Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.12.2011., 13:55   #1001
Quote:
purgeraj1984 kaže: Pogledaj post
Naravno, pa tomu služi forum, da kaže svatko kaj ima i bok. Ja sam samo odgovarao na tvoj post kritičan prema pesu. Ništa osobno. Koliko puta je mene ispizdio pes, to ni ne brojim više. Kažem ti, kupi igru pa ćemo odigrat

A ovo za tipkovnicu? Haha, ti se šališ? Gazio sam ljude koji igraju na joysticku i koji su preko 700 ranking. Tako da ti to nimalo ne drži vodu. Nije ovo fifa pa da moraš imat joystick za 1245464 vrsta driblinga koji izgledaju vrlo realno. Pogotovo kad okxfordom prebaci trojicu, pa roulette kraj golmana i gol. Realno do jaja. Ja dribling ne koristim. Ne treba mi.

Sve naj
Krivo si me shvatio, možda imamo krivo viđenje profesionalca.
Profesionalac je čovjek koji je a1 u onome što se bavi, te time zarađuje, dakle u slučaju pesa, ide po turnirima, prestižnim turnirima i njegovo ime je poznato.
U tvom slučaju ti se onda skiller, dečko koji ima skill, dere sa tipkovnicom, ali od toga nema zarade već samo gušta.
Barem ja to tako vidim, a to da dereš ekipu sa većim rankom, svaka čast. Meni je bez joysticka pes nije pes.
Ajde poz.
marković car is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2011., 13:59   #1002
jel moguce nekako ovo igrati online for free
luka249 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2011., 14:00   #1003
Quote:
luka249 kaže: Pogledaj post
jel moguce nekako ovo igrati online for free
NE.
marković car is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2011., 14:26   #1004
Molio bi za pomoć Instalirao sam PES 12 i ubacio si psd patch i iyair gameplay i nemam nikakvih erora več ne mogu nikako naštimati kontroler. Imam ps2 joystick sa nekakvim dodatkom(adapter) i prima sve ok osim što se nikako ne mogu snaći da naštimam kako bi ti butoni trebali biti poslagani. Tražio na google, ali se ne snalazim pa bi mi svaka pomoć dobro došla Evo slike kako to izgleda...
madmaxpax is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2011., 16:05   #1005
mene uvijek bude sve namjesteno
luka249 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2011., 18:35   #1006
Klikneš na malu ikonu te prema tome odrediš što ti je to.

Inače, ja i frend danas igrali par sati PES 6 Shollym...i moram reći da se ne planiramo vratiti na PES 2012 za igrati 1vs1 ...ovdje nam je stvarno gušt igrati, imamo classic patch i ono što je meni neoprostivo da je Konami maknuo iz novijih verzija PES a to je INTERNATIONAL RANDOM MATCHES ili kako se već piše..kada odabereš ili jedan kontinent/ligu i onda ti on sve izmiješa, ili odabereš četiri tima/države i onda ti on izmiksa...zbog toga je veći gušt igrati pošto možeš igrati non stop i ne dobiti nikada isti tim

Mi smo odlučili samo peglati po PES 6 Shollym, dok u Rijeci kada sam puštam PES 2012 ako hoće cimer igrati BAL
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 22:02   #1007
imam par pitanja:

1. kad igram ono become a legend (ili kako se vec zove, gdje igras s jednim igracem), kad sam poceo igrac mi je bio level 58. u prvoj sezoni mi je jedva dosao do 61. zasto to ide tako sporo, preskocio sam tek nekoliko utakmica? u pes2011 mi se igrac digne za 5 levela u jednoj sezoni, a sad jedva 3. i može li igrač učiti druge pozicije? meni sad igrač zna samo poziciju SS, mogu li kao u pes11 uciti i druge pozicije, npr. CF?

2. kad igram club boss, mogu li nekako preskociti utakmicu, da je ne trebam gledati?
Triple H is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 14:27   #1008
Možeš naučiti druge pozicije, imaš tamo negdje opciju, učenje ti traje 10 15 tjedana kolko se sjećam...
atari2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 19:07   #1009
Hajduk Split u PES2012 na PS3???

