Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2012., 14:35   #201
stvarno sam ljut na t-com,jer nikako da dostave taj mobitel zvao sam ih u pon i kaže doće u toku tijedna evo sad petak i ništa pa koda šalju iz amerike a ne iz zagreba đubrad!!!
stipis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 14:38   #202
Quote:
stipis kaže: Pogledaj post
stvarno sam ljut na t-com,jer nikako da dostave taj mobitel zvao sam ih u pon i kaže doće u toku tijedna evo sad petak i ništa pa koda šalju iz amerike a ne iz zagreba đubrad!!!
Koliko dugo cekas mob?
Ja sam prosli tjedan potpisala ugovor, i rekli su da ce doci mob u roku 3 tjedna
huskybucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 14:42   #203
naručio 26.3 i još ga nisam dobio
stipis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 16:24   #204
Stips...rekli su mi da ce svima doc tek nakon Uskršnjih blagdana..
Dino KT is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 17:04   #205
Evo jedno jednostavno pitanjce za vlasnike 5570-ice. Dal mob ima ikakvu signalnu lampicu koja bi oznacavala propusten poziv ili dobiven sms (e mail)? Ja sad koristim mob koja ima lampicu i mogu reci da vise ne zelim mob bez nje. Ne bih ni mijenjao mob ali mi je star skoro 2 g. a svidja mi se cijena samsunga preko max adsl-a. Unaprijed hvala na odgovoru.
SBk is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 18:49   #206
Quote:
Dino KT kaže: Pogledaj post
Stips...rekli su mi da ce svima doc tek nakon Uskršnjih blagdana..
meni je rekla prvo za 2 tjedna a onda da će doć ovaj tjedan.meni nije jasno kad naručim preko neke internetske stranice pošiljka dođe sutra dan ili prekosutra a kad sam pito jesuli paket poslali rekli su da jesu a to sam ih pitao 30.3 pa me ćudi ta njihova sporoća.
stipis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 20:41   #207
Stips gle sta su mi poslali na mail: Poštovani,
zahvaljujemo Vam na poslanom e-mailu te Vam u nastavku donosimo odgovor.
Nastavno na Vaš e-mail želimo Vas obavijestiti kako je pregledom pretplatničkih podataka evidentirano preuzimanje opreme/uređaja od strane distributera.
Stoga možete očekivati dostavu uređaja nakon Uskršnjih blagdana.

U svrhu dodatnih pojašnjenja uvijek smo vam dostupni na e-mail adresi: [email protected]

Srdačan pozdrav,

T-Com
Dino KT is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 22:00   #208
Quote:
Dino KT kaže: Pogledaj post
Stips gle sta su mi poslali na mail: Poštovani,
zahvaljujemo Vam na poslanom e-mailu te Vam u nastavku donosimo odgovor.
Nastavno na Vaš e-mail želimo Vas obavijestiti kako je pregledom pretplatničkih podataka evidentirano preuzimanje opreme/uređaja od strane distributera.
Stoga možete očekivati dostavu uređaja nakon Uskršnjih blagdana.

U svrhu dodatnih pojašnjenja uvijek smo vam dostupni na e-mail adresi: [email protected]

Srdačan pozdrav,

T-Com
dobro tebi su rekli to ali kad si ti produljio ugovor?
stipis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 22:10   #209
28.3..ili 29.3 nez.. znam kako ti je i ja ga nemogu docekat :P
Dino KT is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 22:33   #210
Quote:
Dino KT kaže: Pogledaj post
28.3..ili 29.3 nez.. znam kako ti je i ja ga nemogu docekat :P
jel znaš možda čime šalju kojom kompanijom?
stipis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 23:22   #211
Quote:
stipis kaže: Pogledaj post
jel znaš možda čime šalju kojom kompanijom?
Ja znam da su dosad sve slali Overseasom koji mi je milijun puta gori od intereurope ili city expressa. Paketi su redovito loše upakirani na način da su u samo originalnoj kutiji uređaja bez barem pak papira preko a neću niti govorit što su meni jednom zaboravili dostavit paket pa su mi rekli da dođem u njihov centar koji je bio udaljen 70 km od mene.
dalma222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 00:34   #212
Quote:
dalma222 kaže: Pogledaj post
Ja znam da su dosad sve slali Overseasom koji mi je milijun puta gori od intereurope ili city expressa. Paketi su redovito loše upakirani na način da su u samo originalnoj kutiji uređaja bez barem pak papira preko a neću niti govorit što su meni jednom zaboravili dostavit paket pa su mi rekli da dođem u njihov centar koji je bio udaljen 70 km od mene.
kad sam zvao pito sam s čime šalju kaže hp poštom
stipis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 10:54   #213
Jel mi može netko reći ako je uspio dobiti taj mob uz produljenje adsl ugovora, a da mu postojeći ugovor još nije istekao?
Ja sam danas zvao SZK i vele mi tamo da mi ugovor ističe u 7. mj. i da ne mogu trenutno produljiti, nego tek 30 dana prije isteka (a onda akcija više neće trajati).
Lepy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 21:45   #214
Imam internet i Maxtv kod njih više od dvije godine, dali je moguće da nastavim koristiti samo njihov internet a otkažem pretplatu na Maxtv s time da dobijem taj mobitel.
Pudge is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 21:59   #215
Zamolba moderatora

