Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2005., 20:07   #61
Quote:
U.B.K. kaže:
I onaj gol Sukera u kvalifikacijama protiv Irske, nakon duuugog dodavanja (vise ne znam tocno ko mu je dodao) kako je smirio loptu i BAM lijevom nogom (91.minuta)

E to je golčina bila... A dodal je jedan od buraza Kovač... Fakat se nemrem sjetit koji, al nekak mi ide više na Roberta...
__________________
---
Sinnovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2005., 23:54   #62
Quote:
U.B.K. kaže:
Mozda ce se tek rijetki sjetiti gola Elbera u dresu Bayerna, kad je golman stopirao njega da lopta sam udje u gol-out, no ovaj ga predriblao i sa korner linije zabio gol!!! ne moram reci da se gol na Petici prikazivao x puta, sasvim zasluzeno.
protiv hanse cini mi se... cisti mrtvi kut -> od statitive u gol

Quote:
U.B.K. kaže:
I onaj gol Sukera u kvalifikacijama protiv Irske, nakon duuugog dodavanja (vise ne znam tocno ko mu je dodao) kako je smirio loptu i BAM lijevom nogom (91.minuta)
cini mi se da je bio soldo... given u jednu stranu, lopta u drugu... golgeterski )



Quote:
U.B.K. kaže:
Dinamo - Newcastle, vise ni sam ne znam koje je to godine bilo,uglavnom kod rezltata 2:1,vec su produzeci bili na izmaku prakticki kraj i cekalo se kad ce sudac oznaciti kraj pa da se pucaju penali. Newcasle je imao loptu na svojoj polovici,i dodavali se, Dinamovi igraci su stali,skoro pa doslovno, i dva-tri dodavanja lopta dosla do Ketsbaije i GOL! dinamovci su prozujali skoro cijelu akciju stvarno nisam imao komentar nakon tog gola, vec samo izljev psovki
mozda se ja krivo sjecam, al cini mi se da se radilo o krivom dodavanju darija simica









definitivno batistuta barthezu na old traffordu ))
Serse is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2005., 09:51   #63
Quote:
U.B.K. kaže:
I onaj gol Sukera u kvalifikacijama protiv Irske, nakon duuugog dodavanja (vise ne znam tocno ko mu je dodao) kako je smirio loptu i BAM lijevom nogom (91.minuta)
94. minuta. Sjećam se ko danas ludnice na tribinama i onog krkljanja Bože Sušeca.
A dodao je Robert Kovač.

Quote:
U.B.K. kaže:
Ali mogao bi isto u ovom topiku spomenuti jedan "cudan" gol, ne zbog njegove ljepote ili ne znam cega, vec na okruzenje.
Dinamo - Newcastle, vise ni sam ne znam koje je to godine bilo,uglavnom kod rezltata 2:1,vec su produzeci bili na izmaku prakticki kraj i cekalo se kad ce sudac oznaciti kraj pa da se pucaju penali. Newcasle je imao loptu na svojoj polovici,i dodavali se, Dinamovi igraci su stali,skoro pa doslovno, i dva-tri dodavanja lopta dosla do Ketsbaije i GOL! dinamovci su prozujali skoro cijelu akciju stvarno nisam imao komentar nakon tog gola, vec samo izljev psovki
Kakva akcija? Dinamo je imao loptu, Šimić je došao do lopte kod korner zastavice i šlampavo puknuo loptu na 30-tak metara do jednog Newcastleovog igrača koji je uposlio Kestbaiu i mat.
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2005., 10:02   #64
Quote:
Baklja kaže:
Kakva akcija? Dinamo je imao loptu, Šimić je došao do lopte kod korner zastavice i šlampavo puknuo loptu na 30-tak metara do jednog Newcastleovog igrača koji je uposlio Kestbaiu i mat.
kad se sjetim suza krene
__________________
Pravila o potpisima
fifa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2005., 19:29   #65
Inače meni najdraži gol......

