Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2008., 11:54   #1
Arrow Klinika za ortopediju Lovran

Koji doktori su OK u lovranskoj? Uskoro idem na operaciju kod dr. Tudora pa me zanima ako netko ima iskustva s njim? Prethodno sam bila na operaciji kod Legovica i iznimno sam zadovoljna s njim!

Kakva iskustva vi imate s Lovranom?
riba_kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 16:10   #2
Ma nemojte me zezati da niko nije bio tamo?!?
riba_kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 16:13   #3
U lovranskoj bolnici su svi doktori profesionalno i više nego OK. Šta se toga tiče, skoro da ti je svejedno kod koga ideš. E sad, kakvi su ljudi, kako nastupaju, imaju li smisla za humor, jesu li veseli ili ne... ovisi, kako koji...
Bez straha
Pant83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 17:17   #4
Quote:
riba_kc kaže: Pogledaj post
Koji doktori su OK u lovranskoj? Uskoro idem na operaciju kod dr. Tudora pa me zanima ako netko ima iskustva s njim? Prethodno sam bila na operaciji kod Legovica i iznimno sam zadovoljna s njim!

Kakva iskustva vi imate s Lovranom?
Ja imam iskustva sa dr.Jurdana,meni je bio super..ali nisam bio na operaciji..ali čuo sam od dosta njih da ga hvale..za dr.Tudora ne znam..
Šta moraš operirati?
bambus_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 19:12   #5
Operiram koljence, vec 3 put. Dobro, ove prve dvije operacije su bile 'samo' artroskopije i jedna od njih je bila u lovranskoj, ali kod dr. Legovica i on mi je fenomenalan, no za Tudora ne znam kakav je. Sada idem na malo kompliciraniju operacijicu pa mi je malo bed. Napukla mi je prednja krizna sveza i stavit ce mi plastiku.
riba_kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 20:12   #6
ja sam bila tamo i 6 puta operirala kukove.

Definitivno najbolja bolnica i onda u bivšoj Yugoslaviji a sad u Hrvatskoj i dalje najbolja ortopedska bolnica.

Ni šalata ni Nova joj nisu do koljena...
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2008., 22:47   #7
Quote:
riba_kc kaže: Pogledaj post
Operiram koljence, vec 3 put. Dobro, ove prve dvije operacije su bile 'samo' artroskopije i jedna od njih je bila u lovranskoj, ali kod dr. Legovica i on mi je fenomenalan, no za Tudora ne znam kakav je. Sada idem na malo kompliciraniju operacijicu pa mi je malo bed. Napukla mi je prednja krizna sveza i stavit ce mi plastiku.
Šta se baviš sportom nekim ili si imala neki pad?

Mogu pitat malo za Tudora jer mi tamo jedan prijatelj radi..Kad moraš ići na operaciju?
bambus_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 18:24   #8
Thumbs up

u 9. mj. moram ici. ajd MOOOOLIM TEEEE raspitaj se i puuuuno hvala unaprijed!
riba_kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 18:31   #9
Arrow

I da... Povijest bolesti mi je dugacka pa... Sad konkretno nije bio pad, niti se bavim vise aktivno sportom.
Orvu gadnu ozljedu lijevog koljena sam imala pred jedno 10 godina kad sam izvodila vratolomije na rolama i pala sam s rampe tako da mi se noga u zraku skroz svinula na neki cudan nacin pod teretom role i rotacijom u padu. Gaaaadnooo! Jedva sam otisla doma, otek je bio gadan, 2 mjeseca sam jeeeedva hodala ali BUDALA nisam isla doktoru. I od onda problemi... A pred 3 godine na planinarenju nekako sam krivo stala i baaam, ode koljeno. Nisam mogla stat na njega, gadna bol... Isla sam Legovicu (Lovran) na artroskopiju gdje mi je dijagnosticirao napuknuce prednjeg kriznog (uz otkrhnuce meniskusa, naravno , sto je sredio) i rekao da zasad necemo dirati to koljeno, no ako se pojave smetnje da cu obavezno morati na rekonstrukciju. I eto... Smetnje se pojavile i to gadne i dr. Tudor me odmah narucio za plastiku. Eto, pa da znas dijagnozu i povijest bolesti.

Pa molim za bilo kakav savjet jos ako imate!
riba_kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 15:26   #10
Quote:
riba_kc kaže: Pogledaj post
I da... Povijest bolesti mi je dugacka pa... Sad konkretno nije bio pad, niti se bavim vise aktivno sportom.
Orvu gadnu ozljedu lijevog koljena sam imala pred jedno 10 godina kad sam izvodila vratolomije na rolama i pala sam s rampe tako da mi se noga u zraku skroz svinula na neki cudan nacin pod teretom role i rotacijom u padu. Gaaaadnooo! Jedva sam otisla doma, otek je bio gadan, 2 mjeseca sam jeeeedva hodala ali BUDALA nisam isla doktoru. I od onda problemi... A pred 3 godine na planinarenju nekako sam krivo stala i baaam, ode koljeno. Nisam mogla stat na njega, gadna bol... Isla sam Legovicu (Lovran) na artroskopiju gdje mi je dijagnosticirao napuknuce prednjeg kriznog (uz otkrhnuce meniskusa, naravno , sto je sredio) i rekao da zasad necemo dirati to koljeno, no ako se pojave smetnje da cu obavezno morati na rekonstrukciju. I eto... Smetnje se pojavile i to gadne i dr. Tudor me odmah narucio za plastiku. Eto, pa da znas dijagnozu i povijest bolesti.

