Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2009., 23:56   #1
Exclamation ne volim ga???

imam 19god,on 24..upoznali smo se prije 2god..i od tada smo ili zajedno nekih par mjeseci4,5..makar se svodilo to samo na sex meni se jako sviđao ..ali on je prekinuo ubrzo..tako da su se i moji osjecaji brzo ugasili..nakon par mjeseci upoznala sam decka..dosta starijeg od mene (9god),koji mi se jako sviđao..zaljubila se..zavoljela ga..ali je nakon godinu dana zavrsilo neslavno-prekinuli zbog njegove emocionalne hladnoce..da bi on nakon 7dana zavrsio s mojom frendicom ok..ajd..bilo je to za mene tesko razdolje..trebalo mi je pol godine da sve zaboravim i da ne pozivcanim dok ih ugledam zajedno..al sad je ok....i onda sretnem onog prvog decka..i opet se zaiskri među nama i tako malo pomalo mi opet prohodali..međutim..sad smo evo vec 6 mjeseci zajedno..sex je (bio)dobar,komunikacija super,on je divan,vidi se da mu je stalo,ali nije to meni to ..nema vise onih iskrica ko na pocetku..cak sam se i zamisljala s drugim..bolje mi je samoj nego s njim..imam frendice,drustvo,tek sad pocinjem uzivat u zivotu..on mi se tu nekako ne uklapa ..nisam se zaljubila, ukratko..pokusala sam tako da zahladnim odnos(znam da to nevalja) .. i evo prije par dana mi kaze da me voli...on je tako dobar,drag,pazljiv ...ali ja...jednostavno ga ne volim na onaj nacin na koji bi trebala zena voljet svog muskarca..vec ga dozivljavam kao prijatelja,nema onih iskrica,strasti..i nekako nemam vise zelju za sexom sa njim, kooma..kako izvuc zivu glavu iz ovog???..nebi ga htjela povrijedit.
1989ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 00:02   #2
Post ti je kupus pravi, ništa nisam skontala.
__________________

Ona je drukčija, s njom nema šmekanja i mnogo bolje nosi moj stil...
DreamStickle is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 00:08   #3
Quote:
1989ivy kaže: Pogledaj post
nebi ga htjela povrijedit.
a želiš sebe povrijeđivat?

ok, onda ostani s njime i ti pati a njega nemoj povrijedit ili ga ostavi i budi sretna, time oboma pruži priliku da upoznate osobe koje jesu za vas
Lyysssyyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 00:09   #4
htjela sam sazeti jako dugu pricu ali ocito je bilo bezuspjesno..
1989ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 00:11   #5
Ajde skontala sam nešto.

Ako osjećaš da to nije to, objasni mu lijepo, to je jedini izlaz. Pa što, prekinuo je i on s tobom prvi puta.

Da sam na njegovom mjestu naljutila bi se prije što me "vučeš za nos", nego da mi pošteno kažeš da to nije to.
- Eto, moje mišljenje, nadam se da će ti pomoći.
__________________

Ona je drukčija, s njom nema šmekanja i mnogo bolje nosi moj stil...
DreamStickle is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 00:12   #6
tesko je to..znam da bi bila najbolja opcija ostavit ga al neznam na koji nacin..on kaze da sam bas ja ta prava osoba za njega..ali ja ne osjecam isto..kako mu to sve rec u lice??
1989ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 00:13   #7
Najbolje to srezat u startu. S vremenom ćeš ga zavoljet kao prijatelja, on tebe kao ženu i zapetljat ćete se u nemoguć odnos. To što si prije bila s kretenima pa si naletjela na dobrog dečka neka te ne sprječava u naumu, jer ćeš ga kasnije još jače povrijediti.
__________________
I always made one prayer to God, a very short one. Here it is: "O Lord, make our enemies quite ridiculous!" God granted it.
Posve_nova is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 00:14   #8
Quote:
1989ivy kaže: Pogledaj post
a, ukratko..pokusala sam tako da zahladnim odnos(znam da to nevalja) .. i evo prije par dana mi kaze da me voli...on je tako dobar,drag,pazljiv ...ali ja...jednostavno ga ne volim na onaj nacin na koji bi trebala zena voljet svog muskarca..vec ga dozivljavam kao prijatelja,nema onih iskrica,strasti..i nekako nemam vise zelju za sexom sa njim, kooma..kako izvuc zivu glavu iz ovog???..nebi ga htjela povrijedit.
Ovo je vec milionita prica, kad se zena odljubi od muskarca kad on postane dobar, drag, pazljiv....
Cestitam, postala si zena.
Ti ces njega ostavi, onda ces naci neku budalu, pa ces se opet sjetiti ovog prvog momka ali ce se on u medjuvremenu ohladiti i uglavnom, do kraja zivota ti ces da patis za nekim momkom i tako to, kao i sve zena.
Jebiga, vas zivot mora biti u stilu spanskih serija.
vaiors is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 00:15   #9
jasan i jednostavan odgovor na ovo je => prekini to !
kasnije će ti bit samo još gore ... ti ga puno bolje poznaješ od nas tu i znaš na koji način bi bilo najbolje mu to reč ... ne brini se, shvatit će prije ili kasnije... da ste si suđeni ne bi ispalo ovako,kako je
dixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 00:16   #10
istina ..najbolje je srezat u startu..i ne bi ga htjela vuc za nos..al meni je to tako tesko..nadam se da cu ubrzo skupit snage za to..jer neznam stvarno kako dalje..
1989ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 00:19   #11
Quote:
1989ivy kaže: Pogledaj post
tesko je to..znam da bi bila najbolja opcija ostavit ga al neznam na koji nacin..on kaze da sam bas ja ta prava osoba za njega..ali ja ne osjecam isto..kako mu to sve rec u lice??
Odvoji dan za to, nazovi ga da se nađete, započni sa temom da se osjećaš nelagodno, kada te bude pitao zašto počni mu objašnjavati. Samo iskreno, sa dozom laži ako treba.
Nema ti drugog načina osim ako želiš patiti sebe, a on će s vremenom primjetiti da nije nešto uredu. Bolje srezati u korijenu kako je netko rekao.
__________________

