Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2009., 15:12   #1
Trazim apartman ili sobe za ljetovanje ali...!

Kao sto kaze naslov:Trazim apartman ili sobe na moru za ljetovanje ali...!:
Dolazim na ljetovanje u Hrvatsku i vidjet cu suprugu poslije godinu dana.Trebam dvosoban apartman ili dvije dvokrevetne sobe za pocetak augusta-10-tak dana.
Posto suprugu nisam dugo vidio znate vec sta nam je namjera raditi vecinu vremena.:Problem: je sto imamo dvoje djece koji nisu vise mali a nas dvoje smo prilicno bucnikad se volimo.Trebam apartman cije su sobe fizicki odvojene ili dvije dvokrevetne sobe sa kupatilima-prednost jacuzziju!
Pozeljna blizina(do par kilometara)kakve usamljene plaze...kazem-prioritet nam je da se dobro...odmorimo!
Ako neko ima takav apartman za izdavanje molim za kontakt na PP!
Ili neka iskustva gdje mogu naci nesto takvo.Prednost ostrvima i Dalmaciji.
Hotele ne podnosim jer stalno boravim po svijetu u njima i muka mi je od rijeci hotel!
Hvala svima za pomoc!!!
usamljenik is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2009., 15:46   #2
velika je ponuda 2-sobnih apartmana i dvokrevetnih soba sa kupaonom ali da bas imaju i jacuzzi, vjerujem da je to jako tesko naci..
ako hocete mir i usamljenije plaze-peljesac je idealan-priroda je krasna, skriva lijepe plaze i nema turisticke guzve! npr. mjesto trpanj (ima plaza u okolici), duba peljeska, okolica orebica..
Cres je isto dosta miran otok, isto ima dosta smjestaja i tih "usamljenih" plaza, di ima jako malo ljudi ..npr. na cresu smjestaj u martinscici/zaglavu, ustrinama (mjesto ustrine)
na otoku korculi ima puno uvala di se iznajmljuju kuce, apartmani i kuce a idealno za odmor u miru..
ja osobno ne iznajmljujem i nesto znam osobno nekoga da iznajmljuju al se svasta nadje na netu..ja mogu dati savjet kako je u kojem mjestu i kakve su plaze, je li mirno za odmor itd..je li ok cijena..
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2009., 17:50   #3
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
velika je ponuda 2-sobnih apartmana i dvokrevetnih soba sa kupaonom ali da bas imaju i jacuzzi, vjerujem da je to jako tesko naci..
ako hocete mir i usamljenije plaze-peljesac je idealan-priroda je krasna, skriva lijepe plaze i nema turisticke guzve! npr. mjesto trpanj (ima plaza u okolici), duba peljeska, okolica orebica..
Cres je isto dosta miran otok, isto ima dosta smjestaja i tih "usamljenih" plaza, di ima jako malo ljudi ..npr. na cresu smjestaj u martinscici/zaglavu, ustrinama (mjesto ustrine)
na otoku korculi ima puno uvala di se iznajmljuju kuce, apartmani i kuce a idealno za odmor u miru..
ja osobno ne iznajmljujem i nesto znam osobno nekoga da iznajmljuju al se svasta nadje na netu..ja mogu dati savjet kako je u kojem mjestu i kakve su plaze, je li mirno za odmor itd..je li ok cijena..
Hvala na odgovoru.
Jel imate Vi ili neko neku prepruku-ime,telefon,web stranicu nekoga ko izdaje uistinu mirne apartmane,u blizini plaze i sl.Imao sam prilike da nekada prije rezevisem i uplatim ljetovanje unaprijed,obeca mi se apartman na plazi(recimo) medjutim dodjem tamo i vidim da je to sto su mi rekli da je plaza u stvari sve samo ne plaza...
Bitno mi je da je apartman miran,da mogu izaci do plaze koja je stvarno u blizini,okupati se i vratiti se u sobu.Zelim da provedem vecinu vemena sa zenom i to mi je prioritet.
Kakav je Hvar ili Brac?Bio sam prije na Bracu i svidjelo mi se ali nemam nikakvog kontakta ni sa kim sa tog ostva...imate li mozda neku pporuku?
Hvala!
usamljenik is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 12:11   #4
na zalost, nemam brojeve ni hvara ni brača iako sam tamo bila..
ja sam tip koja dodje negdje i onda na licu mjesta trazim smjestaj i provjerim kakav je smjestaj pa odlucim uzimam li ili ne..dosad sam uvijek imala srece sto se tice cijena i smjestaja ali nisam patila na to da budem prvi red do mora
a ovo vam je link na trazilicu apartmana-uglavnom se nude apartmani uz samo more i u usamljenijim mjestima..
http://www.travel-croatia.de/hr/
pregledala sam trazilicu i vidim da imaju stvarno jako dobro uređene apartmane, ima fotki di se vidi di se nalaze uz more itd..a u usamljenim su mjestima..ali ni cijene nisu bas niske:
pogledajte tamo pod juzna dalmacija pa pod mjesto perna (na peljescu), tri luke, tj. vila u veloj luci (korcula), poplat (korcula), slano (kod dubrovnika) - to su stvarno usamljenija mjesta (bila ja svuda) a apartmani uz samo more..
pa pod srednja dalmacija- ivan dolac na hvaru (isto usamljeno jako)
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."

