Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2013., 16:16   #3421
danas mi je stigla stvarčica s ebaya i poštar mi je naplatio 4,50 kn i kao tako je za pakete na kojima piše small iliti petit paquet. zna netko nešto o tome?
nikad ne obraćam pažnju na omotnicu, ali rekla bih da mi na većini to piše kad stigne
__________________
You know I dreamed about you for twenty-nine years before I saw you...
Jersey Jones is offline  
Old 10.06.2013., 16:30   #3422
Quote:
mandolina2013 kaže: Pogledaj post
meni je upravo stigao. kostim je ludilo, čvrst i kvalitetan al naravno maliii!!!!
uzela sam čak veći broj L - u tablici piše da je to evropski 42-44. Ma možeš mislit, ja dobila L a to je čista 38.....
Pa šta je njima?? To je najveći broj koji imaju, za koga oni proizvode te badiće?
__________________
All is vanity and grasping for the wind.
Blanche Dubois is offline  
Old 10.06.2013., 16:32   #3423
Quote:
hepifejs kaže: Pogledaj post
Imam samo spremljen link, ali je nisam naručivala pa ovaj dio o veličini ne znam.

Hvala na linku, ali imaju samo veličine 34 i 36 . Naručit ću s Alija, još samo da se netko javi tko ima tu majicu .

I trebam sugestiju. Da li za mjere 93-75-96 uzmem veličinu M ili L ove haljine?
Po njihovoj tablici mjera upadaš u M i L , ali ja bih na tvom mjestu ipak uzela L. Jedna moja frendica se uvijek vodi po tome da je kineski L naš S i rijetko kada fula veličinu. Ako ti bude preuska u grudima, rastegnut će se srce na leđima . S druge strane, ako ti bude prelabavo, uvijek možeš suzit za centimetar - dva. Haljina je preslatka, ali je malo zeznutog kroja za kupnju na slijepo.
__________________
D 18.05.2009. i L 30.03.2011. mamine ljubavi
missy_ is offline  
Old 10.06.2013., 16:42   #3424
ima li tko link za ovakve sandale :https://www.facebook.com/photo.php?f...count=1&ref=nf
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Old 10.06.2013., 16:48   #3425
Quote:
Blanche Dubois kaže: Pogledaj post
Pa šta je njima?? To je najveći broj koji imaju, za koga oni proizvode te badiće?
zato sam ja digla ruke od zakih stvari
myboys is offline  
Old 10.06.2013., 16:48   #3426
Quote:
Jersey Jones kaže: Pogledaj post
danas mi je stigla stvarčica s ebaya i poštar mi je naplatio 4,50 kn i kao tako je za pakete na kojima piše small iliti petit paquet. zna netko nešto o tome?
nikad ne obraćam pažnju na omotnicu, ali rekla bih da mi na većini to piše kad stigne
jel novi poštar?
inače za te paketiće plačaš poštaru dostavu jer ti ga on donese na vrata, ako ti ostavi papirić i ti po paketić dođeš sama u poštu ništa ne plačaš. meni je bio neki novi poštar pa mi je počeo naplačivati, rekla sam mu da slobodno čim vidi moj paketić ostavi onaj papirić pa ću ga ja u pošti podić. hvala bogu, vratio se stari poštar koji bez problema ostavlja u sandučiću
babooshka00 is offline  
Old 10.06.2013., 17:00   #3427
Quote:
Blanche Dubois kaže: Pogledaj post
Pa šta je njima?? To je najveći broj koji imaju, za koga oni proizvode te badiće?
Ja sam baš stavila na temu recenzije badić koji je XL, a ja nosim naš S/M i paše mi kao saliven.

