Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2015., 12:02   #21
Meni je fora za ubiti vrijeme, Rock može proć.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 20:29   #22
ovo je kao neka sportska drama ili šta? jer komedija sigurno nije
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2015., 16:55   #23
Quote:
eek kaže: Pogledaj post
varaš se, svaki loš film je gledljiv jer je The Rock u njemu i ima nevjerojatnu karizmu


inače i nakon treće epizode D.J. zanimljiv kao pijesak u gaćama, da nema onog obračuna dvojce dolphinsa ne bih gledao ni tih nekoliko minuta. sterilno.

D.J bi trebalo izbaciti iz serije zajedno s onim njegovim ćelavim ružnim kompićem koji se šverca na njegov račun, serija bi time dobila na kvaliteti. i da, manje onih poluzgodnih high class sponzi, naružuju seriju. jako.
glagolj is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2015., 20:02   #24
ovdje su mu dali takvu ulogu da je totalno bezvezan, no inače je u filmovima dobar, spasio je franšize poput GI Joea, Brzih i žestokih, itd...
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2015., 20:31   #25
prvi je smeće, a drugi je samo zadnji dobar, a bio bi i bolji da nije bilo njega.
glagolj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 09:02   #26
Quote:
glagolj kaže: Pogledaj post
prvi je smeće, a drugi je samo zadnji dobar, a bio bi i bolji da nije bilo njega.
ja ne znam zašt ti uopće gledaš takve filmove i serije, očito nisu za tebe
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 15:06   #27
Quote:
eek kaže: Pogledaj post
ja ne znam zašt ti uopće gledaš takve filmove i serije, očito nisu za tebe
ballers gledam jer volim NFL (Miami Dolphins), a the brink ne gledam. prevrtio sam ga na brzinu i bacio u smeće, nisam na njemu proveo ni dvije minute. i to mi je bilo ne sasvim dovoljno nego čak i previše da vidim o kakvom se smeću radi. da sam duže gledao imao bih vjerojatno posljedice (psihičke traume).

nisu to jedine serije/filmovi koje ja skinem i razočaram se. imam dobru vezu i film je dole za cca 5-6 minuta, serija za otprilike 2 minute, pa šta fali da se malo škicne?
glagolj is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 14:35   #28
HBO ništa ne pušta, sve što naruči obnavlja.

HBO RENEWS BALLERS FOR SEASON 2


Quote:
HBO has renewed the series BALLERS for a second season, it was announced today by Michael Lombardo, president, HBO Programming.
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 16:50   #29
vidim jedini ja još ovo govance gledam, ni sam ne znam zašto
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 16:55   #30
Gledam i ja, ali ne znam što bi pisao. Solidno za ubiti 25 minuta.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 17:39   #31
Gledam i ja, meni je epizoda bila dobra
__________________
Ja sam disleksičan!
darkwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 17:53   #32
meni onaj dio s onim likom koji vozi kabrioleta i koji je ošo kod mame i mladog dečka teški gubitak vremena
začudo nije bilo puno sisa ovu epizodu, malo za promjenu
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 23:38   #33
gledan i ja
25min nije puno jednom tjedno
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 17:59   #34
eto guzica The Rocka

i izdržo sam cijelu sezonu, ko bi reko...čak mi je i neki glumi smiješak na licu nekad izmamila serija, al ipak mi je malo preprosječna
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 08:59   #35
Onaj napljugani kompić od Rickya je najjači..
Quote:
"You ain't Derek Jeter, man..you ain't even Derek Fisher!"
Rofl:
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 12:15   #36
Ajmo reći da mi je serija dobila nekakvu prolaznu ocjenu. Onako, nit' smrdi nit' miriše, ali opet bi s guštom pogledao svaku epizodu.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 00:17   #37
što dalje to gore. nekad sam znao provest ciglih 10-ak minuta po epizodi na početku serijala, da bi je u zadnjih nekoliko epizoda "pogledao" za dvije minute, još sam puno i rekao. serija o NFL footballu, a footbala nigdje, samo neke glupe i zamorne socijalke. u zadnjoj epizodi patetična scena sexa rocka i neke plavuše u njegovom uredu. skoro mi se smučilo. šta sve neće napravit da izreklamira svoju nabildanu guzicu. valjda traži novu priležnicu, a onaj kadar s leđamu je valjda dobra/najbolja reklama. dno dna.
glagolj is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 01:24   #38
E ja neću gledat jerbo mi je Rocka malo tumač u zadnje vrijeme, samomiskače iz svakog drugog filma !
__________________
Tvoja fabula je toliko neafirmistična da je u krajnjoj konsekvenci morbidno govoriti o tvojoj budućoj psihodijalektici?!
Derek Trotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 14:01   #39
Evo, da se i ja pridružim onima koji gledaju ovu seriju a nije im jasno ( kao ni meni ) zašto je gledam....
Vjerovatno je razlog trajanje od 25 minuta...da je više ne bih......
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 08:00   #40
Nakon pogledane 2. sezone utisak je ipak nešto bolji.... naime meni je osobno ova druga sezona bila zanimljivija i gledljivija od prve tako da je i ukupni utisak i ocjena za seriju nešto bolji.
Seriji je inače odobrena i 3. sezona.
Moja ocjena serije je 6,5/10.
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:02.