Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2009., 18:35   #61
Quote:
alexandrinha kaže: Pogledaj post
Možda i ne mogu zaključit,ali se može naslutit...evo npr. par pitanja
1.Ima li ti sin hobije?
2.Di je petkom i subotom navečer?
3.Koji je razlog zašto je prekinuo s curom?kad su prekinuli?
4.Da li mu prijatelji dolaze doma?
5.Kada i koliko često se viđa s ocem?
6.Kakav ima stav o ocu?
7.Njegov najbolji prijatelj?
8.Koliko mu je otac odsutan odnosno koliko ste razvedeni?
9.Misli li studirat?Šta?
10.Čime se ti baviš izuzevši posla i "brige" oko sina?
11.Jesi li boležljiva?
12.Imaš li puno prijatelja?Kakve ti imaš hobije?
13.Kako ti sin izgleda?
Raspali.....................
Evo, samo za tebe, da nebi ispalo da izbjegavam tvoj pitanja;

Često igra nogomet, ali to je neobavezno. Subotom je u gradu, petkom ponekad. Prekid je bio prije neka 3 mjeseca, navodno na obostrano zadovoljstvo. Prijatelji mu dolaze doma. S ocem je u vrlo dobrim odnosima, ne postoji neki određeni dan kada se viđaju, nekad se vide skoro svaki dan u tjednu (ono, ako mu treba prijevoz i sl.), a nekad samo jednom. Razvedeni smo 5 godina. Misli studirat, najvjerojatnije ekonomiju....
Ja baš i nemam neki poseban hobi, jer previše slobodnog vremena nemam. Normalno da imam prijatelje, podosta njih. Neznam kakvu ulogu ima pitanje br. 11, ali nisam.

Što se izgleda tiče, mislim da na osnovu toga ništa nemožeš zaključit.
bubba_ri is offline  
Old 08.02.2009., 18:35   #62
Quote:
mekmek kaže: Pogledaj post
uf jebate al si ti inteligentna.. pa ti fakat znaš kako doći do dubokih spoznaja ljudskog uma...
čovječe... drugi sigmund freud.. samo, kak je netko već napisao, ne znam kako ti fizički izgled sina može pomoći..
btw... nekako mi se ne sviđaju tvoji postovi
Pročitaj knjigu psihijatra Marijana Košičeka "Muškarac u škripcu"
pa će ti puno toga biti jasnije,a živih primjera ne brojeno....
ne moraš biti ni Einstein ni Freud....
ždralexandrijka is offline  
Old 08.02.2009., 18:37   #63
Quote:
bubba_ri kaže: Pogledaj post
Evo, samo za tebe, da nebi ispalo da izbjegavam tvoj pitanja;

Često igra nogomet, ali to je neobavezno. Subotom je u gradu, petkom ponekad. Prekid je bio prije neka 3 mjeseca, navodno na obostrano zadovoljstvo. Prijatelji mu dolaze doma. S ocem je u vrlo dobrim odnosima, ne postoji neki određeni dan kada se viđaju, nekad se vide skoro svaki dan u tjednu (ono, ako mu treba prijevoz i sl.), a nekad samo jednom. Razvedeni smo 5 godina. Misli studirat, najvjerojatnije ekonomiju....
Ja baš i nemam neki poseban hobi, jer previše slobodnog vremena nemam. Normalno da imam prijatelje, podosta njih. Neznam kakvu ulogu ima pitanje br. 11, ali nisam.

