Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2008., 19:14   #41
oprostite ne stignem vidjeti tko je šta napisao, beba mi je danas jako plaćljiva pa se nemogu skoncetrirati kad pišem par riječi i onda odem njega čuvati.

kao što sam i mogla očekivati muški rod brani svoje.
htjela sam samo čuti vaša mišljenja, e da a sa nekim parom da se mjenjamo pa da smo oboje ravnopravni to nebi htio, pa nije li to sebično i pokvareno
uma99 is offline  
Old 26.09.2008., 19:16   #42
Quote:
uma99 kaže: Pogledaj post
oprostite ne stignem vidjeti tko je šta napisao, beba mi je danas jako plaćljiva pa se nemogu skoncetrirati kad pišem par riječi i onda odem njega čuvati.

kao što sam i mogla očekivati muški rod brani svoje.
htjela sam samo čuti vaša mišljenja, e da a sa nekim parom da se mjenjamo pa da smo oboje ravnopravni to nebi htio, pa nije li to sebično i pokvareno
pročitaj što sam ti ja napisao.

EDIT: to ne znači da ženski rod ne može branit svoje

muž ti je tenkre kad tak razmišlja. Razmišlja o sebi, a ne uzima u obzir osjećaje drugih.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 26.09.2008., 19:20   #43
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
ne. to ne mogu smislit. nije da ne bi mogao kasnije kad mi netko pokara žensku pred očima, nego da mi netko pokara pred očima žensku, vjerojatno bi bilo propucanih glava. Meni je ogavno smislit da mi netko dira žensku, dodiruje i ne znam šta, a kamoli pali, jebe i ostalo. Ego bi mi bio na nuli, samopoštovanje također na nuli. Jednostavno to organski ne podnosim. Iz tog razloga prijevaru organski ne podnosim.

A što se tiče MFF, to bi probao. Sudite mi koliko hoćete, ali ako moja cura ima bi sklonosti, i ONA bi htjela probati sa još jednom ženskom, napravio bi to. Plus, da ta cura ne želi u verziji FMM.

Ja sam takav. ako bi ona meni ispunila želju, nema beda. Ali ja nju nikad ne bi tjerao ili nagovarao na nešto što ja ne bi mogao podnjet. Ja mislim da je to fer.

Ok slažem se u svakom pogledu oko prijevare i svega toga...

ali što se tiče MFF..ti bi to htio a njoj ne bi dozvolio ono drugo...to kao prvo...(naravno ako ima "bi sklonosti")

a kao drugo da i ima neznam kakvih sklonosti, ne razmišljaš li možda da se radi o voljenoj osobi, i da ti cura uživa s nekom makar to bila ženska...?? Da joj ona pruža nešto što ti nemožeš...?

Mene osobno bi to pogodilo...i ne bi mogao podnjet činjenicu da me gledala kako sam ja s drugom te kakvo mišljenje ona ima o meni...jer smatram da ni jedna žena na to nemože ostato ravnodušna....
__________________
Budućnost pripada ljudima koji vjeruju u ljepotu svojih snova!!
medeni5 is offline  
Old 26.09.2008., 19:23   #44
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
pročitaj što sam ti ja napisao.

EDIT: to ne znači da ženski rod ne može branit svoje

muž ti je tenkre kad tak razmišlja. Razmišlja o sebi, a ne uzima u obzir osjećaje drugih.
Tako je!!!!

I Uma...mislim da su to samo prazne želje jer kad čovjek dođe u situaciju da to isproba ipak misli na onu voljenu osobu...
__________________
Budućnost pripada ljudima koji vjeruju u ljepotu svojih snova!!
medeni5 is offline  
Old 26.09.2008., 19:25   #45
Quote:
medeni5 kaže: Pogledaj post
Ok slažem se u svakom pogledu oko prijevare i svega toga...

ali što se tiče MFF..ti bi to htio a njoj ne bi dozvolio ono drugo...to kao prvo...(naravno ako ima "bi sklonosti")

a kao drugo da i ima neznam kakvih sklonosti, ne razmišljaš li možda da se radi o voljenoj osobi, i da ti cura uživa s nekom makar to bila ženska...?? Da joj ona pruža nešto što ti nemožeš...?