NIJE ZDRAV

Inače još mi je dobar onaj gol trezeguea kad je zajebo golmana koji je gurno loptu ispered sebe da je izbije ,a on mu bio iza leđa
juve4ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2005., 07:25   #66
Quote:
IdILa DebILa kaže:
onaj gol iz slobodnjaka od Carlosa protiv francuske sa 35-40m kad je lopta krenula prema živom zidu, naglo ga zaobišla i u dalji golmanov kut... mislim da je to bila neka prijateljska ili neki kup.
Najluđa felša koju sam vidio u životu.


Ako budete u prilici vidjeti pregled golova ovogodišnjeg Kupa UEFA obratite pažnju na 2 golčine: Tafforeau na utakmici AEK - Lille i gol Beverena protiv Stuttgarta (1:5).
grifone is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2005., 10:04   #67
Quote:
young.but.dead kaže:
daaaa, jaki felš, to je bio mcdonalds cup prije SP u francuskoj 98, prejeben gol
Zar ne igraju kosarkasi McDonalds kup svake godine? Taj turnir se zvao Tournois de France (ili kako se vec pise).

Inace, gol vrijedan spomena je i gol Kluiverta protiv Belgije u prijateljskoj prije negdje 5 godina. Presao je golmana, onda stavio loptu na crtu, nasmijao se, cekao 3-4 sekunde i tek onda ju gurnuo u gol.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2005., 21:34   #68
turnir se zvao 'umbro cup' - igran je prije toga u engleskoj nakon čega su englezi poludeli za juninhom - onim kepecom

meni je jedan od najboljih golova koje sam vidio (na TVu doduše, ali budući sam onda bio klinac - to vrijedi jer dijete ne možeš prevariti ) gol igrača Meksika Negrettea - osmini ili četvrtfinalu turnira, ne sjećam se više protiv koga su igrali - dupli pas i u zraku iz voleja bum i gol! to se jednostavno treba vidjeti...

dobar mi je i od bergkampa prije koju godinu u newcastlu, ludnica koji gol - izvrtio frajera 3 puta u dvije sekunde, prodao takav sombrero i puf u kut

nije bil loš ni onaj Bošnjakov ove sezone protiv elfsborga
forumash is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2005., 12:56   #69
Quote:
forumash kaže:
turnir se zvao 'umbro cup' - igran je prije toga u engleskoj nakon čega su englezi poludeli za juninhom - onim kepecom

meni je jedan od najboljih golova koje sam vidio (na TVu doduše, ali budući sam onda bio klinac - to vrijedi jer dijete ne možeš prevariti ) gol igrača Meksika Negrettea - osmini ili četvrtfinalu turnira, ne sjećam se više protiv koga su igrali - dupli pas i u zraku iz voleja bum i gol! to se jednostavno treba vidjeti...

dobar mi je i od bergkampa prije koju godinu u newcastlu, ludnica koji gol - izvrtio frajera 3 puta u dvije sekunde, prodao takav sombrero i puf u kut

nije bil loš ni onaj Bošnjakov ove sezone protiv elfsborga
E stvarno, ja san 86-e ima 10 godina ali se ka danas sićan Negreteove bombe,bile su nekakve škarice, ali ne klasične priko glave, bacija se tako da je u zraku sta vodoravno sa travnjakon.Nevjerovatan gol
__________________
Orao pao!!!
Kurdy Malloy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2005., 19:06   #70
najbolji gol svih vremena je seedorfova bomba sa četrdesetak metara
__________________
Hardcore ševać
lucky-strike is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2005., 19:52   #71
golovi

Uvjerljivo najboli je od zizua sa ruba 16-erca volej u rašlje, Beckham u mladosti sa centra gol, mendieta voley u rašlje
 
Odgovori s citatom
Old 25.03.2005., 12:57   #72
srđan Mladinić u splitu na 3:2 za hajduk. volej s desne strane šesnaesterca u golmanove desne rašlje. To je bilo za 2:2. i onda za koji tjedan sličan u zg kad je dinamo dobio 4:1. To je bilo 96 u ligi za prvaka. Tomislav Šokota u zagrebu, kup protiv rijeke kad je tafra izbio loptu a ovaj iz prve s centra.MIslim da je 97.
IdILa DebILa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2005., 13:31   #73
neznam dal je netko napiso, al eto prisjetio sam se gola Laudrupa iz slobodnjaka protiv Hrv na poljudu...


