Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2008., 17:39   #1
Plava šapa poklanja/traži

Dakle, ovdje mozete ponuditi ostalim plavosapicarima razne korisne stvarcice za zivotinje koje imate, a ne trebaju vam.
Isto tako mozete i pitati da vam forumasi poklone nesto sto vama hitno treba (OSIM novaca), tipa dekice, ogrlice, paste, tablete, itd...

Misery's Crown



Neznam ima li gdje mjesto za staviti oglas nemam bas vremena ceprkati po forumu pa me molim premjestite.
stala mi je cijela kutija Medrola 32mg kupljen prije 2 tjedna pa ako kome treba vicite ili na PM il na 095/8424997
Tanja

Zadnje uređivanje Misery's Crown : 29.03.2010. at 22:09.
nusazvrk is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2008., 19:50   #2
I meni, ali ne kutija, nego još nekolicina tableta! Poklanjam
Pingvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 21:52   #3
Čemu služi Medrol?
ivasim is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 02:39   #4
Protiv proljeva, npr.
__________________
mrzim lovce i neodgovorne roditelje svih vrsta, kao i one koji iz svoje vlastite bijede seru po poštenim ljudima
notrzan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 18:44   #5
Doniram (poklanjam)

Jel može ovakav topik? Za sve one koji imaju nešto doma što im ne treba a može pomoći azilima, pojedincima koji pomažu napuštenim životinjama... Ono, ruka ruku mije, kako smo i navikli surađivati mi Plavošapičari.

A sad razlog otvaranja teme...

Mačkari, poklanjam 20 tuba Malt-Soft-Extra paste, zapakirane, nove, rok im je još mjesec dana. Pa da se ne baci, nekome bi sigurno dobro došlo... Ako netko hoće skupit od mene, na Črnomercu sam (i bez auta). Detalji, broj itd. na pm.
lapdog is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 21:06   #6
Super ti je ideja, nisam se uopce sjetila da nema takvog topica. Ali bi mozda bilo dobro da se tu stavi i potraznja, naravno ne lova za smjestaj ili hrana, jer za to se uvijek otvaraju posebni topici uz neku zivinicu, ali recimo - meni bi kad mi dojdu oni malci od Enchee dobro doslo nekaj plahti, dekica, rucnika itd. jer smo sve potrosili. Dakle, takve stvari
Lajosh je, koliko znam, 'tanak' s ogrlicama
Itd.
huncut is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 22:04   #7
Zapravo postoji tema (kako vidite sada kad sam ih spojila ), ali je neslavno propala brzo nakon otvaranja, nadam se da ce ovaj put biti posjecenija .

Sto se tice potraznje, zasto ne?
Dodat cu sad u naslov i to .
__________________
"It may help to understand human affairs to be clear that most of the great triumphs and tragedies of history are caused,
not by people being fundamentally good or fundamentally bad, but by people being fundamentally people."
- Good Omens
Misery's Crown is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 13:12   #8
Pastice udomljene, javilo se nekoliko zainteresiranih, svi sa velikim brojem maca, pa ćemo bratski podjeliti da mace popapaju to sve u mjesec dana.

Super tema, isprike, nisam ni mislila da postoji nešto takvo.

Znači, dalje se mole ogrlice za Lajoša, te dekice i ručnici za huncut.
lapdog is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 16:43   #9
prijavljujem da imam nesto dekica i rucnika, samo sam do Uskrsa rasprodana. Odmah u ponedjeljak se javim huncut na pm i dostavim.
papi73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 18:25   #10
Dajem Prolpalin - sirup za inkontinenciju - ostalo mi je otprilike 3/4 bočice, a nekome bi mogao biti koristan...
mezzapazza is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 18:34   #11
Quote:
papi73 kaže: Pogledaj post
prijavljujem da imam nesto dekica i rucnika, samo sam do Uskrsa rasprodana. Odmah u ponedjeljak se javim huncut na pm i dostavim.
trebalo bi udruzi spirit
masha01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 22:31   #12
Mekani transporter

Hi, ja imam jedan mekani transporter, onaj koji kao torba izgleda, crni, za udomiti. Moj gospodin to otvori. Mislim da je ona neka srednja velicina. Treba nekome?
ivy's is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 23:09   #13
Ivy's imaš PM.
varsuvia is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 01:53   #14
Dali ima netko malo veci lonac da se može skuhati hrana za pse?Da baš sad nije jako velika jer kuham na plin ali da se može koja kost malo veca ubaciti.Trebalo bi za karlovacke pse.Glupo mi je kupiti lonac od 200-300 kuna jer bas nisam pri novcima.
roooobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 10:32   #15
Quote:
lapdog kaže: Pogledaj post

Znači, dalje se mole ogrlice za Lajoša
evo, 2 kožne ogrlice za velike peseke čekaju spremne. nisu nove, doduše. šaljem poštom
malikali is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 10:35   #16
udruzi spiritu su potredne davilice, mogu i ostale ogrlice, ali su davilice najbolje, malo jacih lajni, nekakvih krpa, ako bi nam neko to mogao donirat bilo bi super
masha01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 12:24   #17
Quote:
malikali kaže: Pogledaj post
evo, 2 kožne ogrlice za velike peseke čekaju spremne. nisu nove, doduše. šaljem poštom
Mislim da se peseki neće buniti što nisu nove. Pliz pm-aj huncut ili Lajošu za adresu. I hvala.
lapdog is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 14:32   #18
Prepustam Spiritu
huncut is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 15:08   #19
Hvala Huncut, ako je tebi potrebnije ne trebaš prepuštati udruzi.
varsuvia is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 17:01   #20
stvarno ako tebi trebaju nemoras nama prepustati
masha01 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:23.