Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost > Mali literarni kutić

Mali literarni kutić Vaše pjesme, priče, romani...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2005., 00:21   #1
evo jedne...

Svemu je opet kriva pička. Pošto sam rođen kao bogati tatin sinčić, nikada nisam morao raditi pa sam oduvijek imao puno slobodnog vremena za ganjat mufove. Kao produhovljena i osviještena persona, prezirem sponzoruše koje se lijepe na lovu a preferiram starije i zrelije gospođe koje znaju svoje znanje. Zato sam završio tečaj za vodoinstalatera i dao se u oglasnik. U godinu dana uspio sam pojebati 23 udane gospođe u rasponu od 40 do 50 god. Jednoga dana, uletio sam na popravak nekoj mlađoj curi. Mogla je imati jedva 30-tak godina. Dok sam još parkiravao Fiorino ispred njene kuće, izletila je oskudno odjevena sa fenomenalnim medicinskim šlapama na nogama. Uletila mi je instant ukrudba, fetišist sam ženskih nožnih prstića a riba je imala upravo predivne, onako kurvinski crveno ofarbane, baš kakve volim. Popizdih, u trenu sam odlučio da će moje iduće radno mjesto biti u bolnici. Riba je bila užasno simpatična i pričali smo bar pola sata prije negoli sam navalio na njenu kuhinju. Kada sam otvorio vrata kuhinje, imao sam što i vidjeti. Riba je u kuhinji držala malog zeca. Osvojio me u trenu, bijaše to pravi zec, ne kunić, patuljastog rasta i nesretnog djetinjstva. Promijenio je već 3 vlasnika a ima tek 6 mjeseci. Riba mi je rekla da je zec agresivan ali meni nije izgledao tako. Predviđao sam poplavu u kuhinji pa sam zamolio ribu da makne zeca iz kuhinje našto se ona razvezla o tome kako danas zec odlazi iz kuće. Sažalio sam se nad zekanom i odlučio ga uzeti k sebi. Riba je bila oduševljena, strizala je nožnim prstima ( ako se to uopće može ) u koje sam ja neprestano buljio kroz sunčane naočale. Slikao sam njene prstiće mobitelom, uzeo hranu i zeca i pokupio se. Riba mi je htjela platiti ali ja nisam želio pokvariti početak jednog dugog i lijepog prijateljstva. Iste večeri kupio sam najveću gajbu na svijetu, brdo najbolje hrane i kesu igračaka i koještarija za mog zeca. Uživao je u svojem novom brlogu, protezao se i zadovoljno kopao po piljevini. Znao sam da mu treba vremena da se navikne na novi dom i vlasnika pa ga nisam forsirao. Htio sam da budemo najbolji prijatelji, da po zimi ispod dekice gledamo u zvijezde kroz moj velux dok ga češkam po leđima. Htio sam da samnom sjedi na fotelji, da ga ponekad počastim kruškom ili jabukom ali avaj... Moj zec bijaše agresivac. To sam shvatio prve večeri dok sam mu stavljao hranu u pinjaticu. Počeo je njurgati i ogrebao me šapicom po ruci. Stao je u borbeni položaj i spremao se napasti me. Znam da mi zec ne može ništa ali od tada prema zecu osjećam nekakav bezrazložan strah. Mislio sam da će ga vremenom proći agresiva, jednom kada se udomaći, pokušavao sam sve živo ali ništa nije davalo rezultate. Jednom sam ga čak napušio, mislio sam da će ga to možda smiriti ali opet ništa. Zec bi znao bit miran neko vrijeme ali kad-tad bi opet podivljao i napao. Nisam mogao biti opušten sa njime i to me nerviralo. Htio sam da budemo najbolji prijatelji a on meni tako. Bog mi je svjedok da sam se brinuo za zeca kao za rođenog sina. Mijenjao sam mu stelju svaki dan, posadio sam putericu, mrkvu i bosiljak u vrtu kako bih uvijek imao svježe za mog zeca. Potrošio sam par soma na njegove igračke a on ništa. Bilo mi ga je žao jer sam znao da je imao traumatično djetinjstvo pa sam mu dao puno vremena. Jedne večeri sam popio par piva i htio pogladiti zeca. Napao me kao nikada do tada. Vidio sam mu mržnju u očima i to me raspizdilo. Prebio sam ga Fila šlapom broj 45, gurao sam mu glavu u piljevinu i udarao ga uzastopce po glavi sve dok nije počeo cviliti. Nikada neću zaboraiti taj cvilež, to me valjda i natjeralo da ga vratim u kuću nakon što sam ga iznio u vrt na milost i nemilost mačkama. Htio sam da se malo rashladi ali ipak uvidio svoju grešku na vrijeme. Idućeg jutra odnio sam zeca u šumu. Pustio sam ga na slobodu. Ponekad se noću budim i razmišljam o svom zecu, ponekad pustim koju suzu, ponekad dugo i bolno jecam u jastuk. Tješim se da je zec na slobodi ali duboko u sebi znam da on nije bio spreman za život u divljini. Znam da vjerovatno nije poživio do noći i to me boli. Moj život nikada neće biti isti nakon mog zeca. Sjećam ga se kako je ćulio uši i dizao se na zadnje noge, bio je tako slatki a ja sam ga riješio zato što sam antropocentrist ?
Da Kang is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2005., 10:28   #2
Thumbs down rabbit molester

