Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2012., 21:04   #1
Continuum (2012-2015)




Quote:
Continuum is a Canadian science fiction series created by Simon Barry and produced by Reunion Pictures Inc., Boy Meets Girl Film Company, and GK-TV.

Detective Kiera Cameron is a cop from the year 2077 who was raised to rely on technology more than anything else, even herself. Now she and a group of deadly criminals called Liber8 are trapped in present-day Vancouver. Cameron needs to stop Liber8 before it can take down the corporations which will one day rule the world -- thus altering the course of the future and changing the 2077 that Cameron calls home.

She enlists the help of a teenage tech genius named Alec Sadler to help figure out a way to get her back to her own time, and she manages to work with the Vancouver Police Department with Detective Carlos Fonnegra to keep an eye on Liber8. With different ideals and backgrounds, Cameron and Fonnegra clash, but they trust each other, and Cameron is slowly learning to trust herself as well.

Cast: Lexa Doig, Roger R. Cross, Luvia Petersen, Stephen Lobo, Victor Webster, Omari Newton, Rachel Nichols, Erik Knudsen.

The show premiered on Showcase on May 27, 2012 with 10 episodes. Showcase announced on December 8, 2014 that Continuum had been renewed for a fourth and final season of six episodes, and began airing September 4, 2015 on Showcase in Canada.


Showcase
IMDB


"Uzbuđeni smo zbog serije još od trenutka kad nam je Simon Barry otkrio priču. Navedena je privukla mnoštvo talentiranih ljudi s obje strane kamere. Shaw Media dijeli naša razmišljanja kako kvalitetan scenarij, odlična glumačka ekipa i iznimno kreativni produkcijski tim mogu svima nama donijeti uspjeh", izjavio je nedavno Tom Rowe iz Reunion Picturesa.

O seriji je nedavno za PopEntertainment.com progovorila i Rachel Nichols, otkrivši kako je iznimno zadovoljna što može sudjelovati u takvom projektu. "Predivna je. Nakon to sam pročitala scenarij, rekla sam - 'Prihvaćam'. Volim je. U osnovi, glumim ženu iz budućnosti, policajku iz budućnosti, koja se bori s terorirstima iz budućnosti ovdje, u sadašnjosti - a nakon što svi slučajno bivamo prebačeni u prošlost. Volim akciju, očito, a što dokazuju Alias i G.I. Joe, pa čak i Conan. Ima tučnjave, ima pravih akcijskih scena koje volim. No to nije tek još jedan policijski serijal. Tu je još jedan veliki i za mene potpuno nov element. U budućnosti imam obitelj. U budućnosti imam sina kojem se nastojim vratiti. Stoga je riječ i o vrlo emotivnoj ulozi, a što mi se uistinu sviđa. A i glumačka je postava izvrsna. Inače, jedina sam Amerikanka u navedenoj", otkrila je Rachel.

Dvosatna premijera serije najavljena je za 27. svibnja na Showcaseu, a do sad dostupne trailere i slike iz navedene možete pogledati na SF Centru
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)

Zadnje uređivanje lie : 21.09.2015. at 20:36. Reason: apdejt
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 10:34   #2
Meni ovo slici kao ''Alcatraz'' samo na obrnuti nacin.

''grupa fanatičnih terorista neposredno pred vlastito pogubljenje pobjegne u 2012. godinu''

Oni ovdje se vracaju iz buducnosti u proslost, dok u ''Alcatrazu'' iz proslosti u buducnost.
Koliko je serija dobila epizoda?
__________________
Pun mi je k.u.r.a.c vise praznih prica I malog macchiata i velikih Hrvata by Hladno pivo
mr_freez is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 22:28   #3
kako nema Rachel na slici ?ili sam rachel pomiješao s nekim,što ona ne glumi Uhuru u original ST?
p.s. kad ovo kreće,isplati se pogledat
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 10:24   #4
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
kako nema Rachel na slici ?ili sam rachel pomiješao s nekim,što ona ne glumi Uhuru u original ST?
p.s. kad ovo kreće,isplati se pogledat
Pise u prvom postu.
27.05.2012.
__________________
Pun mi je k.u.r.a.c vise praznih prica I malog macchiata i velikih Hrvata by Hladno pivo
mr_freez is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 10:39   #5
Nisam baš oduševljen sa glumačkom postavom, ali kao ovisnik o SF-u naravno da ću pogledati
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 16:23   #6
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
kako nema Rachel na slici ?ili sam rachel pomiješao s nekim,što ona ne glumi Uhuru u original ST?
p.s. kad ovo kreće,isplati se pogledat
Rachel je na slici, u srebrenom latex odijelu. Navedena nije glumila Uhuru nego Orionku Gailu s kojom je Kirk spavao, dok Uhuru glumi Zoe Saldana (u "original" Treku navedenu glumi Nichele Nichols )

Kao što reče Freeze, sve piše u uvodnom postu - 10 epizoda, 27.5.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 16:37   #7
Quote:
mr_freez kaže: Pogledaj post
Meni ovo slici kao ''Alcatraz'' samo na obrnuti nacin.

