Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2006., 13:01   #41
Quote:
light blu kaže:
Meni će vjenčani buket napraviti od mame frendica koja inače ne radi cvijeće za vjenčanja. Na kraju je po ipak samo cvijeće, bitno je samo da bude lijepo, svježe i ono koje volim, a to su bijele ruže, tako da po tom pitanju nisam zahtjevna.
potpisujem.....
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2006., 12:11   #42
Quote:
nike23 kaže:
Malabudala
Rezervirala sam Lelu za 30.06.2007. ali ona može imati i dvije svadbe isti dan tako nije problem
Cijene nisu bas male ali tako je i kod svih drugih. Prijateljica je za svoje vjencanje koje je bilo sada u 9. mjesecu obisla sve cvjecare i cijene su iste cak i kod nekih skroz nepoznatih.
Cijena buketa na visokim stalcima mi je preskupa (500-600kn) pa cu ja imati one niske koji su 200kn. Nije ni to bas malo kad pomnozis s brojem stolova, plus buket, plus naš stol. Kaze ona da moramo odrediti koliko planiramo potrositi i tada ce ona iskombinirati. Moze se napraviti jako lijepo i s manje novaca. U svakom slucaju mislim da zna sto radi i da ne zeli da netko kasnije rece kako je lose napravila cvijece.
Ja sam se za sada odlucila za sareno cvijece (kao s one naslovnice) ali uvijek se mogu predomisliti.
E a koliko je vjenčani buket?? Meni treba za 07.07.07., nadam se da nije već zauzeta Čini mi se da imamo isti ukus, meni je isto onaj buket s naslovnice skroz super, volim kad ima puno jarkih boja i različitog cvijeća...
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2006., 12:48   #43
Cca 700kn. Malo je skuplji, inače su oko 500kn. Sve ostale cijene su joj kao i kod drugih. Mislim da ti još nije zauzeta ali ako ti se sviđa bolje da je što prije rezerviraš.
nike23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2006., 13:40   #44
curke kakve su cijene kod cvijet.hr?
meni se sviđa ovaj al imam osječaj da je skup....
http://www.cvijet.hr/vjencanja/white.htm
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2006., 13:44   #45
Stvarno je lijep. Nažalost nisam bila kod njih pa ti ne znam cijenu. Zašto ih ne nazoveš?
nike23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2006., 15:38   #46
poslala sam danas upit za buketić i aranžman za glavni stol jer to jedino od cvijeća trebam, za stolove će se pobrinuti restoran, na svakom stolu će biti svijeća i cvijeće u vazi, to im je u standardnoj ponudi a meni je to ok. I baš dok pišem žena mi odgovara da buket košta 400 kn a aranžman od 300 pa nadalje..... To mi se ćini jako puno.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2006., 15:50   #47
Meni se čini da ti to nije puno. Pogledaj u ostalim cvjećarama da znaš na čemu si. Problem ti je što čim rečeš da ti je to vjenčani buket oni ti reču da je cijena cca 500kn bez obzira koje je u njemu cvijeće. Bezobrazno ali tako je. Ako ti se stvarno sviđa ja bih dala toliko.
nike23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2006., 16:26   #48
To meni isto ide na zivce.. Na jednoj stranici slika od skrooz obicnog buketa sa ruzama i tulipanima i jos neko zelenilo - cijena od500 kuna... Da je to neko posebno cvijece i buket.. Sve razmisljam da narucim obicni buket tj. da kazem da je obicni pa sama nesto stavim okolo, npr. neku satensku trakicu dole di se drzi i neki bisercic.. ili sta se vec stavlja..
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2006., 16:31   #49
Quote:
sly47 kaže:
curke kakve su cijene kod cvijet.hr?
meni se sviđa ovaj al imam osječaj da je skup....
http://www.cvijet.hr/vjencanja/white.htm
ja sam kod njih cvijece uzimala i prezadovoljna sam. i 400kn za buket uopce nije puno. a uostalom ti mozes reci kakvo cvijece zelis i do koje cifre pa se dogovorite. najbolje otići kod njih.
evo najozbiljnije ti kazem, prezadovoljna sam. stavila sam i slikice (ali se vise ne sjecam na koju temu)
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 12:00   #50
Sto se tice cvijeca, definitivno cvjećarna Markoci Visoke martini case su nas kostale 80kn/kom
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 15:21   #51
Quote:
stela25 kaže:
Sto se tice cvijeca, definitivno cvjećarna Markoci Visoke martini case su nas kostale 80kn/kom
hej stela, ne kuzim sta mislis sa martini casama? jel to one visoke "vase" sa aranzmanima??? sa cvijecem 80kn ili dodatno? valjda dodatno koliko je cvijece kostalo? moze i PM
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 15:57   #52
Martini caše nisu one visoke vaze. One su manje i niže i u njima ima manje cvijeće. Ja sam ih vidjela na nekoj svadbi i isto su lijepe. Imam čak i sliku negdje pa je mogu staviti ako koga zanima. Oni visoki aranžmani dođu minimalno 400 kn.
nike23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 16:07   #53
nike, moze meni slika? bas me zanima kako to izgleda
meni ne trebaju one skroz visoke, to mi je previse para.. manje koje sam dosad vidjela su mi isto lijepe cak jos ljepsi, jer one skroz visoke se i ne vidi kad sjedis za stolom - samo stup
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 16:12   #54
Magg
Poslat cu ti sliku veceras (ako budem znala). Doma mi je na kompjuteru.
nike23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 16:19   #55
ok, thx
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 23:05   #56
Evo slikice martini čaša. Ne znam koliko ove koštaju ali mislim da to ovisi o količini cvijeća a za njih ga ne treba previše.
http://img239.imageshack.us/img239/4...asevazeba0.jpg
nike23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 00:04   #57
Daaa, TO trazim, nike
Gdje to mogu iznajmit skupa sa cvijecem? Moze i na PM.
Hvala
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 09:09   #58
Quote:
nike23 kaže:
Evo slikice martini čaša. Ne znam koliko ove koštaju ali mislim da to ovisi o količini cvijeća a za njih ga ne treba previše.
http://img239.imageshack.us/img239/4...asevazeba0.jpg
Može i meni brojček na PM ovo mi predivno izgleda...
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 09:11   #59
Magg
Nažalost ja ne znam tko je radio ovo cvijeće ali pitaj Ivu11 jer to je sa svadbe iz Antunovića na kojoj je ona bila kuma. Ja sam samo išla vidjeti dvoranu jer se i mi tamo ženimo. Pitala sam one u sali za cvijeće ali oni kažu da te vaze svi cvjećari imaju.
nike23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 09:52   #60
nike, budem ivi poslala PM - hvala ti.
mi smo isto kod antunovica, u sesvetama. nama je rekao (ako sam ga dobro skuzila) da umjesto ovog standardnog cvijeca (vasa i par cvijetica) mozemo i druge aranzmane uzeti. pise isto na onom papiru di je meni na drugoj strani..
cvijetne kugle... 30 eura... ja sam mislila da je to mozda to... no, nema veze
Jesi ti iz sesveta? on je nama na onom papiru sa svim adresama i brojevima za vjencanja zaokruzio SALON CVIJECA DORA al nemam pojma di je to, ima samo broj.. morat cu te potrazit, mozda oni imaju to za OK cijenu.. idem ivi pisat
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:48.