Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2015., 18:51   #181
Quote:
KLCCLK kaže: Pogledaj post
U biti da. Jer, ak ovdje odmah počne kaos, s jedne strane će bit zanimljivo, a s druge strane koja je poanta serije onda? U najboljem slučaju ta jedna sezona od 6 epizoda i bok, nema se više šta nastavljat jer je inače samo Walking Dead koji se događa u drugom gradu. Šta će sad bit ko CSI? Walking Dead: Miami, Walking Dead: Las Vegas, Walking Dead: Sisak?
Možda za par gdoina i stvarno prodaju prava raznim televizijama pa zbilja budemo imali Walking Dead od HRT ili RTL produkcije
__________________
.
Michael Collins is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 19:48   #182
Dobar pilot. Gluma bolja nego u twd-u. Mama milf, kcer eye candy, sin i ocuh potencijalni bad assevi, ko vise moze trazit
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 21:36   #183
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Možda za par gdoina i stvarno prodaju prava raznim televizijama pa zbilja budemo imali Walking Dead od HRT ili RTL produkcije
Uz Krim Tim 2 kvalitetu glume jamacno
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 23:09   #184
Ja sam mislio da će ova serija objasniti kako je taj virus nastao ali očito ništa od toga...
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 23:25   #185
Quote:
nshk4 kaže: Pogledaj post
Ja sam mislio da će ova serija objasniti kako je taj virus nastao ali očito ništa od toga...
Jel tebi ovo prva serije koju gledas ? Daj im vremena covjece nece u prvoj epizodi sve ubacit
KišaMetaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 00:04   #186
Neće ni objašnjavati kako je virus nastao. Sam autor je potvrdio da to nema ni u planu.
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 01:26   #187
Meni je pilot super!
mali đanki glumi genijalno, skroz me podsjetio na edwarda škarorukog pa ga proglašavam najdražim likom
jel ono u parku bila zombi beskućnica? missing child oglas - zombi dijete? kombi iza cure kad je čekala dečka, možda ima neke veze?
nabrijana sam na iduću epku već dugo nisam nešto novo počela pratit, baš sam si hepi
__________________
I'm going slightly mad
axlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 09:03   #188
mislim da sam negdje čitala, da su već rekli da ove serije budu samo 2 sezone, znači 12 epizoda u totalu.....
no ako prođe dobro, vjerojatno oni to razduže po standardnoj formuli
žaks is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 09:13   #189
Jel bolje od TWD ?
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 09:30   #190
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Jel bolje od TWD ?
Pilot je lošiji, ali budimo iskreni, pilot je daleko najbolji dio originala, uz ajd ono čišćenje zatovra početkom treće sezone, i to je to.
__________________
.
Michael Collins is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 14:09   #191
Quote:
žaks kaže: Pogledaj post
mislim da sam negdje čitala, da su već rekli da ove serije budu samo 2 sezone, znači 12 epizoda u totalu.....
no ako prođe dobro, vjerojatno oni to razduže po standardnoj formuli
Ne da ce bit 2 sezone samo nego da imamo najmanje 2 sezone,serija je srušila rekord jer je ovaj pilot pogledalo 10 ipo milijuna ljudi sto ce im sigurno doniti zaradu.Nastave li dobro mozemo ocekivat najmanje 5 sezona.Sve je u zaradi.
KišaMetaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 18:45   #192
Quote:
KišaMetaka kaže: Pogledaj post
Ne da ce bit 2 sezone samo nego da imamo najmanje 2 sezone,serija je srušila rekord jer je ovaj pilot pogledalo 10 ipo milijuna ljudi sto ce im sigurno doniti zaradu.Nastave li dobro mozemo ocekivat najmanje 5 sezona.Sve je u zaradi.
Pilot jest ima divovsku gledanost, čak i rekodrd za kabelske televizije, ali ne vjerujem da će 3. ili 4. recimo imati ni upola toliko
__________________
.
Michael Collins is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 19:41   #193
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Pilot je lošiji, ali budimo iskreni, pilot je daleko najbolji dio originala, uz ajd ono čišćenje zatovra početkom treće sezone, i to je to.
Da isto je i meni pilot TWD najbolja ep te nakon nje serija gubi kvalitet bar u prvoj sez i pocetkom druge koliko ja odgledah pre nego odustah.

A ok dacu ovoj seriji sansu i poceti s gledanjem kad se zavrsi sez.

Hvala ti na odg.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 20:38   #194
Quote:
Henryj kaže: Pogledaj post
Uz Krim Tim 2 kvalitetu glume jamacno
Stani!
Zombiji su naša stvarnost!

Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Da isto je i meni pilot TWD najbolja ep te nakon nje serija gubi kvalitet bar u prvoj sez i pocetkom druge koliko ja odgledah pre nego odustah.

A ok dacu ovoj seriji sansu i poceti s gledanjem kad se zavrsi sez.

Hvala ti na odg.
Ništa
__________________
.
Michael Collins is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 16:38   #195
Bože moj dragi, tek što je krenuo spin off već oni rade na novom. Isusati.

Flying zombies! Fear the Walking Dead is getting a web spinoff set entirely on an airplane

Quote:
It's not quite a crossover, but a new web spinoff is to partially connect Fear the Walking Dead and its sister-series The Walking Dead.

AMC is working on a half-hour standalone adventure set in the Fear the Walking Dead time period that will take place entirely on a plane under attack by zombies.

Variety reports that the spinoff will premiere simultaneously online and during ad breaks for season six of The Walking Dead in the US.

The premise of a zombie attack 30,000 feet in the air will then directly impact Fear the Walking Dead when one surviving character joins its second season.

Producing this spinoff will be Fear the Walking Dead co-creator Dave Erickson and executive producer David Wiener.

Fear The Walking Dead to introduce new character in online special
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 18:34   #196
To ce bi kao one web epizode prije par godina. Fora je ono bilo. Te web epizode su isto bile frisko po izbijanju epidemije i objasnile nastanak walkera kraj bicikla
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 21:28   #197
Te web epizode su bile odlične. Jel bilo samo u vezi bicikl walkera ili ih je bilo još, jer sam samo te vidjela.
-Crna Mamba- is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 22:09   #198
Sjeća li se tko homelessa u parku dok su se vozili kraj "missing" plakata? Stajao je onako besciljno kako walkeri znaju stajat.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 01:40   #199
Sta je to web epizode? Samo se prikazuje na internetu ili? I sta nema neki film relativno novijeg datuma o epidemiji u avionu?
VirgilM is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 11:27   #200
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Sjeća li se tko homelessa u parku dok su se vozili kraj "missing" plakata? Stajao je onako besciljno kako walkeri znaju stajat.
Super detalj, ali očekivao sam takvih više, da se malo-pomalo motaju po gradu i kvartovima, a tek u trećoj-četvrtoj da glavni likovi definitivno skuže da postoje zombiji
__________________
.
Michael Collins is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:17.