Što se izgleda tiče, mislim da na osnovu toga ništa nemožeš zaključit.
!!!Onda ga slobodno opiši!!!!!!!!!
ždralexandrijka is offline  
Old 08.02.2009., 18:39   #64


Oko 180 cm, 75kg, crna kosa....još nešto...
bubba_ri is offline  
Old 08.02.2009., 18:43   #65
Quote:
mekmek kaže: Pogledaj post
isusa ti boga ...
bježim odavde
I ja...
*tia* is offline  
Old 08.02.2009., 18:44   #66
Quote:
bubba_ri kaže: Pogledaj post
Evo, samo za tebe, da nebi ispalo da izbjegavam tvoj pitanja;

Često igra nogomet, ali to je neobavezno. Subotom je u gradu, petkom ponekad. Prekid je bio prije neka 3 mjeseca, navodno na obostrano zadovoljstvo. Prijatelji mu dolaze doma. S ocem je u vrlo dobrim odnosima, ne postoji neki određeni dan kada se viđaju, nekad se vide skoro svaki dan u tjednu (ono, ako mu treba prijevoz i sl.), a nekad samo jednom. Razvedeni smo 5 godina. Misli studirat, najvjerojatnije ekonomiju....
Ja baš i nemam neki poseban hobi, jer previše slobodnog vremena nemam. Normalno da imam prijatelje, podosta njih.
a)čime mu se prijatelji bave?kakav mu je najbolji prijatelj?
b)čime se tvoji prijatelji bave?šta si po zanimanju?di se družite?
c)kako ti izgledaš?
d)ako radiš do 15 sati?šta radiš ostatak dana?

Zadnje uređivanje ždralexandrijka : 08.02.2009. at 18:54.
ždralexandrijka is offline  
Old 08.02.2009., 18:53   #67
Quote:
alexandrinha kaže: Pogledaj post
a)čime mu se prijatelji bave?kakav mu je najbolji prijatelj?
b)kakvo ti je radno vrijeme?
c)čime se tvoji prijatelji bave?šta si po zanimanju?di se družite?
d)kako ti izgledaš?
Možeš li mi konkretno objasniti što želiš postići s ovim ???

Radim od 8 do 16. Hm, njegove prijatelje ne poznajem u dušu, ali po ovome do sada se može reći da su ok dečki, iz dobrih obitelji, jer poznam neke roditelje. Sa svojim kolegama se družim najčešće kod mene doma, ili kod njih, iako se zna desit da se sretnemo na kavi negdje vani. Završila sam za ekonomista.

A osobni izgled je teško komentirat, to vjerojatno i sama znaš. Visoka sam oko 175, oko 60-ak kg. Smeđa kosa.
bubba_ri is offline  
Old 08.02.2009., 18:56   #68
Quote:
bubba_ri kaže: Pogledaj post
Možeš li mi konkretno objasniti što želiš postići s ovim ???

Radim od 8 do 16. Hm, njegove prijatelje ne poznajem u dušu, ali po ovome do sada se može reći da su ok dečki, iz dobrih obitelji, jer poznam neke roditelje. Sa svojim kolegama se družim najčešće kod mene doma, ili kod njih, iako se zna desit da se sretnemo na kavi negdje vani. Završila sam za ekonomista.

A osobni izgled je teško komentirat, to vjerojatno i sama znaš. Visoka sam oko 175, oko 60-ak kg. Smeđa kosa.
Tko je njegov najbolji prijatelj???
ždralexandrijka is offline  
Old 08.02.2009., 18:57   #69
Lightbulb

ajd se pokupite znate već di sa tim pitanjima čime mu se ko bavi...


možda je slučajno dohvatio prvo kaj je bilo na vrhu veša

ono, politi ga vodom & no problem

a mama se nema šta stidjeti...
i-je-i-nije is offline  
Old 08.02.2009., 19:10   #70
Što dulje čitam tvoje postove,imam dojam da imaš manje od 41 godinu,u prvom postu djeluješ u biti kao jako zabrinuta odgovorna ozbiljna majka gospođa,koja puno razmišlja....a sad kao druželjubiva komunikativna zaposlena ekonomistica mlada duhom uvijek u điru,znatno znatno mlađa od 41 godinu....
ne znam nešto mi tu nije jasno....
sin druželjubivi nogometaš,imao cura,zgodan,budući ekonomist,prekinuo s curom prije 3 mjeseca,i da drka majci na gaćice.......nešto tu smrdi....
nečiji opis je lažan.....
ili je netko gadno poremećen...nisam stručnjak....

