Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2014., 19:56   #1
Starija, vjerojatno skotna kujica, u Sisku, trazi privremeni ili stalni dom +

Svjesna sam da su ulice lijepe nase prepune napustenih ljubimaca i da im je dom poprilicno tesko naci, a privremeni jos teze, ipak nada umire zadnja

Ovo je Bella , i kako u naslovu stoji ima otprilike 10 ili 11 god.,,,vrlo vjerojatno je skotna,,,,prije otprilike 2 tjedna joj je zavrsilo tjeranje,,,imala je puno udvaraca koji su je maltretirali,,,nije cipirana,,,na ulici je od 15.07,,,barem se tada pojavila u mom kvartu,,,,,spava u nedovrsenoj kuci,,,,mazna je ali plaha,,,slaze se s drugim psima,,,ne reagira na mace i voli djecu,,,bila bi vrlo sretna i zahvalna ako bi joj netko mogao pruziti mali kutak dvorista u kojem bi provela stare dane,,,,nalazi se u Sisku
















Oznaka: P-1/LeeL00

skrbim za
a) osobno nađenu životinju

spol i starost životinje
Ž, 10/11 god.

ne skupljam pomoć na PŠ/naravno ako bude ponudjena pomoc prihvacam b) u hrani i drugim pripravcima

životinja se nalazi na:
na cesti

životinja se nalazi u: Sisku

preferiram udomljenje:
b) bilo gdje ako odgovara uvjetima
(prijevoz nije osiguran)

životinja je (odnosi se na pse):
b) nečipirana

životinja je:
d) potpuno necijepljena - pretpostavljam jer nije cipirana

zdravstveno stanje životinje:
Valjda zdrava, mozda skotna, nije pregledana od strane veterinara

životinja je:
b) nekastrirana / nesterilizirana, prije privremenog ili trajnog udomljenja ce biti
(troskove snosi udruga Patronus)

životinju udomljujem:
a) uz ugovor kao pojedinac/ ili ce ici pod ugovor udruge Patronus

Zadnje uređivanje fermina-daza : 29.08.2014. at 12:36. Reason: umetanje upitnika
LeeL00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 09:56   #2
Jadna mamica!!! Ako joj nađete neki smještaj mogu nešto pomoći u plaćanju!
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 11:14   #3
Nadam se da ce se netko zaljubiti u nju ,,,u pocetku je plaha ali kada se opusti prava je maza,,,,zeljna je ljubavi i paznje
LeeL00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 04:15   #4
Uplatim tek 04.9 za sterilizaciju, trenutno ne mogu ništa..Nadam se da neće biti kasno do tada,,gdje bih s toliko štenaca uz ovakve probleme i previše pasa..Računajte 200kn i nadam se da preko udruge neće bit problem skupiti za sterilizaciju..
bamby st is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 14:56   #5
izgleda da je nedavno bila skotna. isto. izgleda da je bila skotna čitav život, jadna. jel ju netko obilazi, hrani? skupljate za kastraciju? i tu možete zamoliti. sigurna sam da će se ljudi odazvati barem za to. a kad bi se još netko javio za smještaj do udomljenja ili trajni, curka bi mogla imati dostojnu starost.
lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 20:39   #6
Quote:
bamby st kaže: Pogledaj post
Uplatim tek 04.9 za sterilizaciju, trenutno ne mogu ništa....Računajte 200kn i nadam se da preko udruge neće bit problem skupiti za sterilizaciju..
Hvala Vam!

Bella se cijeli zivot stenila, a buduci da bivsi vlasnici nisu pazili cice su joj ostale razvucene,,, nadam se da ovaj put nije ostala skotna jer ne primjecujem da se deblja,,,
podijelila sam njen album gdje god sam mogla na faceu,,,,podijelila je i udruga Patronus s time da su napisali da ukoliko se nadje smjestaj oni placaju kastraciju,,,vjerujem da im stanje na racunu nije bajno tako da svaka uplata za Bellu dobro dodje,,,,moram im poslati mail da opet podijele album
obilazim ju svaki dan dva puta dnevno (ujutro i navecer) da ju nahranim i promijenim vodu,,,da li ju jos netko svakodnevno obilazi ne znam, ali mislim da ne, vidjela bi ,,,npr. mislim da joj jucer nitko nije dao jesti, jer morala je biti poprilicno gladna kada je pojela suho (koje ne voli),,,,otprilike 3 puta sam vidjela od 15.07. da joj je netko odnio jesti,,,s time da buduci da je smjestena preko puta trgovine i cesto boravi ispred netko se smiluje i da joj papati,,,,mjesec dana sam ju hranila s konzervama (jela je 4 konzerve dnevno), ali vise ne mogu (financije, ne radim), tako da sam presla na suho, koje gdja. naravno nece jesti,,,i poprilicno se nafrnjila na mene jer vise mi se tako ne veseli i nece hodati za mnom do zdjelice,,,,ide samo ako osjeti konzervu,,,na njenu zalost morat ce se prilagoditi suhoj inace ce biti gladna,,,
Bella polako sve vise luta po kvartu i sve manje se zadrzava tu gdje je,,,zeljna je paznje i ljubavi,,puna je buha, mazna