Pa molim za bilo kakav savjet jos ako imate!
Ciao!

Sad sam se upravo vratio iz Lovranske bolnice pa sam pitao prijatelja,kaže da je dr.Tudor super doktor i da je pred malo imao čak bio u novom listu..

Koliko imaš godina?I šta si svaki put išla u Lovran kad si imala neku ozljedu,je li sad hodaš sa štakama ili ne?
bambus_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2008., 21:57   #11
hej... idem i ja na opraciju u 9 mjesecu u lovran.... ali ne kod Tudora...

Tudor je zakon .... ne boj se nista... ja sam ti Zadro lovranske bolnice.. vec me i oni golobovi sto se gnjezde na bolnici znaju...

samo, zasto se te tudor operira ako si vec bila legovicev pacijent?

pitaj bilo sto u vezi operacije
happyday is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 06:38   #12
Arrow Operacija

Nakon pregleda kod Tudora, otisla sam na pregled i kod dr. Nemeca koji me zbilja detaljno pregledao i savjetovao mi isto - ligamenoplastiku. Stoga, koliki je rez kod te operacije, koliko ste se vi oporavljali, koliko se ostaje u bolnici i ono najvaznije, kakva rehabilitacija je najbolja, koje vjezbe??? Plese, recite koji imate iskustva jer znam da je rehabilitacija najbitnija u cijeloj toj prici. Znam da treba puno vjezbati i trpiti bolove, a opet ne preopterecivati nogu i raditi krivo. Jel ima neki dobri fizioterapeut ili su potrebne toplice???
riba_kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 18:38   #13
Hej, bok!
Koliko se otprilike čeka u Lovranu na pregled, i koliko na operaciju nakon pregleda?
Thx!
nezez is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 11:26   #14
Quote:
nezez kaže: Pogledaj post
Hej, bok!
Koliko se otprilike čeka u Lovranu na pregled, i koliko na operaciju nakon pregleda?
Thx!

U petak sam zvala Lovran i zamolila da me naruče za pregled. Rekli su neka ostavim podatke i da će me u roku 3 dana nazvati i dogovoriti termin. Nazvali su me u srijedu i dali termin pregleda 18.3.!!!! U Biogradu bi došla na red tek poslije ljeta. Svaka čast Lovranu!!!
čokolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 12:22   #15
Quote:
čokolino kaže: Pogledaj post
U petak sam zvala Lovran i zamolila da me naruče za pregled. Rekli su neka ostavim podatke i da će me u roku 3 dana nazvati i dogovoriti termin. Nazvali su me u srijedu i dali termin pregleda 18.3.!!!! U Biogradu bi došla na red tek poslije ljeta. Svaka čast Lovranu!!!
bok društvo sa bolesnim koljenima je sam operirao koljeno 3 puta i jos mi je koljeno nestabilno dali mi ko može reći kako da se narućim u lovran jer ovi moj doktor se uči na mojem koljenu
ZLATKO,32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 12:54   #16
a koji je to doktor što se uči? da se ne bih i ja zaletio kod njega
marin156 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 15:45   #17
Quote:
marin156 kaže: Pogledaj post
a koji je to doktor što se uči? da se ne bih i ja zaletio kod njega
ja sam iz zagorja to je bolnica BRAČAK bolnica je nova ali nema stručnog osoblja
ZLATKO,32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 16:32   #18
Pozdrav, znate li ima li u Lovranskoj bolnici nekih operativnih zahvata koji se izvršavaju preko reda liste čekanja? Konkretno, vidim tko se sad pregleda da će biti operiran tek 2012. u 1. mjesecu a to je.... Postoji li mogućnost ubrzanja procesa na temelju stanja ozljede, radnog odnosa pacijenta, privatna operacija i sl?
Za pregled i mišljenje bi trebao nekog ko se bavi kostima šake, konkretno krivog sraštanja zgloba, ima li netko iskustava s time i može li preporuka određenog ortopeda?

Hvala
Freeman4455 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2010., 19:57   #19
Moja mama ceka na red za zamjenu kuka vec dvije godine i onda su rekli da je hitno jer je kuk istrosen i neka sto manje hoda jer moglo bi biti prekasno za operaciju!
sad je nedavno bila opet na pregledu i reklu su da su je stavili na hitni postupak sto prije a kad ce to biti pitaj boga?

Ima privatna klinika u Matuljima (10-ak kilometara od Lovrana) iskesiras 50 000kn(7000€) i rjesen si za 8 dana, jos te i njihova privatna ambulantna kola voze doma!!
I onda se smijemo amerikancima kako je njihovo zdravstvo u klincu i kako se "TAMO" sve masno placa...

NO COMMENT!!!
DarkStar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 13:45   #20
dobar dan

ja sutra idem u lovran.. dali netko zna dal bolnica ima wifi?
maxy90 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:23.