i plače, plače zeko sad
za nasilnim gazdom tim
i žali, žali zeko mlad
i žali srcem svim
__________________
'It's not about the years in your life, but the life in your years.' So I think I am not going to count the days or the years from now onwards but the moments which have made me feel alive
Wall is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2005., 16:47   #3
Re: rabbit molester

Quote:
Wall kaže:
i plače, plače zeko sad
za nasilnim gazdom tim
i žali, žali zeko mlad
i žali srcem svim

NEAM ŠTO DODATI, POTPISUJEM!!!
hard symfony is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2005., 00:09   #4
ovaaj

onaj mali zeko za držat po doma je patuljasti kunić a ne zec.
a veliki zec za držat po doma je kunić.

samo tolko (držala sam te živine pa znam (valjda znam))
cranberryCherry is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2005., 09:08   #5
@Imela M & rabbit-skin slippers

Quote:
Wall kaže:
i plače, plače zeko sad
za nasilnim gazdom tim
i žali, žali zeko mlad
i žali srcem svim
edit: nasilnim gadom tim

dok si mi gurala njuškicu u pijana bedra
škakljala me, gladila, zabavna i vedra
mislio sam- sretan je zeko
što srče tvoj med & mlijeko
naivan sam bio, vidim
nakon što si me šekusalno iskorištavala
krznom cipele brisala
samog ostavljala
našla si drugog, divljeg zeca!
ne mariš što mi za tobom duša jeca

iskusnjaro stara, važna ti veličina
jer navodno je divljim zečevima
penis komadina, gotovina
a ne kao kod nas kunića, domaćih stvorova
od kurca veresija.

zlopogleđo jedna, prevrtljiva ljubavnice!
više ti neću gledat u lice
(dok me budeš stavljala između nogu)
brojat ću ovce, moliti se bogu
samo da se više ne uzbudim

ti budi sretna s novim zekom
grli ga, mazi, navlači pod dekom- al znaj!
ovom se kuniću više ti ne vraćaj!
__________________
'It's not about the years in your life, but the life in your years.' So I think I am not going to count the days or the years from now onwards but the moments which have made me feel alive
Wall is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2005., 03:03   #6
Fiksi