Zadnje uređivanje nasmijanonebo : 28.05.2009. at 12:16.
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 22:44   #5
^^Ivan Dolac, na Hvaru, bila, i nije usamljeno baš, a put je prava halvarija. Ide su u brda, pa kroz tunel - pečinu samo u jednom smjeru se može voziti, imaju semafor, a na drugoj strani takvi zavoji, ajoj, i nema parkinga, mi ga ugurali u nečije dvorište. I ništa posebnog nema, stjene, al ima dosta naroda, iznenađujuće mnogo ih bilo.

Možda da za Ugljan pogledate. Ima lijepih mjesta tamo, šumica , sunčanje na stjenama u toplesu , iza samostana.
Lindy2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2009., 21:54   #6
Ovo mi zvuci jako dobro a potrazio sam slike na internetu za ovo mjesto
:Možda da za Ugljan pogledate. Ima lijepih mjesta tamo, šumica , sunčanje na stjenama u toplesu , iza samostana.ao da mi citate misli...
Ima li kakav kontakt telefon nekog iz tog mjesta mozda?
Hvala za pomoc
usamljenik is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 21:18   #7
Zanima li vas odmor na Plitvičkim jezerima? Plaža nije baš u blizini, ali ako želite romantičan vikend u prirodi - uz zvuk slapova, miris šume, cvrkut ptica..., to je idealno mjesto za vas. Mnogi nude privatni smještaj uz dobru ponudu - prije svega udobnost, uljudni vlasnici, kvalitetan ambijent, a vrlo povoljno. U blizini su restorani, najpoznatija je LIČKA KUĆA sa autohtonom ponudom, a najbliža plaža je u Zadru ( cca 40 min putovanja )...
__________________
Pali gume, a ne dušu!
Cea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 11:15   #8
Quote:
usamljenik kaže: Pogledaj post
Ovo mi zvuci jako dobro a potrazio sam slike na internetu za ovo mjesto
:Možda da za Ugljan pogledate. Ima lijepih mjesta tamo, šumica , sunčanje na stjenama u toplesu , iza samostana.ao da mi citate misli...
Ima li kakav kontakt telefon nekog iz tog mjesta mozda?
Hvala za pomoc
sjetila sam se jos jednog usamljenog mjesta-duba peljeska na peljescu..tesko da ces naci usamljenje mjesto a da je lako dostupno autom...
stvarnomalo selo, ima lijepih plaza okolo (jedni od najljepsih na jadranu!) ,do ducana ima 10 km, iako u mjestu ima kafic i restoran..a priroda predivna
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:59.