Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2010., 14:10   #61
Nema standardnog inventorya, ali se mogu mijenjati oružja i armori kad ste na brodu.

Quote:
giovannininho kaže: Pogledaj post
Zanima me da li se može promjenit klasa ako ste importirali save iz jedinice ili sve ostaje isto
Može se promjeniti i klasa i faca.

@mickey: Pa zamijeni si shift i space u kontrolama... To mi je bila prva stvar koju sam napravio, čak i prije početka same igre.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 15:45   #62
nah... koliko god dobre stvari imala, ova igra je slabi prosjek, a trend sisanja kurca EAu i biowareu je ocito na maksimumu... 9.6 na vecini siteova

sada nakon 5-6 sati igranja vec vidim di je ovo otislo
na jednu stranu mozda najfenomenalniji svemir u igri ikada, ali kada se cisto gleda, previse su stvari zasrali

- nema statova oruzja, ni armora, svih onih dodataka i mogucnosti koje je ME imao. ne kuzim kako je neko mogao biti debilan i umjesto da samo naprave efikasniji inventorij, da lakse mozes tone itema koje dobivas sredivati, da naprave ovako nesto
- bonusi koji se kupuju, tipa su +5%dmg ovo, plus 10% ono, plu 15% na stitove...
- sjebali trgovanje do kraja. svi shopovi su plasticne konzole na kojima je uvijek mala lista ispraznih stvari, daleko vise gluposti kojima opremas Shepardovu sobu nego dobrih itema, nema interakcije sa likovima, dogovora oko oruzja, nadogranji, slotova... nista
- nestalo sve sto se tice kompanija, njihovih proizvoda i ostaloga
oruzja su totalno bljeda, uopce nema vise da razne kompanije imaju ucinkovitost za odredene stvari, drugacije statistike i slicno
- loot je nepostojeci, kao i inventorij, totalno proglupljeno i pojednostavljeno za lakse igranje na konzolama
- broj skillova je daleko manji, level trostruko nizi, NEMA XP gaina od borbi nego samo na kraju misije - nema vise da je igra kao film, nego kada obavis objective, imas opciju da zavrsis misiju odmah, automatski te vrati, brod odleti - i dobijes lame ekran a la Bush "mission accomplished"
- mape iako odlicno izgldaju i daleko su detaljnije od ME1, naravno da imaju kao minus da su PUNO manje i totalno linearne... nema sanse da se nesto propusti ili treba traziti, sve je na putu
- famozni save iz ME1 zapravo kurca neznaci, jel bez obzira sto, igra vrti svoje i vidis da nista nema previse razlike, nikakvog utjecaja ili velikih posljedica, sve nekak ima osjecaj "zakurac". plitko
- galaxy map je meni osobno debilan, vozas se u malom markeru brodica, na galaksiji koja je manja i daleko neraznovrsnija od prve

... uglavnom, krajnji rezultat meni je da su previse toga zasrali, sa pojednostavljivanjem igre i uklanjanjem ... pa svega sto bi bilo imalo kompleksno... stvarno samo pucacina iz treceg lica, smjestena u fenomenalni svemir ciji potencijal ostaje neiskoristen...

eh, i ima jedna zanimljiva pizdarija - pazljivo sa uninstallom ME2, jel stavlja opciju da obrise saveove, i ujedno obrise i save od ME1
srecom nije se meni desilo
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 16:02   #63
@THE dzubre
aj mi reci samo jel možeš ako nema sejvova kroz igru nekako utjecat na one odluke hoce li ti wrex biti živ i take šeme? jer svoje sejvove nemam više,a za skinit sam našo neke jadne što se tiče odluka....jer nisam još počeo igrat kak je red pa da mi bude onda što sličnije kako sam igro u prehodniku
__________________
Kada se kunem majkom možda lažem...ali kada kažem oca mi govorim istinu,majke mi!!!
Osječko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 16:07   #64
nisam probao, ali cini se da se moze
- imas uvod, onda odaberes novi/stari izgled/podatke, onda malo akcije,pa imas kao "psiholoski test" za sjecanje - i onda te pitaju za council i virmire(wrex/ashley/kalenko)
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 16:25   #65
Jok, isprobao s novim characterom. Automatski ti stave da li si spasio ili ne council i tko je živ. Ne možeš birati.

@Osječko: Kako nema dobrih sejvova za naći? Pa jesam gore stavio link sa tonom dobrih charova? Nemoj gledati klasu, ionaku ju možeš promjeniti.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 17:45   #66
Quote:
THE dzubre kaže: Pogledaj post
nah... koliko god dobre stvari imala, ova igra je slabi prosjek, a trend sisanja kurca EAu i biowareu je ocito na maksimumu... 9.6 na vecini siteova

sada nakon 5-6 sati igranja vec vidim di je ovo otislo
na jednu stranu mozda najfenomenalniji svemir u igri ikada, ali kada se cisto gleda, previse su stvari zasrali
Sad si me totalno razočarao...