Zadnje uređivanje ždralexandrijka : 08.02.2009. at 19:19.
ždralexandrijka is offline  
Old 08.02.2009., 19:15   #71
A malo se zaigrao, ništa strašno za sad od čega bi se trebao raditi neki veliki problem, tko zna koga je on zamišljao dok je imao te gaćice.
riche is offline  
Old 08.02.2009., 19:16   #72
@alex: Ajde vrati mogucnost primanja PM-ova, pa ćemo nastaviti razgovor tamo, nemogu previše privatnih stvari ovdje iznosit.
bubba_ri is offline  
Old 08.02.2009., 19:22   #73
Quote:
bubba_ri kaže: Pogledaj post
@alex: Ajde vrati mogucnost primanja PM-ova, pa ćemo nastaviti razgovor tamo, nemogu previše privatnih stvari ovdje iznosit.
ne primam ja PM....sorry
ždralexandrijka is offline  
Old 08.02.2009., 19:27   #74
Quote:
riche kaže: Pogledaj post
A malo se zaigrao, ništa strašno za sad od čega bi se trebao raditi neki veliki problem, tko zna koga je on zamišljao dok je imao te gaćice.
Zanimljivo je da su na v385.com najcitanije erotske price upravo incest price. Zamisljao je nju, i sta sad. Kako doslo, tako ce i proc. 17 mu je godina, neš ti velike stvari.
Monsignor.m is offline  
Old 08.02.2009., 19:44   #75
Quote:
alexandrinha kaže: Pogledaj post
ne primam ja PM....sorry
Staje alexandrinha ti sumnjas u mater...?
pavoxx is offline  
Old 08.02.2009., 20:00   #76
A oče to. Da pročitaj muškarca u škripcu, piše da neki dečki prolaze fazu "drkice" na odjeću majke ili sestre. Ali više se ne sjećam kako je opisao i što je rekao o tome... Pročitaj i vidi.

Ako nisi posve ziher što bi, nazovi telefon za psihološku pomoć, možda će ti tamo konkretnije pomoći. Navodno to i nije tako neuobičajeno, ali valjda majke ili sisterice rijetko ulove te dečke, pa se i manje zna, a još manje njih prizna to. Tako da... Ti probaj ipak neki stručniji savjet ubrati.
Sopor is offline  
Old 08.02.2009., 20:23   #77
Quote:
pavoxx kaže: Pogledaj post
Staje alexandrinha ti sumnjas u mater...?
Nema tu meni logike...ko zna šta je vidila...možda joj je život dosadan..pa sebi stvara materijal za razmišljanja...
Da je tako epitetna društvena i zadovoljna osoba kako se na kraju opisala sve bi špijala sina kako drka kroz prozor...prošišala bi i ne bi ni zamjetila,a i kad bi,ne bi davala tome toliki značaj da otvara temu na forumu...znaš li koliko se osoba treba skoncentrirat i zapiljit da snimi u nečijoj stisnutoj šaci kakve gaćice drži,nije ih on objesio na zid ko poster da se toliko uoče,a ako ona ima 60 kg-sigurno ne nosi broj 56.....projekcija,pa makar me svi napali....
ili teški
ždralexandrijka is offline  
Old 08.02.2009., 20:27   #78
I sin i majka trebaju što prije psihijatru.
Vampyria is offline  
Old 08.02.2009., 20:28   #79
haha

pa kad si ga rodila s 18...m ti lijepa, m ti luda

a on u koje doba se rodio... nije cudno ha ha


ali sumnajm da bas misli na ono
supher mali is offline  
Old 08.02.2009., 20:30   #80
Quote:
Vampyria kaže: Pogledaj post
I sin i majka trebaju što prije psihijatru.
ždralexandrijka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:43.