Zadnju stranicu - dvije ste za spamali upitima i raspravom kako doci do tog mobitela preko ugovora za t-com (adsl), ali tema je namjenjena za raspravu o samom mobitelu, a ne kako doci do njega preko sklapanja novog ugovora za internet, tako da vas molim da raspravu nastavite u pravom smjeru, a to su razni problemi sa samim mobitelom ili neke preporuke i domisljatosti vezane uz sam uredjaj

imate veliku temu o t-comu na internet podforumu, ona je prikladnija za takve upite vezane uz produljenje ugovora, te kad nabavite mobitel, slobodno nastavite ovdje
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 09:48   #216
ja vas molim...
pročitala sam sve postove..
i još uvijek ne mogu poslati mms...
naime bila sam na vipu i prešla na tomato.. mijenjala postavke i ovako i onako...
što trebam imati odabrano da bih mogla poslati najobičniji mms...
nisam mogla slati poruke niti iz vipa a ne mogu niti sa tomata... sto trebam napraviti... nisam nekakav napredni korisnik, tako da ne znam što sve trebam uključiti.. ovaj sam dobila kao službeni mobitel... al se ne snalazim...
molim vas....
tarmiqua is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 12:42   #217
Najprije vidjeti ovo.

MMS postavke za TOMATO

NAME: Tomato MMS
APN: mms.tomato.com.hr
MMSC:http://mms.Tomato.com.hr/servlets/mms
MMSC proxy: 212.91.99.91
MMS port: 8080

Nisam siguran treba li username i pass ili ne...
Ako ti mms i dalje neće prolaziti još dopiši:
Uname: 38592
Pass: 38592

Ja inače nemam tomato karticu, već sam ove postavke našao na intrnetu.
Ne jamčim da to radi.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 22:41   #218
Galaxy mini help!

Dobila sam samsung galaxy mini
ne da se upaliti...ne znam sta je prckano po njemu
Pokusavam probati staviti android 2.2 na njega...
Zanima me pomocuu odina cu to pokusati, jer kies mi ne pronalazi mob...
Skuzila sam da treba skinuti tass v1, i softver, skidam upravo S5570_XXKB1.
E sad kad cu to pokusati s odinom, sta ide u one kucice boot, phone, pda, csc, efs???

Molim sko moze netko pomoci, poprilicno mi je hitno
huskybucka is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 11.04.2012., 09:47   #219
Nadogradnja Samsung Galaxy Mini S5570 na Gingerbread 2.3.6 preko ODIN-a

Evo kad je već teško nekima malo googlati, uzeo sam par minuta vremena te prenosim ovaj tutorial za nadogradnju/flashanje ovdje.

Za nadogradnju trebate slijedeće:
TASS_v1.0.ops
Odin Multi Downloader v4.38 (Galaxy Mini).exe
Samsung Galaxy Mini S5570 Gingerbread 2.3.6 S5570JVKT1 firmware i raspakirajte ga u neki folder.
Samsung USB Driveri (njih dobivate instalacijom KIES-a ili ih potražite na googlu)



Provjerite da li je baterija puna. (ili gotovo puna)
Ugasite uređaj.
Držite "Volume Down" i "Home" tipku te pritisnite "power on" tipku na svojemu Galaxy Mini S5570.

Budite sigurni da je na ekranu prikazano kao na slici:



Spojite Samsung Galaxy Mini S5570 i PC sa USB kablom. Budite sigurni da imate već instalirane drivere za uređaj.
Pokrenite ODIN i uvjerite se da je prepoznao vaš mobilni uređaj.



Kliknite na OPS gumb i odaberite TASS_V1.0.ops




Odaberite firmware fileove slijedećim redoslijedom:

Boot --- APBOOT_S5570JVKT1_CL703231_REV02_user_low_true.tar .md5
Phone--- MODEM_S5570XWKT2_CL698112_REV02.tar.md5
PDA --- CODE_S5570JVKT1_CL703231_REV02_user_low_true.tar.m d5
CSC --- GT-S5570-MULTI-CSC-OJVKT1.tar.md5



Kliknite "start" gumb.


Pričekajte da proces nadogradnje softvera završi i odin prikaže: “PASS”

Preporučljivo je nakon nadogradnje napraviti factory reset / wipe data, wipe cache partition.

Ovo nije moj tutorijal, već je ugrubo preveden sa ove stranice.

Ne odgovaram ni vama ni vašim roditeljima za vaše skupe uništene telefone. Ne odgovaram za bilo kakve greške nastale korištenjem ovog tutoriala jer nisam autor istog. Ne odgovaram za gubljenje vaših dragocjenih podataka. Ovaj tekst sadrži izvor odakle je preuzet i slobodno se žalite njegovom autoru.

Admini ovaj post slobodno premještaju, preuređuju, brišu... što im volja bez pitanja što da rade.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 13:49   #220
Puno hvala
Evo, premjestio sam u prvi post (tako da se svakog može tamo uputiti ako postavi isto pitanje).
Ako se ukaže potreba (ili bi ti htio)- prebacim u posebnu temu
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:59.