Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2015., 19:41   #121
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
S obzirom da je ovo već obnovljeno za 2. sezonu, vjerujem da nećemo dobit odgovor na to tko je ubojica u finalu idućeg tjedna. Možda nam otkriju pomagača (vjerojatno Piper), al konačnog ubojicu, nema šanse. Druga bi bila stvar da je ovo antologijska serija ala AHS.
Ali nigdje nije rečeno da ovo nije antologijska serija a mislim da ni scenaristi još ne znaju u kojem smjeru bi išla druga sezona. Po meni bi bilo najbolje da se dešava par godina kasnije nakon prve i da prati Emmu na faksu ( kao što je i drugi dio filma Scream).
Ako se druga sezona bude dešavala u istom vremenskom periodu i nastavi e na prvu, to će biti prerazvučeno. Tko bi izdržao još deset epizoda da se sazna tko je ubojica...

Quote:
HepiHipo kaže: Pogledaj post
I ja bj i da nas totalno šokiraju.

A onda je najbolji dio objašnjavanje, a to se dogodi u svakoj, kako je on to napravio i gdje je bio u ključnim trenucima.
Jedva čekam :lux;
A to objašnjenje i motivi ubojice u pravilu uvijek budu malo nategnuti i neuvjerljivi tako da i ovdje očekujem isto.
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 22:41   #122
Dobri su ovi sa uhom

A nije li ona malo preniska? U svim ti scenama mi se činilo kao da se radi o nekoj višoj osobi
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 23:06   #123
Quote:
MaleficentVŽ kaže: Pogledaj post
http://i.imgur.com/jW08vZq.jpg?1

Samo jedan ubojica će biti prikazan. Ako gledamo fotku gore, mislim da je ili Audrey ili Noah.
A možda na kraju i bude samo jedan ubojica

Zadnje uređivanje lie : 30.08.2015. at 11:32. Reason: IMG
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 23:26   #124
Ako rade u paru naravno da će pokazat samo jednog. Dddd
Pa gdje je zabava ako nam pokažu oba?
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 01:20   #125
na kraju bude Emma ubojica i sve ovo kaj je vidjela i čula je zapravo umislila
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 02:45   #126
Quote:
nshk4 kaže: Pogledaj post
A možda na kraju i bude samo jedan ubojica
Sve i da jest samo jedan ubojica mislim da onda jedino Jake ostaje kao opcija. Ali 99% samo da ih je dvoje
Maleficent is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 02:49   #127
Quote:
MaleficentVŽ kaže: Pogledaj post
Sve i da jest samo jedan ubojica mislim da onda jedino Jake ostaje kao opcija. Ali 99% samo da ih je dvoje
Nope. Jake ne moze bit ubojica ako je samo jedan. Jake je bio u bolnici kada je Will umro.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 03:22   #128
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Nope. Jake ne moze bit ubojica ako je samo jedan. Jake je bio u bolnici kada je Will umro.
A, da stvarno. Ja se kladim na Audrey.
Maleficent is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 14:10   #129
A možda je i Emmina majka; objašnjenje kao doživjela traumu sa Brandonom pa sad pukla. Ili možda čak i šerif, ono kao inscenirao vlastitu otmicu i onda ispadne da je on jedan od ubojica.
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 15:41   #130
Ma mislim da nije ni Audrey kad u jednoj u nadolazećih scena ubojica zaskoči nju i pribije je uz zid kuće.

Emmina majka vjerojatno nije ubojica, al se nadam da će uskoro postat žrtva. Iritacija na kvadrat. :klap:
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 16:13   #131
Quote:
nshk4 kaže: Pogledaj post
A možda je i Emmina majka; objašnjenje kao doživjela traumu sa Brandonom pa sad pukla. Ili možda čak i šerif, ono kao inscenirao vlastitu otmicu i onda ispadne da je on jedan od ubojica.
Emmina stara ne moze biti ubojica u ovakvom scenariju jer bi tada bila solo, a to prostor/vremenski nije moguce. Isto vrijedi i za serifa, osim ako je u kombi s nekim. S tim da onda nema smisla da je u prosloj ep dobio po glavi u onoj kuci. Osim ako negdje u kuci postoje kamere pa kao gluma i to. Ne vjerujem da je serif.
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Ma mislim da nije ni Audrey kad u jednoj u nadolazećih scena ubojica zaskoči nju i pribije je uz zid kuće.