Još mi treba doći ovaj badić u veličini L



Već se vidim kako vičem jer su mi gaće male za moje dupe od 98 cm . Srećom, na vezanje je pa će mi možda biti dobar. Uopće mi nije trebao još jedan kupaći, ali nisam si mogla pomoći . Još ajde da sam po cijele dane na plaži, a idem samo ujutro s klincima od 8 - 11h .
__________________
D 18.05.2009. i L 30.03.2011. mamine ljubavi
missy_ is offline  
Old 10.06.2013., 17:02   #3428
Quote:
nika37 kaže: Pogledaj post
cure, trebam link za cruciani narukvice, neki povoljni
imaš ih za kupiti na Tisku. 10kn su
maja_21 is offline  
Old 10.06.2013., 17:44   #3429
Quote:
missy_ kaže: Pogledaj post

Već se vidim kako vičem jer su mi gaće male za moje dupe od 98 cm . Srećom, na vezanje je pa će mi možda biti dobar. Uopće mi nije trebao još jedan kupaći, ali nisam si mogla pomoći . Još ajde da sam po cijele dane na plaži, a idem samo ujutro s klincima od 8 - 11h .
imas srece, meni su sve gace prevelike (88cm, cak i one na vezanje mi vise), a gornji dijelovi mali (75 C/D)

bas mi je danas stigao jedan badic koji bi mi po mjerama trebao odgovarati, velik dolje, velik u opsegu grudnjaka, plitke kosarice

http://www.ebay.com/itm/Sexy-Ladies-...item3a7532a284

nemam ni snage da ga recenziram koliko sam tuzna

mislim, svi ti badici su za guzate dascarke, di su badici za sisate dascarke, takvih nema nigdje
opcenito, svugdje je hrpa modela za cure koje nemaju sise, imas push upova ko u prici, svaka gura carape u grudnjake, meni dodje badic sa sisom unutra koja se ne da izvaditi, na slikama koarica normalna, prazna
a gace, da mogu napraviti satorsko krilo, stvarno totalno ne fer

a ono sto mi se ne svidja, bez problema ima u mojoj velicini... bas me frustrira sve to skupa
lanazg88 is offline  
Old 10.06.2013., 17:49   #3430
Ja imam isti problem,,ali zato ja ni ne narucujem te badice s neta,,,iako mi ima prekrasnih... Mozda najbolje pronaci na forumu neku curu kojoj se svida isti kupaci a treba joj gore manji broj a dole veci pa uzeti 2 broja pa se zamijeniti
Galadriel is offline  
Old 10.06.2013., 17:58   #3431
Quote:
babooshka00 kaže: Pogledaj post
jel novi poštar?
inače za te paketiće plačaš poštaru dostavu jer ti ga on donese na vrata, ako ti ostavi papirić i ti po paketić dođeš sama u poštu ništa ne plačaš. meni je bio neki novi poštar pa mi je počeo naplačivati, rekla sam mu da slobodno čim vidi moj paketić ostavi onaj papirić pa ću ga ja u pošti podić. hvala bogu, vratio se stari poštar koji bez problema ostavlja u sandučiću
relativno novi je, kasnije sam se sjetila da sam ga trebala pitati to što si napisala, za podizanje u pošti, ali znači tako funkcionira, hvala
nije mi bilo jasno jer mi je stari poštar nosio na vrata/ostavljao u sandučiću, ovisno jel paketić na potpis ili ne i nikad mi nije ništa naplatio
__________________
You know I dreamed about you for twenty-nine years before I saw you...
Jersey Jones is offline  
Old 10.06.2013., 18:03   #3432
bok
ima neko ovaj kupaci
http://www.ebay.ca/itm/STUNNING-Aqua...item43bcac6303
marija005 is offline  
Old 10.06.2013., 18:09   #3433
ja se ispričavam ako se ponavljam, tražila sam već u vezi ove suknje ali nisam dobila odgovor, ima li tko da je kupio i da preporuči ? jesu li prozirne i kakav je materijal http://www.ebay.com/itm/Hot-Sexy-Asy...item4855540c5a


i ova
http://www.ebay.com/itm/BE0D-Lady-Pe...item5d3d615a14


ima tko link :O

Zadnje uređivanje Kokki : 10.06.2013. at 18:20.
Kokki is offline  
Old 10.06.2013., 18:25   #3434
Kokki Ja imam ovu prvu, jos davno sam ju narucila. Nije za vislje cure, ja sam 160 cm i meni je na knap, a i podstava mi jedva pokrije straznjicu. Materijal je oke, mrvicu je prozirna. Vidjela sam takve i u New Yorkeru, preko 100 kn su bile.
-Littlecat- is offline  
Old 10.06.2013., 18:31   #3435
Bok! Može pomoć!
Javlja mi se ova poruka na ebeyu kada hoću kupiti stvar a već sam kupovala. Neznam kak i šta. Može pomoć?