Mene osobno bi to pogodilo...i ne bi mogao podnjet činjenicu da me gledala kako sam ja s drugom te kakvo mišljenje ona ima o meni...jer smatram da ni jedna žena na to nemože ostato ravnodušna....
ne bi joj imaš što braniti jer ona ne želi FMM! kužiš, ona ne želi sa još jednim muškim. Ali želi sa još jednom ženskom.

I ne vidim nikakve prepreke ovdje. Ona želi sa mnom i sa još jednom ženskom, ja to želim. I super, ispunit će mi želju. Ja presretan. Ali kad bi imao curu koja želi meni udovoljit sa 2 ženske, a onda da ja njoj udovaljam sa još jednim muškim, to ne. Na to ne pristajem. Dakle, ne bi tražio da ona meni udovolji, a ja njoj ne (kao što je ovdje slučaj), nego jednostavno bi odustao od te ideje i mirno more.

Jedan fetiš manje više

a što se tiče življenja sa tim, ako ona to ne može podnjeti, neće ni predložiti, zar ne?

u slučaju da se to dogodi, zna se ko bi bio glavni u cijeloj igri.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 26.09.2008., 19:27   #46
Quote:
medeni5 kaže: Pogledaj post
Tako je!!!!

I Uma...mislim da su to samo prazne želje jer kad čovjek dođe u situaciju da to isproba ipak misli na onu voljenu osobu...
iskreno, koliko misli na voljenu osobu kad dođe u tu situaciju, je vrlo diskutabilno.

Samo, muški kad dođe u tu situaciju... Prije će pobjeć glavnom bez obzira, nego pomislit na svoju ljubljenu... Mislim da bi ga trema pokolebala. Svi su jaki na riječima, ali slabi na djelima
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 26.09.2008., 19:29   #47
Quote:
uma99 kaže: Pogledaj post
nakon što je izjavio da bi htio sex u troje, točnije samnom i još jednom djevojkom shvatila sam da naš brak i nije toliko savršen.razmišljam o tome cijeli dan, nije da i sama nisam nekad na to pomislila, naravno u varijanti dva muškarca, ali nikad to nebi uradila sad kad sam udana jer znam da bi to sve promjenilo čak i uništilo to što imamo, ili barem mislim da imamo.ovo je sad stvorilo totalnu zbrku u mojoj glavi tim više što sam se sjetila njegovih tajnih posjeta smokvici i priznanja kako je flert za njega sasvim normalan...
znam da sad zvučim kao vrlo konzervativna osoba ali uzmite u obzir da sam prije
mjesec dana rodila i sad bi htjela čuti malo nježnije riječi.
pošto ja nisam spremna na takve experimente, nevjerujem da ću ikad i biti mislim da ako mu se jednom pruži prilika da će je iskoristiti i nedaj bože onda da ja saznam
inače je divan prema meni i naša veza mi stvarno djeluje ok ali sad više neznam što da mislim
pitala sam ga onako bez veze za onu moju opciju, da ja dovedem nekog muškog i šta mislite kako mu se svidjela
a pitaj ti njega jel i on mogao ishendlai i tebe i nju?
Vincent V is offline  
Old 26.09.2008., 19:35   #48
Quote:
Vincent V kaže: Pogledaj post
a pitaj ti njega jel i on mogao ishendlai i tebe i nju?
očito ne može ni samo nju kad ne bi mogao podnjeti da im se priključi još jedan muški
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 26.09.2008., 19:43   #49
Quote:
uma99 kaže: Pogledaj post
oprostite ne stignem vidjeti tko je šta napisao, beba mi je danas jako plaćljiva pa se nemogu skoncetrirati kad pišem par riječi i onda odem njega čuvati.

kao što sam i mogla očekivati muški rod brani svoje.
htjela sam samo čuti vaša mišljenja, e da a sa nekim parom da se mjenjamo pa da smo oboje ravnopravni to nebi htio, pa nije li to sebično i pokvareno
Shvati jedno, mi muskarci smo "lovci" u krvi i dusi kroz povijest ljudskog roda, kada nesto osvojimo to je za nas i samo nas i ne dijelimo "plijen" sa drugima, osim ako smo izopaceni sto naravno nije normalno...
guestx1 is offline  
Old 26.09.2008., 20:16   #50
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
reci ti njemu da ćeš na to pristati samo ako on tebi dozvoli sa još jednim muškim... i onda ako ne pristane, podjebi ga "šta je, sad ti i nisu tak velika muda u gaćama, bojiš se da ćeš ispast slab jebač?"

trebao bi odustat od ideje.

