Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Radio

Radio Video ga još nije ubio.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2009., 12:15   #21
a ja vjerna otvorenom
coolinesay is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 12:24   #22
Quote:
Scarlet_Letter kaže: Pogledaj post
Ja sam se fino nasmijala na ovo... Ali, koji bi idiot dao ljubavnici da se javlja na telefon na koji ga može nazvati i žena? Hm? Nije baš uvjerljivo.
upravo to, ne bi se ona javljala, tu je priča tanka. drugo, žena upada u eter na drugu liniju a ovi je spremno uključuju; treće, pa ovo je povratak, a čovjek se inače nije bavio čestitkama, zar ne? no fenomenalno uvjerljivo odglumljeno od svih
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 14:09   #23
Lik mi je opako bio kul. Mislim, pa ja imam ženu i djecu, kako mi to možete raditit
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 14:41   #24
Ovdje ima stvarno puno ljudi sa Antene!!!
šafrona is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2009., 01:03   #25
koliki treba biti sucker da bi to shvatio za ozbiljno
svake sekunde se rodi jedan...
maks is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2009., 10:38   #26
Mene je osupnula činjenica koliko ljudi zapravo sluša ovaj radio. Osobno, ljigaviju stanicu nisam čuo još od RVGa i obiteljskog. Petparački, isforsirani humor. Presuper mi je kako mi se škvadra iščuđava kada kažem kako ne znam tko je Milivoj Lulek. Nakon što sam poslušao ovaj isječak, dobio sam dojam da se radi o križancu Fodora, Uvodića i Vicka Budilice. Samim time, stvari poput ležernosti, spontanosti i humora možemo zaboraviti.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2009., 13:10   #27
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Mene je osupnula činjenica koliko ljudi zapravo sluša ovaj radio.
A očito manje nego bi oni htjeli, pa dižu slušanost ovakvim metodama
sis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2009., 18:21   #28
Ljudi očito niste slušali u nedjelju kad je žena ( jasna ) nazvala i zamolila da joj muža nazovu i da mu čestitaju rođendan
jer on obožava Luleka. Javila joj se voditeljica i rekla da će vidjet što mogu učinit jer se Lulek u ponedjeljak vraća s godišnjeg.
Dakle ako ste to čuli onda vam je sve jasno. Zato što je on bio na godišnjem nisu to sigurno stigli namontirat.
DEVIS is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2009., 18:44   #29
Pravo pitanje nije je li snimka autentična ili nije, je li se događaj zaista dogodio ili nije nego je li Milivoj Lulek zapravo mason i ako jest (a sve nekako ukazuje na to da jest) kojeg je stupnja i koliko će mu ovo sada dobro doći u usponu do 33. stupnja?
__________________
"Cijeli lendskejp se mijenja."
Druid is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2009., 18:53   #30
prvo sto mi je zasrmdilo je sto je lulek morao 2 minute razmisljat prije nego je izbacio neko ime takorec, glumio je glumu, da slusatelj pretpostavi kako je los glumac i time smanji sumnju da je cijeli skec isplaniran od pocetka do kraja


drugo me zasmetalo sto se lik kao tusirao a zapravo je stajao ni dva metra iza zenske koja se javila na tel.


trece mi je totalno nerealno da je zenska koja mu je pripremila rodj. cestitku cekala kraj price prije nego joj je doslo do glave da je on tamo s drugom zenskom tu sam bila totalno zbunjena tim novim glasom, pa tko bi cekao par minuta prije nego bi se izlajala na njega

Quote:
bbsan kaže: Pogledaj post
Tek tu sam shvatio što je bila njihova namjera - da ispadne da je ovaj sa pravom suprogom u hotelu (kao i u SAD originalu), a cura/ljubavnica je ta koja misli da je jedina i poklanja mu cvijeće.
ok, to bolje drzi vodu, obzirom da je zenska dobila slom zivaca u trenutku kad je on rekao da je sa suprugom (i opet, bila ona supruga il ne, ne bi li joj odavno zasmrdilo to sto je on sa nekom drugom u sobi)...
al onda je jos cudnije da je ljubavnici dao broj sobe i hotela



