Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2015., 04:40   #1
Dragon Ball Super (2015-2018)

Jedna od najpoznatijih anima u svijetu konacno dobiva svoju novu generaciju nazvanu ''Dragon Ball Super'' koja ce imat radnju smjestenu nakon unistenja Majin Buu-a.
Serija ce imati cak i mocnije likove od vec dobro poznatih u sagi Z raznika.
Navodno je planirano za pocetak 100 epizoda, no ako se serija pokaze uspjesnom onda bi se moglo snimiti jos 100 epizoda.
Emitirat ce se na Fuji TV u Japanu od srpnja ove godine.



'Dragon Ball Super' May Have Over 100 Episodes; Maybe More If Successful
Quote:
The next generation of the Dragon Ball anime, Dragon Ball Super, is expected to have over 100 episodes and its own manga series as well. According to creator Akira Toriyama, "Dragon Ball Super could feature villains even more powerful than the ones seen in Dragon Ball Z".

"As I read the plot [of the series] I've already received from Akira Toriyama, my dreams for this begin to expand. An enemy even stronger than Buu or Freeza may appear...," Fuji TV producer Osamu Nozaki revealed in an article in the Anime News Network.

Toei Animation, the company behind the Dragon Ball shows, said that Dragon Ball Super will follow the example portrayed by Dragon Ball Z and could go beyond 100 episodes if Toei gets its way.

Even better, if the show is widely successful, it will receive another 100 episode extension.

Masako Nozawa expressed his excitement for the show.

"I've used the word 'cho' (super) in so many commercials, games, and other media, it is fantastic that the long-awaited Dragon Ball Super will finally begin," Nozawa said.

She looks forward to the show receiving the same reception as the other Dragon ball series.
Quote:
Production kaže:
In addition to his role as series creator, Akira Toriyama is also credited for the "original story & character design concepts" of the new anime directed by Kimitoshi Chioka. Toei Animation producer Atsushi Kido previously worked on Dragon Ball Z for a brief time during the Freeza arc, while Fuji TV producer Osamu Nozaki said he has been a fan of the series since childhood. Masako Nozawa will reprise her roles as Son Goku, Son Gohan, and Son Goten.
Quote:
Furthermore fans might see Goku and Vegeta in their new Super Saiyan God forms considering the events of Dragon Ball Z: Battle of Gods and Dragon Ball Z. Also Masako Nozawa, the one responsible for the voice of Goku, Gohan and Goten for over a decade expressed his sentiments on the title stating that "chō'" which means super had always been used advertise Dragon Ball and it is for the best that the word is now officially part of the title.
Dragon Ball Super is the continuation of the Dragon Ball series created by Toriyama in 1984. The Dragon Ball was a popular manga until it became a popular anime in 1986 and became in "Dragon Ball Z".
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2015., 09:32   #2
Sto novih epki DB-a . Vjerojatno i više . Nadam se da će biti dobro, a pošto je Toriyama u pitanju SIGURNO neće biti poput onog užasa od GT-a.
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2015., 12:59   #3
Meni je GT bio najbolja Dragonball serija. Dragonball mi je bio dosadan jer je pratio klince, a Z je bio dosadan jer na svaku 1 epizodu akcije, bilo je po 3 epizoda pričanja, power upa ili štogod.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2015., 16:50   #4
Quote:
good kid kaže: Pogledaj post
Sto novih epki DB-a . Vjerojatno i više . Nadam se da će biti dobro, a pošto je Toriyama u pitanju SIGURNO neće biti poput onog užasa od GT-a.
Ako bude i priblizno kvalitetno kao Z saga, ja prezadovoljan. Ali nekako mi mirisi da ce i ici u tom smjeru.
Meni bilo odlicno kada su sa scouterima odmjeravali power levele, i kasnije Super Sayan forme.
A borba Goku vs Freeza je bila epska.

Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Meni je GT bio najbolja Dragonball serija. Dragonball mi je bio dosadan jer je pratio klince, a Z je bio dosadan jer na svaku 1 epizodu akcije, bilo je po 3 epizoda pričanja, power upa ili štogod.
Meni je GT bio bezveze jer je bilo previse futuristicki, na sta nisam navikao u takvoj seriji, a uz to i proletilo mi brzo tih 60ak epizoda. U odnosu na Z koji ih ima skoro 300, + 16 filmova.
Dragon Ball Z: Battle of Gods je izasao nedavno i dosta je dobar filmic.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2015., 17:13   #5
Ajme odrastao sam uz DB i Z, onaj GT sam krenuo gledat i odustao jer je preloš bio.. Ali sada ovo jedva čekam
Lampard#8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2015., 21:01   #6
Potvrdjeno da se serija nastavlja na film ''Resurrection of F'' - 'Dragon Ball Super' Release Date Confirmed; Plot Set To Pick Up After 'Dragon Ball Z: Resurrection of F'
Quote:
Toei animation announced that the release date for the "Dragon Ball Super" will happen this coming July, and it has since excited fans all over the world.
Also announced by its makers, the series has moved forward to conduct its production phase to meet the release date. Produced by Fuji television and Akira Toriyama, the upcoming series will make sure to reach the fans' high expectations.
According to the people behind Toei Animation, the plot for the latest TV series from the "Dragon Ball" franchise, will be picking up after the events of the recently released film, "Dragon Ball Z: Resurrection of 'F,'" which has been reported to have surpassed the sales of it's predecessor, "Dragon Ball Z: Battle of the Gods" in a short amount of time since its release, particularly 19 days, Forbes reported.
U seriji bi onda uz Super Saiyan forme mogli vidjeti Super Saiyan God forme.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2015., 21:56   #7
Moj najdraži anime i top 5 animiranih
Ovo jedva čekam

Meni je DB najdraži. DBZ je bio s previše filera. Njemačka vergija DB-a mi je još i najdraža jer su pokratili dosta filer epizoda
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 11:19   #8
Ma meni su svi dobri i jedva cekam

Preko tapa
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 11:27   #9
Dragonball sam gledao ko klinac na njemačkoj kablovskoj, isto tako i DBZ. GT sam pogledo kad sam već bio tinejdžer, i bio je jako loš.

išao sam prije 3-4 godine ponovo gledati radi nostalgije, Dragon Ball se još dobro drži i jako je dobar zbog osjećaja avanture, ali Z je negledljivo smeće, nisam mogao izdržati ona 20-epizodna gledanja tokom borbi, katastrofa.

ovaj novi bi opet mogao gledati zbog nostalgije, ali ako bude loše kao Z neću dugo izdržati
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 11:55   #10
Pogledaj DBZ Kai tu su jaaaaako jaaaako skratili neke stvari
Lampard#8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 15:15   #11
Quote:
Lampard#8 kaže: Pogledaj post
Pogledaj DBZ Kai tu su jaaaaako jaaaako skratili neke stvari
Da, DB Kai ide kao manga, bez fillera i zamornog razvlačenja borbi.
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 15:21   #12
digo mi se

zbog ovog sam kreno da vežbam još ko klinac

sjajna vest!
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 16:59   #13
Ima toliko boljih animea, nikada nisam skužio što likovi vide u Dragonu
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 17:58   #14
Joj ovo se gledalo stalno na njemačkom rtlu.

GT sam počeo gledat i bio je preloš.
__________________
Curb
Pajkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 19:57   #15
Također njemački RTL2, DB, DBZ, One Piece(koji mi je danas odlična manga), Naruto, Detective Conan(sada vidim da to još traje ), Digimoni, Inuyasha, Ranma itd.

Lijepa vremena, naučio sam Njemački na taj način i dominirao u školi bez učenja.

https://www.youtube.com/watch?v=EUYI6v0qGIY

Najbolji opening ikada.

Daleko je DB ili DBZ od najboljeg animea, ali bio je početak i većina ih je gledala tokom djetinjstva. Ovo novo vjerojatno neće biti nešto, no iz nostalgičnih razloga možda pogledam.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 20:56   #16
Quote:
eek kaže: Pogledaj post
ako bude loše kao Z neću dugo izdržati
Onda mozes odmah prekrizit seriju jer ce vjerovatno bit ''lose'' kao Z.

Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Daleko je DB ili DBZ od najboljeg animea, ali bio je početak i većina ih je gledala tokom djetinjstva. Ovo novo vjerojatno neće biti nešto, no iz nostalgičnih razloga možda pogledam.
Ovaj novi serijal ce bit najslicniji DBZ-u, tako da zabave i uzbudjenja nece falit.

Serija ionako bude pratila dogadjaje nakon ovog zadnjeg Dragon Ball Z filma ''Resurrection of Freeza'', tak da DBS se moze gledat u praksi kao Dragon Ball Z 2.0
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 21:42   #17
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Također njemački RTL2, DB, DBZ, One Piece(koji mi je danas odlična manga), Naruto, Detective Conan(sada vidim da to još traje ), Digimoni, Inuyasha, Ranma itd.

Lijepa vremena, naučio sam Njemački na taj način i dominirao u školi bez učenja.

https://www.youtube.com/watch?v=EUYI6v0qGIY

Najbolji opening ikada.

Daleko je DB ili DBZ od najboljeg animea, ali bio je početak i većina ih je gledala tokom djetinjstva. Ovo novo vjerojatno neće biti nešto, no iz nostalgičnih razloga možda pogledam.
Ovisi kome. Meni je to pri samome vrhu animea to jest DBZ je više shounen. Dok ovi novi precijenjeni poput Legend of Korra i Attack on Titan su mi prilično bezveze osim animacije, ali i tu sam vidio boljih.

FMJ je odličan. Berserk više volim mangu nego onaj crtani. Death Note isto. One Piece se slažem, to je genijalnost samo takva.

DB i DBZ su drugačiji. DB ima ono nešto, ima dušu. Njegovo odrastanje, treninzi, borbe, turniri i jako puno dobrih priča. Za DBZ se slažem da ima fillera, ali ja sam od onih kojima to ne smeta iz razloga što su mi većina likova od samog početka zanimljiva. I opet su uspjeli stvoriti neke odlične priče kao sa Trunksom.

Tako da su za mene DB, DBZ, FMJ, Cowboy Bebop, One Piece sami vrh. Čar kod animea je ta različitost. Ima z asvakoga ponešto. Nekome će smetat Attack of Titan kao meni, nekome neće. Dosta toga leži i u Gokuu. Jednostavno najbolji lik iz animea. Jebote, želim mu biti prijatelj

Od crtanih filmova, Akira bez premca najbolji.
Remam is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 22:12   #18
Quote:
Remam kaže: Pogledaj post
DB i DBZ su drugačiji. DB ima ono nešto, ima dušu. Njegovo odrastanje, treninzi, borbe, turniri i jako puno dobrih priča. Za DBZ se slažem da ima fillera, ali ja sam od onih kojima to ne smeta iz razloga što su mi većina likova od samog početka zanimljiva. I opet su uspjeli stvoriti neke odlične priče kao sa Trunksom.
.
Kakve sve gluposti neću pročitat...ajde opiši mi nekog lika, npr Trunksa, a da mu ne opisuješ fizički izgled.
Većina likova su jednodimenzionalni snagatori bez ikakve osobnosti
ili su perverznjaci

haha Goku najbolji lik iz animea, a nije ni najbolji lik u Dragon Ballu. Piccolo e

Akira bez premca..hjoj..možda je najutjecajniji, ali najbolji nije
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 22:19   #19
FMJ? Misliš na Fullmetal Alchemista ili na nešto drugo?
Meni je to odličan anime, baš sam ga gledao pred koju godinu i ostao oduševljen.

Inače se slažem, meni su isto ti koje si nabrojao većinom najdraži, žao mi je što se Naruto tako srozao i doslovce mi se gadi sada, ali početak mu je bio dosta dobar(vrhunac napad Orochimarua na selo), negdje pri početku Shippudena je sve otišlo u kurac.

