Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2014., 00:40   #1221
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
Cure, trebam novi gel za umivanje, normalna do mješovita osjetljiva dehidrirana prištić-tu-i-tamo-od neprikladne teksture koža jel dobro ovo?
http://4.bp.blogspot.com/-AnPYk_d6IY...chgel-data.png
Imam sličnu kožu+ akne, imala sam ovo prije cca. godinu dana i isušivao me je lagano. Ali to sam samo ja. Mene i Baleina med pjena isto lagano isušuje.
Dečko ima masnu kožu, njemu je bio dobar.
__________________
Yearning again only to be myself
Tourniquet_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 00:40   #1222
ok, hvala za info
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 01:11   #1223
Ja sam danas kupila umivalicu u obliku pjene za normalnu i mješovitu kožu s ekstraktom lotusa, ne zateže kožu i fino mi je skinio ostatke šminke. Košta oko 20 kuna, pa možeš probat


+ kupila sam i novu kremu teint perfektion, pa ako netko ima iskustva, može ih podijelit samnom
__________________
Pour me down the drain, I disappear,
Like every honest thing I used to hear.
zrinkapalačinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 11:13   #1224
prijavljujem kupnju peelinga jer mi treba sad poslije mora i skidanja morske boje


nešto predobro! predivan miris i užitak prilikom tuširanja i ribanja kože

šteta što je limited edition, a i koliko vidim poprilično tražen jer sam zadnji upikla sa police za smiješnih 12.90 kn.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 14:50   #1225
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
Cure, trebam novi gel za umivanje, normalna do mješovita osjetljiva dehidrirana prištić-tu-i-tamo-od neprikladne teksture koža jel dobro ovo?
http://4.bp.blogspot.com/-AnPYk_d6IY...chgel-data.png

Ja imam mješovitu i masnu kožu, s aknama i miteserima i samo ovaj gel koristim, već sam ga nekoliko puta kupila ne isušuje me i nije mi nikakav nered na licu napravio
majica17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 16:03   #1226
ok, hvala! taj gel lijepo i miriše, mislila sam da će miris bit iritantan, no sličan je neutrogeninim umivalicama i dosta blag

Quote:
zrinkapalačinka kaže: Pogledaj post
Ja sam danas kupila umivalicu u obliku pjene za normalnu i mješovitu kožu s ekstraktom lotusa, ne zateže kožu i fino mi je skinio ostatke šminke. Košta oko 20 kuna, pa možeš probat


+ kupila sam i novu kremu teint perfektion, pa ako netko ima iskustva, može ih podijelit samnom
imam taj u pjeni, potpis na info
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 20:33   #1227
Cure, imate li preporuku za neku Baleinu kremu za masnu kožu? Ne kupujem baš Baleu pa nisam informirana.
__________________
La Plus Heureuse - http://themosthappy.weebly.com/
Anne-Boleyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 12:59   #1228
lice, tijelo?

ak je lice, preporucujem od alverde, krema za lice, svi tipovi koze...suncokret i jos nesto...
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 14:13   #1229
Da, da, za lice je...tek sam sad skuzila da sam zaboravila napisati. Alverde znaci? Puno hvala, bas cu pogledati.
__________________
La Plus Heureuse - http://themosthappy.weebly.com/
Anne-Boleyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 17:07   #1230
ja imam suhu kozu i preblag mi je i moram tonu toga staviti da se razmaze... mozda bi mi bio dobar da je plus 50 i da se znojim... ali ja uvijek imam suho lice... nikad nije masno, niti se cakli, niti imam pristice...
meni treba masna krema, sto ovo nije...

cak imam alverede nocnu kremu za suhu kozu... ta mi je malo bolja... ali trebam jos masniju...
a bas sam se htjela baciti na malo prirodniju blazu kozmetiku...
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 17:09   #1231
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
ja imam suhu kozu i preblag mi je i moram tonu toga staviti da se razmaze... mozda bi mi bio dobar da je plus 50 i da se znojim... ali ja uvijek imam suho lice... nikad nije masno, niti se cakli, niti imam pristice...
meni treba masna krema, sto ovo nije...

cak imam alverede nocnu kremu za suhu kozu... ta mi je malo bolja... ali trebam jos masniju...
a bas sam se htjela baciti na malo prirodniju blazu kozmetiku...

