Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2010., 22:28   #1
Question Strah od neuspjeha:-(

Pozdrav! Krenio sam u teretanu nedavno i ne pitajte me koje vježbe radim jer se ne kužim u to uglavnom radim većinu sprava. E sad problem je što me strah neuspjeha jer želim do 7. mjeseca/ljeta (što će biti 8 mjeseci teretane) dobiti bar neku mišićnu masu jer sad nemam nikakvu. Visok sam 183, 70kg, 18 godina. Zanima me da li je to moguće? Hvala
Spirit29 is offline  
Old 02.11.2010., 22:47   #2
Quote:
Spirit29 kaže: Pogledaj post
ne pitajte me koje vježbe radim jer se ne kužim u to uglavnom radim većinu sprava
Veoma glupo, da odmah kažem. Kad si već dao lovu za teretanu iskoristi je. Sastavi si program vježbanja za početak. Ne možeš tek tako banut u teretanu i tandrkat po prvoj spravi na koju naiđeš.

Za početak dok ne stekneš neku respektabilnu kondiciju ili nekakve baš određene ciljeve radi split treninge (za više informacija čačkaj po teretana. net ). Dakle ako na primjer taj i taj dan radiš leđa i triceps pitaj trenera u teretani da ti pokaže nekoliko vježbi za tu mišićnu skupinu i njihovo pravilno izvođenje. Ako je teretana socijalna pa nema trenera pitaj nekog drugog da ti pokaže, snađi se.

Informiraj se, nitko ti neće sam ulijevati informacije u glavu.
Coffee Addict is offline  
Old 03.11.2010., 12:12   #3
Mislim da bi mu, za početak, bilo bolje ne raditi splitove, već onaj "starting strenght" (ili tako nekako) program. To je ono:

Prvi trening: Čučanj, vojnički potisak, veslanje u pretklonu
Drugi trening: Čučanj, mrtvo dizanje, benać.

Tri puta tjedno i alternira treninge.

Ali opet, to je samo moje mišljenje.
__________________
Pojest',popit' crew
ajme33 is online now  
Old 03.11.2010., 13:23   #4
Kako dobit mišićnu masu možeš naći na jako puno tema samo na prvoj stranici ovog pdf-a. Strah od neuspjeha nije razlog za zasebnu temu.

Pozdrav.
__________________
odabij od kola!!!
Lyla is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:04.