Naravno nitko do sada se nije javio za nju

Nove slikice ove ljepotice:
klopa

mazimo se

i dalje je mrsava



naravno samo konzervu papam
LeeL00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 22:56   #7
Quote:
LeeL00 kaže: Pogledaj post
puna je buha
ja bih joj kupila ampulu, da joj barem malo olakša.. jel ti lakše da uplatim novce pa da kupiš ili da ti pošaljem?
__________________
Dugonjuska osoba
holly-trooper is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 00:25   #8
Quote:
holly-trooper kaže: Pogledaj post
ja bih joj kupila ampulu, da joj barem malo olakša.. jel ti lakše da uplatim novce pa da kupiš ili da ti pošaljem?
Super za ampulu..LeeLuu ima ovdje na šapi tema gdje su nesterilizirane kujice bile po dvoristima i jednog dana se okotile a bile čuvane itd....Ja sam svoju ženku našla ispred vet. ambulante i išla očitati čip a usput mi je da mi olakša jer me zna napravio ultrazvuk da vidi da li je skotna ( 5minuta vremena i besplatno)..Pozoveš se na udrugu..Tako da se nemoj s tim zezati ni slučajno jer će biti kasno..

Kod financiranja sterilizacije stojim a nadam se da ima netko u gradu da će je par dana primiti.., usput ako voli konzervice ja joj šaljem one iz dm Tiskom koliko stane da ti olakšam. Napiši mi svoje podatke i Tisak u pp ili ako želiš na temu tako da možda još tko nešto pošalje...Sretno lijepoj bakici.
bamby st is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 14:01   #9
Možda nije naviknuta jesti suho a možda ima problema sa zubima?
Bubinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 22:00   #10
Iako nisam temu otvorila radi prikupljanja pomoci za Bellu (otvorena je radi trazenja privremenog ili trajnog smjestaja, koji naravno jos uvijek trazi), buduci da ste mi ponudile pomoc,ispunila sam upitnik,,,,nisam bila sigurna sto napisati jer mi do sada nitko nije ponudio pomoc ni za jednog psa (ona je 5 ove godine) ali da budem iskrena ne prihvatim li pomoc Belli ja to sama ne mogu kupiti, a niti ce joj itko drugi. Hvala Vam svima na ponudjenoj pomoci i hvala Vam sto ovoj bakici zelite ucitini boravak na ulici ugodnijim koliko to moze biti! Najzalosnije od svega je koliko malo ljubitelja zivotinja ima u mom kvartu jer Vi koje je nikada niste vidjele (osim na slikama) spremne ste joj pomoci dok oni mirno prolaze pored nje

holly-trooper ako uistinu zelite kupiti Belli ampulu meni je svejedno, mozda je bolje da vi kupite i posaljete, hvala Vam, sto Vam od podataka treba?

Bubinjo ja mislim da moze jer koliko sam vidjela ima dobre zube (bijele), svaki put uz klopu joj ostavim par keksica koje naravno pojede,,,danas sam srela curu koja joj povremeno odnese klopu i kaze da hoce pojesti Pedigree,,,izgleda da joj se ova koju joj dajem ne svidja stoga cu joj za probu kupiti malu vrecicu Pedigrea, pa cu vidjeti

bamby st hvala vam, ako mi kazete sto Vam od podataka trebam poslati bit cu Vam zahvalna, a i Bella, do sada nikada nisam slala ili primala nesto preko tiska

Slike od jutros:
sto si mi fino donjela?


konzervu?


njam njam






Zadnje uređivanje fermina-daza : 29.08.2014. at 12:37. Reason: editiranje komentara nepotrebnog za temu
LeeL00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 10:29   #11
može onda u inbox kućna adresa na koju ću poslati ampulu poštom
__________________
Dugonjuska osoba
holly-trooper is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 21:01   #12
Bella i dalje trazi privremeni ili jos bolje stalni dom


LeeL00 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:55.