Mislim... Ne ti, nego Bioware. Sad se pitam ima li uopće smisla nabavljati igru...
__________________
...
Wrbhhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 19:49   #67
http://www4.picturepush.com/photo/a/...f/Untitled.png

Nije moja slika, ali isto je Ikakav prijedlog? Rjesenje? Kazu da steka zbog jednog procesora, DAO mi normalno radio, ne vidim kako ME2 moze biti toliko napredniji da ne radi.
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 23:27   #68
Može jedno objašnjenje od vas koji igrate ?
Kada Shepard dođe na Omegu, zadatak mu je naći onog salarianskog doktora, ali tamo mi se nudi i opcija za naći Archangela. Jel to neka greška? Mislim, Illusive Man je dao zadatak za naći dokotra, a ovaj drugi se samo stvorio odnikud, njega nitko nije spominjao. Kako se on "legalno" pojavljuje?
__________________
8. padež dubravativ - koga, čime?
Valsharess is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 23:28   #69
Illusive Man ti je dao listu zanimljivih i korisnih individua koje bi trebala vrbovati. Među njima je i Archangel. Provjeri Journal za ostale.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2010., 23:45   #70

Khm, da, ne bi bilo loše pogledati tu i tamo
__________________
8. padež dubravativ - koga, čime?
Valsharess is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 11:28   #71
Nisam igrao jedinicu, a umirem od dosade. Znači da umjesto dvojke skinem jedinicu i nju igram? Zvuči bolje.
luckynumberseven is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 11:40   #72
Quote:
luckynumberseven kaže: Pogledaj post
Nisam igrao jedinicu, a umirem od dosade. Znači da umjesto dvojke skinem jedinicu i nju igram? Zvuči bolje.
I jedinica ima svojih mušica, ali je svakako vrijedna igranja. Ako voliš takve igre, ne moraš previše razmišljati...
__________________
...
Wrbhhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 12:29   #73
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
Jok, isprobao s novim characterom. Automatski ti stave da li si spasio ili ne council i tko je živ. Ne možeš birati.

@Osječko: Kako nema dobrih sejvova za naći? Pa jesam gore stavio link sa tonom dobrih charova? Nemoj gledati klasu, ionaku ju možeš promjeniti.
a gledo sam tamo pa nisam našo ništa previše zanimljivo...mislim ima dobrih likova,ali nigdje ne mogu naci odluke baš kako sam ih ja napravio
Ma igrat ću bez importanja lika pa kako bude svejedno mi samo da počnem više ko čovjek igrat
__________________
Kada se kunem majkom možda lažem...ali kada kažem oca mi govorim istinu,majke mi!!!
Osječko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 15:21   #74
ugh... sto vise ovo igram, sve vise pizdim, da mi se place...
ne zato sto je igra tako losa, nego zato sto ima toliko nevjerojatnog potencijala da je uzas...
ali nije li bioware dobro stojeca kompanija? koja zna posteno obaviti posao kada treba? da komercijalizam i igranje konzola je toliko pravladao da ostanu slijepi na nesto nevjerojatno sto stvore?
ovo sto je mass effect, bi trebala biti super razradena igra koja iskoristava fenomenalnu pricu i jebeno fenomenalan svemir, da polako se uziva i gusta a ne bezglavo trci okolo i reseta

sada malo obavim misiju, pa pizdim po galaksiji i gustam
uzasno mi ide na kurac sto se triput moras vracati na lokaciju jel poslje svake misije te lansira u svemir bez pitanja jel bi ostao jos nesto raditi
novo skeniranje planeta za resurse je apsolutno fenomenalno i gust
nazalost samo istrazivanje i koristenje resursa je slabo razradeno (klik na konzolu, dobijes opcije kao "research new technology", zapravo obicna lista, klik, naplati ti, kraj price)