Emmina majka vjerojatno nije ubojica, al se nadam da će uskoro postat žrtva. Iritacija na kvadrat. :klap:
Mozda neki problemi izmedu nje i drugog ubojice(?).

Meni su zasad sumnjivi Audrey i Piper. Audrey i Noah ne mogu biti u kombinaciji. Moze biti samo jedno od njih dvoje zbog scene u kojoj Audrey pronalazi snimku Kierana i Nine. Ne bi si to pokazivali da su zajedno u igri. Ili je Audrey slucajno pronasla snimku, a Noah je jedan od ubojica ili je Audrey namjerno pokazala snimku, a Noah je neduzan. Mozda su oboje neduzni.

Kieran nije ubojica. Ako je i bio kod one stare babe u kuci, onda se predstavio kao Brandon samo da izvuce informacije.

P.S. - U prosloj smo ep imali situaciju u kojoj dvije osobe pokusavaju Emmu nahuskati protiv Kierana. Iznad su u boldu.

P.P.S. - Svejedno mislim da je barem jedan od ubojica musko. Ona scena u kojoj je Rachel poletila s terase sa ne moze objasniti niti sa Audrey ni Piper.

Pikiram Jakea ili Setha. Iako mi Seth ne djeluje kao ubojica, vec vise kao obican pijun poput svih ostalih.

E, jos jedna stvar. Moze li mi netko pojasniti tko je sve bio u onoj kombi sa Willom i Jakeom?
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 16:54   #132
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
E, jos jedna stvar. Moze li mi netko pojasniti tko je sve bio u onoj kombi sa Willom i Jakeom?
U kojoj kombi?
Maleficent is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 16:55   #133
Quote:
MaleficentVŽ kaže: Pogledaj post
U kojoj kombi?
Hakiranje kamera, ucjenjivanje, itd.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 17:04   #134
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Hakiranje kamera, ucjenjivanje, itd.
A, to. Njih dvoje sigurno, Branson je bio osumnjičen zbog malwarea, ali pretpostavljam da su Jake i Will saznali za njegovu aferu s Brooke pa su ga ucijenili da stavi malware na server.

Ne znam, zajebano je to sve. Baš me zanima tko će skinut masku iduću epizodu.
Maleficent is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 00:53   #135
a možda je ubojica netko tko uopće nije prikazan i spomenut do sada. Neka totalno druga osoba.
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 01:14   #136
Quote:
kikakm kaže: Pogledaj post
a možda je ubojica netko tko uopće nije prikazan i spomenut do sada. Neka totalno druga osoba.
Nah. To bi bilo prejazavo. Sigurno je netko od likova koje gledamo cijelo vrijeme.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 21:06   #137
Bilo je i nekog spomena prije emitiranja da će u seriji biti nadnaravnih elemenata ali nadam se da su od toga odustali. Jer ako ispadne da je ubojica Brandonov duh, e onda stvarno...
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 22:09   #138
6. i 7.epizoda veri najs :klap: nakon scene s kuglanom vise ne znam tko tu koga
sumnjive su mi glavna likica, novinarka i sirota mala bogatasica, a onaj serifov mali je sve vise creepy
naravno dok ne pogledam zadnje dvije i saznam sto je bilo dalje
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 13:18   #139
dojmovi nakon 8.ep
brooke je jedan od ubojica i sportas. prvo nacin na koji su se ona i sportas nacerili jedno drugom u kolima hitne pomoci, drugo ovo sve s profesorom i njena faca na kraju 8.ep.
on je izboden tako da mu nije zahvatilo vitalne organe, a nju malo ogrebalo.

posvojeno dijete je novinarka ili prof. (prezime je od posvojiteljske obitelji)
inace, ta prica o djetetu
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 15:02   #140
dojmovi nakon 9.ep
nemam pojma tko je ubojica opet su mi svi sumnjivi

:
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:52.