Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2008., 09:14   #61
Quote:
-white boy- kaže: Pogledaj post
u redu je, jebe se meni za karton, ali zašto za skoro idetičan post T.B.-a nisi dao ni opomenu? i reci mi još zbog čega si ga meni dao dok jš nisi skužio da je zajebancija?
Zato da ne krenu odgovori na to tvoje
Quote:
ala kretena, pa ne postoji taj stil i skupina koju vi niste kopirali
još malo pa će vam i rudeš boysi lekcije držat!
i onda nastaje kurac od teme, jer će se n broj ljudi navuć tebi odgovarat na to, tako bi se onda njima našli isto neki odgovarat na to, i onda bi ja morao puno brisat i dijelit kartone, jebiga -wb- ispalo je tak kak je ispalo.

Spitku sam ostavio bez kartona i na pm mu rekao da se malo smiri, tek je došao, neću mu na prvi post dat ban. Možda bi trebao, al jebiga, mislim da je bolje prvo upozorit.
Veko32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2008., 13:59   #62
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
Zato da ne krenu odgovori na to tvoje
njegov post je upravo zato identičan s mojim jer nakon njega ide lavina besmislenih odgovora na besmislen post!
-white boy- is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2008., 14:10   #63
Gle, realno kad pogledaš, tipa ste prozivali i pljuvali po njemu više puta, došao je i odgovorio. Rasprava je bila nakon tog takva kakva je i to je to, uostalom dobio je i on karton, a i pm sam mu poslao, jebiga, nov je ovdje i šta, valjda je ok da se prvo upozori na pm, tako sam svakom novom poslao. Jebote, neš ti problema, kartoni i tko je dobio.
Veko32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2008., 14:16   #64
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
Gle, realno kad pogledaš, tipa ste prozivali i pljuvali po njemu više puta, došao je i odgovorio. Rasprava je bila nakon tog takva kakva je i to je to, uostalom dobio je i on karton, a i pm sam mu poslao, jebiga, nov je ovdje i šta, valjda je ok da se prvo upozori na pm, tako sam svakom novom poslao. Jebote, neš ti problema, kartoni i tko je dobio.
ma ok, raspravljamo samo, zar ne?

gle, ja sam za tog čovjeka rekao samo da ga ne poštujem

nađi mi samo jedan post u kojem sam ja njega izvrijeđo prije nego šta je on meni odgovorio sa mišu mali i nešt sa tipkovnicom ni ne sjećam se više...samo jedan!

jer da postoji takav post, ja ne bi uopće ulazio u ovu raspravu i tvoje bi mi odluke bile na mjestu
-white boy- is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2008., 14:37   #65
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
Gle, realno kad pogledaš, tipa ste prozivali i pljuvali po njemu više puta, došao je i odgovorio....
Nisam mislio samo na tebe

Evo gle
Quote:
-white boy- kaže: Pogledaj post
vjeruj mi da osobno rema nekim boysima možda imam i previše respekta ali prema tom da na kažem idiotu nemam ni trunke. Nemam,i to iz razloga za koje ni ti(kao boys), MOŽDA ne bi ni naslutio da je taj čovjek napravio!
Quote:
wob kaže: Pogledaj post
Ja tog t.b ne poznam osobno ali po onome sta sam citao , njegove upise smatram da je obicni šarlatan !
Covjek sa svojih 30 i kusur godina u guzici ne smije sebi dozvolit postane internet luda !
Quote:
wob kaže: Pogledaj post
Sta si ti to napravio u svom navijackom stazu kad se toliko dičiš sa njime ?
Vise vrijede njegove "dvije" nego svih tvojih 20 godina na tribini jer si pi.. ka bio i ostao !


I jebiga, tipa očito zasmetalo došao je, odgovorio i to je to, idemo dalje. Ali gle, dobio je karton, u čemu je problem, dobio je upozorenje i karton, jebote isto ko i ti i wob, ali on je dobio više bodova. Jeble vas protekcije, jel kad sam banirao edgea bila protekcija u igri?


Sad će još ispast da ga branim

Zadnje uređivanje Veko32 : 08.07.2008. at 15:09.
Veko32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2008., 17:05   #66
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
Nisam mislio samo na tebe

Evo gle






I jebiga, tipa očito zasmetalo došao je, odgovorio i to je to, idemo dalje. Ali gle, dobio je karton, u čemu je problem, dobio je upozorenje i karton, jebote isto ko i ti i wob, ali on je dobio više bodova. Jeble vas protekcije, jel kad sam banirao edgea bila protekcija u igri?


Sad će još ispast da ga branim
u redu je, našo si mi post, u pravu si...

senilan sam jako!
-white boy- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 13:57   #67
Ajd ovak.

Kaj kažete da stavim top teme Gostovanja, Domaće utakmicei Naši u Europi.

