Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2005., 03:15   #81
A znas sta je meni pomoglo....naime prije sam imala stvarno problematicnu kozu na ledjima i ramenima....uzas jedan , bilo me stid nositi ljetne majice na tregere....DOK NISAM POCELA UZIMATI KONTRACEPCIJSKE TABLETE! Otad mi se koza bas fino ocistila, jos ima onih sitnih, malih, mikroskopskih pristica, koji se jedva vide, i to totalno tijetko. Sad sam ih prestala piti pa cemo vidjeti hoce li se vratiti!!!
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2005., 08:34   #82
meni je pomogao clinique sprej . nasprica se na ledja i ostala mjesta gdje se pojavljuju pristici i isusuje ih. totalnu so nestali! dobro je i naspricati se termalnom vodom koja umiruje crvenilo
viola is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2005., 08:44   #83
ajme!!!!!

puno ti hvala i na ovom Clinique proizvodu, to je bash ono shto mi treba, a i na ovim stranicama...nisam ni znala da postoje, a vrlo su zanimljive
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2005., 09:19   #84
nema na cemu samo ako ces si nabaviti taj clinique nemoj se stalno spricati jer dosta isusuje, sto je zapravo i dobro, ali sve u nekoj mjeri. ja sam imala dosta pristica na ledjima i sve sam rijesila tim sprejom i avene termalnom vodom. kreme su premasne i samo poticu stvaranje pristica, eventualno neki gel.. ali sprej je najprakticniji i najbrzi!
meni je isto stranica super, posebno forum
viola is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2005., 14:20   #85
Ima i ovaj bjuti sajt :-) isto je super!
www.beauty.forumsplace.com
coccotto is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2005., 18:36   #86
viola, kakvi su točno prištići koje ti "liječiš" ovim od Cliniquea? jer sam sigurna da ne djeluje na sve isto....e da, i zanima me gdje se može kupiti i koliko košta. hvala
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2005., 10:22   #87
Quote:
magic kaže:
srecom po tvoju djecu, nije sve nasljedno

Istina naslijedile samo najbolje od oba roditelja.
Sva sreća .
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2005., 13:30   #88
Quote:
LadyInRed kaže:
viola, kakvi su točno prištići koje ti "liječiš" ovim od Cliniquea? jer sam sigurna da ne djeluje na sve isto....e da, i zanima me gdje se može kupiti i koliko košta. hvala
sitni crveni, klasicni, kako da objasnim. nista posebno. nisu bili veliki niti jako upaljeni. kupila sam to u trstu, kostalo je oko 160 kn. ima i kod nas, gdje god drze clinique ali ne znam cijenu ovdje
viola is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2006., 19:18   #89
Talking KONACNO! Nasla sam rjesenje...

...za svoja grozna, bubuljicava ramena i ledja!!! Godinama isprobavam sve moguce, ali opet, nikako da se povuce, kontracepcija je pomogla...al cim sam prestala piti, OPET!
I tako svako ljeto iste muke, grozne ruke (ramena) i ledja!!!

I nedavno (dok sam bila kuci, u Mostaru), mi frendica rece za jednu apoteku koja sama pravi posebni tonic za tijelo sa antibiotikom!
I ja ga kupim, za nekih smijesnih 35 kn, i pocnem time trljati problematicne zone svaku vecer!
SAD....koza je divna, glatka, sjaji se cak....ma divna! Svako jutro mazem hidratantnim losionom, svaku vecer antibiotikom i prezadovoljna sam! A jedna bocica toga cudesnog sredstva mi traje 3 tjedna!

Tako sam
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2006., 19:41   #90
ak nam ne misliš taj tonik nabavljati kaj se hvališ onda
baš gledam dečka svog sam ga natočkala nečim za prištiće, izgleda ko da ima vodene kozice....
se može internetom naručiti taj tonik ili možda telefonom pa pošalju?
dobardan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2006., 19:45   #91
Ako hoces, mogu pitati u apoteci kak ga prave...neku kemijsku formuli ili sta ja znam kako to ide....

Mozda bi onda vi mogli to naruciti u vasoj apoteci, kad bi imale te podatke?
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2006., 19:48   #92
ne spominji mi ih trenutno

ko da sam u najgorem pubertetu
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 02:11   #93
pa da, daj pitaj da nam u našim apotekama smućkaju to
dobardan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 14:42   #94
resorcini 2.0g
Ac. salicilici 3.0g
erithromicini 2.0g
propileni glicoli 10.0g
spir. vin. dil.
od 100g

uz napomenu... antibiotik je unutra... koristi se 2puta dnevno
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 14:55   #95
Quote:
Claire kaže:
resorcini 2.0g
Ac. salicilici 3.0g
erithromicini 2.0g
propileni glicoli 10.0g
spir. vin. dil.
od 100g

uz napomenu... antibiotik je unutra... koristi se 2puta dnevno
da, za pocetak se preporuca da se koristi ujutro i navecer....i neka vas ne zacudi ako tufercic bude totalno siv nakon trljanja!
Al ja to sad koristim samo jednom dnevno - navecer, cisto da odrzim ovakvo stanje, i koliko vidim, to je sasvim dovoljno!!!
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 16:40   #96
Oj.
I sta ja mogu samo usetati u apoteku i reci,molim vas smuckajte mi to to i to??
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 20:42   #97
sta nije koristit antibiotik stalno malo kako da kazem "krivo" rjesenje? svi ti pristici imaju neki uzrok a ovo mi se cini ko popravljanje stanja a ne rjesavanje uzroka?
iako drago mi zbog tebe
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 20:54   #98
Quote:
hana kaže:
sta nije koristit antibiotik stalno malo kako da kazem "krivo" rjesenje? svi ti pristici imaju neki uzrok a ovo mi se cini ko popravljanje stanja a ne rjesavanje uzroka?
iako drago mi zbog tebe
Ama u pravu si ti! al citala sam da su uzrok moje proklete nerve! Zivcana sam po prirodi, donedavno ne da sam grizla, nego otkidala sam nokte....Sad ne mogu jer imam aparatic....

I kako da ja utjecem na to? Nekako mi je lakse koristiti ovaj antibiotik izvana....nego kljukati se apaurinima i lexiliumima iznutra kako bih bila smirenija i ne bih bila prekrivena tufnama!

Cak sam citala da vrsta hrane ne igra nikakvu prehranu u tom...A ionako ne jedem masno, i relativno malo jedem slatkog, tako da.....
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 21:10   #99
hrana ne utjece po onom principu masno, cokolada i slicno izazivaju pristice ali hrana djeluje kao alergen, dakle ako si na nesto alergicna... a moze bit i do upala nekakvih npr krajnici (to je meni jednom receno kao mogucnost)
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 21:11   #100
možda bi se ipak trebala konzultirati sa dermatologom o duljini korištenja.
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:12.