Susjedov pas mi već godinama sere po korti. Čak mi je baku jednom napao a stariju gospođu iz susjedstva ugrizao. Moj susjed tvrdi da one lažu i da pas nebi nikada nikome naudio. Susjed nije ogradio svoj teren tako da pas neprestano tumara po ulici, laje na ljude, trči pod kotače auta i piša po istima. Ponekad samo leži nasred ceste i ne mrda, zapriječi prolaz autima. To je sve nula u usporedbi sa onim što mi gotovo svakodnevno priređuje oko kuće. Blesavo pseto preskače živicu i onda mi kenja po vrtu, to traje već godinama. Susjedu sam to spominjao u bezbroj navrata ali on se pravi englez. Tvrdio je da izmišljam i da Fiksi nikad nebi srao u mom vrtu sve dok ga jedan dan nisam slikao dok se pas napinjao iz petnih žila da mi posere arbakanele. Kada sam susjedu predočio sliku, gutao je knedle i zamuckivao, vidilo se da mu je bed. Susjed mi je vršnjak i svako malo odem kod njega na druženje. Dobar je tip u duši al jebeno težak karakter. Neda mi da dođem do riječi, jedan od onh što vuku za ruku i neprekidno ponavljaju '' slušaj ''. Kada napokon izbifla svoje i ja nešto zaustim, prekida me u pola rečenice i opet pali mašinu. Nakon 2 sata puna mi je glava njegovih problema pa bježim kući a da nisam izrekao 5 rečenica u komadu cijele večeri. Susjed je zakačen sa svima iz ulice upravo zbog Fiksija. Pas svakodnevno po kvartu izaziva ostale vezane pse koji onda počnu bjesomučno lajati. Ponekad psi preskoče ogradu pa nastane koljačina, bilo je i krvi u više navrata. Jednom je poštar pozvonio susjedu na parlafon a Fiksi je preskočio ogradu i stao u borbeni položaj prema poštaru koji se skamenio. Poštar i pas su ostali zamrznuti 15-tak minuta sve dok moja bolja polovica nije smilovala i nazvala susjeda telefonom. Fiksi je u idećem naletu ugrizao poštara koji je nakon toga tražio premještaj u drugi kvart. Nitko u kvartu odavno ne priča sa susjedom zbog Fiksija, prijetilo mu se komunalnim redarima, trovanjem, otimačinom., drvljem i kamenjem ali ništa od svega nije natjeralo susjeda da zaveže psa ili podigne ogradu. Zadnja spika mu je da je pas star pa ga više nema smisla vezivati. Meni i dalje uredno sere po vrtu koliko god star bio. Kada susjedovoj ženi spomenem pseća zlodjela, ona me optužuje da ga zacijelo tučem štapom pa mi se pas osvećuje. Ispadam još i kriv što mi se pas olakšava i što moram redovito čistiti njegova govna Pošto nastojim održavati dobrosusjedske odnose, nisam do sada radio drame ali nedavno mi je pukao film kada sam došavši kući nakon posla ugledao oveću hrpu govana ispred ulaza u kuću. Nazvao sam susjeda i rekao mu da dođe počistiti govna našto mi je on odvratio da mu ne pada na pamet. Čak je išao tako daleko i tvrdio da to nije Fiksi nasrao nego lokalne mačke kantare. Popizdio sam i rekao susjedu da ću od sada psa gađati zračnom puškom svaki put kada ga vidim u dvorištu. Susjed je taman započeo svoju tiradu kada sam prekinuo vezu. Nazvao me 10 minuta kasnije i odmah krenuo u navalu , bio je uzrujan što si ja dopuštam njemu zanovijetati to što mi njegov pas svakodnevno uneređuje vrt ??? Susjedu sam ponovio da jednostavno dođe pokupiti govno i mirna bosna. Ovaj se sav zajapurio pa sam opet morao prekinuti vezu. Sat vremena kasnije, usred bijela dana, došetao sam do susjedove kuće i posrao mu se ispred ulaznih vrata. Guzicu sam obrisao onim crvenim socijalističkim papirom koji je čak onako usran poletio po susjedovom travnjaku. Susjed je taj dan dobro prošao, molio sam boga da izađe i počne se bunit. Nakon tog događaja Fiksi više ne sere u mom vrtu a susjed me više ne pozdravlja. Ima čovjek pravo, ko je vidio srati po tuđem vrtu ?
Da Kang is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:07.