bura, ššššššššššššššššššššššššš
__________________
Pravila o potpisima
fifa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2005., 15:08   #74
Quote:
IdILa DebILa kaže:
srđan Mladinić u splitu na 3:2 za hajduk. volej s desne strane šesnaesterca u golmanove desne rašlje. To je bilo za 2:2. i onda za koji tjedan sličan u zg kad je dinamo dobio 4:1. To je bilo 96 u ligi za prvaka.
da, ali prvo se igralo u maksimiru - mislim da je mladinić dao 4. gol

a kaj se tiče golova s centra dinamovih igrača, pamtim gol postignut iste (96') godine, ali u sezoni 96/97 - legenda (

) josina gašpar s centra zabio gol varteksu, mislim da je završilo 2-1 - tekmu pamtim po tome što je tada počela neviđena represija prema navijačima dinama - pokojnom ivici Šerfeziju uzeli sjedalicu s dinamovim znakom i blablabla...

kaje ono tema?
forumash is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2005., 16:50   #75
Quote:
fifa kaže:
neznam dal je netko napiso, al eto prisjetio sam se gola Laudrupa iz slobodnjaka protiv Hrv na poljudu...


bura, ššššššššššššššššššššššššš
Nije bil iz slobodnjaka već iz igre.
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2005., 17:14   #76
ti isto dojdeš tu i niti bok ne veliš
forumash is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2005., 22:56   #77
Quote:
Baklja kaže:
Nije bil iz slobodnjaka već iz igre.
I ne samo to. Taj udarac ne bi obranila ni tri golmana, ali Ćiro je potpuno slomljen pritiskom Splićana povjerovao da je Ladara kriv za gol i napravio izmjenu vratara koja se poslije pokazala kao čisto sranje.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2005., 05:31   #78
usa 94, brazil nizozemska, branco sa 30 metara iz slobodnjaka (na toj tekmi je igrao i koeman pa je to bio i dvoboj tada najjacih sutera na svijetu)

ibrahimovic prosle sezone kad je igrao za ajax,ne znam protiv koga,covjek se prosetao preko pola terena,dribling rijetko viden

roberto carlos,cini mi se protiv tenerifea,udarac iz igre skoro iz kornera,i zbog one njegove felse lopta zavrsava u rasljama gooolcina

shearer,prije nekih 4-5sezona,slobodnjak sa nekih 18-19 metara,pun sut kakav nikad poslije nisam vidio
moj_um_pali is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2005., 05:54   #79
evo jos

vieri dok je igrao za atletico u kupu uefa,ne znam protiv koga tocno ali mislim da su bili grci,aek ili nesto slicno,lopta odlazi u gol aut negdje kod crte sesnaesterca,loptu stize na crti desnom vanjskom i odmah iz okreta lijevom u gol (golman je ispao iz igre ne sjecam se tocno kako)

romario,cini mi se za brazil u copa america,ne znam protiv koga,dribling,izlazi pred golmana,trza na jednu stranu i krece u tu stranu a loptu salje u drugu stranu,golman pada na pod ne zna sta se dogada a on stize loptu i zabija gol

onaj saudijac na usa 94 kada je prosao cijeli teren i zabio gol,mislim i da je taj gol bio proglasen najljepsim golom na tom prvenstvu

maradona isto usa 94 protiv nigerije ili grka,2-3 dupla pasa i sa 16 u raslje i zbogom maradona

ronaldo za barcu mislim protiv celte,dribling preko pola terena

ma ima ih...
moj_um_pali is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2005., 11:14   #80
Neznam ali meni su ostala dva u sječanju,(samo za one malo starije dečke)...........
Snježan Cerin 1982 protiv Sportinga u Maksimiru
Drago Vabec (mislim 1980 ili tu negdije) protiv Švedske u Maksimiru
ZUJAN_BJ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:07.