Raspravljalo bi se o našim ekipama na gostovanjima i domaćim tekmama, a ne sad ono kolko je Nantesovih navijača došlo u Bordeaux. Brijem da bi bilo bolje imati tako, a ne ko sad kad se na većini topica raspravlja o istim stvarima, konkretno topic Torcida i BBB ne trebaju, ali bi ostali ipak još neko vrijeme. Moglo bi se sve u ta 3 topica ugurati, a i mislim da bi onda bilo kvalitetnijih rasprava i nebi bilo ovako razbacano nego sve na jednom mjestu.
Veko32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 14:34   #68
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
Ajd ovak.

Kaj kažete da stavim top teme Gostovanja, Domaće utakmicei Naši u Europi.

Raspravljalo bi se o našim ekipama na gostovanjima i domaćim tekmama, a ne sad ono kolko je Nantesovih navijača došlo u Bordeaux. Brijem da bi bilo bolje imati tako, a ne ko sad kad se na većini topica raspravlja o istim stvarima, konkretno topic Torcida i BBB ne trebaju, ali bi ostali ipak još neko vrijeme. Moglo bi se sve u ta 3 topica ugurati, a i mislim da bi onda bilo kvalitetnijih rasprava i nebi bilo ovako razbacano nego sve na jednom mjestu.
evo ovako, ja bi predložio, naravno ako smijem:

znači, od recimo ove prve tri teme napravio bi jednu,znači: Naši u Europi, mislim da bi to bilo dovoljno, sve na jednom mjestu zbog nekog pregleda itd.

a šta se grupa pojedinačno tiče, isto bi tako bilo dobro imati samo jednu temu: HR navijačka scena i mirna bosna
-white boy- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 14:38   #69
Quote:
-white boy- kaže: Pogledaj post
evo ovako, ja bi predložio, naravno ako smijem:

znači, od recimo ove prve tri teme napravio bi jednu,znači: Naši u Europi, mislim da bi to bilo dovoljno, sve na jednom mjestu zbog nekog pregleda itd.

a šta se grupa pojedinačno tiče, isto bi tako bilo dobro imati samo jednu temu: HR navijačka scena i mirna bosna
smiješ

ma gle naši u europi je isključivo o europi, a gostovanja i domaće je tako tipa HR navijačka scena, tak sam si zamislio nekak
Veko32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 09:25   #70
Molim nekog od moderatora nogometa da makne s top tema Linfield-Dinamo i Hajduk-Birkirkara kad završe utakmice. Hvala
Veko32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 21:26   #71
i ko će brisat sranja i debilane i prepucavanja i održavat pdf sad kad ti odeš
__________________
... ja sam zauvijek mlad ...
čekič salata is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 21:32   #72
Ne znam, valjda Ex jedno vrijeme, dok i on ne ode, a jebat ga, rekao sam svim modovima s nogometa da svrate ako imaju vremena/volje.
Veko32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 21:44   #73
sve mi se više čini da pdf treba dobro rekonstrukciju što se tiče modova i diktature
__________________
... ja sam zauvijek mlad ...
čekič salata is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 21:50   #74
i ja kažem
Veko32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 21:51   #75
pa sad si moćnik, povuci neke veze-vezice, štele-štelice i obavi posao u stilu zastupnika u Hr saboru
__________________
... ja sam zauvijek mlad ...
čekič salata is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 21:54   #76
ma mislio da veliš da treba mene smijenit pa reko da se složim

Neki dan sam na mod pdf-u reko da me nema i da ili nek stave nekog, pa sam par imena predložio, al već 4-5 dana nema odgovora nikakvog. Neš ti moćnika
Veko32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 21:59   #77
ma daj di ćemo tebe smjenjivat, pa volimo te

al ugl. definitivno treba maknit s popisa one modove koji nisu aktivni i poče moderirat po sistemu 1+1+1 iz svake skupine, a ak nitko ne reagira budi dosadan, onda će reagirat jer će zamračit
__________________
... ja sam zauvijek mlad ...
čekič salata is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 22:06   #78
Quote:
ma daj di ćemo tebe smjenjivat, pa volimo te


A gle to bi bilo idealno, samo ono ne znam kolko je izvedivo. Kaj je najgore pdf je bio par mjeseci gotovo nemoderiran i teško je bilo onda naviknut ekipu da se ipak moderira nakon tolko vremena, a da ne spominjem sve debilne teme i tako to.

Trebalo bi još dva moda i to bi bilo onda super, samo nekak ne vjerujem da je moguće, jer trenutno nema "posla", kad krene sezona, nakon prvog derbija ili susreta navijača će se pokazat da treba.
Veko32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 22:09   #79
al ipak je bolje da se sve imenuje prije početa sezone i da se to riješi sve prije početka, ti na to upozori nadležne i iznesi prijedloge pa šta bude bude, ipak si ti moćnik ovog pdf koji nas predstavlja
__________________
... ja sam zauvijek mlad ...
čekič salata is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 22:11   #80
Predložio sam kinka od Torcide i Spitku kao neutralnog
Veko32 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:11.