no uglavnom, iako je zasrano sto je zasrano i ocito da tu nista promjene
sad zalim za glupim radovanjem "izlazi u isto vrijeme za konzole i pc" lol, idiota onih 7 mjeseci razlike u verzijama je napravilo finu razliku izmedu portova
no ono sto stoji je s obzirom na build igre da mogu staviti beskrajno dodataka (sto se ocito podrazumjeva i donosi fine extra pare) - gledajuci 20dlc-a za Dragon Age
vec je ME1 pokazao kako fino se dobar DLC uklopi (bring down the sky), i koliko povecava gust
a mozda se moza i nadati da ce im neke stvari doci iz dupeta u glavu pa budemo mogli ocekivati i stvarno dobre stvari
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 16:04   #75
Quote:
THE dzubre kaže: Pogledaj post
ugh... sto vise ovo igram, sve vise pizdim, da mi se place...
totalno... evo imam 5 i pol sati igre.... i dosadno mi je postalo.... vjerovatno chu prijechi jednom ali nekak nije mi to to... i ne vjerujem da mu je IGN dao 9/10.....
pardon 9.6/10
kako je krenulo trice che sigurno biti u to ne sumnjam... ali mislim da che trica biti interaktivni film... sa žan klaudom vam damom i i i i biti che dvije verzije sa dva razlichita zavrshetka... tak da ipak bude kakve takve interakcije... damn a skros sam si gushtao ovu igru. chim sam vidio prvi mission complete znao sam da nije dobro :/
koje gluposti... imam isti feeling gorchine kao i sa modern warfare 2

nochas sam lijepo dobavio KOTOR 1(ako nishta ne vracha me nakon svakog questa u bazu) ... koji josh nisam presaho... i dvicu... koju chu ponovno probaviti nakon jedinice
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 09:39   #76
OMFG
Jbale ih konzole, smradovi jedni.. pa što učiniše od dobre igre???
Sauron_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 11:00   #77
evo nakon malo dužeg igranja se i ja moram složiti sa negativnim komentarima ostalih ovdje...izbacili su par sitnica koje ovu igru čine svim samo ne više RPG-om na kojeg smo svi mi navikli,jbga šta reć više...iako daleko od toga da igra ne valja,preći ću ju vjerojatno više nego jednom ali opet da su ostavili inventory,xp gain i još par sitnica ko u prvom dijelu ne bi se mogla naći mana ovoj igri ali jbga šta je tu je sad.
__________________
Kada se kunem majkom možda lažem...ali kada kažem oca mi govorim istinu,majke mi!!!
Osječko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 12:32   #78
Quote:
Sauron_zg kaže: Pogledaj post
OMFG
Jbale ih konzole, smradovi jedni.. pa što učiniše od dobre igre???
Kako misliš što učiniše od dobre igre, pa igra dobiva desetke na svim mogučim sajtovima i vjerovatno ce na kraju godine biti proglašena za igru godine. Pa igra je fenomenalna, o čemu ti pričaš?
H240 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 13:08   #79
Quote:
H240 kaže: Pogledaj post
Kako misliš što učiniše od dobre igre, pa igra dobiva desetke na svim mogučim sajtovima i vjerovatno ce na kraju godine biti proglašena za igru godine. Pa igra je fenomenalna, o čemu ti pričaš?
I meni je dvojka za sad ok! Dobro, dvojku sam stavio jucer i odigro samo 2h ali dojmovi su, barem meni pozitivni! To sto nema inventorija i xp gaina jesu minusi, ali ne i toliki da bi odbacio igru! Prvo sto sam ustvari primjetio je znatno poboljsanje u pucackom dijelu igre! U ME1 mi je pucnjava jednostavno ocajna! Ne znam kako objasniti, ali mi je cijeli taj osjecaj borbe bio kao u starim ps1 napucavanjima (sto nebi bio problem da tog napucavanja nema na svakom koraku)! A i overheat mi je bio lame, puno mi se vise svidja ovaj koncept! Dalje, igra je, uz to sto je ljepsa od prethodnika i bolje optimizirana! U jedinici mi je znao jako padat fps rate, pogotovo u jednom dijelu normandije, dok mi ovdje sve pici na high ko podmazano!
Iako jos ne mogu potpuno suditi igri jer sam ju prakticki tek naceo, za sad mi djeluje ok!
P.S.-ali onaj mision complete im fakat nije trebao!
teslaCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 13:10   #80
Quote:
H240 kaže: Pogledaj post
Kako misliš što učiniše od dobre igre, pa igra dobiva desetke na svim mogučim sajtovima i vjerovatno ce na kraju godine biti proglašena za igru godine. Pa igra je fenomenalna, o čemu ti pričaš?
Ti se to zezaš ili...?

Ako tebi riječ "popraviti" znači obrisati, onda da.. igra je fenomenalna..
"popravili" su inventory -> maknuli su inventory
"popravili" su mako -> maknuli su mako
"popravili" su overheat -> maknuli su overheat
"popravili" su level upanje -> nema više experience-a sa killom
"popravili" su uncharted planete -> sad ih ima 3x manje

pol igre su obrisali jer nisu znali kako unaprijediti ono što su imali, al bitno da su u svim najavama hvalili kako slušaju community i kako su poboljšali ono na što su se ljudi žalili..

ne kažem da je tolko loša igra, ali toliko toga su maknuli da je sada sve samo ne rpg..

Zadnje uređivanje Sauron_zg : 25.01.2010. at 13:16.
Sauron_zg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:01.