To ensure that eBay remains a safe marketplace, we limit the quantity of items that can be bought or sold by a single account at one time. These limits may change over time and are determined by your previous site activity and overall performance.

Currently, your account has reached the limit for bidding and buying, but you can increase this limit by providing additional verification. Thank you for your understanding.

Please follow the directions below to continue.
tilgova is offline  
Old 10.06.2013., 18:35   #3436
Quote:
Kokki kaže: Pogledaj post
ja se ispričavam ako se ponavljam, tražila sam već u vezi ove suknje ali nisam dobila odgovor, ima li tko da je kupio i da preporuči ? jesu li prozirne i kakav je materijal http://www.ebay.com/itm/Hot-Sexy-Asy...item4855540c5a

Ja sam kupila kolegici, a evo i upravo sebi plavu A ono, prozire se malo...Kolegica je recimo ušila još neku podstavu. Ali moglo bi se nositi i bez toga. Nije zapravo problem to što se prozire, jer se prozire jako malo - samo na jakom svjetlu :P - već je problem što je malo kraća pa ne možeš sjesti nigdje... Mislim da sam ju ja recenzirala već na recenzijama...Po meni se isplati kupiti, pa onda ako ti ne odgovora koliko se prozire -ušiješ neku podstavicu
selena_os is offline  
Old 10.06.2013., 18:58   #3437
Cure da li je neka narucivala Celine Paris majice? Da mi da link od provjerenog sellera, ne bi htjela dobiti onu najobicniju reklamnu majicu
Rexia is offline  
Old 10.06.2013., 19:00   #3438
Quote:
selena_os kaže: Pogledaj post
Ja sam kupila kolegici, a evo i upravo sebi plavu A ono, prozire se malo...Kolegica je recimo ušila još neku podstavu. Ali moglo bi se nositi i bez toga. Nije zapravo problem to što se prozire, jer se prozire jako malo - samo na jakom svjetlu :P - već je problem što je malo kraća pa ne možeš sjesti nigdje... Mislim da sam ju ja recenzirala već na recenzijama...Po meni se isplati kupiti, pa onda ako ti ne odgovora koliko se prozire -ušiješ neku podstavicu
hvala vam cure, za te novce ću probati pa kako bude
ja sam 172 i htjela sam crnu uzeti. visoka sam ali su mi noge nekak kratke bar tako mislim. možda mi bude odgovarala
Kokki is offline  
Old 10.06.2013., 19:04   #3439
Quote:
tilgova kaže: Pogledaj post
Bok! Može pomoć!
Javlja mi se ova poruka na ebeyu kada hoću kupiti stvar a već sam kupovala. Neznam kak i šta. Može pomoć?


To ensure that eBay remains a safe marketplace, we limit the quantity of items that can be bought or sold by a single account at one time. These limits may change over time and are determined by your previous site activity and overall performance.

Currently, your account has reached the limit for bidding and buying, but you can increase this limit by providing additional verification. Thank you for your understanding.

Please follow the directions below to continue.
vjerojatno je rijec o itemu koji je na nekom popustu, selleri mogu staviti ogranicenje kada imaju akcije, da ne bi doslo do masovne kupnje od strane preprodavaca. moci ces kupiti item kada ce biti po redovnoj cijeni. ili naruci s tudjeg e bay accounta
lanazg88 is offline  
Old 10.06.2013., 19:26   #3440
Quote:
Rexia kaže: Pogledaj post
Cure da li je neka narucivala Celine Paris majice? Da mi da link od provjerenog sellera, ne bi htjela dobiti onu najobicniju reklamnu majicu
Uzela ju ja, odlicna je! Pamuk je gust, ugodan na koži, dobro se pere i ne rade se mucice. Veličine odgovaraju onima navedenima u tablici.
CELINE majica
baby_bitch is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:59.