Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2014., 18:47   #81
Peta epizoda, koji treš, bogovski

Scena s čamcima u petoj minuti i Dire Straits
I'm a soldier of freedom in the army of man
We are the chosen, we're the partisan...


Welcome to my jungle!

We got the monkeys!

Koji guilty pleasure.
daria25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 20:02   #82
Quote:
innuit kaže: Pogledaj post
ova serija je vrh. ono, klasični star trek sa kirkom. a peta epizoda, koji božanski trash. keptn, maj keptn, nas tri goloruka amera protiv vojske gornova - pardon, meksikanaca
A baš je jak capt. Dane, totalno podsjeća na Jima.

__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 22:27   #83
Yep, to je to ! odustajem, sve gore i gore !
__________________
Tvoja fabula je toliko neafirmistična da je u krajnjoj konsekvenci morbidno govoriti o tvojoj budućoj psihodijalektici?!
Derek Trotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 22:30   #84
Ovo je preloše...

Ajd naivnost i efekte opraštam, ali zašto je gluma toliko loša a dijalozi neuvjerljivi?

Pa i onaj Falling Skies ima normalne dijaloge bar...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 22:43   #85
Meni je fora sve. Ono duty, sacrifice, honor spike. Samo zaboravim da imaju američke zastave i neke pro american dijelove i ostalo mi je super.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 22:47   #86
ma samo da nema više onakvih akcija gdje 3 najviše rangirane osobe na brodu idi u misije.ti kirkovski kompleksi..ova zadnja epizoda sa paranojom ,sumnjom mi se sviđa.što više takvih realnijih situacija.
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 08:01   #87
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Meni je fora sve. Ono duty, sacrifice, honor spike. Samo zaboravim da imaju američke zastave i neke pro american dijelove i ostalo mi je super.
Ma nije čak to, međusobni dijalozi su mi kurac
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 08:24   #88
Naletio sam na seriju bezveze gledajuci neki forspan i kao ideja mi se ajmo reci svida. Neka apokalipsa i uspjevaju prezivjeti samo sa skupljanjem stvari. Ali da pretjeruju sa americkom zastavom - pretjeruju. Valjda su na nekoj normi od minimalno 3 stars and stripes po epizodi. Ova zadnja epizoda sa ponovnim prijavljivanjem u vojsku mi je malo tezi bullshit bila ali ona sa kubom je daleko bolja. Jedino mi kapetan ne sjeda nikako. Valjda posljedica sto se pojavljivao u onoj bolnickoj seriji kao glavni j"""" pa ga je to obiljezilo.
nazadsam is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 08:42   #89
Quote:
nazadsam kaže: Pogledaj post
Naletio sam na seriju bezveze gledajuci neki forspan i kao ideja mi se ajmo reci svida. Neka apokalipsa i uspjevaju prezivjeti samo sa skupljanjem stvari. Ali da pretjeruju sa americkom zastavom - pretjeruju. Valjda su na nekoj normi od minimalno 3 stars and stripes po epizodi. Ova zadnja epizoda sa ponovnim prijavljivanjem u vojsku mi je malo tezi bullshit bila ali ona sa kubom je daleko bolja. Jedino mi kapetan ne sjeda nikako.
ali i pitanje je kud bi otišli?jer ovako na brodu bar znaju da čine nešto pri rješavanju problema.

Quote:
Valjda posljedica sto se pojavljivao u onoj bolnickoj seriji kao glavni j"""" pa ga je to obiljezilo.
to su više osobne preferencije
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 10:08   #90
Quote:
nazadsam kaže: Pogledaj post
Naletio sam na seriju bezveze gledajuci neki forspan i kao ideja mi se ajmo reci svida. Neka apokalipsa i uspjevaju prezivjeti samo sa skupljanjem stvari. Ali da pretjeruju sa americkom zastavom - pretjeruju. Valjda su na nekoj normi od minimalno 3 stars and stripes po epizodi. Ova zadnja epizoda sa ponovnim prijavljivanjem u vojsku mi je malo tezi bullshit bila ali ona sa kubom je daleko bolja. Jedino mi kapetan ne sjeda nikako. Valjda posljedica sto se pojavljivao u onoj bolnickoj seriji kao glavni j"""" pa ga je to obiljezilo.
Kao što sam rekao, ignoriraj američku zastavu i ostane priča o dužnosti, časti i požrtvovnosti. Svaki od tih koji se ponovo prijavio za vojsku je odlučio da njihova osobna sigurnost je manje važna od spašavanja svijeta i kroz ovu simboliku je to pokazano.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 10:16   #91
Gdje sam vidio kapetana, nešto mi je poznat?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 10:21   #92
http://www.imdb.com/title/tt0413573/?ref_=nm_flmg_act_3
http://www.imdb.com/title/tt0972412/?ref_=nm_flmg_act_6
nazadsam is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 16:02   #93
e da, nisam seriju pratio, ali tamo sam ga vidio, hvala
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 22:05   #94
JEdna od boljih epizoda do sada, pravo gadna atmosfera paranoje.
__________________
" In March the apparent position of Gamma Draconis is in one direction wrt the datum line (+20 arc sec), and in September the apparent position of Gamma Draconis is in the opposite direction wrt the datum line (-20 arc sec). So, the difference is ZERO (20 - 20 = 0)."
Lik tvrdi da je razlika izmedju 20 i -20 nula.
Zombie_666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 21:48   #95
Serija se je s svakom epizodom poboljšavala, tako da je finale 1. sezone bilo baš dobro. Topla preporuka za nastavak gledanja, puno bolje nego Falling Skies.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 22:27   #96
Meni su zadnje 4 epizode bile super a baš sam mislila odustati od serije i onda sve bolje.Jedino mi je bilo glupo ono pljeskanje u labartoriju kad je doktorica došla sa ljekom.Mislim dajete.Očito ne mogu bez patetike.Meni je Tex odličan,a već vidim da doktorica će biti sa kapetanom u 2 sezoni pošto mu je žena umarla.
Kad se počinje snimat druga sezona i kad je priemjer?
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 23:07   #97
Ova ep nije bila dosadna ali moras biti retardiran da progutas ovu glupu pricu.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 00:53   #98
Meni je ova serija odlična! Dobar koncept tj. setting, a i glumci su mi ok. Danas sam pogledao zadnju epizodu sezone i stvarno je super tj. jedna od najboljih epizoda uz onu 8. u kojoj su sredili Ruse

Jedino što je problem sad čekat narednih godinu dana ili kolko već dugo da krene druga sezona, a i još je završilo na žestokom cliffhangeru pa je isčekivanje još i teže
__________________
“The future is all around us, waiting in moments of transition to be born in moments of revelation. No one knows the shape of the future or where it will take us. We know only that it is always born in pain.”
Rockstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 08:44   #99
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Serija se je s svakom epizodom poboljšavala, tako da je finale 1. sezone bilo baš dobro. Topla preporuka za nastavak gledanja, puno bolje nego Falling Skies.
A ne znam, meni je nekako sama gluma u pilotu bila slaba, jel se bar ona popravi?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 08:50   #100
Gluma losa.
Prica katastrofa.
Totalni fail.
__________________
Fortes Fortuna Adiuvat
Hawker is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:57.