Vjerovatno ima negdi otvorena tema al je ja nemogu naći, stoga sorry moderatori, ak treba premjestite gdje spada, no da postavim pitanje: Da li je moguće igrati s hajdukom u pes2012 na trici i šta trebam napraviti instalirati ili skinuti ili pak prelaziti igricu da mi otvori ajduka??? Molim sve za pomoć, kladio sam se!!!! unaprijed hvala svima!!!
pimpla is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 19:09   #1010
Prilicno sam siguran da nema Hajduka u PES 2012, samo Dinamo. Ali mozda mozes naci neki patch u kojem bi bio Hajduk.
Grubi Jan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 19:11   #1011
Quote:
Grubi Jan kaže: Pogledaj post
Prilicno sam siguran da nema Hajduka u PES 2012, samo Dinamo. Ali mozda mozes naci neki patch u kojem bi bio Hajduk.
dal je moguče skinut patch na kompu te ga prebaciti na tricu il moram nju spajat na net(a to mi ne uspjeva)
pimpla is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 19:36   #1012
Zar ima i to da ajdusi imaju nekakvu igricu,sigurno nekakav cirkus kao i uvijek!
minael is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 19:51   #1013
Talking

Quote:
minael kaže: Pogledaj post
Zar ima i to da ajdusi imaju nekakvu igricu,sigurno nekakav cirkus kao i uvijek!
ha ha daj ti meni cirkusa, eto tebi tvoju diku



Jugend
pimpla is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 23:46   #1014
nemojte mi se smijati ali jel ima neki cheat da te trener ne izbacuje u 55. minuti tekme kad igraš football life
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 10:43   #1015
Quote:
pimpla kaže: Pogledaj post
Vjerovatno ima negdi otvorena tema al je ja nemogu naći, stoga sorry moderatori, ak treba premjestite gdje spada, no da postavim pitanje: Da li je moguće igrati s hajdukom u pes2012 na trici i šta trebam napraviti instalirati ili skinuti ili pak prelaziti igricu da mi otvori ajduka??? Molim sve za pomoć, kladio sam se!!!! unaprijed hvala svima!!!
Ima Hajduka u PES 2012. Samo moraš prijavit Konami USKOK-u i japanci će ga stavit u igricu
Šalu na stranu, odi na cropes, tamo imaš patcheva koliko hoćeš. Samo si trebao upisati na googleu pes 2012 patch, hajduk, hnl...
statos is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 17:34   #1016
e imam problem, krenuo sam igrat online i sve je ok i nakon 20 utakmica, ja sam postao bolji i iskusniji i meni sad kad neke igrace dobijam samo kad gube 2-3 nula otiđu i meni se smanjuje onaj postotak zavrsenih utakmica...konami je rekao da ce bannat takve igrace, a sad je mene banao i reko da ce mi naci igrace koji imaju isti postotak zavrsenih tekmi ko i ja, uglavnom, mene nije briga s kim igram vec to da meni nemoze naci protivnika i sta da sad radim kak da se odbanam??
juric10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 18:44   #1017
Dobar mi je PES 12, samo što su neki igrači poput Ronalda napravljeni predobro, odnosno nerealno.
marinX is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 16:50   #1018
kak spremit momčad iz master lige da se poslije može igrat s njom, želim napraviti repke katalonije i baskije
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 10:32   #1019
Kada simulirate dali vam suci to popuše
zlurad is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 13:49   #1020
Dali mi netko može objasnit , da li je bolje igrat sa pass supportom ili bez njega ili na kojem levelu je najbolje ??? Naime,igram MLO, otpočetka sam igrao na tri one crtice ( možda je to i u defaultu tako namješteno ) , i recimo da su dodavanja bila manje više točna, pošto sam imao malo bolje rezultate ušao sam u D1 league , i više ne mogu praktički sklopit 3 točna dodavanja , pogotovo prema naprijed !!! Razumljivo mi je da sada igram sa mojim slabijim igračima ( gotovo da nemam ni jednu veliku zvijezdu u ekipi osim Pata, drugi si svi 70-80 onih bodova) protiv njihovih jačih ali nije mi jasno kako odjednom takva razlika. Probao sam bez pass supporta i nešto je bolje ali daleko teže za igrat, možda jer igram samo sa onim gljivama na joyu. Koliko sam uspio skužit većina iz D1 igraju bez tog supporta, primjetio sam to po nekim dodavanjima, koje ne možeš izvest sa tim pass supportom , barem meni to tako izgleda !!! Molio bi iskusne PES-ovce da mi malo pojasne tu opciju PASS-SUPPORT, a i ostale ako znaju ? Hvala
raikkonen5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:29.