Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2015., 00:06   #121
Eh, možda preskoče taj dio sa borbom, ne bi imalo smisla ponavljati film kroz seriju
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 00:55   #122
Nadam se da nece preskakat. Ljudima ne pase gledat previse dialoga i lezernih epizoda.

Pitam se kolko ce epizoda proci dok Goku ne postane SSJ God.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 21:54   #123
ako je sudit po ovome, prvo će se susrest na planeti King Kai-a, di će Goku spušit ko ssj3.
__________________
"Primi sve što te stigne
i budi strpljiv u nestalnosti svoje bijede."
noliđ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 22:56   #124
Ako ce ic bas po mangi kao taj chapter 2, onda cemo vidit i onog novog villaina koji lici na Beerusa.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 17:10   #125
@Hades: Krillin je dobio dijete s A18 još u DBZ-u, i pojavljivala se. Marron se zove.

Poslano sa mog HUAWEI Y300-0100 koristeći Tapatalk
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 19:02   #126
Nakon Freeza sage nisam detaljno pratio dalje.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 19:30   #127
Ma nema frke, just for record.

Poslano sa mog HUAWEI Y300-0100 koristeći Tapatalk
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 19:52   #128
Za 2 dana ce bit moguce dosadna epizoda, ali onaj vikend iza ide puno bolje. Beerus vs Goku, i preview novog villaina.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 22:01   #129
nema epizode za 2 dana. ovaj tjedan priskaču očito
__________________
"Primi sve što te stigne
i budi strpljiv u nestalnosti svoje bijede."
noliđ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 21:57   #130
Danas sam ponovno pogledao Battle of Gods, film je predobar, najbolji do sad, a Beerus je prejak lik, pogotovo onaj dio sa pudingom, baš su humor pogodili
__________________
"I'm proud of what I achieved there, but a life built on memories is not much of a life." - Eric Cantona

"U životu sam mnogo novca potrošio na alkohol, lijepe žene i brze automobile. Ostatak sam spiskao na gluposti." - George Best
Odin335 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 11:39   #131
Pa ovo je ko iz filma sam malo dulja verzija i malo izmjenjena
Dragon ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2015., 23:59   #132
Odlicna 6. epizoda dosta dobrih stvari su dodali, a ponesto su i izbacili iz filma tako da znaju sta nije valjalo iz filma.
Sledece dve epizode se cekaju jer ce biti dosta borbi, a mozda Vegeta postane SS3.
propunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2015., 05:44   #133
Stvari su se zakuhale u seriji. Jos nisam pogledo ovu danasnju epizodu (sad cu), ali svidja mi se kako se odvija.

Evo i title za episode 8 - "Goku Steps Up! The Last Chance From Beerus?"
Izgleda da ce Goku u 8. epizodi doci po jos jednu rundu, a to znaci i team up Goku & Vegeta vs Beerus. Pretpostavljam fuzija.

Dobro je kaj nema pauza medju epizodama ovaj mj, ici ce vikend za vikendom.

Bas me zanima ako ima kakav chart, di se moze vidjet usporedba koliko je SS God jaci od SS3.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 03:42   #134
Dobra nova epizoda. Ali ono pravo tek slijedi za 10ak dana kada ce se konacno pojaviti SS God. Evo i title za epizodu #9 - Sorry About the Wait, Beerus - Finally, Super Saiyan God Is Born.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 12:39   #135
Evo počinje borba bogova jel tko prati seriju???
Dragon ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 13:27   #136
Naravno
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 17:30   #137
Prati se naravno, iako, to sam vise manje vec gledao u filmu ''Battle of Gods'', ali me zanimaju dogadjaji nakon te borbe.
Objasnjenje te forme sa crvenom kosom, jer to u biti nije SSJ God form kak mi se cini kad smo vidjeli tu formu u modro plavoj verziji (kao u filmu ''Resurrection of F'').
No palo mi na pamet mogucnost da je crvena verzija SSJG1, a plava verzija SSJG2.
Trailer za epizodu #11 izgleda odlicno (posebno ono charganje Goku i Beerus jedno na drugog).

