Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2015., 16:40   #61
Odlične dvije epizode. Našao sam novu ovisnost.
Malo me ubolo u oko ono "Vidim da koristiš Gnome, ja koristim KDE", jer to je totalno nebitna tema za hackere, crackere i slične "entuzijaste". U realnosti bi Eliot zbunjeno gledao u lika i pomislio "ko ja ova wannabe budala i šta hoće od mene?". Garantirano. No, nebitan detalj u općenito zanimljivoj seriji. Kao recimo da epizode broje od nule, a ne jedinice. No dobro, vidjet ćemo dokle će biti zaniljliva i da li će znati stati kad treba...
Snack is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 09:58   #62
Quote:
Snack kaže: Pogledaj post
Malo me ubolo u oko ono "Vidim da koristiš Gnome, ja koristim KDE", jer to je totalno nebitna tema za hackere, crackere i slične "entuzijaste".
nisi bio tu tijekom gnome-kde flame warsa, cca 2000-2004? bilo je za
innuit is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 18:53   #63
Quote:
innuit kaže: Pogledaj post
nisi bio tu tijekom gnome-kde flame warsa, cca 2000-2004? bilo je za
Bio sam nažalost malo i dulje no likovima poput Elliota, jedino je bitno da mogu otvoriti terminal. I zaista, osim čitanja tuđih mailova i Facebook profila Elliot sve radi u terminalu.

Nakon navodno realnog hackerskog filma "Blackhat" (a zapravo sranja) u kojem smo uz napetu muziku, puni isčekivanja, gledali vrhunskog hakera kako u terminalu...tananana...KOPIRA FILE , a vrhunska mrežna inženjerka konstatira, kako hacker NEMA IP ADRESU , moram priznati da neizmjerno uživam u ovoj seriji...neizmjerno.

Da ne kažem da i ja držim mikrovalnu blizu kompa, a web-kamera je uredno prekrivena kada se ne koristi. Serija je...vrlo autentična.
Snack is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 23:24   #64
Meni je druga epizoda bila bezveze.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 13:48   #65
Prva epizoda OK, ali to pripisujem dobroj režiji filmskog redatelja. Druga se nekako dala pogledati, treću ugasio nakon 15 minuta. Bye-bye.
LouReeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 14:00   #66
Ima treća? Meni baš paše serija, drugačija od ostalih što se prikazuju.
Prikazi paranoje i socialne fobije su osvježavajući nakon svih savršeno socializiranih i racionalnih likova iz drugih serija.
dobrimag is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 22:54   #67
Meni je treca isto jako dobra. Serija je drugacija i jako kvalitetno slozena.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 06:06   #68
Treća je neugodno loša epizoda, još malo nek ovako nastave i neću dugo izdržati.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 22:37   #69
Treća epizoda također vrlo dobra. Ne shvaćam u čemu je problem osim što je jasno prva ipak najbolja od dosadašnje tri.

Evo i lijepog članka u Wired o ovoj seriji: MR. ROBOT IS THE BEST HACKING SHOW YET—BUT IT’S NOT PERFECT.
Dakle, najbolji hacking show vjerojatno ikada ekraniziran, bez obzira radilo se o filmovima ili serijama. I to je to.
Snack is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2015., 09:58   #70
Htio bih da je više tih 'hackerskih stvari' prikazano, a manje njegova razmišljanja o ljudima i situacijama gdje gleda kako se ponašati.
ONeill is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2015., 14:13   #71
E, vidim nultu epizodu na IMDb-u. Jel' se to mora pogledati ukoliko želim pratiti seriju ili je to neki uvod tipa behind-the-scenes?
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2015., 16:41   #72
0 epizoda je pilot, pogledati. Dobra treća epizoda
dobrimag is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2015., 18:06   #73
Hvala. Znači zapravo ima četiri epke već.

Poslano sa mog HUAWEI Y300-0100 koristeći Tapatalk
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2015., 19:25   #74
Nulta je prva, prva je druga, druga je treća. 3 ih ima
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 10:34   #75
Meni definitivno ide silaznom putanjom. Prva oduševljavajuća, dalje samo nizbrdo
__________________
Every normal man must be tempted, at times, to spit on his hands, hoist the black flag, and begin to slit throats.(H. L. Mencken)
AttitudeAdjuster is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 17:30   #76
Zar se ovo pretvara u gay-barebacking-50-shades seriju?
Luis Wu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 19:21   #77
Quote:
Luis Wu kaže: Pogledaj post
Zar se ovo pretvara u gay-barebacking-50-shades seriju?
Lik nije gay samo je spreman sve napraviti da napreduje.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 13:46   #78
Dugo nisam bio tako zadovoljan nekim pilotom, no, ispostavilo se da je serija goli kurac. Bar zasad.
NicolasBourbaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 13:58   #79
Nisam gledala nultu, ali ne čini mi se da sam nešto propustila. Gledala prve dvije i ne čini mi se loša. U jednom momentu me podsjeća na Dextera, ali ipak mislim da mu nije ni blizu.
Paradisaea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 03:57   #80
Quote:
Paradisaea kaže: Pogledaj post
Nisam gledala nultu, ali ne čini mi se da sam nešto propustila. Gledala prve dvije i ne čini mi se loša. U jednom momentu me podsjeća na Dextera, ali ipak mislim da mu nije ni blizu.
Propustila si najbolju epku

Četvrta je definitivno čudna, ali ništa neočekivano za stil ove serije, što se radnje tiče sve se tek zapliće tako da se to en isplati jos komentirati
__________________
Masha me ne voli, stalno mi bezvezne infrakcije daje :(
Broken2Sword is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:51.