Meni je kao klincu DBZ bio vrh, mogao sam to gledati satima i prije par godina sam opet pogledao, makar su mi neke epizode bile smiješne opet sam uživao, umirao sam na one scene s Mr. Satanom, kada je išao u posjet kod Buua(onog debelog) u njegov dom i tamo se glupirao, to mi se urezalo u sjećanje.

Ali moram reći da mi je ipak DB puno zabavniji, nekako je totalno otkačen, raznolik je u usporedbi s DBZ, uvijek se nešto novo dogodi. U DBZ su ga pretjerali malo s levelima snage u zadnjoj sagi, Goku se doslovce pretvara u SS3 pola epizode konstantno puštajući krikove.

Sve u svemu mi je DB drugi najdraži anime nakon One Piecea. OP je ipak vrh, pogledao sam ga valjda 3-4 puta(malo bolesno kada znaš koliko epizoda ima), prije koju godinu(nakon rata) sam odustao od animea jer novije epizode imaju previše fillera i držim se samo mange koja mi je uvijek genijalna, rijetko Oda razočara. No neću dalje u OT.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 22:29   #20
Quote:
eek kaže: Pogledaj post
Kakve sve gluposti neću pročitat...ajde opiši mi nekog lika, npr Trunksa, a da mu ne opisuješ fizički izgled.
Većina likova su jednodimenzionalni snagatori bez ikakve osobnosti
ili su perverznjaci

haha Goku najbolji lik iz animea, a nije ni najbolji lik u Dragon Ballu. Piccolo e

Akira bez premca..hjoj..možda je najutjecajniji, ali najbolji nije
Da, namrgođeni Piccolo

Goku's critical reception has been largely positive and he has been recognized as one of the greatest manga and anime characters of all time.

Akira mi je najbolji i jebe mi se koliko je utjecajno. Taj komad remek djela mogu uvijek pogledat. I tu ta stara animacija dolazi do izražaja.

A za ostalo ti nema šanse da ti odgovaram i da me uvučeš u svoj modus operandi gdje namečeš i bezobrazno vrijeđaš


Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
FMJ? Misliš na Fullmetal Alchemista ili na nešto drugo?
Meni je to odličan anime, baš sam ga gledao pred koju godinu i ostao oduševljen.

Inače se slažem, meni su isto ti koje si nabrojao većinom najdraži, žao mi je što se Naruto tako srozao i doslovce mi se gadi sada, ali početak mu je bio dosta dobar, negdje pri početku Shippudena je sve otišlo u kurac.

Meni je kao klincu DBZ bio vrh, mogao sam to gledati satima i prije par godina sam opet pogledao, makar su mi neke epizode bile smiješne opet sam uživao, umirao sam na one scene s Mr. Satanom, kada je išao u posjet kod Buua(onog debelog) u njegov dom i tamo se glupirao, to mi se urezalo u sjećanje.

Ali moram reći da mi je ipak DB puno zabavniji, nekako je totalno otkačen, raznolik je u usporedbi s DBZ, uvijek se nešto novo dogodi. U DBZ su ga pretjerali malo s levelima snage u zadnjoj sagi, Goku se doslovce pretvara u SS3 pola epizode konstantno puštajući krikove.

Sve u svemu mi je DB drugi najdraži anime nakon One Piecea. OP je ipak vrh, pogledao sam ga valjda 3-4 puta(malo bolesno kada znaš koliko epizoda ima), prije koju godinu(nakon rata) sam odustao od animea jer novije epizode imaju previše fillera i držim se samo mange koja mi je uvijek genijalna, rijetko Oda razočara. No neću dalje u OT.
Ma Fullmetal Alchemist Brotherhood koji puno vjernije prati mangu.

I meni je DB draži i bolji. I sad kad malo pogledaš DBZ i vidiš tu razliku u snazi protovnika i Gokua usporedivši ih sa DB-om. Jebote, kad sam mislio da je Roshi najjači lik. Onaj njegov prvi kamehameha

Red Army je bila odlična priča. DB je baš onako nevin anime dok je DBZ čista koljačina, a najdraža mi je Namek saga sa Friezom.

One Piece pogledao jednom i to je bilo dovoljno da vidim kako je to sami top od animea.
Remam is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:21.