''grupa fanatičnih terorista neposredno pred vlastito pogubljenje pobjegne u 2012. godinu''

Oni ovdje se vracaju iz buducnosti u proslost, dok u ''Alcatrazu'' iz proslosti u buducnost.
Koliko je serija dobila epizoda?
Ključni dio je što u ovoj seriji svoje prste nema JJ Abrams, tako da nećemo morat čekati dvadeset epizoda za hint o nečemu što se dogodilo u drugoj epizodi za koji bi inače morali čekati pet sezona za potpuno nepotpun odgovor.

Dok pilot ne prođe, svaka sličnost sa ostalim serijama je zanemariva.

Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Rachel je na slici, u srebrenom latex odijelu.
Srebrno?!
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 16:37   #8
ma eee.zamjenio sam...
i mislio sam na original Uhuru,a ne Saldanu
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 18:24   #9
Quote:
Swagger kaže: Pogledaj post
Srebrno?!
Pardon, zlatno. Valjda sam u glavi mislio na Sedmu od Devet.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 19:29   #10
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Pardon, zlatno. Valjda sam u glavi mislio na Sedmu od Devet.
Ah, Seven...
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 19:00   #11
Još malo i krenut će ova serija ^^
blacky7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 19:59   #12
za 3 dana
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 16:08   #13
Pogledana prva epka nove serije i mogu reć da mi ok serija. Nije me se previše dojmila kak sam mislio da bude no ima vremena da mi promjene mišljenje
Čak smo dosta stvari saznali u prvoj epki, zanima me kaj bude dalje
blacky7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 20:03   #14
Meni je ono na prvu bila onako niti smrdi niti miriše, ali pod kraj se vidi da bi se tu nešto moglo razviti … Još mi nisu sjeli likovi/glumci i ova glavna je za sada nekako bezlična, ali moglo bi biti zanimljivo ako se bude kvalitetno razvijao odnos između nje i tok klinca…. He he a ona mi je sa tim svim gadgetima u sebi i na sebi kao terminator.
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 21:52   #15
Blijedo, ali ima potencijala. Rachel je bomba ali joj je gluma na razini hrvatskih sapunica. Sviđa mi se caka da ima za pomoć lika koji je u budućnosti potencijalni bad guy. NAravno, opcija jest da ju je poslao natrag iz razloga što nebi postao ono što je postao bez njenog pojavljivanja.

Sve u svemu, gledat će se.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 08:08   #16
Bacih pogled...meh...meni je to blago dosadno. Ali pošto sam ovisnik o SF-u pogledati ću još par epizoda za konačni sud
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 08:25   #17
Quote:
Swagger kaže: Pogledaj post
NAravno, opcija jest da ju je poslao natrag iz razloga što nebi postao ono što je postao bez njenog pojavljivanja.
ne znam, meni po zadnjoj sceni izgleda kao da je sve dio one "sve što se ima dogodit se već dogodilo" teorije. poslao ju je nazad jer je u prošlosti ona došla i njen tech pomogao da postane to što jest...zatvoren krug.

i da, serija mi je po pilotu ok, nadam se da neće biti glupi procedural sa teroristom tjedna.
innuit is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 08:26   #18
ja tek sad skontala ovo, skidam ep pa bumo vidli...moram priznat da i meni bas fali malo SFa, u nedostatku reprize repriza Star Treka ili SG-a, Terra Nova mi nije sjela, možda ovo bude (Victor Webster )
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2012., 12:46   #19
Meni je super pilot.
Drago mi je da nema previse buducnosti, jer mi malo ona cudno izgleda sa tim svojim updateanjem i tim stvarcicama.

Kraj epizode mi je.

Zenska je zgodna, ali mi malo baca na jodie foster.

Sef u postaji je lik koji je glumio agenta u Capricai, a on mi je iritantan.
Niti ovaj pajkos mi nije nista bolji.

Ceka se sljedeca epizoda.
__________________
Pun mi je k.u.r.a.c vise praznih prica I malog macchiata i velikih Hrvata by Hladno pivo
mr_freez is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2012., 13:49   #20
dobar pilot. kraj predvidljiv.

gledat će se i dalje.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:50.