Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2007., 15:03   #1
Talking klizni ormar

hej ljudovi....
kupujem ormar sa kliznim vratima, širine 200-225 cm, visina nije važna, dubina 60-65 cm, gledala po svuda imam neke ponude, ali me zanima jel netko zna gdje možda ima za kupiti kvalitetne ormare a ne preskupe, ja našla hespov ormar dođe oko 6800 kn

savjeti i iskustva i više nego dobrodošli !

thanx guys!
__________________
frankly my dear, i don't give a damn !!

one happy mother!
san26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 15:08   #2
ikea. kostaju od 250 eura nadalje.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 15:12   #3
ikea ? hm....... a prijevoz a carina ?
__________________
frankly my dear, i don't give a damn !!

one happy mother!
san26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 15:27   #4
imas temu ikae. ima neki lik kaj prevozi. ja sam bila u ieki prije 2 tjedna i mogu ti reci da ima zaista lijepih ormara. pogledaj si na ikea.at
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 23:36   #5
Quote:
san26 kaže: Pogledaj post
hej ljudovi....
kupujem ormar sa kliznim vratima, širine 200-225 cm, visina nije važna, dubina 60-65 cm, gledala po svuda imam neke ponude, ali me zanima jel netko zna gdje možda ima za kupiti kvalitetne ormare a ne preskupe, ja našla hespov ormar dođe oko 6800 kn

savjeti i iskustva i više nego dobrodošli !

thanx guys!
za tu lovu možeš dobiti ormar sa alu kliznim vratima 200 x 250 sličan ovome ovisi o opremi koju tražiš unutar ormara
kosta is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 15:21   #6
da se prikrpam na temu ima li netko ugradbeni klizni ormar od edura? pa ako moze neki okvirni info na tu temu (omjer cijene i kvalitete, brzina izrade i ljubaznost osoblja, izdrzljivost i funkcionalnost ormara i tak.)
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 16:07   #7
imam eduro ormar. cijena bas nije sitnica - ormar je kostao, ako se dobro sjecam, nekih 7-8000 kn, a sirok je cca 1,70m. ima unutra 3 ladice sirine cca 80 cm, police, lift za spustanje objesenih stvari...cijena naravno ovisi o "opremi unutra" i o fronti (pleksi, iveral - valjda je, ili sto vec).
jako sam zadovoljna kvalitetom. nije prejeftin, ali meni je najbolji ormar, nije mi zao lipe (nema objesenih vrata nakon nekog vremena sto se desi standardnim ormarima i sl.)
na klizni alu mehanizam imas garanciju 7 godina (vrata se zbilja super klizu , mos ih vozat do mile volje).
cekas jedno tri tjedna, montiraju ga brzo.
preporuka: *****
Hannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 16:17   #8
Quote:
Hannah kaže: Pogledaj post
(nema objesenih vrata nakon nekog vremena sto se desi standardnim ormarima i sl.)
imam alplesov od 2,6 m dužine, visine 2,20, mislim da je dubina 65 cm, 6 i pol godina
vratašca dvoja klize kak po putru
kućni divljaci komada 3 vratima mlataraju kak divlji više puta dnevno ali vrata ne popuštaju

vrlo je značajno da se dobro monitiraju, onda nema problema s vratima
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 16:31   #9
...i da kvaliteta materijala i spojnih dijelova nije srot.

obicno se desi na vecini, ne kazem na svima. tvoj upravo dobor pokazuje da to nije pravilo.

meni su za ovaj eduro svi govorili da je to preskupo, da si bolje sam kupiti dijelove za unutarnje uredjenje ormara jer ispadne puno jeftinije...iskreno, sumnjam da bi to bio isti ormar .
Hannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 20:33   #10
Quote:
darin kaže: Pogledaj post
da se prikrpam na temu ima li netko ugradbeni klizni ormar od edura? pa ako moze neki okvirni info na tu temu (omjer cijene i kvalitete, brzina izrade i ljubaznost osoblja, izdrzljivost i funkcionalnost ormara i tak.)
Osnovna cijena fronte (najjeftinije) je 800 kn/m2. Bila neki dan. To dosta izađe uz još neku opremu unutra al mislim da se isplati.
nyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 22:23   #11
Da li se to isplati kod stolara u kombinaciji sam svoj majstor?
Vrata ladice naručim kod stolara nakon što sam ja odredila dimenzije?
__________________
Kraljevina Hrvatska
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 12:33   #12
eto javljam vam da sam našla klizni ormar, kupila u prima namještaju - hespo ormar, program aida, klizni sa dvoja klizna vrata dimenzije - 200x60x225 - 6854 kn. malo je skuplji ali je jako kvalitetan, puno drvo, stranice sa strane debele, unutra je dobra šema, ima puno polica ! pa preporučujem ! doduše u hespu je isti takav 200 kuna jeftiniji ali se čeka 30 dana, ja svoj čekam 10 dana jer ih imaju na skladištu u bjelovaru, ali ak ih oni isto nemaju čeka se isto 30 dana !
__________________
frankly my dear, i don't give a damn !!

one happy mother!
san26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 16:33   #13
Jel netko mozda ima ormar sa kliznim vratima visine od poda do stropa, dal se takav ormar moze kupiti ili se mora naruciti?
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 16:38   #14
Quote:
sanja_volim orhideje kaže: Pogledaj post
Jel netko mozda ima ormar sa kliznim vratima visine od poda do stropa, dal se takav ormar moze kupiti ili se mora naruciti?
jel visina pod-strop uvijek i kod svakog ista? nije.
ima i gotovih ormara s kliznim vratima, al je pitanje jel kod tebe od poda do stropa ili bas i nije tako.
Hannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 16:56   #15
Quote:
Hannah kaže: Pogledaj post
jel visina pod-strop uvijek i kod svakog ista? nije.
ima i gotovih ormara s kliznim vratima, al je pitanje jel kod tebe od poda do stropa ili bas i nije tako.
A da, istina, visina stropa se razlikuje, al ima ih nekoliko standardnih. Imam ideju da u sobu stavim samo jedan ormar, al posteni, od poda do stropa, i da sve strpam tu, tak da nemam 3 ormara u jednoj sobi...
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 22:19   #16
Quote:
sanja_volim orhideje kaže: Pogledaj post
A da, istina, visina stropa se razlikuje, al ima ih nekoliko standardnih. Imam ideju da u sobu stavim samo jedan ormar, al posteni, od poda do stropa, i da sve strpam tu, tak da nemam 3 ormara u jednoj sobi...
Ja sam radila po narudžbi od poda do stropa, širina 2, 5 m. cijena 5,200 kn. (privatno u nekog stolara). Ako imaš prostora nemoj stavljati klizna vrata, i uštedjela si koju tisuću kuna. Ja sam stavila obične vratnice i suuuuper sam zadovoljna. Napominjem da ormar nije tipa ugradbeni, pa nemaš ni leđa ormara ni pod, već ima sve, tako da vrlo fino izgleda a prostora u njemu ko u priči. Sama sam napravila dizajn unutrašnjosti.
angelin1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 12:16   #17
Eduro - kupio ormar, tražili me 100% avans, rok 65 dana. I prođe 65 dana, i prođe 70 dana - nitko me ne zove. Zovem ja njih i nemogu ih dobiti - ne rade im telefoni 2 dana. Konačno ih dobijem i oni mi svi sretni kažu da ču čekati još 2 tjedna. Ni riječi isprike. Da su mi javili kada su već znali da če kasniti mogao sam nači ormar drugdje i dobiti ga brže.
Vrlo neposlovno.
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:02.