Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.12.2008., 11:55   #1
Pustolovni turizam

Zanima me mišljenje javnosti o ovom vidu turizma.

Kakva su vam iskustva s agencijama?
Koje vas destinacije zanimaju?
Koje aktivnosti u prirodi preferirate (rafting, jedrenje, planinarenje...jahanje)?
Koliko vremena biste odvojili za ovakav vid turizma? (sedam dana godišnjeg, nekoliko vikenda...)
conan12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 19:33   #2
Nemam iskustva sa agencijama.
Od destinacija bi me zanimale:Namibija,Botswana,Juzna Afrika,Argentina,Cile,sredisnja Azija,Australija i NZ!
Jedranje,planinarenje,jahanje...
Odvojio bih od 15-30 dana!!!
zvozag is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2009., 18:45   #3
Quote:
zvozag kaže: Pogledaj post
Od destinacija bi me zanimale:Namibija,Botswana,Juzna Afrika,Argentina,Cile,sredisnja Azija,Australija i NZ!

a od hrvatskih i/ili destinacija susjednih država?
Recimo:
Planinarenje na Velebit ili Triglav, rafting na Zrmanji, biciklizam u Gorskom kotaru, snimanje divljih životinja s lovačke čeke u Bosni...
conan12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 08:34   #4
Quote:
conan12 kaže: Pogledaj post
Zanima me mišljenje javnosti o ovom vidu turizma.

Kakva su vam iskustva s agencijama?
Koje vas destinacije zanimaju?
Koje aktivnosti u prirodi preferirate (rafting, jedrenje, planinarenje...jahanje)?
Koliko vremena biste odvojili za ovakav vid turizma? (sedam dana godišnjeg, nekoliko vikenda...)
Imaš jako dobar časopis za takav vid turizma, National Geographic Adventure. OK, dosta je orjentiran na USA, ali zna biti zanimljivih članaka i o europskim i drugim zemljama... A ima i agencija koje se bave tim vidom turizma.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 15:36   #5
Quote:
conan12 kaže: Pogledaj post
a od hrvatskih i/ili destinacija susjednih država?
Recimo:
Planinarenje na Velebit ili Triglav, rafting na Zrmanji, biciklizam u Gorskom kotaru, snimanje divljih životinja s lovačke čeke u Bosni...
Apsolutno,kod mene sve dolazi u obzir
zvozag is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 12:42   #6
Ja bi planinaril, rafting, špilje, džungla, pustinja... volim čim više toga kaj se more raditi pješice, najradije bi i u safari pješice

Htel bi se popeti na Fuji. Putovati transsibirskom željeznicom, orient express i slične egzibicije....


Kolko bi odvojil vremena? Cijeli život, kad bi si to mogel priuštiti....
__________________
They say that the taste of vengeance is bittersweet, but I find it to my liking....
Vanity is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 12:59   #7
mi svake godine par puta ponovimo ovakav vikend (kombinacija zrmanja kanu safari + spavanje u satorima + penjanje u paklenici) i bude pregenijalno
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 19:00   #8
Mene zanima dali stvarno postoji vlak Orient Expres znači putovanje u vlaku kroz cijelu Europu sa završetkom na Bliskom istoku?Pokušavam naći preko interneta ali neide.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 20:57   #9
Ako misliš na onaj nekadašnji Orient express...ja mislim da sam negdje čula da taj vlak ponekad vozi, al ne kao redovna linija, više za turiste. I brijem da je to dosta skupo.

Enivej, ne znam koje to veze ima s pustolovnim turizmom ...imaš ovdje malo niže temu o vlakovima pa bolje da si tamo postala.


Edit: Hm, evo, kad utipkaš u google "Orient express", prvi link kojeg izbaci jest ovaj:

http://www.orient-express.com/web/vs...nt_express.jsp

Baš čudno, jelda
mirjam is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:35.