Ona epizoda prije 2 tjedna kad je Beerus stigao na kruzer pa Vegeta bio sav u strahu da ce Beerus unistit Zemlju mi bila najzabavnija do sada
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 19:54   #138
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Prati se naravno, iako, to sam vise manje vec gledao u filmu ''Battle of Gods'', ali me zanimaju dogadjaji nakon te borbe.
Objasnjenje te forme sa crvenom kosom, jer to u biti nije SSJ God form kak mi se cini kad smo vidjeli tu formu u modro plavoj verziji (kao u filmu ''Resurrection of F'').
No palo mi na pamet mogucnost da je crvena verzija SSJG1, a plava verzija SSJG2.
Trailer za epizodu #11 izgleda odlicno (posebno ono charganje Goku i Beerus jedno na drugog).

Ona epizoda prije 2 tjedna kad je Beerus stigao na kruzer pa Vegeta bio sav u strahu da ce Beerus unistit Zemlju mi bila najzabavnija do sada
Da slažem se da malo drukčiju verziju prikazuju sličnu iz filma, a u filmu na kraju Beerus odlazi kad u seriji ode dalje bu bila radnja koju nismo do sada vidli uglavnom na početku dok ide ona uvodna pjesma, iza Beezura stoji njegov valjda brat i to debeo s zlim pogledom moguće da bu taj okrutniji od ovog
Dragon ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 07:49   #139
Quote:
No palo mi na pamet mogucnost da je crvena verzija SSJG1, a plava verzija SSJG2.
Crvena verzija je koliko sam ja razumio po raznim intervjuima nestabilna verzija SSJG-a , a plava verzija prava verzija SSJG-a koristeci SSJ da ju stabilizira
Krscho is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 02:22   #140
Zadnja epizoda je bila najbolja do sada, a izgleda da ce sljedeca bit jos bolja. Evo nekih novosti za blizu buducnost dogadjanja:
'Dragon Ball Super' spoilers: Goku and Beerus' fight leaves a destructive aftermath
Quote:
According to a spoiler from Latino Post, fans will see Goku and Beerus' fight unravel. Episode 12 is said to show the ending of the two fighters' "giant fight," which will lead to "a new whole chapter."

The website also reported that a Facebook public figure, Gojiitaaf, has uploaded a number of Japanese magazines, which showed the titles of the upcoming episodes of the hit anime series. Basing on Gojiitaaf's uploads, the fight between Goku and Beerus will end up with devastating effects to mankind. With the battle now finish, it will now open a new chapter in the "Dragon Ball" series, which is the "Resurrection F" story.

In the upcoming episode this Sunday, which is entitled "The Universe Collapses? Clash! The God of Destruction vs. Super Saiyan God," fans will see both Super Saiyan gods leaving such a devastating waste after their attacks. According to spoilers, only one will survive the battle. Many fans believe that it will be Goku (of course), since there is still more in him that will still allow him to transform into an even more powerful form.

Episode 13 will be shown on Oct. 4, and this episode will tease the beginning of the "Resurrection F" arc. The upcoming episode, which is entitled "Goku! Surpasses Super Saiyan God," will show Goku with a different but more powerful form. The Super Saiyan God was seen with blue hair, which was previously red, for the first time in "Dragon Ball Super."
Znaci prema ovim informacijama bit ce velikih razarajucih posljedica od borbe Beerus vs Goku, i navodno ce jedan od njih dvojice poginuti.
Nakon toga pocinje novi chapter serije, odnosno uvod u ''Resurrection of F'' story ark.
Izgleda da cemo vidjeli plavog Gokua vec za nekih 10 dana, koji ce prema ovim informacijama bit jos jaci od crvene SSG forme.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:25.