Ako ti treba masnija hranjiva krema probaj cera di cupra bianca. Stvarno nije skupa i dobije se vise od klasicnih krema za lice. 100ml za nekih 45kn. Meni traje cijelu vjecnost.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 20:48   #1232
hvala
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 19:45   #1233
Quote:
Anne-Boleyn kaže: Pogledaj post
Cure, imate li preporuku za neku Baleinu kremu za masnu kožu? Ne kupujem baš Baleu pa nisam informirana.
http://www.dm.de/de_homepage/balea_h...nde-creme.html
Ja odnedavno koristim ovu i malo je rec da sam odusevljena. Kosta manje od 20kn a otkako nju koristim lice mi se drasticno ocistilo (mozda je i slucajnost no to mi je jedino novo sto koristim u njezi lica). super matira i hrani kozu, i nimalo ne masti. jedina krema koju mogu nanijet prije pudera ili navecer a da mi se lice ne zasjaji. Tako da od mene ima sve preporuke
wiggly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 19:58   #1234
Meni je ta bila grozna, izazivala mi je male sitne bijele pristice po cijelom licu. Nije mi se uopce upijala i miris je prejak.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 20:15   #1235
Quote:
akvareLa_neGra kaže: Pogledaj post
Meni je ta bila grozna, izazivala mi je male sitne bijele pristice po cijelom licu. Nije mi se uopce upijala i miris je prejak.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ozbiljno? Ja sam isprovala masu krema za lice i ni jedna mi nije ni priblizno dobra kao ova ocito je sve stvar od osobe do osobe
wiggly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 20:51   #1236
Quote:
wiggly kaže: Pogledaj post
Ozbiljno? Ja sam isprovala masu krema za lice i ni jedna mi nije ni priblizno dobra kao ova ocito je sve stvar od osobe do osobe

Ma ozbiljno. Dok mi je npr urea serum bio fantazija. Aqua serum osrednji. Aqua krema ok. Ali na tu zelenu mi je bas lice izreagiralo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 21:18   #1237
Quote:
wiggly kaže: Pogledaj post
http://www.dm.de/de_homepage/balea_h...nde-creme.html
Ja odnedavno koristim ovu i malo je rec da sam odusevljena. Kosta manje od 20kn a otkako nju koristim lice mi se drasticno ocistilo (mozda je i slucajnost no to mi je jedino novo sto koristim u njezi lica). super matira i hrani kozu, i nimalo ne masti. jedina krema koju mogu nanijet prije pudera ili navecer a da mi se lice ne zasjaji. Tako da od mene ima sve preporuke
meni je isto ta bolja od nekih niveinih i neutrogeninih, u kombinaciji s zelenom umivalicom je odlična..

u svakom slučaju ne riskiraš puno, 17 kn
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 23:39   #1238
Ja koristim ovu kremu i rozi balein gel za umivanje, no nakon njega me malo koza zna zatezat pa sam mislila provat tu zelenu umivalicu, al opet me strah ista riskirat sad kad mi se napokon lice smirilo. enedielle koristis li ti tu umivalicu za skidanje sminke ili?
wiggly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 23:50   #1239
ne, obično koristim samo maskaru tako da skidam to običnim vlažnim maramicama ili bademovim uljem zimi kad mi je suha koža. kad sam znala imati bb kremu i rumenilo, nakon što sam obrisala lice maramicom nakon umivanja nije ništa ostalo pa pretpostavljam da se može koristiti i za skidanje šminke, samo za maskaru trebaš nešto drugo.
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 23:55   #1240
Meni ta zelena krema ništa nije valjala, imam mješovito lice, a kad god bi tu kremu namazala, imala sam osjećaj da me isušuje, uopće ne njeguje.
ColdWhiteLight is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:38.