A ako pristane? Onda je tek u problemima
F10EXX is offline  
Old 26.09.2008., 20:19   #51
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
reci ti njemu da ćeš na to pristati samo ako on tebi dozvoli sa još jednim muškim... i onda ako ne pristane, podjebi ga "šta je, sad ti i nisu tak velika muda u gaćama, bojiš se da ćeš ispast slab jebač?"

trebao bi odustat od ideje.
da stvarno, savrsen recept da sjebu brak.

@ reci mu odlucnim tonom da ne zelis to i da te ne zamara vise s tim.
sta je tome covjeku

btw svakoj curi koja nema BI sklonosti je to ionako odbojno, nisi jedina.
__________________
over and out!
Grazia is offline  
Old 26.09.2008., 20:25   #52
Quote:
guestx1 kaže: Pogledaj post
Shvati jedno, mi muskarci smo "lovci" u krvi i dusi kroz povijest ljudskog roda, kada nesto osvojimo to je za nas i samo nas i ne dijelimo "plijen" sa drugima, osim ako smo izopaceni sto naravno nije normalno...
ovo je jako zanimljivo receno...muskarci su lovci i ne dijele svoj plijen...pitam se onda zasto je evolucija odlutala u krivom smjeru i ostatak muskog roda pretvorila u sebicne, nezadovoljne i nesigurne osobe...ako si u braku i obavezes se na ono dok nas smrt ne rastavi nemas kaj razmisljat o drugim zenama, za to je bilo vremena prije mraka, ocu rec braka tak da mislim da to nije u redu ali ko voli nek izvoli...mislim da se tu ne radi o postovanju ili nepostvanju zene vec zadovoljavanje vlastite mastarije a to nije fer...mislit samo na sebe..
james is offline  
Old 26.09.2008., 20:26   #53
Quote:
james kaže: Pogledaj post
ovo je jako zanimljivo receno...muskarci su lovci i ne dijele svoj plijen...pitam se onda zasto je evolucija odlutala u krivom smjeru i ostatak muskog roda pretvorila u sebicne, nezadovoljne i nesigurne osobe...ako si u braku i obavezes se na ono dok nas smrt ne rastavi nemas kaj razmisljat o drugim zenama, za to je bilo vremena prije mraka, ocu rec braka tak da mislim da to nije u redu ali ko voli nek izvoli...mislim da se tu ne radi o postovanju ili nepostvanju zene vec zadovoljavanje vlastite mastarije a to nije fer...mislit samo na sebe..
Zato se ne treba zenit. Ko zna kad ce te ulovit nesto pa samo sjebes brak. Ovako imas otvorene ruke :P
F10EXX is offline  
Old 26.09.2008., 20:28   #54
Quote:
james kaže: Pogledaj post
ovo je jako zanimljivo receno...muskarci su lovci i ne dijele svoj plijen...pitam se onda zasto je evolucija odlutala u krivom smjeru i ostatak muskog roda pretvorila u sebicne, nezadovoljne i nesigurne osobe...ako si u braku i obavezes se na ono dok nas smrt ne rastavi nemas kaj razmisljat o drugim zenama, za to je bilo vremena prije mraka, ocu rec braka tak da mislim da to nije u redu ali ko voli nek izvoli...mislim da se tu ne radi o postovanju ili nepostvanju zene vec zadovoljavanje vlastite mastarije a to nije fer...mislit samo na sebe..
Ovo je riječ...ali ipak netreba generalizirat sve stvari...nisu svi tipovi isti....ima i onih boljih i emotivnijih....

