Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.08.2015., 10:30   #1
Blunt Talk (2015-2016)


Quote:
Blunt Talk is an upcoming American sitcom starring Patrick Stewart created by Jonathan Ames and produced by Seth MacFarlane for the Starz network.

Blunt Talk is a character-driven comedy revolving around Walter Blunt (Stewart), a British transplant intent on conquering the world of American cable news. Through the platform of his nightly interview show, Blunt is on a mission to impart his wisdom and guidance on how Americans should live, think and behave. Besieged by network bosses, a dysfunctional news staff, numerous ex-wives and children of all ages, Blunt’s only supporter is the alcoholic manservant he brought with him from the U.K. to join him in Los Angeles. The series follows the fallout from Blunt’s well-intentioned, but mostly misguided decision-making, both on and off the air.

The series will premiere on August 22, 2015, and has been picked up for two seasons, with 20 episodes ordered.

IMDB


__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 16:47   #2
Picard šmrče koku, hah
na ovo će se morat bacit pogled
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 18:18   #3
Patrick opet na tv-u
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2015., 16:21   #4
Još tjedan dana do izlaska, jedva čekam, dugo nisma ovako bio uzbuđen zbog neke serije, doista sam uvjeren da bi ovo trebao biti hit, i da će Patrick razvaliti
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2015., 12:04   #5
Izašla prva epizoda, i nije razočarala, meni inače odgovara MacFarlane-ov tip komedije.
__________________
Ja sam disleksičan!

Zadnje uređivanje darkwood : 16.08.2015. at 12:38.
darkwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 20:40   #6
Ja sam pogledala obje epke koje su ranije ispale i meni je ovo genijalno, na trenutke mi je neugodno čak, al je baš jako dobro mi leglo i tak sam hepi

Dajte šansu ovome
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 15:16   #7
daleko je ovo od genijalnog, uopće nije smiješno, niti šokantno, niti zanimljivo
svo vrijeme dok gledam mislim na The Newsroom koja je bila prvenstveno dramska serija a 12 puta je smiješnija od ovoga
prvi dojam: loše
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 09:56   #8
Quote:
darkwood kaže: Pogledaj post
Izašla prva epizoda, i nije razočarala, meni inače odgovara MacFarlane-ov tip komedije.
Ima tu i dosta Amesa. Naročito u samome Bluntu. A ona situacija u wc-u je totalno Larry David.
logoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 14:50   #9
Quote:
eek kaže: Pogledaj post
daleko je ovo od genijalnog, uopće nije smiješno, niti šokantno, niti zanimljivo
svo vrijeme dok gledam mislim na The Newsroom koja je bila prvenstveno dramska serija a 12 puta je smiješnija od ovoga
prvi dojam: loše
A ništa, izašla je treća, probaj možda još nju, tri su sasvim dovoljne da daš pošten pogled dal ti se serija sviđa ili ne
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 15:13   #10
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
A ništa, izašla je treća, probaj možda još nju, tri su sasvim dovoljne da daš pošten pogled dal ti se serija sviđa ili ne
2 su mi bile dovoljne, i odustao sam.
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 19:50   #11
Quote:
eek kaže: Pogledaj post
2 su mi bile dovoljne, i odustao sam.
OK, sve pet
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 15:31   #12
Konačno pogledao pilot, i oduševljen sam.

Patrick je očekivano ubio ovo, i sviđa mi se i premisa i kako je ispalo.

Tempo jest malo sporiji, ovo ipak nije sitcom, ali da se ispalti, bome se isplati
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:16.