Ona je drukčija, s njom nema šmekanja i mnogo bolje nosi moj stil...
DreamStickle is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 00:30   #12
uh hvala..malo ste me ohrabrili..ali opet sam razmisljala..sto ako pogrijesim..sto ako vise nikad necu nac takvog momka?? neznam neznam...samo znam da nisam sretna trenutno..i da osjecam da on nije taj
1989ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 00:32   #13
Quote:
1989ivy kaže: Pogledaj post
uh hvala..malo ste me ohrabrili..ali opet sam razmisljala..sto ako pogrijesim..sto ako vise nikad necu nac takvog momka?? neznam neznam...samo znam da nisam sretna trenutno..i da osjecam da on nije taj
Možda ga i nećeš naći, možda nađeš lošijeg, možda bude bolji. Nemoj zamarati sebi glavu o tim "mogućnostima", jednostavno se opusti, pokšaj sve riješiti i uživaj.
__________________

Ona je drukčija, s njom nema šmekanja i mnogo bolje nosi moj stil...
DreamStickle is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 00:40   #14
hvala DreamStickle...trebam se oslobodit negativnih misli i opustit..i kako je netko napisao..da smo si suđeni..ja se nebi sada tako osjecala
1989ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 10:49   #15
Quote:
vaiors kaže: Pogledaj post
Ovo je vec milionita prica, kad se zena odljubi od muskarca kad on postane dobar, drag, pazljiv....
Cestitam, postala si zena.
Ti ces njega ostavi, onda ces naci neku budalu, pa ces se opet sjetiti ovog prvog momka ali ce se on u medjuvremenu ohladiti i uglavnom, do kraja zivota ti ces da patis za nekim momkom i tako to, kao i sve zena.
Jebiga, vas zivot mora biti u stilu spanskih serija.
istina žele biti sretne a same si ne mogu pomoć.
to jje ona stara priča kad covjek ne cijeni što ima.
idempadodem is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 11:56   #16
Quote:
1989ivy kaže: Pogledaj post
uh hvala..malo ste me ohrabrili..ali opet sam razmisljala..sto ako pogrijesim..sto ako vise nikad necu nac takvog momka?? neznam neznam...samo znam da nisam sretna trenutno..i da osjecam da on nije taj
nemreš imat i ovce i novce.
kažeš da ga ne voliš, da ti je bolje samoj, ne kompliciraj, lijepo prekini i amen.
ne znam koja je uopće poanta ovog tvog uvodnog posta i cijele teme kad i sama znaš što trebaš napraviti,možda te treba samo malo pogurnuti kroz vrata?
__________________
Kome se ne sviđam mora još poraditi na sebi.
Roly is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 16:02   #17
Prekini tu vezu, nema smisla zavaravati se...
Jdnostavno mu reci kako se osjećaš i to je to...
__________________
Ništa ne čini tako sretnim kao sanjarenje...
sonja6.6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 10:16   #18
U životu je jako bitno biti iskrena kako prema sebi, tako i prema drugima, pogotovo s ljudima s kojima si bliska. Budući da znaš što osjećaš pošteno je da mu to i kažeš.
kritičnatočka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2009., 19:42   #19
Morate prekinuti, svakako, što prije...nježno mu objasni..možda shvati, a možda i on to osjeća...
__________________
April skies and white lies
enie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2009., 20:02   #20
Quote:
1989ivy kaže: Pogledaj post
imam 19god...
- nema nista sladje, smotanije i bedastije (to govorim od dragosti) no cujica mala od 19 godina pa jos u ljubavnim jadima.

Quote:
kako izvuc zivu glavu iz ovog???..nebi ga htjela povrijedit.
sjecam se Modre Laste i pisma Lastanu: Jedan mali mene voli a ja ne volim njega, dragi Lastane, sto da radim?

"Reci mu da ga ne volis"
Lastan
Grey Ghost is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger