Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Pogledaj rezultate ankete: Na referendumu ću glasati:
ZA 171 69.51%
PROTIV 75 30.49%
Glasovatelji: 246. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2013., 16:53   #421
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
Molim te mi reci kako će to što u ustavu piše da je brak zajednica žene i muškarca zaštititi djecu od;
- nasilnih očeva
- manipulativnih majki
- banke koja će roditeljima uzeti stan jer ne plaćaju kredu
- loše prehrane djece
- činjenice da će roditelji raditi prekovremeno i biti manje s djecom
- nedostatka vrtića

A možeš mi objasniti kako će ovo u ustavu zabraniti istospolnim parovima da posvajaju djecu. Inače, za tvoju informaciju, istospolni parovi već imaju djecu. A posvojiti djecu je iznimno teško i kad su u paru tip i ženska.
Kakav si ti smijesan lik ajde opet procitaj ciljeve inicijative.Dakle opet drobis gluposti ne vezane uz temu.

Opet ti kazem pojma nemas odi procitaj obiteljski zakon pa se vrati
Bull's eye is offline  
Old 30.11.2013., 17:00   #422
Quote:
Bull's eye kaže: Pogledaj post
Kakav si ti smijesan lik ajde opet procitaj ciljeve inicijative.Dakle opet drobis gluposti ne vezane uz temu.

Opet ti kazem pojma nemas odi procitaj obiteljski zakon pa se vrati
Dakle niti jedan argument nemaš kako će to što u ustavu piše da je brak zajednica muškarca i žene zaštiti obitelj. Okej, dobro da smo to riješili.

Naravno da ne podržavam pedofile. Jel podržavaš ti silovatelje?



@sidrun - da, i? govorim ti da vi uzimate tradiciju kao neku točku u povijesti koja vama paše. ono, to je prava tradicija i to je to, nema druge. mislim, možemo se mi vratiti u onu točku povijesti kad se pravo glasa ostvarivalo imovinskim cenzusom i svega par posto stanovništva u Hrv imalo pravo glasa. Mislim, i to je dio tradicije i to dosta duge. Obzirom da sumnjam da si u 5% najbogatijih u Hrvatskoj, to bi značilo da ti po tradiciji ne bi imao pravo glasa. Kad se već jebiga, pozivate na tradiciju.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 30.11.2013., 17:25   #423
Što čovjek osjeća kada vidi dvojicu zaljubljenih muškaraca da se ljube na javnom mjestu?

Oni koji osjećaju gađenje glasati će ZA.

Oni koji ne osjećaju ništa negativno ili osjećaju nelagodu ali su svjesni da je pravo homoseksualaca da vode jednako slobodan život kao i heteroseksualci veće od osjećaja njihove nelagodne glasati će PROTIV.

Taj referendum kao i gay prajdovi vode nas do toga da ćemo ih morati gledati kako se drže za ruke i ljube javno na ulicama a to je za nas ili prihvatljivo ili grozno.

O tome se zapravo radi, a ne o tričarijama što je brak a što istospospolna zajednica, pa čak se ne radi niti o posvajanju djece. Sve te silne rasprave samo su pronalaženje argumenata da se opravda odbojnost odnosno tolerantnost prema homoseksualnosti.

Ono što se odgovara u referendumu je želimo li dopustiti homoseksualcima da se približavaju u svojim pravima heteroseksualcima ili ne želimo.
Referendum pravno nema nikakvu svrhu (jer je riječ o semantici), ali se zapravo radi o prebrojavanju hrvatskog društva na pitanju homofobnosti.


Kao klinac sam ismijavao homoseksualce kao i većina ljudi, ali sutra glasam protiv.
The_Man1 is offline  
Old 30.11.2013., 18:00   #424
Sto se mene tice neka se zene i neka se to zove brak i sve sto ide uz to, ali DJECU im NIKADA ne bih dao da posvajaju jer to je preopasno, ima i vise nego dovoljno hetero parova koji cekaju 'u redu za posvajanje' tako da ne drze vodu price 'bolje dijete gay paru ego u domu', zvuci dobro, ali nikako nije dobro! Dokle god ima hetero parova na cekanju ne treba djecu davat homoseksualcima! Djeca su najvaznija!!!!!!
John Humble is offline  
Old 30.11.2013., 18:37   #425
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
Nego reci mi, misliš li da treba ženama oduzet pravo glasa? Ta dobile su ga u liberalno-pedersko-komunističkoj Jugoslaviji 1945-e. Također, ideja uvezena sa zapada od tamošnjih elita, do tad, žene tradicionalno u Hrvatskoj nisu imale pravo glasa. Ni u NDH.
A budući da su muškarci u Hrvatskoj dobili opće pravo glasa 1920., ne može se reći da je pravo glasa tradicionalno muško pravo jer ga ni muškarci ni žene u 99% svoje pisane povijesti nisu imali...
Inkvizitor7 is offline  
Old 30.11.2013., 18:51   #426
Još jedna stvar koja se zaboravlja je ta da ako ovo uđe u ustav, time se ne diskriminiraju samo pederi. Diskriminira se i samohrana majka. Zar ona nije dovoljno dobra da uđe u ustav? Ili tip i ženska koji su skupa već 20 godina, ali se nisu oženili iako imaju 5 djece? Njihova veza isto nije dovoljno dobra za ustav. Itd.. Samo žena i muškarac skupa su dovoljno dobri da uđu u ustav. A svi ostali su "nešto drugo". Pa i samohrana majka koja je izgubila muža, naprimjer u ratu. Ona je isto podustavna kategorija. Sorry, tko ti je kriv. Tvoj odnos s dvoje djece bit će reguliran nižim običnim zakonom koji se može mijenjati natpolovičnom većinom u saboru, a ne ko ovaj, za koji će biti potrebna dvotrećinska.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 30.11.2013., 19:16   #427
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
@sidrun - da, i? govorim ti da vi uzimate tradiciju kao neku točku u povijesti koja vama paše. ono, to je prava tradicija i to je to, nema druge. mislim, možemo se mi vratiti u onu točku povijesti kad se pravo glasa ostvarivalo imovinskim cenzusom i svega par posto stanovništva u Hrv imalo pravo glasa. Mislim, i to je dio tradicije i to dosta duge. Obzirom da sumnjam da si u 5% najbogatijih u Hrvatskoj, to bi značilo da ti po tradiciji ne bi imao pravo glasa. Kad se već jebiga, pozivate na tradiciju.
Ne uzimam tradiciju nego zdravi razum,

Npr kvazi estrada je PROTIV
dok su doktori i medicenske sestre ZA

Pametnome dosta.
sidrun is offline  
Old 30.11.2013., 19:28   #428
fino smo se napisali na ovoj temi pa je vrijeme da je zatvorimo. zasigurno su svi koji su mislili izaci na referendum vec odlucili sto ce zaokruziti pa eto, idemo svima priustiti vecer i noc bez uzrujavanja.
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:00.