poput mene...
__________________
Budućnost pripada ljudima koji vjeruju u ljepotu svojih snova!!
medeni5 is offline  
Old 26.09.2008., 20:29   #55
Quote:
uma99 kaže: Pogledaj post
nakon što je izjavio da bi htio sex u troje, točnije samnom i još jednom djevojkom shvatila sam da naš brak i nije toliko savršen.razmišljam o tome cijeli dan, nije da i sama nisam nekad na to pomislila, naravno u varijanti dva muškarca, ali nikad to nebi uradila sad kad sam udana jer znam da bi to sve promjenilo čak i uništilo to što imamo, ili barem mislim da imamo.ovo je sad stvorilo totalnu zbrku u mojoj glavi tim više što sam se sjetila njegovih tajnih posjeta smokvici i priznanja kako je flert za njega sasvim normalan...
znam da sad zvučim kao vrlo konzervativna osoba ali uzmite u obzir da sam prije
mjesec dana rodila i sad bi htjela čuti malo nježnije riječi.
pošto ja nisam spremna na takve experimente, nevjerujem da ću ikad i biti mislim da ako mu se jednom pruži prilika da će je iskoristiti i nedaj bože onda da ja saznam
inače je divan prema meni i naša veza mi stvarno djeluje ok ali sad više neznam što da mislim
pitala sam ga onako bez veze za onu moju opciju, da ja dovedem nekog muškog i šta mislite kako mu se svidjela
Nemoj se upustati u nesto sto ne zelis i u sto nisi sigurna.
Oboje se morate slagati i znati u sto ulazite te sto zelite i sto mozete ocekivati iz ostvarenja takve fantazije.

Sasvim je normalno da i ti njega pitas za jos jednog muskarca (MFM).
Razumljivo je da i ti imas svoje fantazije.
I ako on vec zeli ostvariti svoju i ti mu zelis pruziti to onda bi ti trebala imati mogucnost da ostvaris svoju fantaziju.

Uostalom sada je tu i dijete pa mislim da nije vrijeme za takve akrobacije.
iForce is offline  
Old 26.09.2008., 20:30   #56
nije da nisam za brak...samo se ljudi jako mijenjaju i ponekad nas iznenade svojim zeljama...kad si u braku pomislis da znas osobu s kojom si, a kad ono ispostavi se da jos uvijek neznas...
cuj imat otvorene ruke je uvijek najbolja opcija zato je i neizvediva...
james is offline  
Old 26.09.2008., 20:31   #57
Quote:
uma99 kaže: Pogledaj post
htjela sam samo čuti vaša mišljenja, e da a sa nekim parom da se mjenjamo pa da smo oboje ravnopravni to nebi htio, pa nije li to sebično i pokvareno
da i prije svega zalosno.
bilo bi mu bolje da razmislja kako da ti pomogne sa bebom i smanji stress umjesto da razmislja kako da poshevi neku sa smokvice ispred tebe (ili kako se taj dating chat zove).
__________________
over and out!
Grazia is offline  
Old 26.09.2008., 20:33   #58
Jedno su zelje, drugo realnost, do sada u 5god nisam prevario niti kanim, niti sam prije neku prevario, ali u ovom slucaju ako ona nema nista protiv da nam se pridruzi neka (a izricito jeste i odustao sam jer je tvrd kamen) bio bih postedjen kritike jer je sama time dala pristanak svojim ucestvovanjem Znam da zvuci sebicno ali je iskreno.

Duboka je tu filozofija
guestx1 is offline  
Old 26.09.2008., 20:42   #59
Quote:
guestx1 kaže: Pogledaj post
Shvati jedno, mi muskarci smo "lovci" u krvi i dusi kroz povijest ljudskog roda, kada nesto osvojimo to je za nas i samo nas i ne dijelimo "plijen" sa drugima, osim ako smo izopaceni sto naravno nije normalno...

pa ne dijelimo ni mi, niti zelimo.
osim ako je ovo zadnje u pitanju.
__________________
over and out!
Grazia is offline  
Old 26.09.2008., 20:45   #60
Quote:
Grazia kaže: Pogledaj post
pa ne dijelimo ni mi, niti zelimo.
osim ako je ovo zadnje.
Normalno da ne dijelite, i ne treba naravno, osobno bih smatrao zenu mutavom da popusti jer bi ucinila nesto sto ja ne bih ni u snu da od mene isto zauzvrat zatrazi , a posto je tvrd kamen davno sam odustao od "navaljivanja" oko toga.
guestx1 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger