Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2008., 09:25   #41
lactogyn

Ja kupila lactogyn na preporuku ginekologa,cjena mu je 60-ak kn.pije se jedna dnevno,prije i poslije terapije antibioticima.Bar ću ja tako piti.
__________________
Ja sam blažen u neznanju.
brunox44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2008., 09:30   #42
Ja čula da na dnevni uložk staviš malo svinjske masti,da izvlači upalu
__________________
Ja sam blažen u neznanju.
brunox44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 23:34   #43
imam pitanje...
pomalo sam paranoična po pitanju uzimanja lijekova i tako to
kupila sam lactogyn po preporuci zbog niskorizičnog hpva, bez ikakvih promjena, pa kao to bi trebalo pomoći održavanju stanja.
čula sam da ih se preporuča piti i uz kontracepcijske pilule... pijem yasmin i zanima me je li nektko po pitanju uzimanja lactogyna s yasminom imao posljedica?
__________________
"I dodaj svetu malo boje, čudo moje..."
Rujna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 12:17   #44
Quote:
Rujna kaže: Pogledaj post
imam pitanje...
pomalo sam paranoična po pitanju uzimanja lijekova i tako to
kupila sam lactogyn po preporuci zbog niskorizičnog hpva, bez ikakvih promjena, pa kao to bi trebalo pomoći održavanju stanja.
čula sam da ih se preporuča piti i uz kontracepcijske pilule... pijem yasmin i zanima me je li nektko po pitanju uzimanja lactogyna s yasminom imao posljedica?
Lactogyn je probiotik u kapsuli, tako da nemaš beda ako to piješ s Yasminom, baš kao što nemaš beda ako piješ AB kulturu, jogurt ili sl.
Osobno sam pila jedno i drugo zajedno.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 13:26   #45
Ja sam također dobila lactogyn po proporuci doktora. stalno sam imala isjedak i gljivice nisam se mogla nikako toga riješit. A nekad sam uzimala i dijane 11. To pijem već 2 mjeseca i stanje se popravilo. Sad jedino neznam do kad se to pije. Doktor mi je rekao 3 mjeseca, a ako prestanem dal će se opet vratiti na isto?
danci1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 06:07   #46
hm ja sam uzela sam jednu kutiju,kupim ja njih opet
dialien is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 09:33   #47
Quote:
jelena-85 kaže: Pogledaj post
ja sam to probala i mogu reći da je ok. ali s obzirom da 15 tableta dođe 70 kn prebacila sam se na chewable acidophilus (100 tableta 90 kn) koje imaju isto djelovanje...barem ja ne primjećujem nikakvu razliku.
Pametno!Možeš li mi reći koja ga firma proizvodi,naziv chewable acidophilusa?
I by the way mislim da je puno zdravije unositi takve probiotike u redovnoj prehrani,tipa svaki dan jourt za doručak jedan lgg ili probiotik,negdje je bilo u 24 sata da je jedan mali bio otpisan,tj.nije mu više bilo spasa,poslan kući a roditelji ga liječili jogurtom i uspjeli..jogurt je zbilja ljekovit
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 20:42   #48
Quote:
dialien kaže: Pogledaj post
hm ja sam uzela sam jednu kutiju,kupim ja njih opet
Morat ćeš od jedne ti neće bit pomoći tek nakon dvomjesečnog uzimanja ćeš videt promjenu.
__________________
Moji dečki 13.10.2009 i 30.09.2015
danci1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2009., 16:04   #49
dali nekoima upustva ili zna koje su nuspojave lactogyna?
patika2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2009., 16:28   #50
dali nekoima upustva ili zna koje su nuspojave lactogyna?
i dali uopce postoje?
patika2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2009., 18:26   #51
Quote:
patika2 kaže: Pogledaj post
dali nekoima upustva ili zna koje su nuspojave lactogyna?
i dali uopce postoje?
Nema nuspojave to ti je prirodni probiotik.Nešto poput jogurta.
__________________
Moji dečki 13.10.2009 i 30.09.2015
danci1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2009., 19:38   #52
hvala na odg. ma da znam..... ali ja ga pijem nekih desetak dana,a od tada imam svrbez na nekim drugim djelovima tjela, pa sam mislila da je mozda od toga...ah
patika2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2009., 18:05   #53
lactacyd koristim već duže vrijeme i super je, a lactogyn koristim kad god mi se pojave neki problemi dolje, i super je, i već razmišljam da ga uvedem u upotrebu stalno, stvarno sam zadovoljna proizvodom
angell is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2009., 21:10   #54
ja sam ih pila mjesec dana koliko mi ih je pripisala ginekologica radi terapije betadinom i medazolom pa da se to sve dolje smiri i uravnotezi. moram vam reci da apsolutno nikakvu promjenu i poboljsanje nisam osjetila, apsolutno nikakvu. poslije sam cula da se prvi rezultati pocinju osjecati nakon dva do tri mjeseca upotrebe. meni je ginekologica pripisala jedan mjesec i ja je poslusala. a cula sam i od mnogih cura koje su ih koristile da nisu iskusile nikakva poboljsanja pa sad...inace, otkrila sam poslije tog vagisan vaginalete, to je isto probiotik u vidu vaginaleta, poboljsanje odmah nakon prve primjene, sad sam na 4 vaginaleti osjecam se puno puno bolje. za svaku preporuku.
asdf is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 17:59   #55
mislim da ću si kupit taj vagisan, kolika mu je cijena i može li se kupiti bez recepta?
Hvedica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2009., 19:10   #56
To ni ne ide na recept...ja ga pijem neko vrijeme...imala sam velikih problema dolje,nadam se da če nešto krenut bolje od toga,a naštetit ne može...samo da je malo jeftiniji....
ANILA is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 10:09   #57
jel može lactogyn utjecati na PAPA test. ??? pretpostavljam da ne. zaboravih reći ginekologici da ga uzimam.
__________________
... She lies and says she's in love with him, can't find a better man...
She dreams in color, she dreams in red, can't find a better man...
Korny is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 17:52   #58
ja sma uzimala lactogyn kod kandide i već nakon tri dana(2 tablete na dan) mi je jako pomogao!oduševljena sam!
m!mi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 16:18   #59
evo da i ja dobijem neki savjet u vezi ovih tabletica...
kupila sam ih jučer i do sad sam 2 popila...
u zadnje vrijeme mi se zna javit svrbež i iscjedak pa mi je ženska u ljekarni preporučila Lactogyn...
pišu kao da su rezultati vidljivi nakon 2-4 tjedna korištenja...
cure koje su ga pile ili ga piju...jel pomaže uistinu ili...?
vidim tu uglavnom pozitivni komentari...

Zadnje uređivanje chica_bomb : 15.04.2010. at 16:44.
chica_bomb is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 13:28   #60
Pozdrav. Trebala bi biti L., 2 tbl dnevno, tjedan dana pa kasnije po jednu na dan. Jedino sto me zbunjuje je dali se te dvije tbl popiju odjednom ili jedna ujutro jedna navecer? Unaprijed, hvala.
Hansaplast is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:24.