al najgore od svega, pa tko se uopce danas interesira za fiksne brojeve telefona kad se zna da si najdostupniji na mobitelu
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2009., 18:56   #31
Jel može sada netko tužiti radio Antenu na primjer neka cura ili žena neoženjena jer je "izgubila vjeru u muškarce" tim više ako je ovo stvarno lažno. Ajd nek netko proba pa nek' javi na ovom topicu za 5 godina kako je prošlo i koliko je dobila odštete.
__________________
"Cijeli lendskejp se mijenja."
Druid is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2009., 18:57   #32
Jel može sada netko tužiti radio Antenu na primjer neka cura ili žena neoženjena jer je "izgubila vjeru u muškarce" tim više ako je ovo stvarno lažno? Ajd nek netko proba pa nek' javi na ovom topicu za 5 godina kako je prošlo i koliko je dobila odštete.
__________________
"Cijeli lendskejp se mijenja."
Druid is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2009., 19:36   #33
milivoj lulek je Saša Buneta
misterij riješen
trenirka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2009., 19:42   #34
izgleda da neki ne mogu shvatit ko je u cijeloj priči ljubavnica a ko žena. to je fascinantnije od cijele priće.
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 01:44   #35
Quote:
trenirka kaže: Pogledaj post
milivoj lulek je Saša Buneta
Ajde...
:bili piton:
__________________
Ubočeni svijet
ari peka nikkola is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 08:23   #36
Ja vjerujem da je istina. Nedavno je na lokalnom radiju bila neka fora upadat u tuđe razgovore i odma ih puštat u eter. Valda kopiraju Luleka. (Inaće lulek je slovenština a znači kurac.) Tako su upali u moj razgovor s curom. A mi smo prićali o zadnjem fuku i koji su nam djelovi bili posebno dobri. Ovi se nisu mogli suzdržat pa su se počeli cerekat. A jebo sam im majku u svih 16. Čak su me neki poslije prepoznali. A prijatelji su me zajebavali još 6 mjeseci. (Skužili su me po glasu) Ma jebem te voditelje emisija bez vlastitog života.
__________________
Život je bolest od koje se umire. Prenosi se sexom.
Jure Blitva is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 10:31   #37
da, on je išao s ljubavnicom u hotel i reko je ženi u koji hotel ide! moš mislit!
i tak je nestvarno odglumljeno! ko bi tak reagirao, pogotova kad zna da je na radiju (žena)! dala bi mu do znanja da ga je otkrila i poklopila slušalicu, a ni on se ne bi tak jadno izvačio.. fakat jadno..
__________________
all I ever wanted, all I ever needed is here
..in my arms
*bubbly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 10:36   #38
meni lulek zvuči ko ivan vukušić.. glasovi su im dosta slični, samo je lulek kao mrvicu ozbiljniji i dublji. kaj vi mislite?

isto tak je i malu marinu glumila ona ivana mišerić (ionak ima dječji glas samo ga malo pojača, i ne priča čisto, ne izgovara dobro neka slova, a boja je ista!)
__________________
all I ever wanted, all I ever needed is here
..in my arms
*bubbly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 13:19   #39
Quote:
DEVIS kaže: Pogledaj post
Ljudi očito niste slušali u nedjelju kad je žena ( jasna ) nazvala i zamolila da joj muža nazovu i da mu čestitaju rođendan
jer on obožava Luleka. Javila joj se voditeljica i rekla da će vidjet što mogu učinit jer se Lulek u ponedjeljak vraća s godišnjeg.
Dakle ako ste to čuli onda vam je sve jasno. Zato što je on bio na godišnjem nisu to sigurno stigli namontirat.
A tko je frajeru kriv kada nema mobitel, pa ga moraju zvati preko hotelske centrale !
__________________
Ja ne ljubim Hrvatsku zbog glupana, nego zbog sebe i zbog onih koji nisu glupani, a tih jos ima, hvala Bogu.
A.G.Matos
Komunalac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 15:28   #40
Meni susjed ima frenda koji zna ženu koja poznaje prevarenu Jasnu i susjed mi kaže kako je sve to istina
Trojanski_konj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:30.