo jedno šta mi napravi od trepavica, znam da neke cure uopće nisu zadovoljne, al meni je razlika ooooogromna!


brzo i jednostavno se nanosi, stapa se s kozom, prekriva super i postojan je!najbolji proizvod za prekrivanje koji sam ikad imala!

i uf zaboravih! bez ovog, nema šanse!

__________________
:)

Zadnje uređivanje Shiney : 14.02.2012. at 00:16.
Shiney is offline  
Old 14.02.2012., 00:20   #69
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Drago mi je da je tebi OK, meni nakon Vichyja i LRP-a ova nažalos ne valja, preslaba je, a ne volim stiskati kožu..
kako mislis stiskati kozu?
ne znam, ja sam isto probala vichy, biodermu i avene i ova mi uopce nije losa.
__________________
The only reason people get lost in thought is because it's unfamiliar territory.
Chupa*Chups is offline  
Old 14.02.2012., 09:21   #70
Quote:
Chupa*Chups kaže: Pogledaj post
imam osjetljivu kozu i otkad sam otkrila micelarnu otopinu, samo time skidam sminku, a dobra je i za osvjezavanje lica. te vodice bas i nisu jeftine (do nedavno su se mogle kupiti samo u apotekama), a kad je izasla ova evelinova mojoj sreci nije bilo kraja. povoljna je i za te novce - odlicna! potrosila sam vec par bocica i stvarno ne vidim neku razliku izmedu ove i one skuplje

Potpisujem ovo. Meni nije ništa lošija od Biodermine.
novabbb is offline  
Old 14.02.2012., 09:39   #71


Loccitane, Lerbolario, Nuxe, Vichy...
eyedetox is offline  
Old 14.02.2012., 09:59   #72
Kaj je fakat tak dobra? Meni je sad za ovu zimu jedino lerbolario maslina donekle , sve ostale su mi za k....!
lida is offline  
Old 14.02.2012., 10:08   #73
Quote:
lida kaže: Pogledaj post
Kaj je fakat tak dobra? Meni je sad za ovu zimu jedino lerbolario maslina donekle , sve ostale su mi za k....!
Meni preodlična, evo sve ove navedene stoje u ladici, iako je koncentrat nije onako užasno mastan kao Neutrogenin, nije ga bilo jedno 2-3 godine u Dm-u a sad kad se ponovo pojavio još je i bolji nego prije.
Mažem i stopala s njim,jedino što je malo pakiranje pa se brzo troši al ne košta puno pa ajd...

Edit: cure koje traže suhe kreme - brzoupijajuće, neka zaobiđu jer je ova krema za zahtjevne, turbo isušene ruke
eyedetox is offline  
Old 14.02.2012., 10:39   #74
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post


Loccitane, Lerbolario, Nuxe, Vichy...
Potpisujem. Koristim ga par dana i super je
Ali da, jako se brzo troši. Možda je problem u tome što ja ne znam uzeti malu količinu proizvoda
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Old 14.02.2012., 12:46   #75
Quote:
zirovski kaže: Pogledaj post
La Roche Posay LIPIKAR BAUME AP krema za tijelo)body balm) .. Napokom mi se ne peruta cijelo tijelo i ne svrbi me, od isusenosti od hladnoce i centralnog .. U 2 dana super koza ..
Potpisujem. Prošle zime su mi ruke toliko ispucale da mi je na par mjesta krv curila i više nisam znala što bi i namazala s njim, u roku 1-2 dana ruke su mi bile ko nove. Jedino mi to pomogne preko zime, od svega ostalog me peku ruke i samo se još više crvene.
RetroDanceFreak is offline  
Old 14.02.2012., 22:12   #76
Mogla bih više toga nabrojiti...

*Dove losion za tijelo sa shimmerom
*L'Oreal triple active day dnevna krema za lice - odlična!
*Nivea krema - koristim ju samo za ruke (gornji dio šaka) gdje odma odradi svoj posao. Za ostalo mi je premasna. Uvijek je "tu negdje", pogotovo zimi.
*Taft lakovi i pjene za kosu - nemam se na što žaliti.
*Annyer spray brilliance - sjajilo za kosu.
*Bell Milky Shake 3D - sjajilo za usne.
*Labello - nezaobilazan za dnevnu njegu usana.

Remy Rem is offline  
Old 14.02.2012., 23:01   #77
Dr.Scheller nevenova krema za ruke dvinaHvala: Ruke mi glatke ko' bebina guza, a inace zimi hrapave ko' brusni papir i krvave, sva mi koza ispuca. Ne zelim se ni sjecati


Sent from my iPhone using Tapatalk!
Arabea is offline  
Old 14.02.2012., 23:39   #78
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post


Loccitane, Lerbolario, Nuxe, Vichy...
potpisujem jako slična neutrogeni po teksturi, kupila sam i balea handkonzentrat na pumpicu i obje su odlične!
__________________
SVE DAM SAMO DA PRODAM
tadam is offline  
Old 14.02.2012., 23:51   #79
I ja je danas kupila, odlična. I odmah sam uzela dvije.
Estee Lauder is offline  
Old 15.02.2012., 01:02   #80
Quote:
novabbb kaže: Pogledaj post
Potpisujem ovo. Meni nije ništa lošija od Biodermine.
a cure kakvu kozu imate? ja se spremam probat micelarnu prvi put, pa neznam koju da uzmem.. blaaago dehidrirana sam, a inace koza je normalna..

koja je cijena uopce ove?
buba-e is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:29.